Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII kolejka Ekstraligi: Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
As17 

Team: stal
Wysłany: 2017-06-24, 10:17   

Bez lamentu i innych rzeczy ten mecz powinniśmy wygrać i koniec. Mamy na tyle silny zespól ze nie powinna nam podskoczyc Częstochowa a teraz co?. Cztery mecze wyjazdowe przegrane?... Mam nadzieje ze nasi po sobotnim GP odnajdą się na torze w Rybniku. I powróci dobra passa.

mariano901229 

Wysłany: 2017-06-24, 11:44   

Ludzie do k**** nędzy przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie i to na wyjeździe gdzie mimo pe cha w postaci defektów Vaculika i niesłusznie wykluczonego Pawlickiego przegraliśmy do 44. Jak wygramy mecz to na tym forum jest ee wygrali ok, albo co z tego że wygraliśmy do 35 jak tylko 7 biegów wygranych. Ja myślę, że naszych "pseudo fanów" to nawet wygrana 75:15 co każdy mecz by nie zadowoliła bo ot taki naród trzeba się do czegoś przyczepić.

GM 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2017-06-24, 12:18   

mariano901229 napisał/a:
Ludzie do k**** nędzy przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie i to na wyjeździe gdzie mimo pe cha w postaci defektów Vaculika i niesłusznie wykluczonego Pawlickiego przegraliśmy do 44. Jak wygramy mecz to na tym forum jest ee wygrali ok, albo co z tego że wygraliśmy do 35 jak tylko 7 biegów wygranych. Ja myślę, że naszych "pseudo fanów" to nawet wygrana 75:15 co każdy mecz by nie zadowoliła bo ot taki naród trzeba się do czegoś przyczepić.

Od tego jest forum by wyrażać swoje zdanie. Jak by wyglądało to forum gdyby każdy tylko chwalił wszystkich dookoła? Jakbym miał czytać co kolejkę teksty w stylu: "Nasz kochany klub znowu zwycięzki! Wielkiemu naczelnemu Władkowi i umiłowanemu prezesowi Ireneuszowi oraz ojcom zwycięstwa najserdeczniejsze gratulacje śle GM"... Chcesz tutaj zrobić koncert życzeń? Ja bym się porzygał po kilku postach...

mariano901229 

Wysłany: 2017-06-24, 13:53   

GM napisał/a:
Od tego jest forum by wyrażać swoje zdanie. Jak by wyglądało to forum gdyby każdy tylko chwalił wszystkich dookoła? Jakbym miał czytać co kolejkę teksty w stylu: "Nasz kochany klub znowu zwycięzki! Wielkiemu naczelnemu Władkowi i umiłowanemu prezesowi Ireneuszowi oraz ojcom zwycięstwa najserdeczniejsze gratulacje śle GM"... Chcesz tutaj zrobić koncert życzeń? Ja bym się porzygał po kilku postach...

A gdzie napisałem, żeby robić koncert życzeń ? Człowieku czytaj ze zrozumieniem !

Krytyka ma sens tylko wtedy kiedy jest konstruktywna, a nie narzekanie dla narzekania. Wieszanie psów na zawodnikach jakbyśmy dostawali do 25 każdy mecz. W ekstralidze nie jeżdżą ogórki, nie zachowujmy się jakbyśmy byli jakąś Barceloną, która trafiła do ligi z drużynami z polskiej A klasy, bo zakłamujemy rzeczywistość. Tak naprawdę patrząc przed sezonem ja uważam, że mamy 3 pakę ligi - większy potencjał widzę w Lesznie i Falubazie.

GM 

Team: Stal Gorzów
  Wysłany: 2017-06-24, 14:54   

https://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqaoP9Y

Widzę pewne podobieństwo :mrgreen:

Odpowiedz do tematu