Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Tarnow-Stal Gorzow
Autor Wiadomość
darkis 

Wysłany: 2010-04-27, 17:07   

W zupelnosci zgadzam sie z przedmowca...Bez juniora nie ma szansy , powtorze nie ma szansy na jakikolwiek wynik...
No chyba ze fartem jak we Wrocku...

W zestawieniu juniorow Eligi Nasz Zmarzlik wyglada..powiedzmy delikatnie BLADO...
Nie wpominajac juz o Gustafsonie...bo on wogole nie wyglada....Jest beznadziejny ,choc to chyba za malo powiedziane...

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-04-27, 17:40   

Cos juz nie slychac glosow tych co tak bardzo chcieli dwoch wychowankow w skladzie na pozycjach juniorskich? ;-) Zmiana zdania? A tak serio - niestety nie wyglada to najlepiej i tak jak wczesniej mozna bylo zakladac - na juniorskich pozycjach mamy najwieksze starty podobnie jak nasi poludniowi sasiedzi. Na swoim torze mysle tragedii az takiej wielkiej nie bedzie - ale wyjazdy bedzie juz bardzo ciezko. Ameryki wielkiej odkrywac nie trzeba bo chyba kazdy wie jak wazny jest jeden mocny junior jesli chcemy walczyc o najwyzsze cele.

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-27, 17:51   

Cytat:
bo w Tarnowie wątpię żeby w tym sezonie ktokolwiek wygrał

1) Toruń
2) Leszno

no i my możemy powalczyć.

Cytat:
nie Mastersa który nie potrafi nawet wchodzić porządnie w łuk

Nie widziałem go nawet na tre więc w sumie zdania nie mam tylko tak sie zastanawiam przecież Czecze tak był nim zachwycony "zawodnik kompletny".

Nie oszukujmy się Simon nic więcej niż dotychczas nie pokaże ;-) . Po tym meczu zostanie raczej odsunięty od składu no i ja chcę żeby Masters dostał szansę mam nadzieję, że tak się stanie pamiętam jak jechał Cyran bez głowy :shock: to podchodziło trochę pod kamikaze :lol: .

Mam nadzieje, że Paweł zaskoczy i przywiezie parę bardzo cennych punktów.

Zagar Ruud i Gapa no wiele zależy. Ale nikt chyba nie poruszył temat Nickiego rozumiem te 12-13 pkt to nie mało, ale w takich meczach w których możemy "urwać" powinien wylewać z siebie miliardowe poty i przywozić więcej i co najważniejsze biegi z jego udziałem nie powinny być przez nas przegrywane czyt. minimum 3-3 bo drużynowiec z niego nie za dobry :-P . Rozumiem Bjarne czy Ułamek mogą stawiać opór ale no z Kasprzakiem i Jędrzejakiem nie powinien mieć problem :roll: .

Liczę na niespodziankę :->

Mariner 

Wysłany: 2010-04-27, 17:57   

Sucheckiego to bym się bał puścić na wyjeździe w ... 1 lidze
a co dopiero SE :lol:
Ruud przy wszystkich jego wadach które posiada odkąd go Jankes rozwalił, to jest dobry żużlowiec.
Dobrze rozumieją się z Gollobem, obojętnie który jedzie bliżej a który szerzej ..
Dobrze że trener to pojął.
Jego wyjścia maja ogromne znaczenie; jeszcze żeby czasem bardziej pomyślał na 1 łuku,
np we Wrocku tam gdzie miał koła to spokojnie , mógł przywieźć punkty tylko źle rozegrał 1 wiraż.
W meczu z Lesznem udzieliła mu się atmosfera i nawet pyknął rywala po trasie (Troya ale Gapa i jego by nie zrobił) co się za często nie zdarza ....

Zagar pewnie zmęczony będzie.
Ale on uwielbia tarnowski tor. (jeśli da się wyprzedzać).
Na własne oczy widziałem tam jak 2 razy zrobił po trasie bardzo szybkiego Kołodzieja (w barwach Rzeszowa) w popisowy sposób, albo na kresce ... Tomka Golloba (w barwach Torunia) ;-)
Inna sprawa że Władek miał mu wybić z głowy te wojaże po Europie i znęcanie się nad kelnerami na południu Europy ... Właśnie te zabawy w sobotę (+ na tygodniu Anglia) pogrzebały rok temu jego dużą formę ...

Gapa sam twierdzi że jego problemem nie jest już sprzęt tylko głowa .. :-?
To nawet gorzej. Jego punkty są niezbędne.
Jego biegowa trójka we Wrocku była bardzo przypadkowa (zasługa Jeleniewskiego)

Ciekawi mnie kiedy Tomek Gollob będzie miał wpadki (a będzie miał bo zawsze tak jest)
Na razie jest ultraskuteczny :-)
Nicki jedzie na razie ponad stan. Coś mu te silniki nie pasują, męczy się chłopina,
nawet jak wymyśli dobry atak to go nie wyciągają.
A w Lesznie to zaprezentował takie marne starty że aż ciężko uwierzyć ..

Mam przeczucie że w Tarnowie wiele ekip dostanie i to mocno !
Tam jest tak jak z Bydgoszczą, wystarczy że miejscowi potrenują a będą lać gości, nawet Kiełbasy i Hougaardy czy Rempały, do tego mają poczciwych żużlowców.
Jak się Ułamek spasuje to trudno będzie go złapać.
Największy atut to Vaculik.
Talent + rakiety pod tyłkiem (tak samo jak Janowski), do tego bardzo poprawił starty.
Nie zdziwię się jak strzeli chociaż raz Golloba czy Nickiego.
Sprzęt Martina a sprzęt Simona (nie wspominając o Mastersie) to 3 ligi różnicy, niestety :-?
Może warto wyprosić Herr Kowalskiego o takie same motorki ...

Stal powinna pojechać bez presji, jeden punkt na wyjeździe już ma,
bunus na Wrocku - chyba też, ewentualne punkty z Tarnowa pozwolą na długo zagościć w ścisłej czołówce ligi bo z Bydzią też pewnie spokojnie wygra a wtedy łatwiej będzie jechać, bez nerwówki, kar i konferencji władkowych ..

Don Lucas 
Bankowiec

Team: Culé FCBP
Wysłany: 2010-04-27, 20:46   

Przypuszczam, że w Tarnowie przegramy. Może niewiele, ale jednak. Główną przyczyną będzie prawdopodobnie junior i druga linia. Tarnów u siebie jest bardzo mocny, dobrze wjeżdżony w tor i nawet gdyby Monberg miał słabszy dzień, to przypuszczam, że Vaculik go zastąpi, a Szymon Kiełbasa wypełni juniorskie obowiązki w stopniu co najmniej dobrym.

Mariner napisał/a:
Stal powinna pojechać bez presji, jeden punkt na wyjeździe już ma
To prawda. Jednak zawsze jedzie się z nastawieniem żeby wygrać. Poza tym CzeCze zawsze jest bojowo nastawiony w parkingu i dużo wymaga od sowich podpopiecznych. Przypuszczam, że często będzie chłopaków w trakcie meczu zbierał i mobilizował :-)

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-27, 21:47   

No tak w Szwecji jeździło 9 zawodników których zmierzy się w tą niedziele w Tarnowie w meczu naszej Staleczki z miejscowymi Jaskółkami i tak pokrótce:

*Dackarna Malilla 59-37 Vastervik:
**Tomasz Jędrzejak (3,2,2,1,0,0) 8 zaczął z "grubej rury potem kilka wpadek nie obraziłbym się jakby tak kilka wpadek zrobił i w meczu naszych ekip o ile Unia nie zrobi już na tyle przewagi by wygrać spokojnie. Pokonał z tych z najlepszej "półki":
-Hansa Andersena, - Andreasa Jonssona.
**Tomasz Gollob (2,1,3,3,1,1)11 lepiej od imiennika lecz no w Polsce jakby jechał w tych 6 biegach myślę, że było by więcej tych punktów. Jemu również udało się pokonać Hansa i Andreasa. Pokonał też Fredrika Lindgrena no i Chrisa Harrisa więc jest dobrze moim zdaniem :mrgreen: .

*Lejonen Gislaved 60-36 Indianerna Kumla

Tu wystąpiło aż 4 zawodników którzy w niedziele znów się spotkają:
**Nicki (3,3,2,3,1) 12 no tak 1 bieg mu nie wyszedł tak jakby ten ostatni z pierwszego rzutu oka ;-) ale tam gdzie zdobył 2 pkt pierwszy do mety przyjechał Artur Mroczka :lol: oby w Tarnowie nie było takich dziwnych zdarzeń typu Kiełbasa :shock:
**Drugi Pedersen - Bjarne tylko 3 "oczka" w aż 5 startach! no ale dwukrotnie przyjeżdżał przed Ruud-em... :-|
**Ruud 4pkt - 4starty... 1x3 wygrał wraz Holderem bieg przeciwko Walaskowi i Zorro.. Oby w Tarnowie było coś więcej niż 4 w 4 startach ;-)
**Simon 2 pkt - 3 starty powiem tak po meczu z Tarnowem adjö (dowidzenia po szwedzku)

*Piraterna Motala 60-36 Vargarna Norrkoeping

Krzysiu jako jedyny tam jechał zaprezentował się nie najgorzej zdobył 8pkt w 6startach w Tarnowie raczej trzeba oczekiwać, że zdobędzie te 8pkt w 5startach... Lecz w Szwecji dziś nie wygrał biegu nie obrażę się jak nie tyle że Kasprzak nie wygra biegu co jego para pobożne życzenia? okaże się niebawem ;-)

** Rospiggarna Hallstavik 41-55 Elit Vetlanda

**Monberg (lub jak kto woli stary Jensen :-) )
3 pkt w 3 startach (3,0,w) taśma w tym 3 i tyle go później widziano myślę, że jak się spasuje to też będzie zagrożenie w Tarnowie... oby nasza dwójka Ruud i Gapa dobrze spisali się w Tarnowie...
**Vacul 6 startów 11pkt... jeśli zawiedzie główny Lider tak jak we Wrocku Crump czyli w Tarnowie Ułamek / Pedersen to on spokojnie może przejąć pałeczkę i to on moim zdaniem stanowi ogromną broń Jaskółek...

Podsumowując dalej uważam, że wygramy nieznacznie (47-43 lub 46-44)

Oby pojechał Matej na takim poziomie jak z Lesznem :!:

Dielix

Wysłany: 2010-04-28, 06:20   

Moim zdaniem polegniemy gdzieś w granicach 10-12 punktów. O ile wierze w Golloba, Pedersena, o tyle boję się o Zagara, a zwłaszcza o Ruuda i Gapińskiego. Nie chce nawet myśleć co zrobi juniorka :P
Co do Tarnowa, to najbardziej mnie dobije jak Monberg zrobi przynajmniej 8 punktów na naszych :P

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-28, 08:51   

Póki co sezon dla nas wygląda podobnie do tego, kiedy W Stali jechali Rickardsson, Świst i Bajerski. Doczołgaliśmy się do finału wygrywając minimalnie mecze według tego samego scenariusza - od początku kilka punktów w plecy, w końcówce trójka liderów wtaktycznych dochodziłą w okolice remisu, 14 bieg na 3:3 i w 15 para Rickardsson - Swist przeważnie wiozła przeciwników.
Póki co możemu liczyć na podobne scenariusze. Jeżeli Gollob i Nicki będą nie do ugryzienia, to na taktycznych będzie się można dokulać do nominowanych bez większej straty i liczyć, że przeciwnik się spali z emocji.
Jak dla mnie może być, o ile będziemy minimalnie wygrywać, a nie zrzędzić, że zabrakło 1-2 punktów Gapy, Ruuda czy juniorów.
Tarnów przez wyrównaną i chyba mozno zmotywowaną drużynę będzie odpowiedzią na to, czy Stal jest ppoważnym kandydatem do walki o finał pomimo braku wyrównanej drużyny.

lukastorzym

Wysłany: 2010-04-28, 09:54   

Junior i druga linia to teraz podstawa. Jezeli to zawali może być różnie chociaż wierze w to, że Stal przewiezie Unie i to w dobrym stylu - choćby na krawędzi minimalnej wygranej. Pytanie jak zaprezentuje się uczestnik GP. Myśle, że pociągnie on zespół do góry i wyjdziemy z tego obronną ręką.

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-28, 11:46   

Dla mnie jezeli u nas 2 linia będzie jechać pewnie a liderzy bez kompromisu na przeczywnika i mecze będziemy prowadzić to uważam że nasi juniorzy Paweł , Gustafsson , jak i chociarz Łukasz będa jechali ponieważ będzie na nich mniejsza presja ! Bez tego hamulca recznego jestem pewnien ze doczekamy sie w końcu tego dorobku ptk z ich strony . Tak na chłodno po tym co widziałem w tym sezonie chodzi mi o polskich juniorow . Paweł coś ruszyło , to dopierio 2 mecz a juz przejechał tyle biegow co rok temu :lol: :lol: :lol: i widać ze sprzet jest , treoszke technike poprawić i bedzie luzik generalnie na mały + :-> . Łukasz w lidze nie jechał ale nie jest to co rok temu gdzie wyjezdzał na tor i każdy sie bał z nim pod taśme bo nie wiadomo gdzie go poniesie :-D , w tym roku jedzie dobrze technicznie ale nie wiem czemu bez własnie tego bodzca gdzie rok temu chciał za wszelką cene . Moze to dlatego ze Czecze nie pozwala na jazde bez głowy , a sezeon sie dopiero zaczął i nie ma potrzeby żeby Cyran sie już rozbił , a wszedł spokojnie w sezon :->

Paweł Parys , Adik Cyfer :-D Tu widzać prace Czeczego , widać u chłopaków postęp i to nie mały . Szczególnie u Pawła , bo na treningach radzi sobie świetnie , ale poczekamy do zawodów juniorskich :->

darkis 

Wysłany: 2010-04-28, 14:40   

http://espeedway.pl/news,...a,37057,12.html

No to juz Jensena nie bedzie ...

Holta 

Wysłany: 2010-04-28, 15:01   

ale będzie MR :P jak będzie sucho to Rempała może zaskoczyć bo na treningach wymiata.

skład bedzie najprawdopodobniej taki

1. Rempała
2. Pedersen
3. Ułamek
4. Jędrzejak
5. Kasprzak
6. Kiełbasa
7. Vaculik

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-28, 16:40   

Właściwie co tam taki Rempała, za wiele on podejrzewam dużo zrobić nie powinien mając nawet dzień konia. Przewagę będziecie mieć na juniorce i to zdecydowaną. Mam nadzieje, że Rempała i Jędrzejak zawalą ten mecz, to wtedy mozecie mieć po ptakach :-P

Jeśli tylko Gapa ogarnie sprzęt to będzie dobrze, bo wiemy, że nie jest w ciemię bitym zawodnikiem i potrafi jechać. W 2008 na naszym torze w nominowanym powiozł chyba Tomka :mrgreen: Ogólnie zaliczają dobry występ. Zdecydowanie to stracimy na juniorach i tyle. I oby Matej nie był styrany jak pies, bo będzie ciężko :shock:

Praktycznie tym czym dysponujemy powinnismy wywiezc z Tarnowa 2 pkt, no ale nie będzie łatwo, bynajmniej tam.

Bo u siebie to raczej na pewno zgnieciemy Unię T. jak ROBAKA ! :evil:

kecaj

Wysłany: 2010-04-28, 17:41   

Dr.Lucas napisał/a:
Mam nadzieje, że Rempała i Jędrzejak zawalą ten mecz

A ja mam nadzieję, że Zagar i Gollob zawalą ten mecz.
I jak się czujesz? Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe.

boberGW 

Wysłany: 2010-04-28, 17:44   

Ktoś tam na początku napisał, że musimy wygrać na wyjeździe z Wrocławiem, Tarnowem i Częstochową, jeśli chcemy myśleć o medalach - BZDURA. Możemy równie dobrze nie wygrać żadnego meczu na wyjeździe w tym sezonie i zdobyć mistrza.
Fajnie jakby nasi wygrali, wierzę w to, jednak jeśli tak się nie stanie mówi się trudno, sezon jest długi, a najważniejsze to znaleźć się w 6, potem wszystko zaczyna się od początku.

Siły Tarnowa tak na prawdę nie znamy. Wygrali z Falubazem, jednak w takich warunkach wynik nie jest miarodajny, równie dobrze wynik mógłby być odwrotny. Mecz z nami to dla nich pierwszy poważny sprawdzian. Tarnowski junior jest dla naszych nie do dogonienia, jednak nasi liderzy tak samo się mają do liderów Tarnowskich. Tylko, że liderów jest dwóch, a junior jeden. Jeżeli Ruud, Gapiński i Zagar zrobią razem koło 20 pkt powinniśmy wygrać i to się ma do każdego innego meczu. Zmęczeniem Zagara bym się nie przejmował, bo on już gorsze trasy pokonywali radził sobie całkiem dobrze. Jeżeli Gapa zacznie jeździć po męsku będzie dobrze.

Co do juniorów jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Cały czas mam nadzieję, że jednak się odnajdą, i oby to nastąpiło do play off.

Tarnów jest na poziomie Wrocławia, więc nie wiem skąd aż tak duży strach u co niektórych. Szanse są 50 na 50, ale ja jestem dobrej myśli.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Holta 

Wysłany: 2010-04-28, 19:12   

9. Kenneth Bjerre 8+1 (1,3,2*,0,2) Pedersen bardzo prawdopodobny wynik. (8 punktów)
10. Leon Madsen 8+1 (d,1,3,1*,3) Ułamek zamiast defektu dajmy dwójke i za jedynke dwójke (10 punktów)
11. Piotr Świderski 4+1 (3,1*,u/-,-) Rempała biegu raczej nie wygrwa ale Rempała w tym sezonie przywiózł Holte Karlssona więc może i to zrobić z Ruudem Gapą i Zagarem (6 punktów)
12. Daniel Jeleniewski 4 (0,2,w,2,0) - Jędrzejak poziom podobny jednak może pojechać lepiej (6 punktów)
13. Jason Crump 7+1 (2,1*,2,2,0) - Kasprzak wynik raczej bardzo prawdopodobny szału nie będzie ale swoje zrobi (8 Punktów)
14. Denis Andersson 5 (3,0,-,-,2) - Kiełbasa pierwszy bieg 5:1 dla nas potem może coś uciuła lesz nie koniecznie (3 punkty)
15. Maciej Janowski 9+3 (2*,2,1*,3,1*) - Vaculik może zrobić nawet więcej jest szybki na Tarnowskim torze jak błyskawica nie zdziwił bym się jak by przywiózł Pedersena i Golloba (10 punktów)

daje to ~50 punktów Unii :-P

PS. Nie lekceważcie tak Rempały bo chłopak po zimie jest nie do poznania :lol:

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-28, 19:26   

Kecaj, życzysz zeby zawodnicy Twojej drużyny zawalili mecz ?? :roll: Gratuluję ! No chyba ze szczęścia szukasz na naszym forum bo jesteś z Poznania i za PSŻ-etem. Napisałem co uwazzam i nic Ci do tego. :-> MAM NADZIEJE ZE REMPAŁA I JEDRZEJAK ZAWALĄ TEN MECZ ! :-x

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2010-04-28, 20:13   

Wszyscy w Tarnowie nastawiają się na 4 zera Ruuda. I znów będzie zdziwienie. Jedna "trójka", jeden "2+1", dwa "zera" to standard. Także 5-6 pkt się szykuje i to uważam jako normę :) O reszcie się nie wypowiadam, bo nie wiem :mrgreen:

Stawiam na około 47(43) - 43(47). Gdybyśmy mieli na juniorce THJ'a, to było by pewne zwycięstwo... A tak znowu nerwica :mrgreen:

boberGW 

Wysłany: 2010-04-28, 22:33   

Holta napisał/a:
9. Kenneth Bjerre 8+1 (1,3,2*,0,2) Pedersen bardzo prawdopodobny wynik. (8 punktów)
10. Leon Madsen 8+1 (d,1,3,1*,3) Ułamek zamiast defektu dajmy dwójke i za jedynke dwójke (10 punktów)
11. Piotr Świderski 4+1 (3,1*,u/-,-) Rempała biegu raczej nie wygrwa ale Rempała w tym sezonie przywiózł Holte Karlssona więc może i to zrobić z Ruudem Gapą i Zagarem (6 punktów)
12. Daniel Jeleniewski 4 (0,2,w,2,0) - Jędrzejak poziom podobny jednak może pojechać lepiej (6 punktów)
13. Jason Crump 7+1 (2,1*,2,2,0) - Kasprzak wynik raczej bardzo prawdopodobny szału nie będzie ale swoje zrobi (8 Punktów)
14. Denis Andersson 5 (3,0,-,-,2) - Kiełbasa pierwszy bieg 5:1 dla nas potem może coś uciuła lesz nie koniecznie (3 punkty)
15. Maciej Janowski 9+3 (2*,2,1*,3,1*) - Vaculik może zrobić nawet więcej jest szybki na Tarnowskim torze jak błyskawica nie zdziwił bym się jak by przywiózł Pedersena i Golloba (10 punktów)

JAk widzę takie typowanie to śmiech mnie ogarnia :-) Przecież tak sobie można o każdej drużynie na świecie napisać ;-) I tak oto:

1. Tomasz Gollob 13 (3,3,3,3,1) - Gollob może być tylko lepiej, nie będzie miał kto go powieść w 15 biegu ;-)
2. David Ruud 7+1 (2*,0,0,3,2) - stały poziom
3. Matej Zagar 6 (2,3,1,0) - za jedynkę dwójkę i za zero dwójkę to jest jego średni poziom ;-)
4. Tomasz Gapiński 5+2 (1*,0,0,3,1*) - Nie lekceważcie go tarnowianie, co mecz robi trzy punkty więcej, więc z 8 będzie. ;-)
5. Nicki Pedersen 11 (3,2,2,1,3) - mniej nie zrobi:)
6. Paweł Zmarzlik 2 (1,1,0,-,0) - nie zdziwię się jak kogoś wyprzedzi
7. Simon Gustafsson 1 (0,1) - nie zdziwię się jak kogoś wyprzedzi ;-)

Wyszło dodatkowo z 8 punktów więc co? 53-37? ;-) heh Takie dodawanie, odejmowanie , mnożenie, dzielenie punktów nie ma sensu. Tarnów jeszcze nie miał okazji sprawdzić się w poważnych zawodach. Na razie odjechaliście jedną kolejkę i to gdzie tor bardziej nadawał się na bojery niż na motocykle żużlowe ;-) Mecz na pewno będzie na styku, jednak jeśli nie będziecie przed ostatnim biegiem prowadzić min. 6 punktami to nie wygracie Tarnowianie.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Żółto-niebieski 

Wysłany: 2010-04-29, 19:17   

http://www.sportowefakty....skladzie-stali/
tak jak niektórzy przewidywali, zapowiada nam się walka o miejsce w składzie, myślę że dobrze się stało... jeżeli Gapa słabo się spisze w Tarnowie w meczu z Czewą zobaczymy Sucheckiego :-D
Wkońcu jakiś wychowanek ;-)

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-04-29, 21:00   

Dzisaiaj w Tarnowie Tomek 9 pkt i na koniec optymistycznie pokonał Ogóra hehe, wszedłem na forum kibiców Unii i mówią, ze po dzisiejszym występie Gapy nie co obawiają się niedzielnego starcie. Ponoć fatalanie na tamtym torze spisuje się Kasprzak 5 pkt i totalna paranoja jeżeli chodzi o niego, tak przynajmniej piszą. Myśle, zę o Ułamku nie ma co sie za duzo rozpisywać ma po prostu zaj...stę forme i ciężko będzie go pokonać nawet Tomkowi w Tarnowie ; p

Pozdro

Holta 

Wysłany: 2010-04-30, 13:58   

tor będzie nie co inny w niedziele dziś był tor w miare do wali po szerokiej w niedziele będzie tylko start i kreda tak jak za falubazem 0 szerokiej :P wszyscy są startowcami oprócz Rempały. Jędrzejak przegrał w 21 bieg z gapą po błedzie wygrał start i zamiast jechac kreda to wyjechał na srodek i gapa na krede. gapiński dosyć szybki walczył i nie odstawał. Ułamek bardzo dobrze, Kasprzak istna tragedia 0 walki wolny jak ''kupa'' Ogór ciut lepiej się prezentował na starcie i dystansie od gapy.

Wawrzyn stal 
kssg

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2010-04-30, 18:46   

Przeczytałem wątek o naszym meczu na forum Unii Tarnów .Przed zawodami z udziałem Gapińskiego byliśmy skazani na minimalną porażkę .Po występie Gapy i Kasprzaka już nie jest tak wesoło.A do tego doszedł Pawlicki, który raczej pojedzie w tym meczu.Unia tak naprawdę swoją siłę sprawdzi w meczu ze Stalą.Mam nadzieje że mecz się odbędzie.Zagar odjedzie swój mecz i dotrze do Tarnowa wypoczęty.A pogoda pozwoli odjechać te zawody z naszym zwycięstwem 48-42.

uchostal 

Team: Uchostal
  Wysłany: 2010-04-30, 21:38   

No jeśli będą jechać gęsiego przy kredzie to bedzie lipa ...kto pierwszy ten lepszy ale jestem optymistą i STALECZKA wygra 50:40 :mrgreen:

punk.gif
Plik ściągnięto 21989 raz(y) 1012 Bajtów

Holta 

Wysłany: 2010-05-01, 14:14   

http://www.unia.ubf.pl/news.php?readmore=42

trzy biegi z Eliminacji GP ;p

Odpowiedz do tematu