Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Derby bez Kibiców ;(
Autor Wiadomość
WINOGRON 

Wysłany: 2009-12-22, 08:46   

Taką mamy kare i trudno
mamy dwa wyjścia tvp sport i piwko
lub w środku tygodnia pojechac do zielonej góry kupic bilet jako zwykla osoba w przedsprzedaży z peselem i imieniem nazwiskiem i pojsc na sektor falubazu anonimowo gdzies na 2 luk gdzie są leśne dziadki wladek na m zalatw wstep

ksf

Wysłany: 2009-12-22, 14:55   

tak moze byc. drugi luk to tam gdzie sa miejsca numerowane i jest spokoj. siedze tam i zapraszam. :lol:

nawet bedziecie mogli pokrzyczec "stal,stal" :lol:

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-12-23, 12:42   

W zasadzie to powinniśmy w poczuciu winy zgłosić wniosek o poddanie się karze nieobecności kibiców Falubazu na meczu w Gorzowie, niech nam dowalą, a co! :mrgreen:
Może i coś pozytywnego z tego wyniknie, niewątpliwie mnóstwo Gorzowian pojedzie do ZG na derby i siądzie na trybunach, jeżeli nie będzie zajść, a wierzę że nie, to byłoby świetnie, a najlepiej gdyby kibice byli mądrzejsi od prezesów i rzeczywiście zorganizowali jakiś kawałek przestrzeni dla naszych, choćby symboliczny, bo większy pewnie zaraz wzbudziłby niezdrowe emocje u organizatora.
Jestem ciekaw rozwoju sytuacji.

Kaczy

Wysłany: 2009-12-24, 16:38   

A co w sytuacji jak każdego poproszą i pokazanie dowodu ?

safko

Wysłany: 2009-12-24, 18:27   

Jak dla mnie takie zakazy i wpuszczanie ludzi za okazaniem dowodu są sprzeczne z konstytucją.

Art. 32.
2.Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

A tutaj jest ewidentna dyskryminacja ludzi mieszkajacych np. w Gorzowie. Przeciez w Gorzowie mieszkają też kibice Falubazu (i odwrotnie).

Moze ktos mądrzejszy studiuje prawo konstytucyjne doglebniej to mi wyjasni ze sie myle...

as35 

Wysłany: 2009-12-27, 00:38   

Safko- ciekawy pomysł. Faktycznie zakaz udziału kibiców z drużyny przeciwnej cuchnie odpowiedzialnością zbiorową. Jeśli ma być to kara dla klubu który skrewił w sprawie organizacji to klub ten nie powinien mieć możliwości sprzedawania biletów na miejsca dla kibiców przyjezdnych. Bo inaczej jak to kara dla klubu.Jeśli nie, to odpowiedzialność zbiorowa.S. W dalszym ciągu nie widze innego wyjścia niż pomysły przedstawione wcześniej . Musimy dołożyć maximum starań aby kibicom przyjezdnym zapewnić max bezpieczeństwa.

juniorjay 

Wysłany: 2010-03-31, 15:17   

Sprawa dotycząca pobicia kibiców podczas derbów w Zielonej Gorzę więcej info na http://www.sportowefakty....bicia-gorzowsk/

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-26, 22:00   

Dobra piszę tu bo nie wiem za bardzo gdzie :-P .

Skoro na 99% raczej derby będą z kibicami Stali to mam takie pytanko:

Uczę się w ZG i na legitymacji szkolnej mam ZG, ale to oczywiste że chce być wśród swoich i dopingować Staleczke... więc mam pytanie jak to będzie z biletem. Bo nie będę jechał autokarem i dojdę po prostu z internatu ale pytanie bardziej jest o to czy będzie problem żebym wszedł na nasz sektor bo mam w legitce ZG :-/ :?:

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-26, 23:39   

J.R raczej nas zabraknie dlatego pewnie bedziesz musiał usiąść miedzi Disneyem :lol:

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-27, 07:45   

No właśnie jednak podobno będzie wstęp dla kibiców gości:
http://www.sportowefakty....yjechac-na-der/

I ja pytam jeśli to dojdzie do skutku czy będe miał problem z wejściem na nasz sektor 8-) .

A jeśli kara będzie utrzymana czyli zakaz wstępu kibiców gości będę musiał się meczyć wśród falubazów...

Więc tak czy siak na meczu będę :-P

Pao 

Wysłany: 2010-04-27, 13:47   

Urwij się któregoś piątku szybciej do Gorzowa, idź do UM po zaświadczenie że jesteś zameldowany w Gorzowie i problem z głowy :P

STALone_ZG 

Wysłany: 2010-04-27, 13:59   

J.R Smith napisał/a:
Uczę się w ZG i na legitymacji szkolnej mam ZG, ale to oczywiste że chce być wśród swoich i dopingować Staleczke... więc mam pytanie jak to będzie z biletem. Bo nie będę jechał autokarem i dojdę po prostu z internatu ale pytanie bardziej jest o to czy będzie problem żebym wszedł na nasz sektor bo mam w legitce ZG

A kto zabroni Zielonogórzaninowi dopingować Stal? Uwierz mi: z wejściem na sektor nie ma problemów, jeśli masz bilet na sektor gości z wpisanym pesel-em, jesteś na liście (chociaż tego nikt nie sprawdza-masz bilet to musisz być na liście) jesteś trzeźwy i nie wnosisz niebezpiecznych przedmiotów itp.itd. muszą cię wpuścić.

Odpowiedz do tematu