Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum polityczne czy sportowe.

o polityczne
0%
 0%  [ 0 ]
o sporcie
45%
 45%  [ 5 ]
o dupie Maryny
54%
 54%  [ 6 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Thor 

Team: phpBB
  Wysłany: 2012-02-21, 17:56   Forum polityczne czy sportowe.

Cytat:
KibicZprostej: idąc tokiem rozumowania thora i darkisa na tym forum można pisac tylko o sporcie, bo ju fanatycy barcy i realu sa bronieni jak zaszmacają tym gównem shoutboksa, to jest forum jest 1500 różnych tematów, na które mozna gadac i jest takze sucharbox w ktorym mozna umieszczac to na co ma się ochotę

Fanatycy jak "barcy" czy "realu"...to też kibice...piłki nożnej,czyli to też sport :-/

[Dzisiaj 13:17] Wojtek: "Pseudokibiców" jak coś. Co ma polityka, młodzież wszechpolska do pseudokibiców? I jak definiujesz do słowo?Kolejny przykład, że to Ty masz właśnie wyprany mózg przez telewizję ;-)

Nie ośmieszaj się na siłę...już zamykając poprzednią ankietę to zrobiłeś,tym bardziej,że nie podałeś powodu.Może coś w regulaminie znajdziesz,bo ja nie potrafię :-)

Pseudokibiców...lub pseudo kibiców...obie wersje są poprawne :mrgreen:

[Dzisiaj 17:06] KibicZprostej: a co najlepsze? jak ktos ma prawicowe poglądy albo jest konserwatystą to jest od razu za kaczorem widzę thor jakie Ty masz pojęcia o wszystkim i powiem tak tutaj nie warto dyskutowac o polityce bo chyba nie ma z kim, a jak ktoś ma wiedze o po prostu chyba wloli to wszystko przemilczec po proatu

Nie mam wiedzy i pojęcia o wszystkim...ale jestem za wolnym rynkiem ale nie w wydaniu JKM i innych cwaniaków, co się dorobili na zbieractwie i praniu mózgów.
Taka ciekawostka...JKM ocenił swój majątek na 10 baniek (nieruchomości) zapytaj go jeden z drugim, jakim cudem się dorobił :-)

Wojtek mam niepłonną nadzieję,że się nie ośmieszysz i nie zamkniesz tego tematu ;-) :-)

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-02-21, 23:12   

Tak szczerze pisząc, chyba to forum nie jest już nikomu do szczęścia potrzebne. Nikomu się nie chce z wielu powodów nic konstruktywnego napisać, stworzyć, zagaić, wymyślić. Wielu forumowiczów, z którymi można było wymienić w sposób kulturalny i ciekawy poglądy (często sprzeczne) po prostu odeszło. Przyczyn jest co najmniej kilka.

Ostatnio modnym tematem stał się sport i polityka, bo przecież jest to najprostszy dla faceta temat do pogadania, nawet łatwiejszy od pogody. Na sporcie i polityce każdy facet się zna lepiej lub gorzej. Ponadto wiele innych kwestii było już na tym forum poruszanych, albo na poprzednim. Forum się przejadło, nie jest już modne, nie jest ciekawe. Ożywienie powinno nastąpić wraz z pierwszymi sparingami i początkiem sezonu, jeżeli tak się nie stanie, to znaczy, że forum umarło śmiercią tragiczną. I nie zmienią tego zrywy derbowe. Typera nie liczę, bo to sucha zabawa, a nie dyskusja.

Jest kilka tematów, które można by było pomimo zimy na forum poruszyć i rozpocząć nowe wątki, ale po co? Mi osobiście na tym nie zależy i to nie dlatego, że jestem byłym moderatorem i że się obraziłem na forum. Tak nie jest. Forum tworzą ludzie, a ludzie, którzy to forum tworzyli i stanowili swego czasu silny trzon, po prostu odeszli. Nie nastąpiła tzw. zmiana pokoleniowa, nie ma nowych forumowiczów, którzy potrafiliby ożywić to forum, wnieść świeży powiew. Nie ma ludzi merytorycznych, są głównie krzykacze i narzekacze, a to na pewno tylko odstrasza i zniechęca do udzielania się na forum. Nie ma liderów dyskusji! "Starzy" się już wypalili i forum do szczęścia potrzebne im nie jest. Wielu już nawet zapomniało o istnieniu tego forum. Ja tylko wpadam przed snem, aby poczytać teksty ludzi z kosmosu, ludzi zgorzkniałych, niespełnionych, niezadowolonych z życia, wiecznie narzekających i szydzących ze wszystkiego i wszystkich. Czytam to tylko po to, aby umacniać się w postanowieniu, żeby nie skończyć jak oni i nie żyć jak oni, bo plucie jadem jest po prostu toksyczne i dołujące. Niektórzy nawet nie wiedzą, że sami wyniszczają się od środka.

Odpowiadając na koniec na pytanie postawione w ankiecie: forum sportowe. W końcu żużel, to głównie sport i mimo, że współczesny sport (zawodowy) bez polityki już nie istnieje, to jednak sportem pozostanie.

Thor 

Wysłany: 2012-02-22, 08:22   

Don,masz wiele racji w tym co piszesz.
Mnie osobiście dziwi fakt,że żaden z modów nie jest zainteresowany ożywieniem forum :shock: Jedynie Wojtek skutecznie zabrał się do pracy wbijając kolejny gwoźdź.Widocznie się zadowalają zamykaniem tematów i dawaniem ostrzeżeń,zamiast dbać.
Przecież ktoś decyduje o tym,czy ten czy inny użytkownik jest aktywowany na forum...więc jak to się dzieje,że są wśród nas tacy >>>

Ostatnia wizyta: 2008-11-07, 18:24 (Minut: 5)
Wizyt: 2 Łączny czas wizyt Minut: 14
Team: Alkohols Dream Team
Strona WWW: http://www.sextv1.pl
Data urodzenia: 22 Lut 1985

Ostatnia wizyta: 2008-10-25, 10:42 (Minut: 0)
Wizyt: 2 Łączny czas wizyt Minut: 0
Strona WWW: http://caaxcalaurq.1accesshost.com >>> ten ma wirusa !!!
Zainteresowania: Shopping, antiques
Data urodzenia: 09 Mar 1969

Okazuje się,że nie ma tu 2000 z hakiem ludzi tylko boty !!! :evil: z odnośnikami ciekawymi a przecież niezgodnymi z zasadami tego forum :cry:

Na deser > Przedstawiamy profil :: Gówno Płeć:Mężczyzna skąd:Zielona Góra :shock:

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2012-02-22, 21:35   

Jak dobrze sie przyjrzysz to zobaczysz, ze wspomniani uzytkownicy dolaczyli w 2008 roku. Wowczas na forum nie bylo aktywowania uzytkownikow.

Thor 

Wysłany: 2012-02-22, 21:45   

Iman napisał/a:
Jak dobrze sie przyjrzysz to zobaczysz, ze wspomniani uzytkownicy dolaczyli w 2008 roku. Wowczas na forum nie bylo aktywowania uzytkownikow.
ja się zalogowałem w 2007 będąc w Poznaniu na PGA jak może pamiętasz ;-)
Tak czy siak było sporo czasu na wyczyszczenie forum ;-)

Analityk 

Team: Przyczepa Obrzygatelska
Wysłany: 2012-02-23, 19:44   

Moja odpowiedź. Prędzej w Daleszewie Gryfińskim powstanie elektrownia jądrowa, niż Gollob odbierze statuetkę roku, i stanie w szeregu wraz z moim idolem, Bartkiem Czekańskim :-DDDDDDDDD

Thor 

Wysłany: 2012-02-26, 03:31   

[Wczoraj 22:23] Staleczka1947: Analityk twoje teksty są jak żarty Karola Strasburgera:nikt się nie śmieje i nie wie o co chodzi

Nic dodać :-)

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-26, 18:39   

Thor napisał/a:
ja się zalogowałem w 2007

brawo :) szczegolnie ze nowe forum zostalo zalozone 2008-10-19 ;-)

Thor 

Wysłany: 2012-02-26, 19:03   

Grzesiek napisał/a:
nowe
gdzieś wspomniałem "NOWE" !!!

[ Dodano: 2012-02-26, 19:04 ]
Grzesiek napisał/a:
brawo :)
o to to i to >>> http://język-polski.pl/cz...-procedura.html

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-27, 00:09   

Wystarczy ze odniosles sie do uzytkownikow zarejestrowanych na nowym forum
A wiesz gdzie mam twoja spine i to powszechne wymadrzanie sie?

Jak nie domyslasz sie to zaloz kolejna "inteligentna" ankiete

Thor 

Wysłany: 2012-02-27, 00:19   

Grzesiek napisał/a:
Jak nie domyslasz sie to zaloz kolejna "inteligentna" ankiete
ojej,nawet jak ci załżę szkołę podstawową to i tak do niej nie trafisz.
Grzesiek napisał/a:
A wiesz gdzie mam twoja spine i to powszechne wymadrzanie sie?
wiem,oszołomy są wszędzie :mrgreen:

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-27, 14:37   

mój rzekomy wiek i poziom wyksztalcenia już pojechałeś teraz jeszcze powinieneś wyzwać mnie od fanow kaczora i obrazić moją matke to wtedy byłbyś już pełnoprawnym internetowym kozakiem

zal mi cie chlopie bo jesli masz tyle lat ile napisales w profilu to chyba choc troche wyzszy poziom powinienes reprezentowac

wymysl teraz cos nowego i powidz mi o mnie cos czego nie wiem

Thor 

Wysłany: 2012-02-27, 16:45   

Grzesiek napisał/a:
zal mi cie chlopie bo jesli masz tyle lat ile napisales w profilu to chyba choc troche wyzszy poziom powinienes reprezentowac
nie potrzebnie się żalisz....do twojego poziomu się nie zniżę,więc sam się martw o siebie lub załatw sobie jakąś terapie czy coś...może leki już ci nie refundują...

[ Dodano: 2012-02-27, 16:48 ]
Grzesiek napisał/a:
nie potrzebnie się żalisz....do twojego poziomu się nie zniżę,więc sam się martw o siebie lub załatw sobie jakąś terapie czy coś...może leki już ci nie refundują...

:!: 8 literówek,zdanie zaczyna z małej litery,brak interpunkcji...masakra.Ty nie znasz nawet podstaw do pisania, o myśleniu już nie wspomnę :shock:

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-27, 18:06   

:lol:
i tyle w temacie

Thor 

Wysłany: 2012-02-27, 18:08   

Grzesiek napisał/a:
i tyle w temacie
I tyle w temacie,jak już :shock: OMG co za pustak :mrgreen:

Grzesiek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-27, 19:35   

to błysnąłeś!! :lol:
dawaj dalej będzie weselej

Proponuję w tym momencie zakończyć wymianę coraz krótszych zdań, które nic nie wnoszą do tematu
Ostatnio zmieniony przez wawrzyniec 2012-02-27, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2012-03-06, 22:41   

Wyniki ankiety najlepiej chyba obrazują czym jest, dokąd zmierza i co prezentuje to forum. :-|

Thor 

Wysłany: 2012-03-07, 09:27   

Don Lucas napisał/a:
Wyniki ankiety najlepiej chyba obrazują czym jest, dokąd zmierza i co prezentuje to forum. :-|
trudno się nie zgodzić z Twoją opinią,bo wynik widać jak na dłoni.Kwestia czy zostaną wyciągnięte wnioski...Wawrzyniec coś działa,a co z resztą ? ;-) Do rozpoczęcia sezony jest jeszcze trochę czasu,zobaczymy.

Odpowiedz do tematu