Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkółka żużlowa Stali Gorzów
Autor Wiadomość
Wojtek 

Wysłany: 2009-06-15, 18:54   Szkółka żużlowa Stali Gorzów

Cytat:
Już 18 czerwca w parku maszyn stadionu im. Edwarda Jancarza przy ul. Śląskiej, Piotr Paluch i Jarosław Łukaszewski czekać będą na chłopców, chcących spróbować swoich sił w szkółce żużlowej. Trenerzy zapraszają chłopców w wieku 14-15 lat z opiekunami. Park maszyn gorzowskiego stadionu, 18 czerwca (czwartek), godz. 16:00.

Czy ktoś wie na jakich zasadach będzie to działać? Czy to jest twór zupełnie inny niż ten z Wawrowa? Młodzi od razu będą się uczyć jeździć na Śląskiej czy też w pod gorzowskim Wawrowie będą śmigać 2 kluby?

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

wks
Leigh Adams Raing

Team: Leigh Adams
Wysłany: 2009-06-15, 19:33   

wydaje się raczej na pewno iż będzie to wzór typowego żużla - o wyższej pojemności niż 80 lub 125cc. Gdyż taka 14sto czy 15sto letnia osoba nie nadaje się do uczenia miniżużla - gdyż jest to szkolenie nierentowne - w takim wieku już powinno właśnie trenować się na dużym torze. Ale zdążają się różne opcje...

Matju 

Team: Łaguta Racing
Wysłany: 2009-06-15, 19:47   

Mysle ze taka opcja z trenowaniem od poczatku na duzym torze moze sie sprawdzic. Wkoncu nasze najwieksze gwiazdy jak Jancarz Plech czy Nowak od poczatku wsiadali na normalne "duze" motocykle i efekty byly widoczne ;) Wiec moze historia sie powtorzy ;)

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-06-15, 23:26   

Matju napisał/a:
Wiec moze historia sie powtorzy ;)

Pod warunkiem, że w Stali nie będzie już Chomskiego, bo jak trafią po jego rękę to mają pozamiatane już na starcie. Do tego dochodzi polityka klubu- jeśli nie będzie inwestycji w młodzież, to po co ta szkółka? Myślę że po kilku latach, kiedy nasprowadzano do Gorzowa Jonassonów, Hansenów, wcześniej Cieślewiczów i Okoniewskich (i utopieniu w nich potężnej kasy) wreszcie będzie pociecha z rodowitych Gorzowian. Pod warunkiem zmiany mentalnej zarządu klubu.

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2009-06-16, 00:16   

Esiok napisał/a:
Pod warunkiem, że w Stali nie będzie już Chomskiego, bo jak trafią po jego rękę to mają pozamiatane już na starcie.

Dlatego trenowaniem młodzieży z założeń przedsezonowych zajmować się mieli Bolo z Łukaszewskim. Mnie osobiście zastanawia inna rzecz, mianowicie dlaczego nabór do szkółki rozpoczyna się w połowie sezonu :?: :?: . Ze względu na koniec nauki w szkole i nadchodzące wakacje?

Co do wieku to trudno mi się jednoznacznie odnieść czy te 14-15 lat to trochę nie za późno, ponieważ wielu świetnych żużlowców jeszcze później zaczynało swoje kariery w przeszłości.

Esiok napisał/a:
wreszcie będzie pociecha z rodowitych Gorzowian. Pod warunkiem zmiany mentalnej zarządu klubu.

Pamiętaj, że ten kij ma dwa końce jak pokazuje niedawna historia naszej wielkiej nadziei Stalowych - Pawła Hliba. Z jednej strony zawodnik musi wiedzieć czego chce i być oddany temu co robi, z drugiej strony klub powinien młodym zapewnić dobre warunki rozowju (m.in. sprzęt, części itd.)

Pomysł dobry, mam nadzieję, że coś się z tego urodzi :-D

Klimah 
Staleczka <3

Wysłany: 2009-06-23, 17:03   

wie ktoś czy jeszcze można się zapisać? Wcześniej nie mogłem, a chciałbym spróbować. Jeśli tak, to gdzie i kiedy?

Pao 

Wysłany: 2009-06-23, 17:38   

Jutro o 16 w parku maszyn kolejna zbiorka

Klimah 
Staleczka <3

Wysłany: 2009-06-23, 18:01   

a co było na poprzedniej? Możesz mi to opowiedzieć w skrócie? Jak z organizacją?jakie są wymagania? Z góry dzięki.

prz3mo 

Wysłany: 2009-06-23, 21:41   

Klimah napisał/a:
a co było na poprzedniej? Możesz mi to opowiedzieć w skrócie? Jak z organizacją?jakie są wymagania? Z góry dzięki.

A nie prościej po prostu zadzwonić d klubu i się dowiedzieć co i jak? :)

Pao 

Wysłany: 2009-06-23, 21:54   

Klimah napisał/a:

Ja przekazuje to co uslyszalem od Jacka podczas meczu. Na pierwsze spotkanie przyszlo 8 chlopakow i tyle wiem.

Odpowiedz do tematu