Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bartek Zmarzlik - nasz diament w Grand Prix
Autor Wiadomość
Thorgal 

Wysłany: 2018-12-21, 12:17   

Wyznanie wiary Bartka Zmarzlika:

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/795178/wyznanie-wiary-bartosza-zmarzlika-jezus-jest-u-mnie-na-pierwszym-miejscu

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2018-12-21, 13:51   

Czekałem, kiedy pastor to wklei. Trochę długo zeszło, bo aż dzień :mrgreen:

Co do Bartka, to brawo dla chłopaka za odwagę nie wstydzenia się wiary i mówienia o tym publicznie, w tych jakże niepopularnych czasach laicyzmu i sekularyzacji.

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-15, 09:39   

Znow sie nie udalo.

Gollob nastukal tytulow IMP bo wtedy bylo 20 biegow i koniec.
Jeden bieg finalowy nie sprzyja faworytom i jest biegiem szansy dla pozostalych.

Przy obecnym systemie Bartek bedzie sie meczyl.
W starym systemie mialby juz dwa razy IMP.

zino 
Miszczu

Team: Spiryt
Wysłany: 2019-07-15, 11:03   

Thorgal napisał/a:
W starym systemie mialby juz dwa razy IMP.

Trzy razy :) 2015,2018 i 2019

No niestety, ten system nie jest najbardziej obiektywny i uczciwy, ale ma być "widowiskowy", pod kibica i tv. Niestety nawet tego brakuje jak są robione tory nie do walki i wieje nudą, jak choćby wczoraj przez 80% zawodów.

przemek1221

Wysłany: 2019-07-15, 11:57   

Thorgal napisał/a:
Gollob nastukal tytulow IMP bo wtedy bylo 20 biegow i koniec

Wróżenie z fusów. Gollob był 8 razy IMP. 12 razy kończył na miejscach 2-6 gdzie w systemie 20 biegowym kończył bez złota, a w obecnym mógłby to złoto zdobyć. Oczywiście pewnie byłoby tak że wygrywając rundę zasadniczą nie zostałby IMP ale też pewnie byłyby przypadki gdzie z dalszych miejsc zostawalby IMP. Zatem takie gadanie dla mnie jest bez sensu. Pomijam już fakt że Gollob nie mial przywileju startu od razu w finale tylko dlatego że jeździ w GP A musiał się przebijać przez eliminacje.

yagr

Wysłany: 2019-07-15, 22:15   

16 czerwca w jednym z postów napisałem :
Ps. Do Bartka
Chłopaku nie martw się - będziesz Mistrzem Świata tylko nie opowiadaj wkoło naokoło , że nie liczysz punktów, że jedziesz dla przyjemności , że co będzie na koniec to będzie. To jest fałszywa skromność. Jeżeli chcesz być mistrzem to musisz sam sobie to wmówić i nie opowiadać dyrdymałów bo sam w nie uwierzysz , że nic nie musisz. Powiedz sobie - ZROBIĘ TO !!! Bo jak nie teraz to kiedy ?! Na trzy turnieje masz dwie wtopy a tylko 4 punkty do Dudka i Madsena. Naprawdę w SGP wolałbym Ciebie widzieć skupionego , wnerwionego a nie takie ciepłe kluchy , grzeczniutki milutki dla wszystkich. Taki ktoś Mistrzem nigdy nie będzie a liczenie na to , że bo będą mnie wszyscy lubili. Chłopaku połowa Polski Ciebie nie cierpi i bardziej kibicują obcokrajowcom niż Tobie więc o czym my tutaj mówimy. Na szczęście jest ta druga połowa , która jest z Toba na dobre i na złe. Tak więc chłopaku do roboty - ZRÓB TO !!! Dla siebie i dla nas.

Co się zmieniło od tego czasu ? Zmieniło się to, że po 4 turniejach SGP Bartek ma aż trzy wtopy i TYLKO 3 punkty do liderów !!! Zmieniło się chyba to , a przynajmniej mam nadzieję że do Bartka dotarło wreszczcie, że nie da się być dla wszystkich takim git chłopakiem, że w tym dziwnym sporcie nie będzie miał prawdziwych kumpli. Jacyś durnie po niedzieli piszą , ze karma wraca i inne idiotyzmy. Ja się pytam , jaka karma ? Niech uważają, żeby ta ich zasrana jakaś tam karma nie wróciła wkrótce. Są już zwoływania się niektórych naszych kibiców żeby pokazać klasę i nie gwizdać. A ja się pytam jaką klasę ? Jak ktoś mnie wali po mordzie to mam może nadstawić drugi policzek ? Nie , nie i jeszcze raz nie !!! Niech cała Polska zobaczy , że w Gorzowie nie będziemy się kierowali zasadami biblii i miłosierdziem. W piątek w IMME zobaczyłem przyszłego Mistrza Świata - nareszcie dobre starty i agresywna jazda zresztą jak zawsze. Ten pajac z Leszna zdziwiony że pod bandą mu miejsca zabrakło bo przecież on taki grzeczny , kulturalny i w ogóle och i ach. No to może pajac przypomni sobie o co do niego miał pretensje uzasadnione Vaculik po ostanim meczu z Zieloną I ta jego głupia mina jak tłumaczył się i to dość długo Vaculikowi. Wyglądał jak krowa , która się na pociąg patrzy i zdziwiona o co tu ku.wa chodzi.
Do Bartka
Za piątek i niedzielę wielkie gratulacje !!!
Brawo , rób chłopaku swoje.
Masz rodzinę , team i masz nas kibiców !!!
Zrób tego mistrza , nie dla kibiców, nie dla "Polski" ( bo ta "Polska" jest zawistna i nie cierpi tych , którym coś się w życiu udaje ) Zrób to po prostu i zwyczajnie dla siebie !!!

Thorgal 

Wysłany: 2019-07-22, 16:10   

A niech to... Znow ten ostatni bieg! Juz ludzie zaczynaja widziec, ze to dosc powtarzalny schemat.

yagr

Wysłany: 2019-07-22, 20:00   

Dlaczego nie udało się zdobyć tego złota w SoN ?
Wielu osób myślę , że trafnie wskazało o błędnym wyborze pól startowych.
Jeżeli wygrana para z barażu startowała z pól 1 i 3 to aż się prosiło niezależnie od tego jak mi się startowało z innych pól wybrać dokładnie właśnie te pola i wyrzucić rywali na pola z których nie startowali bieg przedtem. I to co powinno być oczywistością , oczywistością nie było. Drugi powód to ostrzeżenie , które miał Dudek. Powinien być odcięty od kontaktu wzrokowego z innymi startującymi i startować z pola pierwszego. No i bardzo zaskakujący był rozmiar naszej przegranej. To wyglądało tak jakby Rosjanie jechali z juniorami i to z niższej ligi. Wygrali z nami bezdyskusyjnie , z potworną i nie przystającą do finału przewagą. Ktoś powie - cud ! A może, to jednak nie cud tylko coś innego. Myślę , że warto się przyglądać Rosjanom bo nigdy nie wiadomo z czym i kiedy wyskoczą. Wystarczy wspomnieć starszego Łagutę. Postraszyli sprawdzeniem paliwka i nagle Grigorij z rakiety stał się osiołkiem . Trochę koło niego przycichło i znowu zaczyna jechać. Ciekawe też co się działo w przerwie przed barażami. Jak widać Kurguskin miał zlewkę z Morrisa i robił sobie z torem co chciał choć ten latał za nim jak wariat. Można ? Można ! Nie od dziś wiadomo , że gospodarzom ściany pomagają a w Rosji to i widać nie tylko ściany.
Brawo dla Bartka i Dudka za wynik i medal ! Niedosyt jednak pozostał.
Tego hejtu na Bartka na srajbuku to nawet nie ma co komentować.To że mamy idiotów i debili to wiedziałem ale że aż tylu ? To wyglada tak jakby Ci normalni w większości wyjechali za granicę a zostali niedorobieni nieudacznicy.Jak oni wszyscy cierpieli , aż do ostatniego biegu. Ten cholerny Zmarzlik nijak nie chciał przyjechać nawet drugi, no i wreszcie się doczekali. Ten skowyt radości było słychac jak Polska długa i szeroka.
Bartek , Bartek , że też dałeś tym hienom satysfakcję. Nie rób tego więcej !!!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Team: Stal Gorzów, s2k members CLUB
Wysłany: 2019-09-10, 09:17   

Ludzie przed nami wielka chwila, otóż gorzowianin, nasz wychowanek jest o krok od 3-ciego w historii tytułu Indywidualnego Mistrza Świata dla Polski!! Oby tylko obyło się bez urazów, a wtedy jestem pewny nikt nie odbierze mu tytułu z rąk.

Trzeba też dodać, że będzie to drugi tytuł dla zawodnika Stali Gorzów.

Thorgal 

Wysłany: 2019-09-10, 10:13   

IMŚ jako zawodnicy Stali zdobywali Havelock, Hamill, Gollob i chyba również Rickardsson.

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-10, 11:03   

Thorgal napisał/a:
IMŚ jako zawodnicy Stali zdobywali Havelock, Hamill, Gollob i chyba również Rickardsson.

Tytuły obcokrajowców nie liczą się dla klubu, chodzi o tytuły polskich zawodników.

2 tytuły IMŚ dla Polski:

- Szczakiel - Kolejarz Opole
- Gollob - Stal Gorzów

3-ci daj Boże - Bartek Zmarzlik

Pao 

Wysłany: 2019-09-11, 12:46   

3 lata temu Doyle też miał być mistrzem świata. Niestety, bliskie spotkanie z Harrisem, a potem przygrzmocenie w bandę, odebrało mu tą szansę.

Oby Bartek był na tyle szybki, żeby nie wikłać się w żadne tego typu sytuacje torowe i żeby spokojnie punktował. Wtedy będzie medal. Mam nadzieję, że złoty. Zawsze to jakieś osłodzenie tego smutnego dla Stali sezonu.

Thorgal 

Wysłany: 2019-09-11, 22:26   

marcin_crx napisał/a:
Thorgal napisał/a:

Tytuły obcokrajowców nie liczą się dla klubu, chodzi o tytuły polskich zawodników.

2 tytuły IMŚ dla Polski:

- Gollob - Stal Gorzów

W jakim sensie tytuł Golloba bardziej się liczy dla klubu niż Havelocka i Hamilla?

W IMŚ reprezentują kraj. Ale jesli robimy statystyki klubowe, to Stal ma wiecej IMŚ niz tylko Gollob.

MOLU 

Wysłany: 2019-09-12, 14:14   

Hamill nie zdobył w barwach Stali mistrza świata... Mamy tylko trzech Havelock,Rickardsson i Golob

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-09-12, 14:29   

Thorgal napisał/a:
marcin_crx napisał/a:
Thorgal napisał/a:

2 tytuły IMŚ dla Polski:

- Gollob - Stal Gorzów

W jakim sensie tytuł Golloba bardziej się liczy dla klubu niż Havelocka i Hamilla?

W IMŚ reprezentują kraj. Ale jesli robimy statystyki klubowe, to Stal ma wiecej IMŚ niz tylko Gollob.

Liczy się - popatrz w statystyki klubów, tytuły IMŚ lub DMŚ, lub MŚP są liczone dla klubów tylko wtedy kiedy zdobywał je zawodnik polski danego zespołu.

Dlatego tytuły obcokrajowców nie są wliczane, poza tym jest to mega prestiż dla klubu jeżeli Polak zdobędzie tytuł dla klubu, tym bardziej że będzie to dopiero trzeci dla Polski w historii.

Nigel 

Team: STAL
Wysłany: 2019-09-12, 14:43   

Thorgal napisał/a:

Niestety czasem to zdobywanie przez zawodnika zagranicznego IMŚ odbija się polskiemu klubowi mocną czkawką...

Thorgal 

Wysłany: 2019-10-05, 22:50   

Mamy to! Nasze gorzowskie dziecko IMŚ!
Mam łzy radości. Bartula!

Ten chłopak to cudowne dziecko żużla. Oby jeździł długo i w zdrowiu!

leszek 

Wysłany: 2019-10-06, 09:16   

Jeszcze mi sie wierzyc nie chce ! Brawo Bartus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOLU 

Wysłany: 2019-10-06, 12:54   

Pamiętacie jak Havelock w derbach jechał do prezentacji na tronie jak zdobył mistrza świata....?
Chciałbym ,żeby Bartek dziś też wyjechał jako nowy król speedwaya...

leszek 

Wysłany: 2019-10-06, 14:18   

Dla obcego tron !!!!! Gary ! Dla Bartusia tron , ale cesarza !!!!!!!! Jejku jaki jestem szczesliwy :):):):) Sam bym dzieciaka na plecach poniosl !!!

marcin_crx
Stal Gorzów forever!

Wysłany: 2019-10-07, 08:29   

To co się wydarzyło w sobotę to jest niesamowite. Większość z nas pamięta Bartka od minitorów, przez debiut, po coraz lepsze występy w lidze.

Ludzie mistrz świata na żużlu, jest z Gorzowa! Jest wychowankiem Stali Gorzów i mieszka pod Gorzowem. Niebywałe!!

Brawo Bartek!!

Powiem więcej na naszych oczach rozwijał się, jeździ, zdobywa laury chyba najlepszy żużlowiec w historii.

Będziemy mieli o czym opowiadać dzieciom i wnukom. Nasi rodzicie i dziadkowe opowiadali nam o Jancarzu i Plechu, a my mamy swojego bohatera.

yagr

Wysłany: 2019-11-03, 12:56   

Od przyszłego sezonu wchodzi nowa punktacja do SGP i pytanie jak się w niej odnajdzie Bartek ?!
Póki co "pismaki" prześcigają się w artykułach jak to Bartkowi w tym roku tytuł przeszedłby koło nosa. Te psudo artykuły normalnie zaczynają człowieka mierzić , bo ile można ?! Pismaki uprawiają jakiś sadomasochizm i znajdują w tym samouwielbienie. Te wieczne gdyby , gdyby , gdyby staje się już nudne. A co będzie jak Bartek w przyszłym sezonie ponownie wygra ? To co znowu zmienimy punktację ? Jakoś gdy Szczakiel zdobył jako pierwszy tytuł Mistrza Świata to nie było gdybania. Jerzy Szczakiel wygrał i już , koniec kropka. Wielu pismaków tego nie pamięta bo skąd ma pamiętać skoro ich na świecie jeszcze nie było. To przypomnę , że wielu zarzucało , że p. Jerzy wiele startów miał lotnych , że w dodatkowych biegu powinien jechać jeszcze Zenon Plech , który w ostatnim biegu został podcięty przez Chłynowskiego ze ZSRR i nie wiedzieć czemu zamiast powtórzyć bieg p. Zenonowi sędzia przyznał 2 !!! punkty. Już pomijam , że w biegu dodatkowym Mauger leżał prawie na środku toru , koło niego kilka osób a Szczakiel zasuwał jeszcze 2 kółka. Wracając jeszcze do Bartka to paradoksalnie ta nowa punktacja jeszcze bardziej mu pomoże niż ta poprzednia. Dlaczego ? Bartek jest typem perfekcjonisty , poszukiwacza i teraz będzie miał całą rundę zasadniczą na znalezienie tego swojego optimum. Może pozwolić sobie na wiele bo tak naprawdę w SGP będą się teraz liczyły głównie dwa biegi - szósty i siódmy. No i kończąc przynudzajkę to może warto byłoby po każdym SGP prześwietlić motocykle pierwszej trójki. Tak jak w skokach narciarskich trójka idzie na wagę i pomiary tak tutaj warto trochę prześwietlić paliwko w baku i gaźniki. Tak jak już kiedyś pisałem o galaktycznym i kosmicznym G. Łagucie. Jak Go postraszyli sprawdzeniem baku tak Łaguta z kosmicznego zrobił się osiołkowaty ziemski . Przypadek ? O ile w tym roku miałem pewne obawy co do zdobycia przez Bartka tytułu Mistrza Świata to jeśli chodzi o przyszły rok jestem całkowicie spokojny.

[ Dodano: 2019-11-03, 13:02 ]
Bieg szósty dla zawodnika to oczywiście półfinal a bieg siódmy dla zawodnika to FINAŁ.
Wcześniej można sobie trochę pofikać i posprawdzać aby tylko do 1/2 finału wystarczyło ot. takie pewne 9 punktów powinno załatwić sprawę.

Odpowiedz do tematu