Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Juniorzy Stali Gorzów
Autor Wiadomość
mirko14 

Wysłany: 2008-10-26, 21:34   Juniorzy Stali Gorzów

duzy wplyw na wynik w zespole maja juniorzy u nas poza Jonassonem podobno zlamal noge w 3 miejscach moze macie jakies onformacje o jego zdrowiu i przeblysku ale na wlasnym torze nie jestesmy w tym mocni nie wiem jak dziala czy dalej jeszcze dziala szkolka pana Nowaka sciagniecie bracie kasprzakow dalo by konkurencje wsrod juniorow ciezko na chwile obecna wychowac nam dobrego juniora nie wiem ile pieniazkoew jest na to przeznaczane ale szkoda ze od czasoe krzysia cegielskiego nie ma dobrego juniora moze macie jakies pomysly na dobra pare juniow gorzoskich na nowy sezon 2009
Ostatnio zmieniony przez Greg 2008-10-28, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  

Barti 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-10-26, 21:46   

Robert Kasprzak będzie w tym roku już seniorem, więc gdzie tu konkurencja? Szkoda, że większość osób już spisała na straty Adriana Szewczykowskiego.. Treneiro Chomski sam przyznał, że Adrian cały czas się rozwija, ale bardzo wolno, wszystko u niego przychodzi powoli.. a jeszcze w tym roku pierwszy sezon w ekstralidze, gdzie poziom jest dużo wyższy niż w pierwszej na pewno zebrał duże doświadczenie, myślę, że z niego jeszcze może 'coś' być ;-) Miał w niektórych biegach przebłyski.. Moim zdaniem to jest kwestia jazdy w poważnych zawodach ligowych, więcej niż jeden bieg..Bo po takim jednym akcencie na torze zawodnik nawet nie ma jak się przełożyć żeby pokazać co potrafi skoro dostaje tylko jedną szanse w meczu.

PatriotKSSG 

Wysłany: 2008-10-26, 21:58   Re: juniorzy

mirko14 napisał/a:
nie wiem jak dziala czy dalej jeszcze dziala szkolka pana Nowaka

szkółka jest, ale Nowak już jej nie prowadzi

Cytat:
nie wiem ile pieniazkoew jest na to przeznaczane

przysłowiowa 'nędza i bida'. ale to problem raczej nie tylko gorzowski..

co do pary to temat jest już wałkowany od dawna. moim zdaniem wstawić Szewczykowskiego i Cyrana/Zmarzlika/kogokolwiek "naszego", niech jeżdża do bólu, bo gdzie niby mają zdobyć ekstraligowe umiejętności? na minitorze w Wawrowie?

GoNeR 

Wysłany: 2008-10-27, 16:20   

Barti napisał/a:
...Szkoda, że większość osób już spisała na straty Adriana Szewczykowskiego.. Treneiro Chomski sam przyznał, że Adrian cały czas się rozwija, ale bardzo wolno, wszystko u niego przychodzi powoli.. a jeszcze w tym roku pierwszy sezon w ekstralidze, gdzie poziom jest dużo wyższy niż w pierwszej na pewno zebrał duże doświadczenie, myślę, że z niego jeszcze może 'coś' być ;-)

Zgadzam się myślę ze Szewczykowski nie wypadł wcale tak źle jak niektórzy uważają. W lidze może nie błyszczał ale w zawodach jeździł bardzo solidnie. Ma szanse się przełamać i być dobrym zawodnikiem. Wystarczy zobaczyć Zengote w poprzednim sezonie jeździł podobnie do Szewczyka (średnia biegowa 0.946 ) a w tym sezonie urósł do miana "nadziei polskiego żużla".

Co do pomysłów z wstawianiem trzech juniorów do składu jestem zdecydowanie przeciwny, myślę ze już to przerabialiśmy i nawet w pierwszej lidze nie zdało to egzaminu. Wydaje mi się ze Jonasson powinien pojeździć jeszcze ten jeden sezon (w końcu ostatni jako junior) a potem w składzie dwóch juniorów z gorzowa.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2008-10-27, 16:39   

Najlepszym sposobem szkolenia juniorów jest rzucanie ich na głęboką wodę w jak najmłodszym wieku. Paweł Zmarzlik ostatnie sukcesy na minitorze odnosił w wieku 15 lat, czyli tuż przed egzaminem na licencję "Ż". Miał być wielki talent, a aktualnie nie ma nic, tylko szara perspektywa przyszłości. Skupmy się jednak na młodszym z rodu Zmarzlików - Bartku. Widać, że przed chłopakiem całe życie, i naprawdę świetlana kariera. Ile on ma? 13 - 14 lat? Na dużym torze śmiga od roku albo dwóch, i to daje efekty. Bartek zaprezentował się kibicom podczas ostatnio rozegranego turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa, i zrobił czas około 66 sekund na cztery okrążenia. Warto zauważyć, że główne postacie turnieju - Piotr Świst i Piotr Paluch, robili czasy na poziomie 64-65. A Bartek ma dopiero parenaście lat. Więc jeżeli zda egzamin na licencję, to bez względu na to czy będziemy mieli drugiego Sajfutdinova, Holdera, Okoniewskiego czy kogokolwiek innego, trzeba dawać szanse Bartkowi. Tak jak to robił Cieślak we Wrocławiu. Zdobycze punktowe Janowskiego nie zachwycały, ale chłopak ma olbrzymi talent, i co? Nie cały rok startów w ekstralidze od początku kariery i mamy potencjalnego następcę Golloba.

Misiek 
Naczelny Diabeł

Team: * S T A L - G O R Z Ó W *
Wysłany: 2008-10-27, 17:21   

podstawa to jazda juniora meczy nie zastąpi nic moim zdaniem to co pokazywali momentami Jesper i Ferjan a o Hlibie nie wspominając.... to 0 przywieść mogli by juniorzy pewnie było by tańsze a nawet zyskowne na przyszłość...... Adik pokazał że coś tam w sobie ma nie pamiętam w którym meczu to było ale wystarczyło że dostał rumaka ze stajni Golloba przez przypadek i był super wynik w biegu :-) wiec może też trzeba juniorów doinwestować :?: .......

robander 

Wysłany: 2008-10-27, 19:50   

Adik jest na plus. Mocno na plus. Przynajmniej kilka razy kroiła mi się pikawka, jak na meczu patrzyłem w stronę Adriana - ,, wyręczanego'' - w myśl koncepcji Stana przez innych STALOWYCH Ścigantów. Ten niesławą i pechem osnuty defekt - tuż przed kreską - w starciu z Falubazem. I Adik spoglądający przy bandzie na rozwój ( raczej niedorozwój ) wypadków ( wpadki ). Jestem przekonany, że tego dnia miał świetną dyspozycję. Cóż.....
STAAL!!!!!

Marcin Marchel 
M@e$']['r0

Team: STAL~~MANCHESTER UNITED~~!
Wysłany: 2008-10-27, 20:13   

Zgodze sie z miskiem.To prawda na meczu z Toruniem Adik dostał motocykl od Tomka i prosze wygral z Holderem.Wiec jabym mu dawal wiecej szans szególnie na torze w Gorzowie.Jest naprawde fajnym zawodnikiem którego czeka fajna przyszłość ,ale trzeba dawac szanse,kase dac na sprzet i niech jezdzi moze bedzie taki jak Zengota,że juz w tym wieku wystąpił w Grand Prix.

`beatuń. 

Wysłany: 2008-10-27, 20:19   

Jeśli chodzi o Bartka Zmarzlika- ma on 13 lat i prezentuje się na prawde
dobrze.Myślę,że będą z niego ludzie.Tylko,żeby się nie zmarnował...

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2008-10-30, 22:12   

`beatuń. napisał/a:
Jeśli chodzi o Bartka Zmarzlika- ma on 13 lat i prezentuje się na prawde
dobrze.Myślę,że będą z niego ludzie.Tylko,żeby się nie zmarnował...

Wielu zawodników dobrze się zapowiadało a potem zmarnowało swój talent i swoją szansę.Np Emil Idziorek z KMO. Trzeba spokojnie prowadzić Zmarzlika zeby potem odwdzieczyl sie wspaniałą jazdą w Stali ;-)

STALone_ZG 

Wysłany: 2008-10-30, 22:24   

Moje zdanie na temat juniorów jest takie: THJ ostatnim juniorem zagranicznym w Stali! Od tej pory powinni już jeździć głównie Gorzowiacy. THJ kończy wiek juniora a wtedy na glównego wyrasta Adik, który przez ostani sezon rozwinął się niesamowicie i chociaż na początku w niego nie wierzyłem, to teraz uważam, że stać go na skuteczną jazdę w EŻ. Obok niego zaś na pozycję juniora nr2 wskakuje ktoś z dwójki Zmarzlik, Cyran. Nawet kosztem początkowych zer w meczach, trzeba im dawać szansę objeżdżania się a efekty z czasem powinny przyjść. Przy obecnym, coraz bardziej zawężającym się rynku zawodniczym, uważam że na wychowanków trzeba dmuchać i chuchać.

ejko 
Administrator
www.Foto-Sport.pl

Wysłany: 2008-11-01, 11:29   

W naszym klubie mamy dobrych juniorów. Tylko pytanie jak oni się rozwiną.

Adrian Szewczykowski - naprawdę dobry zawodnik, zmienił się na plus ostatnio. Wziął sprawy w swoje ręce. Tylko niektórzy pseudo sponsorzy - kibice, którzy niewiele wiedzą mieszają mu w głowie. Jednak wiem że da sobie z nimi radę. Koleś jest bardzo grzeczny i nie potrafi powiedzieć stanowczo nie, sprzeciwić się jak ktoś mówi głupoty. Jednak już nad nim nieraz pracuję :)

Łukasz Cyran - jeżeli trochę poćwiczy naprawdę będzie dobry. Widać ambicję i chęć zwyciężania. Wkońcu to wnuczek E. Migosia.

Paweł Zmarzlik - kontuzje pokrzyżowały mu stanowczo cały sezon. Do tego nie trafili ze sprzętem, który się całkowicie posypał i tak wyszło. Więcej szczegółów nie ujawnię bo nie powinienem. W tym sezonie pokaże.

Mateusz Mikorski - start idealny. Potrafi tak wystartować, że nie jednego seniora wyprzedzi. Jednak bardzo ma niskie mniemanie o sobie w charakterze sportowym. Jak widzi jakiegoś lepszego zawodnika potrafi lekko przymknąć gaz. Za co go bardzo jedziemy w parkingu. Nieraz jak cały dzień się ciśnie kolesia że ma ostro trzymać pędzel to pokaże.

Bartek Zmarzlik - nie wypowiem się na temat tego jeszcze adepta. Jednak wszyscy widza co robi na torze i jak się bawi motocyklem.

Jest jeszcze kilku adeptów. Tylko niech pokażą się a na pewno o nich będziecie pisać.

www.Foto-Sport.pl - Gorzowska Galeria Sportu

Odpowiedz do tematu