Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skargi/Zażalenia/Pytania -praca moderatorów
Autor Wiadomość
Ponury_zniwiarz 
Piotr Rubik

Team: Exide
Wysłany: 2008-11-17, 11:29   

Jednego nie rozumiem...
Moderatorzy sa od pilnowania porzadku, lagodzenia sporow, karania za niesubordynacje...

A tym czasem moderatorzy uzywaja wulgaryzmow w ydkysji, obrazaja dyskutantow....

Nigdy bym nie obrazil zadnego zawodnika, ale to, na kogo zbiera sie kase na pozegnanie to chyba tylko zalezy od poczucia wlasnej sympatii do tego kogos i zarazenia nia innych. Pomijajac fakt, ze niektorzy sa bardziej otwarci, usmiechnieci... Ale akurat sezon 2007 pokazal, ze na awans zapracowalo wielu, nawet zapomniany juz troche Hlib! I nie ma sensu licytowqac sie kto wiecej, a kto mniej...

Ale reasumujac, postawa niektorych moderatorow jest zenujaca i powinni dostac ostrzezenie. Jak to jest i dlaczego, ze moderator zaczyna swoj wpis od tekstu: Kukielka, Ty....!!! c***u, k***o? A drugi chce go poprawiac - jeszcze bardziej chamsko?

:/ zenada;/

Ostatnio zmieniony przez masters 2008-11-17, 11:38, w całości zmieniany 3 razy  

adagio

Wysłany: 2009-04-26, 22:00   

mirko14 napisał/a:
kiedys okon byl filarem w stali teraz chlopak sie pogubil ale przetanmy juz pisac o tym ze jak chomski go wstawi do skladu to ktos nie pojdzie na mecz lub bedzie wyzywal trenera i zawodnika tylko sie osmieszamy przed innymi klubami chcialbym by pojechal ruud z Wrockiem o juniorach teraz troche szewczykowki uwazam ze jest za slaby ale czy zmarzlik jest az tak dobry by go wystawic napewno trzeba mu dawac szanse ale nie sadze by punktowal mam nadzieje ze zawodnicy sie obudza bo w tej chwili dale im 5 miejsce na koniec sezonu przestanmy juz pisac o skladach tylko kupujmy bilet i idzmy na mecz 3 maja pozdrawiam

to juz po prostu wszelkie granice przekracza.
zróbcie coś z tym kolesiem, proszę, bo już nie daje rady!
w zasadzie to sam nie wiem czy mirko sobie jaja z nas robi czy na serio można być tak przytepawym. ;/ to jest totalny bełkot, bez sensu od a do z.!

sądzę, że lepszy poziom zaprezentowałoby 10-letnie dziecko udzielając się tu, na forum... :roll:

Podanie rozpatrzone pozytywnie ;-)
Ostatnio zmieniony przez spooszan 2009-04-27, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-14, 16:37   

czy ktos z moderatorow moglby zrobic porzadek w temacie "mlyn"
od tego posta
http://forum.stalgorzow.p...p?p=23764#23764
mozna chyba wszystko wyciac ew. pozostawic tylko oficjalna odpowiedz przedstawiciela KK czyli Zawarcie1947

z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :-D
hehe

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2011-02-07, 21:14   

Mam obiekcję do tematu Skład Stali na sezon 2011. Rozgorzała tam dyskusja na temat spożywania przez żużlowców alkoholu.

jakiś moderator napisał/a:
Przypominam, że to temat "Skład Stali na sezon 2011" a nie sympozjum "czy alkohol wpływa na formę zawodników i dlaczego nie powinno nas to obchodzić". Kolejne tego typu posty będą usuwane, niech każdy przeczyta, co napisał Michu5, pod czym się podpisuję.

Okej, forum umiera, nic się nie dzieje od kilku tygodni, a gdy w końcu rozwija się gadka na jakiś temat, przychodzi wielmożny pan moderator i wtyka swój nos w środek rozwijającej się konwersacji, że robimy offtop. I co z tego?! Wolicie żeby nic się nie działo? Powinniście się cieszyć, że COŚ się dzieje, nawet jeśli jest to offtop.

Rozmawiamy na normalne tematy, ludzie się ze sobą nie zgadzają, mają różne zdanie na temat, co prowadzi do intensywnej wymiany poglądów. Kulturalnej, bez przekleństw, na poziomie.
No, ale skoro moderatorom nie zależy na tym żeby ponownie rozruszać forum, ba, są nawet temu przeciwni i robią wszystko żeby była jedna wielka cisza, to chyba będziecie mieli więcej próśb o usunięcie kont.

Rick

Wysłany: 2011-02-07, 21:23   

Mogliby sami po prostu wziac udzial w dyskusji. Łukasz Cyran jest zawodnikiem Stali 2011, wiec dyskusje o nim i jego szansach sa zgodne z tematem ;]

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2011-02-07, 21:34   

Ok Buła, powiedz mi jedno. Jesteś maturzystą. Jeśli spotkam Ciebie na mieście pod wpływem i powiem, że nie powinieneś pić, ponieważ może to mieć niekorzystny wpływ na Twoje przygotowanie do egzaminów, to będziesz zadowolony?

Ogólna dyskusja na temat tego, czy alkohol jest wskazany w żużlu, czy wręcz przeciwnie, ok, można pogadać na taki temat. Ale pisanie w stylu "widziałem zawodnika X tu i tu, kupował tyle i tyle, był wypity" oraz dalsze teorie na ten temat etc. są lekko nie na miejscu, a dlaczego, to odsyłam do posta użytkownika Michu5 we wspomnianym temacie.

I sam sobie odpowiedz, dlaczego to forum umiera i nie ma większości ciekawych użytkowników, którzy ubarwiali je za czasów chociażby pierwszoligowych.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2011-02-07, 21:49   

Większość ciekawych użytkowników dostała posady moderatorów i w dupach im się poprzewracało.

Bartek napisał/a:
Ok Buła, powiedz mi jedno. Jesteś maturzystą. Jeśli spotkam Ciebie na mieście pod wpływem i powiem, że nie powinieneś pić, ponieważ może to mieć niekorzystny wpływ na Twoje przygotowanie do egzaminów, to będziesz zadowolony?

Będę miał to gdzieś. Zresztą nie porównuj matury zwykłego maturzysty, do żużlowca, na którego udaną karierę liczy kilkanaście tysięcy ludzi. Zataczanie się na mieście i picie dużych ilości alkoholu jest dla naszych młodych żużlowców (nie mówię konkretnie o kimś, tylko o zawodnikach, z którymi bądź co bądź, każdy z nas wiąże nadzieje. Myślę, że Ty również) złe nie tylko dla rozwoju, ale i dla reputacji oraz wizerunku publicznego.

Bo jak ktoś słusznie w owym temacie powiedział, nasi żużlowcy są osobami publicznymi w mieście Gorzowie. Pamiętasz takiego zawodnika jak Paweł H. Przymykanie oka na takie wyskoki skończyło się rozbiciem butelki na głowie policjanta.

Muszę przyznać, że na początku błędnie toczyła się konwersacja o konkretnych zawodnikach. Tu przyznaję Ci rację. Po przyglądnięciu się ostatnim postom, zauważysz jednak, że gadaliśmy głównie o słuszności picia alkoholu przez młodych zawodników. Nie o Łukaszu Cyranie, tylko o wszystkich młodych zawodnikach. Toczyła się fajna rozmowa, dopóki nie zwrócił uwagi masters, a następnie Ty. Myślę, że nie tak to powinno działać.

Aktualnie forum jest w takim stanie, że wy wszyscy jako moderatorzy jesteście tu zbędni. Przydalibyście się tylko jako osoby, z którymi można ciekawie wymieniać poglądy, bo jak wspomniałem na początku tego posta, aktualni moderatorzy, niegdyś początkujący lub wciąż jeszcze przed "osiągnięciem władzy", podtrzymywali forum naprawdę ciekawymi poglądami i umiejętnością nawiązania fajnej gadki.

Bartek 

Wysłany: 2011-02-07, 22:35   

Bula napisał/a:
Większość ciekawych użytkowników dostała posady moderatorów i w dupach im się poprzewracało.

Według Ciebie to jakaś nobilitacja, czy co? :roll:

Bula napisał/a:
Zresztą nie porównuj matury zwykłego maturzysty, do żużlowca

Będę porównywał, ponieważ to człowiek posiadający życie prywatne tak samo jak ja czy Ty. To, że jest żużlowcem Stali Gorzów nie oznacza, że musi przestrzegać jakichś nie wiadomo jakich reguł i uważać, żeby czasami ktoś go nie zauważył, jak będzie kupował 0,7. No spoko, najlepiej niech czeka na nocną zmianę na CPN, tak żeby nikogo w kolejce nie było, bo sprzedawcy przecież nie wyeliminuje :-)

Nikt nikomu nie broni dostępu do alkoholu. Człowiek pełnoletni jest odpowiedzialny za siebie i za to co robi. Amen. Skoro ktoś sięga po alkohol, to JEGO SPRAWA. I jego sprawą są również ewentualne konsekwencje.

Tym akcentem pozwolę sobie zakończyć powyższy OT. Zdanie podtrzymuję i jeśli pojawią się kolejne posty bazujące na "Cyran widziany w CPN", będą usuwane. Wszelka inna dyskusja trzymająca się zasad dobrego smaku i na temat, wskazana.

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2011-02-07, 23:34   

Bartek, jeszcze tylko ja wtrace swoje 3 grosze... ;-)

Bula napisał/a:
Okej, forum umiera, nic się nie dzieje od kilku tygodni, a gdy w końcu rozwija się gadka na jakiś temat, przychodzi wielmożny pan moderator i wtyka swój nos w środek rozwijającej się konwersacji, że robimy offtop

Bula, nikt Ci nie broni dyskutowac na jakikolwiek temat, tylko zeby nie robic balaganu, wiec jaki masz problem zalozyc odpowiedni watek??
I nie tak, ze zawodnika x widziano gdzies tam jak kupowal piwo!
Skonczylem, reszte napisal juz Bartek.

Bula 
Jestem piknikiem

Wysłany: 2011-02-08, 00:29   

A jaką masz gwarancję, że w nowym wątku o nazwie "Słuszność spożywania alkoholu przez młodych zawodników" rozmowa poszłaby w tym samym kierunku? Żadną. I tak zbyt wiele osób nie uczestniczyło w tej rozmowie, a nowy temat, jak mniemam, pozostałby bez żadnej odpowiedzi.

No ale okej, to wy prowadzicie to forum. Jeśli przerywanie pierwszej konwersacji od kilkunastu dni ma być z korzyścią dla tej strony, to zdaję się na wasze... doświadczenie.

Yankes 

Wysłany: 2011-02-08, 00:57   

Wtrącę swoje trzy grosze :)

Weźmy kwotę jaką miasto przenzacza na szkolenie naszej młodzieży, podzielmy przez ilość zawodników.

Myślę że jaka kwota by nie wyszła, to jednak będzie NIECO wyższa od tej, którą miasto płaci za moje przygotowania do matury.

To tak tytułem jednego z powyższych porównań. Mieszkańcy mają prawo wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak się wydaje ich pieniążki.

Jestem totalnie za tym, aby nie zaglądać za firankę zawodnikom, zwłaszcza młodym i podatnym psychicznie. Ale tylko dopóki nie ma to wpływu na kwestie sportowe. Gdy ta granica zostanie przekroczona, moim zdaniem gorzowski kibic ma prawo być oburzony.

:<

Fenix 

Wysłany: 2011-07-05, 21:48   

Iman ostrzeżenie dla mnie to żart?? Jeżeli nie to dla kipera też poproszę ja obraziłem go a on mnie... Sprawiedliwość musi być, jeżeli nie proszę wycofać moje ostrzeżenie...

Thor 

Team: phpBB
Wysłany: 2011-07-05, 22:53   

On dostał o 20.29 a Ty o 21.16 :mrgreen:

Kiper 

Wysłany: 2011-07-15, 11:12   

Prosze o wyjasnienie, za co dostalem ostrzezenie. Za to, ze fachowca od naglosnienia nazwalem "psycholem"? Czy moze za cos innego. I dlaczego skasowano moj wpis?

adagio

Wysłany: 2011-07-15, 12:24   

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum, tutaj:

http://www.forum.stalgorz...opic.php?t=1078

Cytat:
§ 20. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy lub zwroty obraźliwe, mogące znieważyć inne osoby, mogą być przez moderatorów usuwane lub, w przypadku, gdy zawierają treści istotne dla ciągłości dyskusji, moderator usuwa jedynie wypowiedzi znieważające, pozostawiając komentarz o ich usunięciu, blokując jednocześnie wypowiedź. Znieważanie innych uczestników Forum lub osób trzecich skutkuje karą zgodnie z regulaminem.

Jest jest coś takiego:

Cytat:
II. Obowiązki użytkowników:
9. Zachowywać ogólnie przyjęte zasady kultury i poszanowania dla innych osób.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszam na priv. Zasady obowiązują wszystkich, także tych najstarszych kibiców :roll:

Bartek 

Wysłany: 2011-07-15, 12:27   

Nie ja usunąłem post i zaznaczam również, iż żaden z moderatorów nie jest zobowiązany do składania żadnych wyjaśnień. Poprosiłeś jednak, więc proszę bardzo (oprócz mnie sprawę wyjaśni Ci zapewne również moderator nagradzający Ciebie warnem).

Po pierwsze, poczytaj regulamin:

Cytat:
§ 21. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy lub zwroty obraźliwe, mogące znieważyć inne osoby, mogą być przez moderatorów usuwane (...). Znieważanie innych uczestników Forum lub osób trzecich skutkuje karą zgodnie z regulaminem.

Po drugie, przeczytaj swój post (skoro został usunięty, jego kopię powinieneś otrzymać na adres email).

Jeśli uważasz, że zwroty:

Cytat:
DO PSYCHOLA ZZA KONSOLI!!!!! Halooooo!!!! Psycholu!!!!! Slyszysz?

Cytat:
TEMU DEBILOWI

Cytat:
ten cymbal

Cytat:
tego idiote

są w porządku i nie łamią regulaminu, to nie mamy o czym rozmawiać. Rozumiem zażenowanie zbyt głośną muzyką (przeszkadzała nie tylko Tobie), jednak nie upoważnia to do wyrażania się w taki sposób. Następnym razem proponuję chłodne piwo, bądź jakiś spacer dla rozładowania emocji, a dopiero później aktywność na forum.

Pozdrawiam.

Kiper 

Wysłany: 2011-07-15, 16:02   

Ok, przyjalem do wiadomosci. Zgadzam sie z ostrzezeniem. Powinienem darowac sobie
tak drastyczne sformulowania. Nie mam pretensji. Regulamin zlamany, jest kara. Nie wnioskuje o robienie wyjatkow dla starszych kibicow. Regulamin to regulamin i tyle.
Ale nieoficjalnie powiem, ze ostrzezenie ostrzezeniem, ale warto bylo :-)
Czyli wymagam resocjalizacji :-) Innych forumowiczow przepraszam.
PS. Na piwo bylo za wczesnie :-D

Thor 

Team: phpBB
Wysłany: 2011-07-15, 17:50   

Kiper napisał/a:
Regulamin to regulamin i tyle.
o to to tato :-D Fakt,że ja dostałem jeszcze przed zapodaniem regulaminu,o który się dopominałem i słusznie,ale tylko jeden były moderator mi podziękował za wkład i walkę,i go serdecznie pozdrawiam a reszta jest tajemnicą :mrgreen:

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2013-05-26, 21:50   

Mam pytanie - mozna zrobic, zeby caly dzial byl ignorowany?
Nie biore udzialu w typowaniu, wiec nijak mnie cokolwiek tam interesuje, a co kolejke musze tam wchodzic i odznaczac posty jako przczytane.

kris_77 
Stal DMP 2016 !!!

Wysłany: 2016-09-28, 23:09   

Usuwanie postów i brak informacji za co? Za to, że napisałem prawdę, że koledze leszkowi nerwy puściły i że zachowuje się chamsko?

Taka prośba do mod: jak usuwacie posty i dajcie ostrzeżenia to chociaż jakieś info na priv proszę (za co i czemu).

Co jest złego w tym, że zgadzam się z forumowiczem z Zielonej Góry?

poro

Wysłany: 2016-09-29, 15:17   

kris zauwaz ze zadnego ostrzezenia nie dostales. zacytowales w calosci post ktory poziomem kultury siegal dna - tenze post zostal usuniety wiec i Twoja odpowiedz nie miala by jakiegokolwiek sensu. pozdrawiam

kris_77 
Stal DMP 2016 !!!

Wysłany: 2016-09-30, 18:10   

wiem poro, chyba nawet nie miałbym za co :-D .
Teraz już wiem, o co chodzi. NIe ma "bzdur"cytować. ale wiesz chciałem się jakoś odnieść do wpisu. Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu