Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Autor Wiadomość
masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2010-05-10, 13:09   

Don Lucas napisał/a:
Mastero, no nie przeginaj pałki

Lucas, ja naprawde mam dosyc tej popeliny, jaka odstawia Ruud...wole juz naprawde Sucheckiego, ktory cos tam probuje szarpac, gryzc przeciwnika, a nie Davida, puszczajacego Tomka, po slabym starcie, bo wie juz z gory, ze nic nie powalczy. :-/
Niech jedzie Suchy, za niego wskakuje Przemo i tyle.A nasi niech juz zaczynaja prowadzic negocjacje z Lagutami i/lub Bogdanowem. :-)
Aaaa i jeszcze o Przemku slowo...jestem jego fanem od kiedy pierwszy raz go zobaczylem na zawodach mlodziezowych w Gorzowie...w sumie ciesze sie, ze trafil do nas, jednak juz mniej, w jakich okolicznosciach.
Bo to nie jest jego wielka chec jezdzenia w Stali, tylko "MUS", bo nie moze gdzie indziej :-/
I te jego wypowiedzi - "ciesze sie, ze moje pkt pomogly IM (nie NAM) wygrac mecz"... :-/

Don Lucas napisał/a:
A gdzie Twój banerek z herbem FCB z pola podpisu

Bedzie, bedzie, na chwile niech sie naciesze rowerem ;-)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-05-10, 13:24   

Mecz trzeba przyznac ciekawy, a to za sprawa toru, ktory byl bardziej przyczepny. Jak widac Nicki chyba nie tylko o kolegach myslal mowiac po meczu z Lesznem, ze lepszy bylby bardziej przyczepny :-) Ale przy tym stracilismy troche z Tomka Golloba.. no i Zagar tez gorzej wygladal na tym torze. Chyba jednak lepszy bylby twardszy. Z tym, ze nie wiadomo jak na takim bedzie jezdzil Pawlicki. Ale co by nie bylo trzeba przyznac, ze wzmocnienie na tej pozycji moze byc dla nas bardzo wazne w kontekscie walki o medale. Gustafsson tez zaskoczyl w tym drugim biegu na plus... ale jednak caly czas spodziewalem sie wiecej po nim w tym sezonie. Moze jeszcze sie obudzi?

Masters moze jakas deklaracja? Co zrobisz jak Ruud zrobi te 7-8 punktow w Zielonej Gorze i wygramy derby? ;-)

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2010-05-10, 13:30   

Iman napisał/a:
Masters moze jakas deklaracja? Co zrobisz jak Ruud zrobi te 7-8 punktow w Zielonej Gorze i wygramy derby?

Nic nie zrobie, a juz na pewno nie zmienie zdania co do Ruuda!
Jest ono caly czas takie samo, niezmiennie od dwoch sezonow.
Chlopak nie moze zapomniec o tamtym wypadku i wcale nie mam mu tego za zle, przeciez to wygladalo makarycznie.
Po prostu ma blokade i watpie, zeby dalo sie ja przeskoczyc, tyle czasu juz minelo...
Ja po prostu nie moge patrzec, jak on bojazliwe jezdzi i tyle.
I raczej ostudzilbym rozgoraczkowane glowy wiekszosci kibicow na tym forum, zeby nie bylo placzu po niedzielnych derbach...

Ajoot 

Wysłany: 2010-05-10, 14:31   

Więc tak , dobrze że trener Czerniki wrzucil przyczepniejszy tor , by nasi żużlowcy mogli sie przystosowac do nawierzchni , ktora niewątpliwie wystapi na derbach . Powstaje jednak pytanie i duzo rozmyslen , na torze przyczepnym Nicki i Pawlicki lepiej sie czuja natomiast na twardym Zagar oraz Tomasz Gollob , powstaje problem jaki tor robic by wszyscy punktowali ?Wierze ze Tomasz Gapinski rozjezdzi sie :) mam sentyment do niego gdyz mimo niedokladnosci na 1 luku , jest sumienny i bardzo chce to widac zycze mu by w Zielonej zaskoczyl nas pozytywnie :):)

Staleczka mistrzem Speedwaya !!

GoNeR 

Wysłany: 2010-05-10, 20:11   

GoNeR napisał/a:
A ja uważam ze nie powinni wstawiać Zbyszka do składu. Już nawet nie chodzi o to ze nie jest to zawodnik na ekstraligę (robi 8 pkt w lidze ukraińskiej :p). Ruud zrobi prawie zawsze jakieś punkty co patrząc na to jakie wyrównane są mecze w tym sezonie jest bardzo ważne. Suchy nie gwarantuje żadnych punków on może przywozić audice. Teraz mogli by go wstawić żeby postraszyć Ruuda ale co potem? Cały sezon zmarnowany! Zbyszek powinien szukać sobie klubu w 1 lidze, w Gnieźnie i w szczególność w Rybniku jest ciężka sytuacja kadrowa i tam powinien uderzyć.

Sorry, że cytuje cały post, do tego swój :-P ale po meczu nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć "a nie mówiłem ?" 8-)
Zbyszek wczoraj zakończył swój sezon w Polsce. Nie znalazł się w klubie nikt kto powiedział by mu szczerze ze Ekstraliga to dla niego za wysokie progi. Ja nie wiem przecież on popełniał takie błędy ze startu jak 15-to letni chłopcy po zdaniu licencji... W każdym starcie podnosiło mu przednie koło podczas startu, rozumiem że się może to zdarzyć ale o popełnił ten sam błąd w trzech biegach!
Teraz nie zazdroszczę Czernickiemu (kiedyś Cieślak już o tym wspominał) podczas każdego treningu na torze Suchy będzie obecny, na meczach tez pewnie będzie w parku maszyn a trener będzie musiał mu za każdym razem mówić "nie jedziesz". Ale cóż CzeCze sam sobie naważył tego piwa i teraz będzie musiał je wypić...

PatriotKSSG 

Wysłany: 2010-05-10, 20:30   

Cytat:
Zbyszek wczoraj zakończył swój sezon w Polsce

sam Czernicki powiedział, że to nie była ostatnia szansa Sucheckiego.

solej200 

Wysłany: 2010-05-10, 20:33   

PatriotKSSG napisał/a:
sam Czernicki powiedział, że to nie była ostatnia szansa Sucheckiego.

wg mnie to nie miał co innego powiedzieć przecież nie powie chłopak posiedzi na ławie do końca sezonu, co prawda jak nagle na treningach będzie kręcił dobre czasy to kto wie może wskoczy jeszcze do składu :)

GoNeR 

Wysłany: 2010-05-10, 20:45   

Według mnie tez zapowiedzi Czernickiego to czysta kurtuazja chyba że liczy na to że Zbyszek pojedzie z Bydgoszczą u nas. Wtedy będzie mógł zapunktować na Gizatulinie i może na Kościesze (tak to się pisze?). Chociaż on i tak są o klasę wyżej od Słabonia i Drabika :-P Bez Jaj, jak Zibi będzie w składzie na Falubaz to już po meczu...

PS: Solej ucz się do matury ustnej a nie na forum siedzisz! :mrgreen:

Maciex 

Team: Poznańscy Stalowcy
Wysłany: 2010-05-10, 21:11   

Kolejny mecz bez porażki i przewaga psychiczna przed Derbami. Jak na razie jest dobrze. Najbliższe cztery mecze pokażą na co stać Stal Gorzów.

Tor. hmmm.. Ja rozumiem, że powinien być robiony pod drużynę i takie powinno być, ale był trochę za przyczepny przez co Włókniarz prawie jeździł na swoim torze.

Od początku byłem i nadal jestem przeciwnikiem Sucheckiego. Owszem wychowanek, ale on nie nadaje się na E-ligę. Lepszym posunięciem było by wstawienie Ruuda. Pojechał by lepiej i może powoli uwierzył w swoje umiejętności.

Jestem pod wrażeniem jazdy Pawlickiego. Walczył o każdy metr toru i widać, że bardzo mu zależy i za to wielkie brawa. Szkoda, że nie było żadnego juniora z GW. Nie wiem dlaczego wystartował Simon, który nie był na treningach bo "jeździł" w GP. Może Zmarzlik ma jakieś problem. E tam co będę siał plotki.... :roll:

Co do dopingu. To trochę był słaby, chociaż jak wyszedłem z s16 po 14 biegu (bo musiałem) to młyn doskonale słychać na prostej mimo wyłączonego nagłośnienia.

Pozdrawiam

Pajak 

Wysłany: 2010-05-10, 22:02   

Jak widze wpisy, ze Karlson mogl zostac w Stali to mnie krew zalewa. Na koniec poprzedniego sezonu nikt nie zostawil na nim suchej nitki! Albo teksty, ze Gollob z Pedersenem maja robic 48-50pkt. Nie mozemy od nich wymagac by rzadzili co spotkanie. Jadac ze slabszym rywalem do przodu powinna pojsc 2 linia, a stac ich na to.

Co do juniora, moze nie wszystkim sie to spodoba, ale uwazam ze Gustafsson powinien jezdzic. P. Zmarzlik dostal juz kilka szans w tym sezonie, nic szczegolnego nie pokazal. Gustafsson wyprzedzil rywala na trasie.

Wybiegajac w przyszlosc w Zielonej nie licze na zwyciestwo, bylby to poczatek sezonu jak z bajki. Falubaz zero pkt i z przegranymi derbami u siebie, Stal niepokonana na 1. Od Stali wymagam Walki, przez duze W. Zielona bedzie chyba potrojnie zmotywowana, by wygrac derby, odzyskac zaufanie kibicow i ruszyc z miejsca.

Milo widziec Stal na 1 miejscu, ale tak naprawde w Play Off zaczyna sie wszystko niemal od poczatku.... Kazdy kto wszedl do Play Off ma nadal szanse na mistrza.

Thorgal 

Wysłany: 2010-05-11, 08:44   

Masters, jeśli zostawiać w składzie Sucheckiego tylko po to by jechał za niego Pawlicki to nasuwają mi się 2 pytania:
- Dlaczego nie dać lepiej Cyrana? Jest młodszy i niech się nacieszy nr 10 w programie.
- Jeśli za Suchego pojedzie Pawlicki to kto będzie jechał za jeszcze słabszych Gustafssona/Zmarzlika?

Moim zdaniem mamy 2 wyjścia:
1. Zostawić Ruuda i pogodzić się, że czasem będzie to 1 pkt, a czasem może 6-7.
2. Szukać zmiennika. Np. Drymla. Może ktoś jeszcze się nada bo podejrzewam są do wzięcia zawodnicy lepsi od Davida.

Też nie płakałem po Karlssonie, bardziej żal mi było rozstania z Jonassonem. Myślałem, że zarząd zostawiając zamiast tej 2 Ruuda wie co robi. Niestety - chyba nie wiedział.

Ajoot 

Wysłany: 2010-05-11, 14:18   

Moim zdaniem Pikej :) lepiej by sie spisywał od Ruda :) osobiscie lubie Pikeja , gdyz jest sympatyczny , waleczny i doswiadczony , fakt moze jest w podeszlym wieku jednak gwarantowalby wieksza zdobycz punktowa :)

Dielix

Wysłany: 2010-05-11, 19:24   

Jasne, że Pikej jest lepszy, ale wątpię aby Pikej kosztował tyle samo co Ruud. Przynajmniej mam nadzieje, że chodziło tutaj o kwestie finansowe, bo jeśli nie, to ktoś odpowiedzialny za transfery powinien polecieć :P
Oglądnąłem sobie teraz retransmisje meczu i jako przeciwnik Ruuda muszę stwierdzić, że jednak Suchy prezentował się gorzej. Nie wiem czy to maszyny czy umiejętności i nie obchodzi mnie to. Zawodnik, który ma ambicje startować w ekstralidze musi być przygotowany od strony fizycznej jak i sprzętowej, że nie wspomnę o technice.

laxkillah

Wysłany: 2010-05-11, 19:44   

Ludzie ! Toż to jakaś paranoja. Chłopak został rzucony na głębokie wody. Pierwszy start w e-lidze. Nie poszło mu no trudno. Ale jak nie idzie falubazom bo nie mają gdzie ćwiczyć/źle przygotowywali się zimą czy jeszcze inne wasze spekulacje to nie mówicie że oni nie mają formy, że nie nadają się na elite (chyba że obraźliwie). Jak dla mnie Zbyszek za mało w tym sezonie jeździ, więc co miał pokazać ? Wskoczyć do składu i łupać Holte czy Davidssona ot tak sobie... Uszanujcie to że chłopak SAM deklaruje się na jazdę, walkę o skład, nawet po nie udanych występach ! Jak dla mnie to chłopak się gubi pod wpływem presji. A gdzie ma jej uniknąć ? W Poznaniu ? haha. To żem się uśmiał... Jeżeli chcemy z niego mieć pożytek musi jeździć w mniej znaczących meczach, w jakiś memoriałach etc żeby się rozjeździć, zaklimatyzować że tak powiem. A wszystkim którzy na początku pisali że Ruud taki i owaki a jak dobrze pojechał to już Ruud boski to z chęcią poradzę aby opuścili forum zamiast pisać głupoty.

EDIT: A i kolego wyżej usuń swój podpis bo temat skończony a takie gadanie jest bardziej żałosne niż jazda naszych juniorów.

Thorgal 

Wysłany: 2010-05-11, 22:04   

Racja. Zbyszek niech jeździ w spotkaniach indywidualnych, najlepiej niech sprawdzi się w I lidze. Póki co nie wiem na jakiej podstawie sądzicie, że to zawodnik na eligę.

Morte

Wysłany: 2010-05-11, 22:24   

A z Ruudem coraz gorzej... Dzisiaj na ławie w lidze szwedzkiej :(

Odpowiedz do tematu