Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa gra Ligowa od Techlandu z ultraską na trybunach !!!

Czy kupisz nową grę ligowego speedway'a od Techlandu ?
Tak, Tak ! Nie mogę sie doczekać !
30%
 30%  [ 18 ]
Kupię jak nadarzy mi sie okazja.
15%
 15%  [ 9 ]
Może kupię.
30%
 30%  [ 18 ]
Raczej Nie.
16%
 16%  [ 10 ]
splwuuu. Taki chłam ? żartujesz ?
8%
 8%  [ 5 ]
Głosowań: 60
Wszystkich Głosów: 60

Autor Wiadomość
pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2009-05-16, 21:04   

Gra jest( przynajmniej byla wczoraj) w Media Markt za 69 zł.

+ Wkońcu liga
+ podobna jazda jak w SGP3 nie trzeba sie uczyc od nowa
+grafika

- odgłos silnika
- dodawanie duzej predkosci przy wcisnieciu N (jazda na 1 kole)
- przewracanie sie zawodniak przy jezdzie na 1 kole

Zapraszamy na Lige www.speedway-liga.pl

Sa juz do pobrania oficjalne Loga, Nazwiska, Obecnei sa robione kewlary (Stali juz jest)

Fenix 

Wysłany: 2009-05-27, 23:20   

Ja najprawdopodobniej jutro zakupie gierke, chciałbym pośmigać w necie. Póki co widze komentarze do gry nie są zbyt przychylne.

Ja mam tylko pytanie jak sprawa się ma z przygotowaniem motocykli?? Jest jakaś zależność w tym jak mi będzie szło od przygotowania motocykla?? Bo ja na przykład nie chciałbym się w to bawić. Po prostu zasiąść za klawiaturą i mieć fajną zabawę, bez tej całej otoczki z przygotowaniem sprzętu itd.

Fajnie by było jakby ktoś mógł coś wiecej powiedzieć o tej grze :)

popi 

Wysłany: 2009-05-30, 12:25   

Fenix - polecam Tobie przeczytanie recenzji: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5665

Co do przygotowania motocykli to nie ma nic takiego w tej grze. Jedyne co to możesz kupować i sprzedawać części i podczas meczu je naprawiać bo się zużywają.

Ogólnie gra daje rade :) Nie jest to jakieś dzieło sztuki ale grywalność niezła, grafika też nie najgorsza, aczkolwiek gra ma też sporo błędów... Jak będziesz kupował to najlepiej w Mediamarkcie bo jest do wyrwania za 69.99zł. Jak już trochę pograsz to można się ustawić i w multi pośmigać.

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-05-30, 13:38   

popi napisał/a:
Jak będziesz kupował to najlepiej w Mediamarkcie bo jest do wyrwania za 69.99zł.

No niestety wczoraj byłem ta cena juz jest nie ważna.Gra kosztuje juz normalnie czyli 85zł

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-06-06, 19:55   

Kupiłem grę kilka dni temu i mogę powiedzieć że jest o niebo lepsza od SGP 3.

Plusy:

+Tryb jazdy-Symulacja. Teraz jest o wiele trudniej pokonać łuk a nawet żeby wystartować. Oczywiście tryb zręcznościowy też istnieje.

+Rozbudowany sklep. Teraz możemy dokupić sprzęgło,krzywkę,smary itp.

+Zakłady bukmacherskie. Można zarobić za sukcesach swojej drużyny. Kursy są małe ale zawsze to coś..

+Defekt motocyklu; W czasie biegu nasz motor może zdefektować. Wtedy silnik jest do wymiany ale skłania nas to do racjonalnego inwestowania w sprzęt. Nie zawsze najlepsza zębatka będzie dobra do naszego sprzętu.

+Możliwość wrzucenia odpowiedniego skryptu, dzięki któremu nasza drużyna będzie miała kevlary i motory odpowiadajace barwą klubu.

+Edytor; Można zmienić każde imię i nazwisko zawodnika.

Minusy:

-Brak licencji na prawdziwe nazwiska zawodników. Zamiast Thomasa Jonassona występuje Tomasz Jowisz...

-Brak możliwości ustawienia przełożenia...

Ogólnie gra jest warta zakupy. :) Polecam

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-06-07, 15:40   

Ja gierkę mam juz od 21 maja ;d. Ale musze powiedzieć, że też jestem pozytywnie zaskoczony, co prawda jest masa błędów, ale da się przeżyć, Już nawet jest do ściągnięcia wersja testowa nowej fizyki jazdy z siłą odśrodkową i w ogle, ale ja cczekam na wersję fianalną. Co do braku licencji jak kolega napisał zero priblemu.

Sciągnąłem sobie nazwiska, herby, mam całą e-ligę i I ligę w kevlarach nromalnych, no połowę II ligii tez ;d, Nawrt bandy na łukach i prostej juz mam z logami sponsora klubu, i nawet takie bzdety jak reklamy mobilkinga na na korornie stadionu i na murawie wewnątrz xD, w ogole zmodowaną mam gre ze mała bania :mrgreen:

Smigam drugi sezon w Polonii Piła, w pierwszym sezonie nie awansowałem, ale w tym mam już 90 % szans na awnas do I ligii , a dzwina sprawa ze Gorzów spadl do I ligii :-P

Pozdro ;-)

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-03, 07:57   

gra niezła sam obydwa tryby kariery przeszedłem jak się obezna z "ustawieniami" (zakupem części) motocykla to lecisz aż miło

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-18, 22:33   

Siemka odnawiam temat, ponieważ na nowo załączyłem sobie tą gierkę :lol:
Wgrałem masę kevlarów i inny pierdół i nie chce na nowo instalować, a zainstalowałem fizyke jazdy/gry taka do dupy ( nie można inaczej nazwać tej fizyki... jest tak beznadziejna).

I tu zaczyna się moja prośba czy mógłby ktoś wstawić fizykę gry oryginalna z Techlandu i tą dockm?

jakby co to są to te pliki:
-BestWorstRider.scr
-RandomResults.scr
-SpeedwayAI.scr
-SpeedwayAIPaths.scr
-SpeedwayPhysics.scr

Znajdują się w folderze Data.

Z góry dzięki :-P

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2010-04-21, 18:08   

Niedługo wyjdzie nowy patch 1.3 do Speedway Ligi. Wyeliminuje możliwość oszukiwania w Multiplayerze. Techland szykuje też dużą niespodziankę, czyli nowy dodatek, który dużo zmieni jeśli chodzi o grę przez internet. Prawdopodobnie będzie on jednak płatny.

Wszystkich chętnych zapraszam też do ligi - www.speedway-liga.pl Prawdopodobnie w Czerwcu ruszy trzeci sezon. Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce się dokładniej dowiedzieć jak to wszystko wygląda to proszę o kontakt na gg.

Scooby 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-05-05, 13:08   

Panowie, a mi wyskakuje taki błąd:
the thread attempted to read from or write to a virtual adrress for which is does not have the appropriate access.
Z tego o rozumiem mam problem z dostępem, a raczej z jego brakiem. ktoś wie jak mi pomóc?
mam WinXP. Komp stacjonarny. Dodam, że nie mam legalnej wersji :oops:

Scorpio 

Wysłany: 2010-08-12, 16:18   

Moim zdaniem gra jest na 3-. Przede wszystkim dziwnie się porusza zawodnikiem. Na wirażach zdarzało się jechać bez wyginania motoru (ciekawe, czy da się w realiu?). No i te upadki....Nie raz doprowadzały do szewskiej pasji i były zbyt nienaturalne. Normalnie zawodnim byłby martwy. Wkurzało mnie też, że nie było "rotacji" w zespole (poza poprawkami w edytorze). Nazwiska? Przecież Techland nie ma licencji od polskiego żużla, więc nie może mieć prawdziwych danych (zawodników, stadionów idt.). A przyśpiewki-ciekaw jakie? Pamiętam, jak miałem patcha PL do Fify (05 albo 06) i jak był mecz Lech-Legia, to była przyśpiewka o Legii typu "A Legia to k...a". Zatkało mnie :-P Dziwne, że takie coś dopuścili.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-08-12, 19:42   

Ten mega patch PL nie jest robiony jako oficjalny dodatek do gry. A po 2 już dawno dawno do Speedway Ligi ukazał się dodatek w którym masz umiejętności zawodników prawdziwe nazwiska chyba stadiony i w multi jest mozliwosci od zaje... wiec wiesz :) cena dodatku to jak dobrze pamietam 3dyszki.

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2010-08-12, 20:55   

Nazwiska, Kewlary, Plastrony można za darmo ściagnąć na www.ligi-zuzlowe.pl i www.speedway-liga.pl. Zachęcam również do jazdy w obu tych ligach.

Scorpio 

Wysłany: 2010-08-12, 20:56   

J.R Smith napisał/a:
cena dodatku to jak dobrze pamietam 3dyszki.

Z tego, co wiem to ten "dodatek" kosztuję 39,99 zł. :idea:

J.R Smith 

Wysłany: 2010-08-12, 23:00   

Mniejsza o cenę, ale sie opłaca a wcale nie jest tak dużo. Jest większa frajda z gry :lol: a - umiejętności tego bardzo brakowało...

A co do dziwnej jazdy to polecam fizykę gry dockm-a. znajdziesz gdzieś na forum gier żużlowych.

AVE STAL

leszek 

Wysłany: 2010-08-28, 14:41   

Hej ludziska potrzebuje spolszczenie do angielskiej wersji ! Pomoze ktos ? Acha i prosilbym o linku aby zawodnicy mieli swoje imiona i nazwiska prawdziwe .

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2010-08-28, 19:34   

http://www.przeklej.pl/pl...ar-0010t72922mv

leszek 

Wysłany: 2010-08-28, 21:24   

Bardzo dziekuje Piotrek ! A teraz moze jakies spolszczenie do wersji Angielskiej ?

pi-o-trek
pi-o-trek

Wysłany: 2010-08-29, 15:17   

Spolszczenia zabardzo nie mam, ale na www.speedway-liga.pl jak sie zalogujesz w dziale Download możesz też ściągnąć np. Kewlary, Plastrony, Bandy.

Odpowiedz do tematu