Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Menadzer Mańskich
Autor Wiadomość
laxkillah

Wysłany: 2010-07-27, 08:50   

Bula napisał/a:
wszystko rozchodzi się o to, że nowsze systemy nie skupiają się aż tak na tej technologii, która obsługuje MŻ.

????? Jaka Technologia ? Toż to zwykły wiersz poleceń który z komputerem współgra od początku.

Bula napisał/a:
Ciesz się, że w ogóle możesz go włączyć, bo wiele osób na nowych systemach aż tak wielkiego komfortu nie ma :)

Tutaj racja. Nie narzekaj, bo ja np. nie mogę włączyć w ogóle.

Pozdrawiam.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-07-27, 20:24   

Cytat:
Ciesz się, że w ogóle możesz go włączyć, bo wiele osób na nowych systemach aż tak wielkiego komfortu nie ma :)

rozwiązanie, które działa:
http://www.gryzuzlowe.pl/...php?f=71&t=1728

AVE STAL

laxkillah

Wysłany: 2010-07-28, 09:05   

Wszystko super. A coś na Windows XP znasz ? U mnie np. Odpalam gre , wyskakuje czarne okienko jakby się miała włączyć gra i nagle znika i koniec. ; ))

PS: Przekopałem połowę internetu i nadal nic.

Pozdrawiam

Scorpio 

Wysłany: 2010-07-29, 20:37   

U mnie na XP działa (na razie) bez zarzutu. A jak mi się udało zgrać najnowszą wersję? Po prostu wyszukiwałem w Google "update by cinu95". Potem pobrałem i rozpakowałem w WinRarze. Radzę umieścić grę w dysku C. A jak ugólnie wypada najnowsza wersja? Całkiem dobrze. Wezmę Gorzów ewentualnie Leszno. Nawet jest fajna drużyna z Wałbrzycha (III liga czyli II w rzeczywistości) złożona z ambitnych młodziaków z Ferdkiem Kiepskim na czele. :-P

Jespers 

Wysłany: 2010-08-12, 23:13   

Moze stare posty, ale jak macie jakies problemy z ta gra, lub cos chcecie piszcie smialo. Postaram sie wam pomoc, bo troche juz siedze w tej grze.

Karol_kssg 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-08-22, 12:54   

J.R Smith napisał/a:
rozwiązanie, które działa:
http://www.gryzuzlowe.pl/...php?f=71&t=1728

Wszystko OK tylko że gra się nie zapisuje :evil:

Scorpio 

Wysłany: 2010-09-07, 09:59   

Dla graczy Menedżera Mańskich: http://centrumgz.pl/1992.rar
Składy z 1992r.

Moja ciekawostka: zająłem z Stalą 3.miejsce (1992r.). Oto średnie zawodników:

R.Franczyszyn-1,490
J.Gała-1,556
P.Paluch-1,663
P.Świst-2,571
J.Łukaszewski-1,049
R.Flis-1,045
A.Giżycki-1,000
M.Hućko-1,282
S.Moskwiak-0,765
P.Rembas-1,042
M.Staszewski-0,941
B.Brhel-1,100
G.Havelock-2,397
A.Kocso-1,806
E.Kyllingstad-2,174

MateoKSSG 

Wysłany: 2010-10-02, 00:46   

Własnie naszła mnie wena pograć w menago i sie zaczęło hehe ;) Skończyłem 1 sezon Stalą Gorzów na 3 pozycji więc myśle ze nie było źle, choć mogło być duzo lepiej ale w najważniejszym momencie N. Pedersen chyba nie wytrzymał presji i zepsuł mecz przez co przegrałem półfinał z Unia Leszna i musiałem walczyć tylko o 3 miejsce!

Średnie zawodników w sezonie 2010:

T.Gollob -> 2.838
N.Pedersen -> 2.144
T.Gapiński -> 1.660
M.Zagar -> 1.426
P.Zmarzlik -> 1.237
P.Pawlicki -> 1.100
D.Ruud -> 0.652

Po za 3 miejscem w DMP moja drużyna lub zawodnicy zdobywali medale jeszcze w :

- MMPPK (sredbro)
P.Pawlicki
P.Zmarzlik
B.Zmarzlik

- IMP (złoto)
T.Gollob

- GP Chalenge (1 msc)
T.Gollob

- MPPK (Brąz)
T.Gollob
T.Gapiński
P.Pawlicki

- Zlata Pribla (Srebro)
T.Gollob

- IME (Srebro)
T. Gollob

- DPŚ (Polska- Złoto)
T. Gollob

- SGP (Srebro)
T.Gollob

I postanowiłem przedłużyć kontrakty z - T.Gollobem, Matejem Zagarem, Nickim Pedersen, Braćmi Zmarzlik, a pozegnalem sie z T. Gapinskim oraz D.Ruudem a P.Pawlicki wrocił z wyp. do Leszna niestety ;( teraz czas na podpisanie z kimś kontraktu by wzmocnić ekipe, ale o tym z kim podpisalem napisze w ocenie 2 sezonu.. Pozdro!

Scorpio 

Wysłany: 2010-10-02, 13:55   

A propos podpisywania umów. Mnie wkurza to, że nie mogę nikogo pożądnego kupić, bo są już od ponad 100 patyków. A kredytu nie chcę brać. A przecież: mam na maxa miejsca reklamowe+jak najwiecej kasy od sponsorów i mediów+próbuje zgłaszać się do różnych turniejów (wyjątek GP, bo za drogo).

MateoKSSG napisał/a:
Własnie naszła mnie wena pograć w menago i sie zaczęło hehe ;)

Tak, a niedługo okienko ;-)

MateoKSSG napisał/a:
a pozegnalem sie z T. Gapinskim oraz D.Ruudem a P.Pawlicki wrocił z wyp. do Leszna niestety

A kto zajmie ich miejsce? Szkoda, że wykopałeś Gapę. :-o

http://www.forum.centrumg...c49bf4f2ebe5efb

Oto link do updatów Cina95 (bez i z juniorami obcokrajowców)

MateoKSSG 

Wysłany: 2010-10-04, 14:05   

Na początek chciałem napisać iż zrobiłem duzo błąd, bo przez przypadek Tomek Gollob znalazł się na liscie transferowej i gdy dostał oferte rózna tej ktora byla na liscie juz nic nie moglem zrobic i niestety odeszedł do Apatora Toruń. Miałem problem i musiałem sciągnąc w nowych zawodników w zamian za niego oraz za Gape i Ruuda, z którymi to pozeganelm sie po 1 sezonie. Do klubu dołączyli- Wiesław Jaguś, Kenneth Bjerre, Hans Andersen oraz Patryk Dudek, który musiał załatać dziure po Pawlickim. Zakończyłem drugi sezon na miejscu ponownie 3, tak samo jak przed rokiem w półfinale uległem lepiej dysponowanej Unii Leszno i musiałem zadowolic się 3 miejscem ;) Miałem troszke pecha bowiem kontuzjowany w sezonie zostal Zagar i po kontuzji jezdził jeszcze gorzej niz na poczatku sezonu wiec tragicznie! Dotego na 1 mecz kontuzjowany był Bartek Zmazlik i to własnie był mecz z U. Leszno.. no ale jak to mowia szczescia sprzyja lepszym i to własnie oni zwyciezyli pokonujac mnie dwukrotnie u siebie przegralem 46:44 a na wyjezdzie 50:40...

Średnie zawodników w sezonie 2011:

W.Jaguś -> 2.495
N.Pedersen -> 2.105
K.Bjerre -> 1.913
H.Andersen -> 1.638
B.Zmarzlik -> 1.200
P.Dudek -> 1.092
M.Zagar -> 0.862

Zawodnicy zdobyli jeszcze medal :

- MMPPK (Złoto)
B.Zmarzlik
P.Dudek

- IMEJ (Srebro)
P.Dudek

- MIMP (Srebro)
P.Dudek

- DPŚ (Polska-Złoto)
W.Jaguś)

Kontrakty na nastepny sezon przedłużyłem z - Wiesławem Jagusiem, Nickim Pedersenem, Kennethem Bjerre, Hansem Andersen, Bartkiem Zmarzlikiem i Patrykiem Dudkiem a z klubu odszedł tylko Matej Zagar.. jeszcze mysle kto wypełni jego meijsce... jak skoncze sezon numer 3! to napisze kto do mnei wpadł oraz cała taka relacje.... Pozdro! Miłego czytania

Jespers 

Wysłany: 2010-10-04, 14:47   

A ja pogrywam sobie swoimi wychowankami i klubem. Jak narazie to przejawia sie srednio caly zespol. Mam aktualnie 2018 rok (Gram od 2008 w grze). W ciagu tych 10 lat przewinelo sie wielu wychowankow no i oczywiscie mniej zawodnikow z obcych klubow. Mysle, ze w ciagu tego czasu maksymalnie zatrudnilem 8 obcokrajowcow.
Byli to :
Kod:

* Lewis Bridger - Zatrudniony w 2010 roku w 3 lidze. Srednia - 1.839. Pozostal u mnie tlyko jeden rok.
* Leigh Lanham - Zatrudniony w 2009 roku w 3 lidze. Srednia - 1.541. Pozostal rowniez tylko rok.
* Travis McGowan - 2009 rok, 3 liga. Srednia - 1.897. Pozostal tylko rok.
* Manuel Hauzinger - 2009 rok, 3 liga. Srednia - 1.780. Pozostal tylko rok.
* Thomas Jonasson - 2010 rok, 3 liga. Srednia - 1.649 oraz rok pozniej - 2.654. Bardzo dobry skok formy.
* Mattias Nilsson - 2009 rok, 3 liga. Srednia - 1.419. Tylko jeden rok.
* Robert Pettersson - 2010 rok, 3 liga. Srednia - 1627. Rowniez rok zostal.

Jezeli chodzi o wychowankow, to przewinelo sie ich Troche.
Najgodniejsi uwagi sa zawodnicy ( W nawiasie podam aktualny wiek):
Kod:

* Sebastian Sznerch (22 lata) - Zloto BK, srebro i braz IMEJ, 2 x srebro MMPPK. Jezdzi w Poznaniu
* Lukasz Senderski (20 lat) - Zloto BK oraz IMEJ. Zawodnik mojej druzyny.
* Dariusz Ziajor (20 lat) - 2 x zloto MMPPK, zloto IMEJ. Jeden z najbardziej utalentowanych zawodnikow druzyny (Ze szkolki wyszedl ze skillem 70 ! ). Wielka nadzieja zuzla. Jezdzi dalej w mojje druzynie.

No i jest jeszcze dwoch moich wychowankow. Sa oni najbardziej utytulowani wsrod calej druzyny. Sa to :

• Leonid Cwiek (23 lata) - Zloto MIMP, 2 x zloto MMPPK, 2x braz SK, Braz BK. Zawodnik startujacy w mojej druzynie wciaz.
  • Hubert Walecki (22 lata) - Braz IMP, zloto,srebro,braz MIMP, 2 x zloto MMPPK, zloto oraz braz BK, braz IMSJ, zloto IMEJ, oraz wystep z reprezentacja w DMS i zdobycie z nia zlota. Jezdzi w mojej druzynie.

Oto zestawienie ogolne mojej jazdy w lidze :

MateoKSSG 

Wysłany: 2010-10-09, 11:48   

3 sezon skończony i zakończony sukcesem! 1 miejsce w lidze! W składzie tylko 1 zmiana.. w miejsce Zagara przyszedł - L.Adams i dużo wniósł do zespołu.

Średnie zawodników w sezonie 2012:

H.Andersen -> 2.244
W.Jaguś -> 2.209
L.Adams -> 2.209
N.Pedersen -> 2.056
K.Bjerre -> 1.500
P.Dudek -> 1.300
B.Zmarzlik -> 1.762 (nie klas.)

Srebrny Kask (Złoto)
B.Zmarzlik

IMEJ (Złoto)
B.Zmarzlik

MIMP (Złoto)
B.Zmarzlik

DPŚ (Srebro - Polska)
W.Jaguś

Najsłabszy był K.Bjerre i mysle ze on odpadnie.. bo duzo kasy chce na przedłuzenie, wiec mysle ze zamienie go na jakiegos innego zawodnika... wiec narka i nie długo opis kolejnego sezonu. Pozdro! STAL GORZÓW!

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy

Wysłany: 2010-10-09, 23:19   

Postanowiłem ustawić KSM na poziomie 44 pkt. Byłem bardzo ciekaw jak będzie mi szło. Bo jednak KSM torował mi drogę w pierwszym sezonie, ale o tym już poniżej.

W pierwszym sezonie było bardzo trudno. Nie mogłem korzystać m.in z usług Pawlickiego bo miał za wysoki ksm czy Ruuda. Zdobyłem 4 miejsce w lidze, ale to był cud. Zarobiłem dużo kasy i dzięki temu ulepszyłem stadion :]

Średnie biegowe:
T.Gapiński: 0,8
T.Gollob 2,3
D.Ruud 0,8
B.Zmarzlik 2,5 (u mnie Bartek ma talent bardzo dobry)
N.Pedersen 1,8
M.Zagar 1,2
P.Pawlicki 0,4
Z.Suchecki 0,0
Ł.Cyran 0,3
P.Zmarzlik 0,3
A.Cyfer 0,0
S.Gustaffson 0,2

Jak widać jeździło bardzo dużo zawodników, ale cóż KSM nie pozwalał na monotonność.

Ponadto:

Bartek Zmarzlik:
3-IMP,SK
1-ZK,MIMP,BK

Postanowiłem przedłużyć kontakt z Gollobem, Zmarzlikami, Cyranem , Zagarem, Gustaffsonem i resztą juniorów. Do składu dołączył J.Pavlic i H.Andersen.

Obecnie jestem w trakcie 2 sezonu i jak skończę to napisze krótkie podsumowanie ;)

Pozdrawiam

Maciex 

Wysłany: 2010-10-13, 20:50   

Na początku przepraszam, że piszę posta pod postem, ale chcę napisać krótkie podsumowanie kolejnych dwóch sezonów. W grze mam ustawiony max. KSM na poziomie 44. ;)

Po sezonie 2010 postanowiłem mocno skorygować skład, gdyż ksm nie pozwalał mi na wiele:

Skład 2011:
Tomasz Gollob 2,14
Matej Zagar 0,894
Bartosz Zmarzlik 1,818
Jurica Pavlic 1,698
Hans Andersen 1,67
Łukasz Cyran 0,61
Simon Gustaffson 1,00

Ponadto epizody zaliczył Paweł Zmarzlik 0,33 i Adrian Cyfer 0,5

W/w składem zająłem dopiero 6 miejsce. Uznałem to za porażkę gdyż zespół miał świetne warunki. Bartek i Tomek nie wytrzymali kondycyjnie na koniec sezonu mieli tylko 20... ale zmniejszyłem im trening i przyniosło to efekt w następnych sezonach, ale o tym poniżej

Ponadto:
SK-2.Bartek Zmarzlik
BK-3.Bartek Zmarzlik

W sezonie 2011 jako stały uczestnik SGP zadebiutował Bartek Zmarzlik, ale słabo mu szło. Ale wygrał Wielki Finał IMŚ i dostał się do SGP 2012 i w taki sam sposób do SGP 2013.

Podziękowałem Zagarowi. Do klubu sprowadziłem K.Kasprzaka, który miał KSM 2,5 :shock: i Darcy Ward-a. Do klubu dołączyli pierwsi adepci, którzy jeździli tylko w młodzieżowych imprezach np. MDMP, MMPPK, itp.

Skład 2012
T.Gollob 2,45
J.Pavlic 0,63
B.Zmarzlik 1,66
H.Andersen 1,71
K.Kasprzak 1,69
D.Ward 1,7
Ł.Cyran 0,8

Zająłem 2 miejsce. Na pierwsze nie miałem szans, gdyż Toruń zbudował mega mega silny skład. W zawodach indywidualnych moi zawodnicy nie zdobyli nic. Cóż szkoda.

Postanowiłem zostawić w/w skład. KSM był ok a byłem pewny że w następnym sezonie zdobędę coś więcej niż tylko 2 miejsce. Obecnie jestem w trakcie sezonu 2013 i po 14 kolejkach jestem na 1 miejscu. Oby tak dalej!

Pozdrawiam ;)

MateoKSSG 

Wysłany: 2010-10-16, 11:07   

Było kilka dni przerwy ale wróciłem ;) Własnie 4 sezon skończony i zakończony sukcesem Drużynowym (1 msc w lidze) oraz dobre występy moich zawodników, szczególnie juniorów w róznych turniejach :)

Średnie zawodników w sezonie 2013:

W.Jaguś -> 2,560
L.Adams -> 2,489
N.Pedersen -> 2,311
P.Dudek -> 1,870
B.Zmarzlik -> 1,677
H.Andersen -> 1,538
L.Richardsson -> 1,155

- MPPK (Srebro)
W.Jaguś
P.Dudek
B.Zmarzlik

- MMPPK (Złoto)
P.Dudek
B.Zmarzlik

- Srebrny Kask (Złoto)
P.Dudek

- Brązowy Kask (Złoto)
B.Zmarzlik

- IMŚJ (Złoto)
P.Dudek

- IMEJ (Brąz)
B.Zmarzlik

- DPŚ (Złoto-Polska)
W.Jaguś

- SGP ( 4 msc)
W.Jaguś

Po tym sezonie niestety kariere zakończył mój najlepszy zawodnik - Wiesław Jaguś i musiałem się z nim pozegnać. Kontrakty na nastepny sezon przedłużyłem z L.Adamsem, H. Adersenem, N.Pedersenem, B.Zmarzlikiem oraz P.Dudkiem, który będzie juz startował jako senior i zobaczymy czy da sobie rade ;p Do tego musze kupic jeszcze jednego zawodnika na seniorka, bedzie to jakis obco raczej a na juniorce z Bartkiem pojedzie mój wychowanek ;) Jak bedzie to sie okaze po sezonie... Pozdro!

Jespers 

Wysłany: 2010-10-17, 20:51   

Ladny wychowanek prawda ?:D Trafil mi sie okaz.. Nie uzywalem zadnych uczniow, odrazu mowie..

A tutaj moj wychowanek z krwi i kosci. LAdnie sie dosc rozwinal :P

Scorpio 

Wysłany: 2010-10-30, 19:25   

Ciekaw jestem, jak Twój podopieczny spisuje się w GP? ;-) Robi się z tego młodego drugi Gollob :!: Szkoda, że wirtualny....

Choć tak swoją drogą, to ostatnio eksperymentowałem z Wrockiem w MŻBM z 2005r. (bo 2003 nie lubię, bo zawsze obcokrajowcy kiepsko jadą-nawet Adams czy też Hancock, nie wiem czemu...) i tak: 2005-VII (spadek po barażach z....Gorzowem), 2006-III i 2007 na razie jest na III, chociaż mam długi (prawie 500 tys., a mam sponsorów) i najczęściej wystawiam taki skład: 9.Marcin Nowaczyk, 10.Rafał Osumek, 11.Adam Łabędzki, 12.Krzysztof Słaboń, 13.Grzegorz Walasek, 14.Mateusz Jurga, 15.Robert Łatwiński (wychowanek)/Adam Kajoch. Jeszcze mam w składzie Dawida Kujawę. Najlepsza para Łabędzki-Słaboń. Także wyróżniają się Walasek i Nowaczyk. Szkoda, że nie mogłem wypożyczyć (ponownie) z Czewy Piekarskiego, bo ładnie w 2006r. się spisał w mojej drużynie.

Jespers 

Wysłany: 2010-10-31, 15:16   

Rok temu w klasyfikacji koncowej Grand Prix byl drugi :D W tym jak narazie jest 6 po 4 rundach.

Scorpio 

Wysłany: 2010-11-01, 10:45   

No, no ładny wynik. Nic tylko gratulować :!: :mrgreen:

Karol_kssg 

Wysłany: 2011-04-10, 12:41   

Jest menadżer na sezon 2011?

Maciex 

Wysłany: 2011-04-10, 14:47   

Karol_kssg napisał/a:
Jest menadżer na sezon 2011?

KLIKNIJ W TEN LINK potem dział Update i masz kilka tematów gdzie znajdziesz linki do mańskich.

Jespers 

Wysłany: 2011-04-10, 17:35   

http://forum.centrumgz.pl/viewforum.php?f=9 - tutaj rowniez masz ;)

Karol_kssg 

Wysłany: 2011-04-23, 12:06   

Poradzicie mi w co najlepiej pakować pkt. podczas treningu zawodnika? W jazdę , start itd?
Ja ładuję najwięcej w najsłabszy element zawodnika i juniorzy kiepsko mi się rozwijają :-/

Scorpio 

Wysłany: 2011-04-23, 19:27   

Ja daje juniorom na poziom "duży" w 4 umiejętnościach (chyba, że zawodnik ma w czymś braki, to na większość daje poziom "normalny", a na braki - poziom "duży"). Oczywiście, trzeba uważać, żeby trening nie był zbyt intensywny, bo kontuzja gotowa. Ja wysoko stawiam na refleks, technikę startu, technikę jazdy i siłę. Mam pytanie-czy na laptopach działa przebieg biegu (tzn. wyścig "kółek"), bo jak ja sprawdziłem na swoim, to mi nie działa, chyba obecne karty graficzne nie są dostosowane do "pikselówki" :-/ Mam update'a z 1997r. :-) Jest on w chomikuj.pl u użytkownika "Miki_GKS". Tam też są różne update'y w tym nawet liga angielska :mrgreen: :!:

Karol_kssg 

Wysłany: 2012-04-01, 13:50   

Ma ktoś link do dopracowanej wersji na sezon 2012? Szukałem i żadna nie działa.

Odpowiedz do tematu