Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV runda Ekstraligi 2020: Stal Gorzów-Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
as35 

Wysłany: 2020-07-07, 19:04   

na temat podłączania agregatów do spalonej rozdzielni nie wypowiadam się - są tu więksi "fachowcy" i "merytorycznie piszący".

Oczywiście manewr z Kasprzakiem -won pod prysznic, był trafiony. Na pewno nie wpadł na niego zajmujący miejsce trenera. Z dwóch powodów- brak jaj i umiejętności ogarnięcia tematu pod presją czasu u zajmującego, po drugie - wskazywałoby to że trzymanie tego człowieka do tej pory to był sabotaż. gwałt na taktyce i myśli trenerskiej.
Zwolennicy tego zajmującego miejsce trenera już zmieniają zdanie - ponoć to był błysk geniuszu ( a dokładnie latarnia morska) wspaniałego taktyka i tego co w Pile nie takie rzeczy robił- i nie wychodziły też.
Tak wiec Chomski - won a ten z jajami do zespołu trenerskiego.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-08, 23:34   

As,

KK do Lidla na rozladunek?
Wozniak na ogrodnika?
Chomski poza miasto czyli won?

Dobrze rozumiem?

A reszta? Mialbys robote?

as35 

Wysłany: 2020-07-10, 17:46   

Thorgal17 napisał/a:
As,

KK do Lidla na rozladunek?
Wozniak na ogrodnika?
Chomski poza miasto czyli won?

Dobrze rozumiem?

A reszta? Mialbys robote?

Reszta się bierze do roboty na torze. I uwierz chętnych będzie :-) , za robotę - zapłata. Za amatorkę - uścisk pana Gienka z II łuku.
I zauważ - wymieniłeś 3 najsłabsze ogniwa Stali- mniemam 50 % budżetu. Za to mamy w tamtym roku baraże, w w tym ostatnie miejsce. To cie cieszy? Widok gostka który programu nie ogarnia? Gostka co łuków nie ogarnia? Gościa wiecznie zaskoczonego i powtarzającego jak mantrę: było ciężko, przeciwnicy nie pozwalali?

lupus 

Wysłany: 2020-07-10, 18:41   

@as35 wg mnie problemem jest to "koleżeństwo" pomiędzy trenerem i zawodnikami. Jak szef jest kumplem nigdy biznesu nie będzie.

as35 

Wysłany: 2020-07-10, 21:35   

lupus napisał/a:
@as35 wg mnie problemem jest to "koleżeństwo" pomiędzy trenerem i zawodnikami. Jak szef jest kumplem nigdy biznesu nie będzie.

Dokładnie takie same mam zdanie - stworzył się zespól wzajemnej adoracji. Dlatego koniecznym jest wywalenie spoiwa tego kółka wzajemnej adoracji- zajmującego miejsce trenera.
Niestety problemu tego nie widzi zarząd a co najgorsze niektórzy kibice
płaczący nad losem biednych amatorów na kontraktach zawodowych .

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-10, 22:19   

Dlategoo odsunięcie KK od składu na 100% nie było inicjatywą Budowniczego Stasia. Miałby wówczas przechlapane u Krzyśka. Koniec SMSów i życzeń na urodziny. Pewnie prezes wkroczył z argumentem finansowym: Liczyłem na Ciebie. Spłaciłem zobowiązania. Odpocznij Krzyśku i wróć mocniejszy.

Tyle, że od czego jest trener jak nie m.in. od takich niepopularnych decyzji? By go zawodnicy lubili?

as35 

Wysłany: 2020-07-10, 23:25   

Thorgal17 napisał/a:
Dlategoo odsunięcie KK od składu na 100% nie było inicjatywą Budowniczego Stasia. Miałby wówczas przechlapane u Krzyśka. Koniec SMSów i życzeń na urodziny. Pewnie prezes wkroczył z argumentem finansowym: Liczyłem na Ciebie. Spłaciłem zobowiązania. Odpocznij Krzyśku i wróć mocniejszy.

Tyle, że od czego jest trener jak nie m.in. od takich niepopularnych decyzji? By go zawodnicy lubili?

W tym momencie zaczynamy rozmawiać o tym czym/po co/ i dlaczego jest trener w drużynie ekstraligowej w żużlu?
Może to fajny przyczynek do dyskusji.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-11, 23:28   

Aby byc takim psychologiem - dawac zawodnikom komfort jazdy, budowac ich, byc jak ojciec.

lupus 

Wysłany: 2020-07-17, 19:31   

No to mecz uznany za niebyły... nie wiem czy się cieszyć.

Thorgal17 

Wysłany: 2020-07-18, 01:36   

Dla nas to dobra wiadomosc. W zasadzie byly wszelkie powody, by oglosic walkower.

TOMEK

Wysłany: 2020-07-18, 13:10   

Została powzięta decyzja najgorsza z możliwych i na dodatek bez umocowania w regulaminie. Według mnie należało albo literalnie stosować przepisy i zarządzić walkower na rzecz Włókniarza, albo zaliczyć wynik meczu po 10 biegu. Mówienie sobie o tym, że duch sportu wygrał, to brednie. Łatwo sobie wyobrazić, że w podobnej sytuacji, ale z wynikiem wysoko na rzecz gości może spłonąć kolejna rozdzielnia i co wtedy?

Chomski won

as35 

Wysłany: 2020-07-19, 12:34   

lupus napisał/a:
No to mecz uznany za niebyły... nie wiem czy się cieszyć.

Czyli wg marynarkowych te 4 piwa co je wypiłem w trakcie też nie były? Muszę to przekazać żonie aby do końca meczu 9zaliczenia) nie mówiła nic na temat piwa bo mecz może zostać przerwany i uznany za niebyły!

Odpowiedz do tematu