Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
II runda Ekstraligi 2020: Motor Lublin - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2020-06-24, 19:38   

Myślę, że możemy zakończyć ten temat. Plotki rozsiewane przez byłego prezesa i jego ludzi mają na celu zdyskredytować postać obecnego prezesa. Skupmy się na meczu z Rybnikiem w wątku do tego przeznaczonym.

as35 

Wysłany: 2020-06-24, 21:05   

leszek napisał/a:
Wow !! Super ! Napierdolony Prezes Grzyb pojechal po druzynie :) No to tak zacznijmuy ;
- nawet jak mial racje ( a pewnie w 100% ja mial ) nie powinien brykac nagrzany i besztac zawodnikow , o ile to prawda to dal dupy po calosci !
Takim podejsciem ma 0 argumentow aby kontrakt na przyszly sezon podpisal z nim Bartek

Panie prezesie , my zawodnicy (dzięki za przelewy) jesteśmy przygotowani do sezonu na 100 % , każdy z nas zawodników przetrenował ten czas na sucho i mokro. Motory mamy tak zrobione ze ho ho. Każdy z nas ma rozpisane i sprawdzone każdy tor! Normalnie klękajcie narody.
Panie prezesie ja i sztab szkoleniowy informujemy ze jesteśmy przygotowani na 150 % . Ja osobiście pilnuje toru. Program i nowa tabele mam opanowana. Taktyka - much anie siada a potem przyszedł mec z Lesznem i jak zwykle amatorka i durnota z toru wiała. I co nie wkur... byście się?

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-06-25, 10:21   

as35 już nie chce mi się wchodzić z Tobą w polemikę, bo Twoje posty mają merytoryczną wartość -1000000%, ale aby uświadomić Twój tok myślenia:

Jakbyś Ty był w zarządzie klubu i miał decydujący to w ostatnich 5 latach mielibyśmy 5 prezesów i 8 trenerów, a bajzel w klubie byłby gorszy niż w Wandzie Kraków.

Ty byś najchętniej trenera wymieniał po każdym nieudanym meczu, zawodnikami rotował po każdym nieudanym biegu.

as35 

Wysłany: 2020-06-25, 21:22   

marcin_crx napisał/a:
as35 już nie chce mi się wchodzić z Tobą w polemikę, bo Twoje posty mają merytoryczną wartość -1000000%, ale aby uświadomić Twój tok myślenia:

Jakbyś Ty był w zarządzie klubu i miał decydujący to w ostatnich 5 latach mielibyśmy 5 prezesów i 8 trenerów, a bajzel w klubie byłby gorszy niż w Wandzie Kraków.

Ty byś najchętniej trenera wymieniał po każdym nieudanym meczu, zawodnikami rotował po każdym nieudanym biegu.

Wiem ze dla Ciebie - post krytykując Chomskiego jest niemerytoryczny..
Gdybym był w zarządzie i wykładał SWOJĄ kasę i kasę sponsorów których przyciągałbym swoim słowem- to na pewno nie pozwoliłbym na takie dziadostwo trenerskie na jakie Ty spokojnie byś pozwolił. Na pewno nie pozwoliłbym na takie dziadostwo jak jazda Kasprzaka i Woźniaka. Na pewno po 2 zawalonym meczu taki Kildemand - już nigdy by nie włożył plastronu Stali ( nigdy bym już mu złotówki nie zapłacił). Ot po prostu dziadostwo mi nie podchodzi jak Tobie. Jeśli ktoś chce kontraktu ZAWODOWEGO to musi zachowywać się jak zawodowiec. Proste przełożenie.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2020-06-26, 17:48   

I po jednym sezonie zabrakło by zawodników ,którzy mogliby w Stali jeździć 😁
O trenerach nie wspomnę...taka ma szpilka, broń Boże żadnej polemiki, bo tego czytać się nie da.

as35 

Wysłany: 2020-06-26, 18:14   

masters napisał/a:
O trenerach nie wspomnę...taka ma szpilka, broń Boże żadnej polemiki, bo tego czytać się nie da.

Byłoby wielu chętnych - którzy za dobra jazdę dostawali by dobre pieniądze. W tym pieniądze od Kibiców- wszak lepeij oglądać walczących zawodników niż amatora który na ostatnim łuku oglądając się traci pozycje, amatora który nie wie że po polaniu toru zmieniają sie jego charakterystyki i tak dalej i tak dalej. A trenerów - pytanie po co trener w zespole gdzie są same zawodowe gwiazdy?
Zresztą dzisiaj na SF można dowiedzieć się ze Kibice to durnie i ślepcy. Nic nie rozumieją z żużla. Zajmujący miejsce trenera jest super i w ogóle.
Z drugiej strony w takiej sytuacji - narzekanie zawodników na tor to idiotyzm- tor jest super, tylko ... no właśnie (pisze to od dawna) amatorzy nie mogą się na nim rozpoznać. Wszak robi go najlepszy trener świat i galaktyki. Taktyka na poziomie kamienia łupanego-? Nic takiego to najwyższych lotów przemyślenia, na poziomie nieosiągalnym dla zdecydowanej większości. Niestety nie rozpoznają się na niej przeciwnicy - łupiąc po doopie naszych amatorów na zawodowych kontraktach aż miło. Starty w żużlu- to przeżytek. Ponoć zajmujący miejsce trenera to próbował trenować w Pile i się nie sprawdziło.
Także ten, zamknąć buzie, płacić i nie marudzić.

Marek 

Wysłany: 2020-06-26, 19:28   

As35 robisz się już nudny .... przerzuć się na bierki , bo z takim podejściem pikawka Ci siądzie
:-/ Dlaczego po wygranych meczach NIGDY nie pochwalisz ? Nie potrafisz ? Z jedną rzeczą się tylko z Tobą zgadzam :shock: z krytyką Kasprzaka ... byłem za tym żeby sobie poszedł do Lublina .... :-?

as35 

Wysłany: 2020-06-28, 18:39   

Marek napisał/a:
As35 robisz się już nudny .... przerzuć się na bierki , bo z takim podejściem pikawka Ci siądzie
:-/ Dlaczego po wygranych meczach NIGDY nie pochwalisz ? Nie potrafisz ? Z jedną rzeczą się tylko z Tobą zgadzam :shock: z krytyką Kasprzaka ... byłem za tym żeby sobie poszedł do Lublina .... :-?

Przeczytaj teraz swój post po wspaniałym występie w Rybniku. Po festiwalu zagrań taktycznych i wspaniałych akcji... Wożniaka, Kasprzaka... Akcja z Nowackim pokazała dobitnie Chomski won!!!!!!!!!
Dlaczego nie gratuluję - kurcze dawno nie miałem okazji ... .Dziękuję kupując bilet. Sponsorując ich.

[ Dodano: 2020-06-28, 19:26 ]
masters napisał/a:

Czy teraz - należy poczytać bajeczkę naszym "zawodowcom". Może pampersy pozmieniać? Broń boże skrytykować bo się obraza i pojadą jeszcze ambitniej niż w Rybniku?

Odpowiedz do tematu