Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów 2020
Autor Wiadomość
Michu5 

Wysłany: 2020-05-13, 22:10   

Cytat:
PS Pisał też ktoś o mediach. Niestety media były prezes trzymał w szachu. Takie Radio Gorzów nie moglo nic odwaznego robić na temat finansów, bo zaraz był telefon do prezesa radia i temat się konczył. Inni dziennikarze po prostu nie mają albo elementarnej wiedzy albo odwagi.

Mazinho, a prezes Zmora jest bardziej z opcji PiS, czy anty-PiS? Nigdy nie mogłem tego rozwikłać, bo na tematy polityczne nigdy się nie wypowiadał. Ale myślę, że skoro klub odziedziczył po Władysławie, to raczej anty-PiS. Jeśli by tak było, do dlaczego państwowe Radio Gorzów, które jest PiS-owskie, nie zaczęło mocniej poruszać tematów finansowych i patrzeć Zmorze na ręce? Po co mieliby go bronić? Tym bardziej, że głośno było swego czasu o próbie przejęcia Stali Gorzów przez ludzi PiS, o tym, że prezesem chciał być Ireneusz Madej.

Skoro jesteś tak dobrze rozeznany o sprawach klubu, czy wiesz coś więcej o politycznych gierkach w ostatnich latach wokół naszego klubu? Mówi się też, że plany polityczne ma Marek Grzyb. Czy wiesz z jaką partią wiąże swoją przyszłość, albo jakim urzędem? Sejm, Senat, Prezydent Miasta? Radny?

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2020-05-14, 07:29   

Michu5 napisał/a:
Mówi się też, że plany polityczne ma Marek Grzyb. Czy wiesz z jaką partią wiąże swoją przyszłość, albo jakim urzędem? Sejm, Senat, Prezydent Miasta? Radny?

Z czystej ciekawości: Skąd masz takie informacje? Mam wrażenie, że każdy szuka jakiegoś drugiego dna. Na tą chwilę najważniejsze jest uświadomienie wszystkim ludziom co robił były prezes niż kwestie polityczne ;)

Wiele osób mówiło, że Zmora też ma zapędy polityczne a co ostatecznie było: Był w Stali kimś takim jak Kaczyński w PiSie ;)

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-05-14, 15:00   

MAZINHO,

na wstępie dziękuję za przeprosiny, naturalnie przyjmuje, brawa dla Ciebie, bo prawdziwy facet potrafi się przyznać do błędu. Bardzo fajnie napisałeś o kibicowskiej elicie, rzekłbym, że jesteśmy już dinozaurami, gatunkiem na wymarciu. Niewielu nas takich niestety...

Co do sytuacji z naszym klubem - zacznynam się jeszcze zastanawiać, czy ktoś dobrze zrobił wywalając taki syf na światło dziennie? Z jednej strony dobrze, bo w końcu ktoś pokazał prawdę na temat Pana Z. Jednak z drugiej strony, pomimo tego, że go nie ma klubie trzeba się mocno zastanowić czy to nie odbije się rykoszetem na naszym klubie? Czy potencjalni sponsorzy nie będą mieli obaw wiązać się z klubem.

Doszły do mnie też słuchy, że Urząd Miasta chce ponoć bardzo dokładnie prześwietlać każdą dotację dla Stali.

Ważne jest, aby nowy prezes na każdym kroku pokazywał, że odcina się od Pana Ireneusza Z. oraz, że robi totalne nowe rozdanie i że w Stali nie ma obecnie miejsca na takie same praktyki.

MACIEX, to że Pan Grzyb chce do polityki słychać ze źródeł wewnątrz klubowych od dłuższego czasu.

PS. Wy wierzycie, że Komar był taki czysty i że nie wiedział o tym co się dzieje? On sam ma wiele za uszami i chyba tylko tajemnicą poliszynela pozostaje, że sponsorzy w czasach jego prezesury przychodzili tylko do klubu po to, żeby wygrywać miejskie przetargi na budowy galerii handlowych, dróg, filharmonii etc...

PS2. Może też nikt do tej pory nic z tym nie robił, bo Zmorę broniły wyniki. Jednak nabijanie w butelkę się skończyło i musiał odejść.

Danonek920

Wysłany: 2020-05-14, 19:08   

Komarnickiego od Zmory różniło jednak bardzo wiele. On podchodził do Stali bardzo emocjonalnie ,poświęcał się dla niej, wcale się na Stali nie dorabiał, za jego czasów wybudowano nowy stadion oraz klub dostał organizację GP. Ponadto dbał o relacje z miastem, przyciągał nowych sponsorów na wszelkie sposoby, nawet jeśli wszystko nie do końca było legalne. Widać było, że mu bardzo zależało na klubie, lecz brakowało mu czasem cierpliwości i szczęścia. Inny był też system rozgrywek, w którym aż 6 klubów wchodziło do fazy w play-off, a w niej nie dopisało szczęście. Raz kontuzja Pedersena, innym razem burza na stadionie w meczu z Falubazem , który był rozbity i Hancock był niezdolny do jazdy. Tamten mecz moim zdaniem zakończyłby się wynikiem minimum 55-35, a przez burzę stanęło chyba na plus 8 dla nas przed rewanżem. Komarnicki miał też swoje za uszami, można mówić, że przepłacał zawodników, przepłacił Grand Prix, zostawił w klubie spore długi , ale nie można mu odmówić starań. Zmora bardziej myślał tylko o własnej kieszeni.

lupus 

Wysłany: 2020-05-15, 07:03   

[quote="mazinho"]
Bula napisał/a:

moralne i uczciwe

Hehe. Kawał roku. A co w Polsce jest moralne i uczciwe??? Co do reszty zgoda. Tak to nie powinno wyglądać. Mam nadzieje, że ktoś się tym głębiej zainteresuje i pociągnie towarzystwo do odpowiedzialności. Taki paragrafik Art. 585. § 1. KSH na szybko. Można? Można.
Ps: IMZ z Providentu przyszedł na stanowisko kierownika (2012 bodajże jak Mars przejął „władzę”). Miał widocznie dobrych nauczycieli albo jest tak bystry.

@Michau5
PiS i AntyPiS to tematy ogólnopolskie. W małych miastach liczą się układy lokalne a te nie są aż tak zjadliwe polityczne.

@Danonek920
Ale się chłopie mylisz, nawet niw wiesz jak bardzo... Emocje, raptowność, nic poza tym. Cel zawsze był jeden od samego początku. Sejm lub Senat.

Danonek920

Wysłany: 2020-05-15, 20:11   

Nawet jeśli jego celem była polityka , to nie można mu odmówić zaangażowania.

lupus 

Wysłany: 2020-05-15, 21:00   

Danonek920 napisał/a:
Nawet jeśli jego celem była polityka , to nie można mu odmówić zaangażowania.

Oczywiście, że nie. Tylko to samo można powiedzieć o IMZ 😂 w drugim przypadku trochę oczy zasłoniły nam sukcesy Stali na początku jego drogi. Tak na marginesie ciekawe ilu ludzi, mając takie możliwości wysysania kasy praktycznie bezkarnie, by z tego zrezygnowała.... bo co innego mówić o tym nie mając takich możliwości (uczciwość jest wówczas łatwa) a co innego mając takie możliwości. Wówczas o uczciwość znacznie trudniej.

kris_77 

Wysłany: 2020-05-16, 20:41   

Cześć.

mazinho - dobrze że poszedłeś po rozum do głowy i przeprosiłeś marcina crx. Rób to co robisz dobrze, czyli analizy meczów, strategia Zespołu na kolejny mecz, rozpiski biegów w nowej formule itd. Oraz te akcje w czasie pandemii. Dziennikarstwo spiskowe, podawanie dowodów bez dowodów, przekazywanie informacji z pierwszej ręki, której nie dotykałeś zostaw Ostafowi i innym miszczom.

marcin crx - nie znam Ciebie osobiście, choć bywam serwisować auto w Twojej firmie. Szacun za godne potraktowanie kolegi. Czy lubisz Zmorę czy nie i czy uzgadniacie treści mam gdzieś. Na forum szukam raczej sensownych wpisów, a nie sensacji. Ty piszesz ciekawie i nie zawsze w trendzie. I dobrze, bo forum jest po to właśnie, żeby podyskutować, a nie spijać sobie z ust.

A na bieżąco: karnet jako cegła, maseczki STALI kupione. Leszno się dogada z Piterem.
I tak sobie też myślę, czy Pan Prezes nie powinien powalczyć o wrześniowe GP w Gorzowie.

PS Programy na mecze 2020 jak najbardziej.

leszek 

Wysłany: 2020-05-17, 09:56   

MNie natomiast zastanawia jedna kwestia . Bylem wczoraj w Biedronce na zawarciu i co ? Ano w sklepie doslownie szaro . Nikt nie panuje nad tym kto wchodzi ,kto wychodzi , ilu klientow przebywa w danym momencie w sklepie . To samo w Obi i Castoramie . To jakas paranoja , w sklepie mozemy sie kotlowac , a na otwartej przestrzeni ( stadion ) nie wolno ?

lupus 

Wysłany: 2020-05-17, 12:16   

To samo z zawodami. Rozumiem mecz piłkarski gdzie jest możliwość zarażenie się od innego gracza (21 osób na boisku). Ale zawody żużlowe??!! 4 zawodników na starcie, każdy w masce, kasku, goglach... brakuje w tych całych obostrzeniach rozwagi.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2020-05-18, 11:13   

kris_77 napisał/a:

marcin crx - nie znam Ciebie osobiście, choć bywam serwisować auto w Twojej firmie. Szacun za godne potraktowanie kolegi. Czy lubisz Zmorę czy nie i czy uzgadniacie treści mam gdzieś. Na forum szukam raczej sensownych wpisów, a nie sensacji. Ty piszesz ciekawie i nie zawsze w trendzie. I dobrze, bo forum jest po to właśnie, żeby podyskutować, a nie spijać sobie z ust.

Dajcie już spokój i przestańcie pisać o uzgadnianiu postów/wpływie etc. byłego prezesa na moje posty, bo to już nawet nie jest śmieszne.

Chcecie czytać moje posty zapraszam, nie chcecie nie czytajcie. Uważam, że mam jakiś tam wkład w to, że to forum żyje więc dajcie już spokój z pisaniem w tym tonie.

Jeszcze co do Zmory to sprawa nie skończy się w sądzie, bo (chyba) wszystkie przelewy były zgodne z umowami zawartymi między nim, a klubem, nie byłby chyba tak głupi żeby sobie przelewać kasę bez podkładek pod to wszystko...

Jednak zaznaczam pisząc to co wyżej, że są to tylko moje domysły.

Raz jeszcze napiszę, bura dla pozostałych członków zarządu, których powinno się wykluczyć w tej chwili z pracy w klubie, że dali na to zgodę i siedzieli cicho.

as35 

Wysłany: 2020-05-19, 20:21   

Reasumując bardzo ciekawa dyskusję:
1. Zawodnicy odczuli normalne traktowanie - miejmy nadzieje że nie będziemy świadkami strajków w trakcie meczów ( do 6 biegu szatany- potem dno). Wiem : zaraz się zlecą fani mitycznych ustawień . To nie ustawienia to walka z byłym prezes klubu naszego o kasę. Fanów IMZ chyba już nie trzeba przekonywać? Pisałem o tym od dawna.
2. Pożegnaliśmy IMZ jako prezesa w 3 osobach. Proszę go nie wybielać że ktoś mu wypłaty podpisywał (przypomnę u Komara był wiceprezesem, wiec o sytuacji finansowej wiedział).
3. Niestety pozostał w klubie zajmujący miejsce trenera. Jedyna nadzieja ze nowy prezes nie jest wrażliwy na jego bajki. nadzieja ze szybko się z zajmującym miejsce pożegnamy. Nowa tabela, nowa sytuacja, stary do doopy tor- mam nadzieję że ok 3 kolejki będziemy mieli nowego trenera lub puste miejsce w programie.

Sezon będzie ciekawy, niestety nie u nas. Na wyjazdach będzie fajna walka, na torze i w parkingu (zajmujący miejsce nie opanuje sytuacji- nowa tabela). W domu nudy na torze - nerwy w parkingu. Nie "cieszmy się" problemami innych klubów- im może brakować zawodników - my mamy zajmującego miejsce trenera a to znacznie większy minus.

leszek 

Wysłany: 2020-05-19, 20:41   

As przestan . Co do IMZ Masz racje w 100% . Zobaczymy co pokaze P Chomski . Teraz ma do dyspozycji samograja ( brak Kildemanda ) . Spokojnie , teraz przez ten syf to bedzie cos innego , nowego . Zobaczymy , mamy trenera jakiego mamy - innego na dana chwile miec nie bedziemy . Wiec spokojnie

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2020-05-21, 15:50   

https://www.przegladsport...rcc=ucs&utm_v=2

Kto by się spodziewał? A Brzózka wczoraj był w magazynie na N-ce i nawet słowa nie pisnął :-)

Odpowiedz do tematu