Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Tarnow-Stal Gorzow
Autor Wiadomość
ShiZ 

Wysłany: 2010-05-01, 19:49   

ZAPOWIEDŹ MECZU UNIA TARNÓW - STAL GORZÓW!!

http://www.youtube.com/watch?v=QNwXIuzZT7c

darkis 

Wysłany: 2010-05-02, 18:01   

Kurcze ale horror...Udalo sie...

Co do kolejnego meczu i skald...To Za Ruuda Suchecki no i za Zmarzlika Cyran...
Moja sugestia...

pozdro..

PavelN11 

Wysłany: 2010-05-02, 18:02   

Tak jak mówiłem, jak nie w Tarnowie to gdzie? :D Plan wykonany i jedziemy dalej :)
Szkoda tego 14 biegu, że Zagar sie tak dał zrobić, bo naprawdę należą mu się pochwały za dzisiejszy mecz. Juniorów aż szkoda komentować :roll:
No to panowie fotel lidera nasz ;)

PatriotKSSG 

Wysłany: 2010-05-02, 18:08   

na świeżo:
to co dzisiaj najbardziej mnie 'zajmowało' w tym meczu to jazda drugiej linii. o ile Ruud chyba nie wie w ogóle co robi na torze i nie ma co rozwijać tematu to nie mogłem rozgryźć jazdy Gapińskiego. 3,2 i nagle dwa zera. Pokazał jednak wszystko w 14 biegu! Wyszli na 5:1 z Zagarem i co zrobili? Jechali gęsiego jeden za drugim byle gnać do przodu! Zero taktyki, zero jazdy parą, zero pomysłu na jazdę - gnać do przodu i już, co zresztą dało taki a nie inny wynik na mecie. Jaki z tego wniosek? Wygląda mi to na zwykły brak rozjeżdżenia u Gapińskiego. Jest raczej pod dużą presją, no bo jak nie on, to kto? Bo Ruud raczej nie. Mam nadzieję, że jest tak jak mówię bo w takim wypadku jeszcze kilka meczy i Gapiński oswoi się z sytuacją, a drużyna będzie mieć jako taką tą drugą linię.. Tylko ten Ruud. Na niego nie mam pomysłu. Wstawienie Sucheckiego moim zdaniem to nie jest wyjście z tej sytuacji, bo raczej furory nie zrobi (choć oczywiście już lepiej oglądać zera wychowanka niż Davida).

coolbigman 

Team: <<< Stal >>>
Wysłany: 2010-05-02, 18:32   

PatriotKSSG a mi sie wydaje wręcz przeciwnie. Gapiński pięknie przymykał do bandy Vaciulika przez 2 okrążenia. Tylko ze Martin obierał tzw."bajeczny" tor jazdy to wyprzedził Gape. I potem zaskoczonego Zagara.

A jeszcze co do 14 biegu. To oni nie mogli jechać parą tylko gnać do przodu i wieść to co maja. Bo nawet 3-3 dożo nam dawało. A jak by jechali para mogli by obydwaj stracić pozycje i z 5-1 mogło być 1-5 a tak spokojne 3-3 i 99% na zwycięstwo przed 15 biegiem.!

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-05-02, 19:29   

Ufff ciężki mecz ale liczy się zwycięstwo bo każde wyjazdowe liczy się podwójnie. Znakomita jazda Tomka i Nickiego... Dobra Mateja i Gapy...o Ruudzie nie ma co pisać bo to jest porażka sezonu i jeżeli ten chłop się nie obudzi to reszta wyjazdów może być w plecy... mam nadzieje, ze Pawlicki potrenuje i zacznie jeździć coś bo dziś nie wyglądało to za różowo ... Fajnie, ze wgyralismy i to się liczy teraz wydaje sie łatwy mecz z Włókniarzem, a potem derby w Zielonej Górze :lol:

Grzechu87 

Wysłany: 2010-05-02, 20:05   

To Tak
1 Gollob 8-) nic dodać nic ująć
2 Ruud mecz wygrany tak ze ma farta ,, ZIBI i tak musi pojechać ''
3 Gapa Nom moze być
4 Matej ok ;-)
5 Niki on ma inne maszyny :mrgreen: miaazgaaa!
6 Paweł Nie ma techniki :-|
7 Pawlicki Soda odbiła i jazdy ni ma!!!! Podziekujemy!!! panu

viperofp

Wysłany: 2010-05-02, 20:12   

Co wy chcecie od Pawilckeigo przecież on się prawie założył na Vaculika , a podajcie mi chociaż jeden bieg Zmarzlika gdzie on chociz taka probe podja , pytam no gdzie ?? Beda treningi przed Częstochową i zobaczymy jak będzie się spisywał.

Rad 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-05-02, 20:37   Tarnów

1) Wspaniała jazda Tomka Golloba i znakomite przygotowanie sprzętowe Nickiego,
2) Przemek Pawlicki prezentował się znacznie lepiej od Pawła Zmarzlika. Jednak upadek w "lodowym" biegu nie pozwala na jednoznaczną ocenę tego zawodnika. Jakiekolwiek mówienie "a nie mówiłem..." jest przedwczesne,
3) Ruud musi się zastanowić nad sobą, swoją pracą i niech to robi w Szwecji,
4) Matej Zagar walczy i myśli a to świetne cechy. Zdobył ważne punkty, choć ocenę obniżył mu Vaculik w 14 biegu:)
5) Gapa raczej słaby mecz, wciąż liczę na więcej. Może się przełamie w meczu ze słabą Czewą. Nie widzę u niego walki na dystansie, raczej broni swojej pozycji,
6) Zmarzlik się cofa w rozwoju, przykro to stwierdzić ale jego starty i rozegranie łuku są do bani.

Tor w Tarnowie (mówię o tym pierwotnym) przygotowany na zawody fatalnie! Ubita glina do jazdy przy kresce. W sam raz dla Vaculika, Ułamka i Kasprzaka ale na pewno nie dla kibiców.

Mariner 

Wysłany: 2010-05-02, 20:37   

@Tomash

Rozweselił mnie twój komentarz...
Ty wiesz co to żużel ?!
Tylko dwóch zawodników ? Jakoś ta drużyna przywiozła 3 punkty w dwóch meczach wyjazdowych.
Jadą ładnie i jeszcze jakiś czas pobędą liderem ligi.
Nie wiem może sam się kształcisz na robotnika ale Ruuda i Zmarlika na budowę nie wysyłaj.
Przez Ruuda (potencjalna seniorska "piątka") Stal nie straciła jeszcze żadnego punktu a walnie się przyczynił do wywiezienia punktu z Wrocławia,
Zmarzlik natomiast dopiero uczy się żużlowego rzemiosła, niby kogo z tarnowian miał pokonać w Tarnowie ?
A stwierdzenie że Zagar nie jest już trzecim liderem po wyjazdowym meczu w którym robi 9+3 jest już totalną ignorancją i nieznajomością tematu. Do tego po walecznej postawie (ładne pojedynki z B.Pedersenem i Jędrzejakiem..). Bonusy wzięły się z zamienienia numerów z Gapą (chyba wyszło to Tomkowi na dobre).
Gapa zrobił swoje (chociaż zbyt łatwo oddał punkty Vaculikowi, przez co tamten minął jeszcze Zagara , który pewnie myślał że za nim jest Gapa, z drugiej strony jazda Vaculika w tym biegu nie była wcześniej praktykowana i to można zapisać prędzej jako plus dla Martina, bardzo mądre linie jazdy)
Ostatnio zmieniony przez Mariner 2010-05-02, 20:43, w całości zmieniany 1 raz  

Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-05-02, 20:42   

Ważne zwycięstwo!

Nie ma co ukrywać. Jest to bardzo ważne zwycięstwo. Jeszcze wiele zespołów przegra w Tarnowie. Dziś sprzyjało nam szczęście a jak wszyscy wiemy szczęście sprzyja lepszym. Wielkie brawa dla sędziego, który bardzo chciał aby ten mecz został dokończony, bo wiadomo, że to dużo koszty dla klubów bo Tarnów jednak nie jest blisko portów itp.

Ocena zawodników:

-Tomasz Gollob- klasa sama w sobie, prawdziwy lider, mimo przegranego startu potrafi wyprzedzić wszystkich wszędzie gdzie się da. Wielkie brawa i wielki szacun!

-David Ruud- mimo, że zdobył 2 punkty ja bym go nie przekreślał. Raz miał defekt maszyny i nie mógł stanąć na starcie a w następnych startach miał dobre wyjście ale potem tracił. Ja bym go zostawił, bo moim zdaniem jest o wiele lepszy niż Suchecki i nie ma co ukrywać bardziej obyty w E-lidze itp. rozgrywkach.

-Tomasz Gapiński- początek kapitalny byłem pod wrażeniem, później pola nr. 3 i 4 i nie ma Gapy, ale nie ma co ukrywać było przyczepnie Gapa jechał, było sucho Gapa nie jechał...

-Matej Zagar- pokazał klasę. 8+2 to dobry wynik na wyjeździe. Walczył na dystansie a biegi z jego udziałem mogły spowodować zawał serca ;) Wielkie szacun, że w biegu 3 zdjął google i jechał bez nich dowożąc cenny 1 punkt. Brawo Matej! Wczoraj startował we Włoszech, więc też musiał przejechać niezły kawał Europy aby dotrzeć na mecz.

-Nicki Pedersen-Mega szybki i Mega skuteczny. Prawdziwi Nicki Pedersen. Takiego lidera nam brakowało i dobrze, że go mamy.

-Paweł Zmarzlik-Nie wiem co powiedzieć. Start i dalllleeeekooo z tyłu... Ale cóż musi jeździć bo Cyran najwyraźniej jest jeszcze słabszy od niego.

-Przemysław Pawlicki. Chłopak o dużym potencjale. Nie można oceniać jego startu bo jednak przedwczoraj miał zawody w Anglii, wczoraj w Niemczech i dziś w Tarnowie. Długa podróż chyba mu zaszkodziła. Trzeba poczekać na mecz z Czewą i wtedy można ocenić jego formę.

Na koniec chcę powiedzieć, że komentator TVP SPORT p.Wardzała się nie popisał. Brak obiektywizmu nie jest wskazany w tym zawodzie. Ja rozumiem, że jest z Tarnowa, ale Cegielski jest z Gorzowa i jakoś potrafi dobrze i obiektywnie komentować mecze!

Pozdrawiam :)

zagar 

Team: Unia Tarnów
Wysłany: 2010-05-02, 20:45   

Gratuluję wygranej, zasłużonej wygranej.
Miałem nadzieję że Jaskółki powalczą ale niestety zabrakło... lidera i trochę szczęścia.
Defekt i wykluczenie Vaculika zrobiły swoje.
Ponadto te opady już mnie dobijają jakoś nie mamy szczęścia do drużyn z Lubuskiego i ciągle musi padać a przez cały tydzień było słonecznie.
Deszcz i dosypanie nowej nawierzchni zrobiły swoje.
Niestety ale z betonu zrobiła się kopa i wyszło jak wyszło.
Cieszę się że Kasprzak zaczyna coś jechać na naszym torze, myślę że drużyna szybko otrząśnie się po tej porażce i liczę że nie zaznamy już żadnej przegranej u siebie.
Stal jest to bardzo dobra drużyna, wyrównana i nieobliczalna.
Będziecie wygrywać kilkoma punkcikami i tak daleko możecie zajść.
Życzę powodzenia i medalu DMP :-D

GoLLoBssoN 
BRYLANT

Wysłany: 2010-05-02, 20:56   

Gratulacje z Tarnowa dla Was, Gorzowiaki. Przeżywacie piękne chwile. Teraz to Wy możecie powiedzieć do Falubazersów słynne: "Cała Polska z was się śmieje", po smarach magicznych z Wrocławiem ;-)

Dwie armaty zrobiły swoje, na plus "wyskoczył" Zagar, trzy grosze dorzucił Gapiński i macie już pięć punktów oraz jesteście jedyną niepokonaną ekipą w Ekstralidze. Nieźle się Wam to wszystko układa, nieźle ;-)

Powodzenia i do zobaczenia ponownie w Play-Off 8-)

P.S Z góry gratuluje Wam przyszłego IMŚ Tomasza, który dziś po meczu obiecał mi, że nim zostanie 8-)

uchostal 

Team: Uchostal
Wysłany: 2010-05-02, 22:28   

GoLLoBssoN napisał/a:
Gratulacje z Tarnowa dla Was, Gorzowiaki. Przeżywacie piękne chwile. Teraz to Wy możecie powiedzieć do Falubazersów słynne: "Cała Polska z was się śmieje", po smarach magicznych z Wrocławiem ;-)

Dwie armaty zrobiły swoje, na plus "wyskoczył" Zagar, trzy grosze dorzucił Gapiński i macie już pięć punktów oraz jesteście jedyną niepokonaną ekipą w Ekstralidze. Nieźle się Wam to wszystko układa, nieźle ;-)

Powodzenia i do zobaczenia ponownie w Play-Off 8-)

P.S Z góry gratuluje Wam przyszłego IMŚ Tomasza, który dziś po meczu obiecał mi, że nim zostanie 8-)

Dzięki wielkie ale sezon się zaczyna więc czas pokaże ...wracając do naszych zawodników to krótko powiem Ruud do wymiany Pawlicki ok zobaczymy co pokaże na naszym torze a co do reszty to zajefajnie Tomek i Pete...101% Bravo Staleczka

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2010-05-03, 07:15   

Gapiński i Ruud powinni sobie uświadomić po co są w tym zespole.Od jeżdzenia w kółko są Zmarzlik i reszta młodych.Oni mają punktować i dorzucać punkciki.Bravo Pedersen,Gollob i Zagar.Myślę że Czernecki powinien uruchomić straszaka Sucheckiego.Gorzej od Ruuda chyba nie pojedzie.Oby

kibicgorzowski 

Wysłany: 2010-05-03, 09:26   

Ciezki mecz . Musimy sie do takich meczy poprostu przygotowac .Tak bedzie do konca sezonu ze nasze mecze beda na pzrysłowiowy styk . Przypomina mi sie seozn 1997 chyba (moge sie mylic)gdzie mielismy swista bajerskeigo i rickardsona . dawali w sumie ok 36 - 38 punktow reszta dolozyla grosze i bylo minimalne zwyciestwo. . Ten sezon bedzie bardzo podobny . Tomek Nicky Matej dadza w sumie te 38 - oczek reszta dolozy grosze i bedzie ok !!Gapinski troche bezbarwny tak jak kołek jedzie . Rudd dac szanse Sucheckiemu . . Zmarzlik w swoim drugim starcie juz pomimo ze bylo zero ale tzrymal sie satwki. Pawlicki przereklamowany .

Santi Munez 
Deejay

Team: Stal GW
Wysłany: 2010-05-03, 11:54   

Przede wszystkim witam na forum. Pozwolę sobie i ja kilka słów na temat tego meczu. Nie ma się coprawda nad nim rozwodzić, bo to juz historia. Smuci tylko fakt, że tak strasznie zawodzi Ruud. Szkoda mi go , tym bardziej , że ma chłopak paiery na jazdę. I to bardzo dobrą jazdę. Temat juniorów pozwolę sobie przemilczeć, bo póki co , nie ma o czym pisać, a nie zamierzam kopać leżącego. Szczerze mówiąc przed sezonem lekceważyłem ekipę z Małopolski. Nie wiem czemu , ale sadzilem , że będzie to sparing pratner. Dziś wiem , ze się myliłem. Póki co mamy pierwsze miejsce w tabeli i to raduje najbardziej. Gratuluję chłopakom postawy , a juniorom i Davidowi zalecam tylko ostry trening.

moloyoung 
Mazdaspeed eng.

Team: STAL GORZÓW
Wysłany: 2010-05-03, 18:49   

Tak Panie i Panowie, tylko, że Ruud co drugi występ ma dość udany a Suchy nie gwarantuje choćby tego samego. Dlatego na miejscu Czecze dałbym mu szansę z Czewą i TYLKO z Czewą. Jak nie wyjdzie te min. 6 oczek to out ze składu. W końcu to I ligowiec...
Gapa natomiast , hmm.. tutaj nie spodziewam się cudów, przy takich dwóch liderach (a nawet trzech) ten chłopak nie ma prawa robić więcej w lidze niż te max 7 pktów (gdzie jego średnia z sezonu 2009?). Problem w tym, że nawet tego nie gwarantuje w każdym meczu, nawet ze słabszym rywalem.

A pamiętajmy , że na Nickiego i Tomka też przyjdzie kryska. Dołek liderów, zniżka formy jest kwestią czasu i oby to nie nastąpiło na derbach a już nie daj Boże na PO.

Z pięciorga złego chyba jednak Pawlicki najlepszy, jednak jeśli nie pokaże tego z Czewą (no bo kiedy jeśli nie teraz?) to niechaj jeżdżą Gorzowianie.

PZDR

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-05-03, 19:28   

Ale to był meeeeecz!

Cały czas aż do samego Tarnowa deszcz, Kraków cały mokry. Już myślałem, że z meczu nici będą, ale zajeżdżamy na Mościce a tam suchutko! Oczywiście, równo z pierwszym biegiem musiało zacząć padać...Więcej szczęścia mieliśmy z tą pogodą, niż z wynikiem ;-)

Na żywo ze stadionu, to naprawdę martwi postawa Ruuda. ewidentnie zwalniał, gdy mijali go rywale.. 1 na 1 też nic nie potrafi, ani się przepchać, ani założyć :-| myślałem, że może jakiś start mu wyjdzie. Wyszedł jeden i co z tego, jak dał się minąć. Z Częstochową będzie miał chyba ostatnią szansę coś czuję, Suchecki czeka.

Gapiński widać po woli dochodzi do jakiejś w miarę dobrej formy.

Pawlickiego bym nie przekreślał i nie krytykował. Tor był trudny, parę razy go zasypało, brudny na maksa, nic dziwnego, że miał dosyć hehe :-) Zobaczymy, potrenuje na Jancarzu i może będzie ok.

A 13 bieg to petarda!! :-D W tym miejscu pozdrowienia dla wszystkich, którzy myśleli/myślą, że Matej to nie jest silny punkt Stali, a w innych miastach taki właśnie jest punkt myślenia.

To co? Za dwa tygodnie jedziemy do Zielonej poprawić po Sparcie :!:

uchostal 

Team: Uchostal
Wysłany: 2010-05-04, 20:43   

Wiele bym dal aby byc na tym meczu z Falubazem ale niestety zycie jestem zbyt daleko i z urlopikiem krucho ale bede calym sercem z KIBICAMI STALI

Odpowiedz do tematu