Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sparta Wrocław - Stal Gorzów 25.04.2010
Autor Wiadomość
Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-25, 23:58   

Bovit nie wiem czy wiesz ale J.R. to z rodziny ,, Tem Zmarzlik '' jest.
Dlatego nie nawisc do Łukasza ujme inaczej moze zazdrosc nie wiem czego ze jest młodszy i lepszy , bo tak na prawde łukasz przewyzsza Pawła wszystkim ma ta lepsza sylwetke i waleczniejszy a dla informacji J.R. SMITH , Łukasz ma dopiero 17/18 lat ? . Paweł zas 20! Nie będę tu polemizował i rozwijał ale to własnie Łukasz prezentował sie lepiej , po za tym ze Pawłowi wyszedł Memoriał :-D Przypominanie w kazdym poscie ze Cyran to ciota itp jest chamskie w twoim wykonaniu a ja bardzo chce ze Łukasz zaskoczy i ciekawe co potem napiszesz !!

Wracając do tematu jak tam Matej ma za tydzen cos zawody jakies zdązy na mecz ligwy, wie moze ktoś coś . Pozdrawiam!

wroclawianie 

Wysłany: 2010-04-26, 00:39   

Thorgal 

Wysłany: 2010-04-26, 01:11   

Jak widzę Simona na torze to myślę: "Gdzie miał oczy ten co go kontraktował?" Chłopak miałby problemy w 1 lidze z taką jazdą!

Dziwię się, że nie potrafimy znaleźć solidnego juniora. Chcąc myśleć o DMP - nie można zakładać, że nr 6 i 7 to będą dziury w składzie, które mają zalepić liderzy. Nawet tak cenni jak Niki i Tomek.

Postawa Zagara dodatkowo składania do zadania pytania: czy mamy 3 czy jednak 2 zawodników 1 linii?

Mariner 

Wysłany: 2010-04-26, 02:06   

To był mecz bez podziału na linie :)
Przeciwieństwo meczu w Lesznie.
Każdy z seniorów gorzowian wygrał bieg (!)
i punktował na liderach gości ...
Również pięciu wrocławian wygrało swój bieg (oprócz sieroty Crumpa i Jelenia :mrgreen: )

7+1 Ruuda na wyjeździe wygląda sympatycznie.
A 6 (4) lidera Zagara na wyjeździe nawet lepiej niż 7+1 (bez trójki) lidera IMŚ - Crumpa u siebie :)
(Ale Matej powinien dostać ochrzan za próbę lotnego gdy poddał bieg już przed nim i pewnie Czecze mu to przypomni ...)
Lider Pedersen i drugi lider Bjerre mozolnie ciułali punkty haha ;-)

Wszyscy uczestnicy meczu pojechali równo, wyróżnić można tylko Golloba i Janowskiego którzy byli najlepiej spasowani, reszta niczym w SGP - jak mam pole to pojadę ...

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2010-04-26, 02:36   

Tak oceniając na gorąco po powrocie z Wrocka, to;
*w dalszym ciągu mamy dwóch pewnych liderów, trzeci jeszcze niepewny
*nasza druga linia jeździ "jak chce"
* od Gapińskiego i Žagara zdecydowanie oczekuję więcej
*dobra postawa Janowskiego i upadek wykluczający Świderskiego z meczu dał nam remis- a była realna szansa na wygraną
*co do juniorów, to trzeba szybko wypróbować Mastersa- nie ma nic do stracenia
W sumie to jedyne, co nasuwa mi się po tym spotkaniu.

P.S. Wracając z Wrocławia zajechaliśmy z ekipą na w69 do Zielonki obejrzeć słup w trybunie. :mrgreen: Za słupem już zamontowane krzesełka, a widok... :-D hahahhaha

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2010-04-26, 04:38   

No, trochę farta mieliście, tym niemniej gratualcje! Po meczu Bydzi w Czewie widać, że każdy punkt wyjazdowy jest w tym roku na wagę złota. Wasz fart polegał na Crumpie i Swidrze. Ale - jak wiadomo - fartowi zawsze trzeba pomóc. No a Wasi pomogli. Ta Wasza druga linia jednak trochę jedzie... Dziwne... ;-)

Ciekawi mnie Zagar. Z kumplami obstawiałem, że ten geniusz przestanie być geniuszem w maju. A tu wychodzi, że może już w kwietniu :mrgreen: Tak to jest, jak się ma od lutego własny tor do trenowania, a "ludzie północy" wtedy jeszcze walą samogon, bo śnieg leży ;-)

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-26, 08:39   

Cytat:
Z kumplami obstawiałem, że ten geniusz przestanie być geniuszem w maju

1 mecz każdemu może nie wyjść. Gdyby nie próbował lotnego startu i dobrze by wystartował spod taśmy zdobył by spokojnie 2pkt. Jechał w nominowanych i znów by miał 2 cyfrówkę ;-) . Przykładem, że każdemu może przydarzyć jest wpadka jest nikt inny jak Twój zawodnik Protasiewicz... z małą różnica, Zagar 6pkt w 4 startach, Pepe 6pkt w 5startach...

Co do tego, że bez juniorki nie poszalejemy to fakt... Mieszane uczucia do Pawlickiego i chyba nie mam w tej sprawie zdania. Zostanie zakontraktowany-okej, nie zostanie -okej!.

Co do Cyrana. Paro krotnie wypowiadałem się na jego temat i moja opinia nie ulega zmianie. Moim zdaniem nie jest to zawodnik na Elite i nigdy nim nie będzie (ma 18lat ktoś tam wyżej nie był pewny :-P ). Myślę, że jak Bartek zda licencje i Czecze wciąż będzie prowadził Stal to może z niego zrobić w końcu juniora na poziomie i co najważniejsze WYCHOWANKA :!:

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-26, 09:25   

Lepiej mieć ten punkt, bo można było minimalnie przegrać i byłoby smutno. Ale za wesoło to mi też nie jest, bo się jazda (poza Tomkiem) ledwie kupy trzyma.
Oglądałem relację w TV i pierwsze co się rzuca w oczy to to, że Gustafsson jest zupełnie obok meczu i drużyny, snuje się po parkingu i absolutnie nie widać w nim moblilizacji, jakby go to wszystko przerastało. Trochę to smutne, bo wygląda jak ofiara i tak jeździ - kompletnie bezbarwnie. Tak jak wstrzymuję się od szybkiego skreślania kogoś, tak z zadowoleniem przyjąłbym jakieś eksperymenty na pozycji juniorskiej. Niestety wszystko wskazuje na to, że talent 20-letniego Zmarzlika prędko nie eksploduje i pewnie długo w Stali nie zabawi, zapewne jako senior będzie o się ścigał o klasę niżej, choć to jeszcze przedwczesne wnioski i chciałbym się mylić.
Trudny temat - chcemy wychowanków, ale wygląda na to, że jeśli ma być wynik, to trzeba by zadzwonić i zapytać co słychać u Pawlickich. Niedobrze.
Do Mateja za próbę lotnego startu żalu nie mam, bo z zewnętrznego pola to w zasadzie była jedyna szansa, chyba że przeciwnik po lewej partaczył kompletnie start (np. Simon dał radę zostać na starcie).
W którejś z relacji podano, że Gapiński wygrał wyścig ponownie na sprzęcie Golloba - no halo, Gapa, czas chyba ruszyć środki z kontraktu i zainwestować w tunera i silniki, bo cierpliwość Golloba też ma chyba swoje granice.
Tomek rewelacyjnie, choć było kopnie zasuwał aż miło. Mimo wszystko pozytywne zaskoczenie, bo obawiałem się o to, że mu nie podpasuje nawierzchnia.
Pedersen też musi się ze sprzętem dogadać, bo od początku sezonu przegrywa starty. Raczej nie jest to wina refleksu i na wyjścia spod taśmy raczej nie narzekał.
Mam nadzieję, że druga linia się rozjeździ lada mecz, bo wkurza mnie oglądanie wyników Karlssona, który robi 10 pkt z wykluczeniem po drodze. Za dwa tygodnie w Gorzowie może pokazać naszym perspektywicznym zawodnikom, że dziadunio może być lepszą inwestycją.
Co do toru wrocławskiego, to pewnie się poukłada i będzie lepszy, bo wczoraj dalej było gęsiego, tylko stawka nie tak rozciągnięta i czasy lepsze. Po dużej chyba nikt skutecznie nie pojechał. Oby to była kwestia nawierzchni, bo byłoby kiepsko, gdyby mimo przebudowy dalej było tylko ściganie się spod taśmy do małej i ucieczka.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-04-26, 11:12   

Nie ma co narzekać na remis, udało nam się wywieźć cenny punkt z trudnego terenu i jeszcze wiele ekip się tam zdziwi. Może i mieliśmy trochę farta, z czym i ja się zgadzam, ale mecz przeszedł do historii i tyle. Bonus oczywiście na 90% po naszej stronie, także jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji.

Przed trenerem i całą drużyną jeszcze sporo pracy. Druga linia jedzie jeszcze piach i wczorajsze punkty niech tego nie przysłaniają. Jest nieco lepiej, ale to była Sparta a nie Apator. Juniorzy dramat kompletny, dobrze, że Zmarzlik chociaż w tym jednym biegu pokazał nieco umiejętności. Gustafsson to dno i wodorosty na dzień dzisiejszy. Nie ma co czekać, aż objawi się w nim talent, bo powiedzmy sobie szczerze, Jonasson był rok temu o dwie klasy mocniejszy, jak nie lepiej. Dzwonić szybko do Mastersa, podstawić mu sprzęt, w sobotę niech trenuje na Jancarzu i w niedzielę niech śmiga jakiś mecz (najlepiej z Częstochową). Wobec tragicznej formy Simona nie tracimy nic. A jeśli i Masters pokaże piach, to niech jedzie i ten Cyran, gorzej nie będzie. A lepiej już oglądać zera naszych, niż jeszcze płacić za przylot na mecz zagranicznemu. Taka prawda.

Tomasz Gollob klasa sama w sobie. Tyle wystarczy na jego temat. Oby wytrzymał z taką formą jak najdłużej.

Teraz do Tarnowa aeeeaaaeeeaaaoooo :-D

PS. Słup w Zielonej Górze pierwsza klasa hahaha, nocą przy sztucznym świetle wygląda znakomicie :mrgreen:

Flame84 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2010-04-26, 11:53   

Remis to sprawiedliwy wynik i nalezy sie z niego cieszyć. Inna sprawą jest to, ze moich obaw w perspektywie dlaszej cześci sezonu jest mimo wszystko coraz wiecej a nie mniej. Pierwsza sprawa to juniorzy!! O ile na nic więcej nie liczyłem jesli chodzi o Zmarzlika o tyle miałem nadzieję, że Gustafsson będzie sie ścigał!! a tymczasem był tak wolny i jechal asekuracyjnie, ze patrzec sie na to nie dało..To juniorzy w wiekszości drużyn przechylaja bardzo czesto szale meczu na swoja stronę a my niestety modlimy sie( który to już z reszta sezon z rzędu) aby nie przegrywac biegu juniorskiego 1:5, a w dalszych biegach gdzie jedzie junior, żeby tylko był remis...Daleko tak sie nie zajedzie panowie!!!!! .. Gapa i Ruud dalej blado( Chociaz jakis progres jest). Ruud jak wyszedł ze startu jechal, jak przegral to od razu mozna mu zapisać zero na koncie. Gapa jest póki co po prostu za wolny i oby to sie zmieniło bo trzeba na niego punkty liczyc, biorąc pod uwagę słabych juniorów. Niestety wygląda na to, ze jesli troche słabiej będzie punktował Zagar cięzko bedzie o wygrana meczową. Gollob i Pedersen w dwójkę meczu nie wygrają. .. Jesli ponownie tak pojada w Tarnowie na wygraną nie ma co liczyć.
Ostatnio zmieniony przez Flame84 2010-04-26, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  

J.R Smith 

Wysłany: 2010-04-26, 12:05   

Co do juniorów warto podkreślić, że w Sparcie największą ilość punktów (9+3 (2*,2,1*,3,1*)), zdobył nie kto inny jak junior Sparty Maciek Janowski ;-) . To pokazuje jak bardzo ważny jest junior w składzie w drużynie która liczy na coś więcej niż spokojne utrzymanie się w lidze. Nawet jeśli by nie jechał wczoraj Maciek to przecież mógłby spokojnie zastąpić jego Andersson który jest lepszy od naszych 2 juniorów meczowych spokojnie...

Ale trzeba też zauważyć, że to nie 1 sezon gdzie w Stali brakuje juniora... Coś trzeba z tym zrobić DEFINITYWNIE. Pawlicki? Masters? Czy Polscy juniorzy razem Cyran i Zmarzlik? Jest kilka opcji zobaczymy jak poradzi sobie z tym nie ma co tego nazywać łagodnie OGROMNYM PROBLEMEM w szeregach Gorzowskiej Dumy..

Smith, nie chce mi sie liczyc, ale to juz przynajmniej 5 - ty Twoj post, na dwoch stronach tego watku, o tym samym!Piszesz to samo, o juniorach, tylko innymi slowami...Opanuj sie, zostaw ta klawe w spokoju!

Ostatnio zmieniony przez masters 2010-04-26, 12:34, w całości zmieniany 2 razy  

Pao 

Wysłany: 2010-04-26, 12:10   

wawrzyniec napisał/a:
W którejś z relacji podano, że Gapiński wygrał wyścig ponownie na sprzęcie Golloba - no halo, Gapa, czas chyba ruszyć środki z kontraktu i zainwestować w tunera i silniki, bo cierpliwość Golloba też ma chyba swoje granice.

kłamstwo, Tomek jechał na swoim motorze

Bartek89 napisał/a:
Dzwonić szybko do Mastersa, podstawić mu sprzęt, w sobotę niech trenuje na Jancarzu i w niedzielę niech śmiga jakiś mecz (najlepiej z Częstochową). Wobec tragicznej formy Simona nie tracimy nic.

to lepiej podstawić coś pod tyłek Cyranowi niż marnować pieniądze na kangura który poziomem dorównuje (a może nawet odstaje) Rajkowskiemu

Flame84 

Wysłany: 2010-04-26, 12:17   

Faktycznie moze sie okazać, że aby cos zdobyc w tym sezonie..transfer Pawlickiego może być niezbędny jesli chodzi o juniorow.. Prawda jest niestety taka, że ten skład jest dziurawy jak ser szwajcarski i przed kazdym meczem będa pewnie obawy nie licząc Tomka i Nickiego, kto tym razem zawali..

Dr.Lucas 

Wysłany: 2010-04-26, 12:40   

Co do juniorów. Trzeba było zostawić Szewczykowskiego i byśmy wyszli na tym lepiej. (Choć fakt, wolał odejść sam tak mysle) Zdecydowanie był najlepszy z naszych polskich juniorów. Ciągle mam w pamięci juniorski bieg w meczu z apatorem jeszcze z udziałem Holdera. Cały bieg Adik sie zbliżał az w koncu buchnął kangura. Jaka radość zapanowała na stadionie. Powiedzcie mi kiedy Zmarzlik czy Cyran w taki sposób na dystansie wyprzedzili jakiegoś zawodnika ? Dobrego zawodnika ? Bo to dzięki Holderowi i jego formie w 2008 roku Apator zdobył złoty medal wg mnie. :->

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-26, 12:45   

Pao napisał/a:
wawrzyniec napisał/a:

kłamstwo, Tomek jechał na swoim motorze

Jeśli kłamstwo, to nie moje, odnalazłem że info pochodzi z relacji GL (tak, wiem, to nie jest uznawane za wiarygodne źródło wiedzy):
Cytat:
Przed biegami nominowanym Tomasz Gapiński na maszynie Golloba i Pedersen zmniejszyli straty do dwóch "oczek”.

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2010-04-26, 13:37   

Pao napisał/a:
to lepiej podstawić coś pod tyłek Cyranowi niż marnować pieniądze na kangura który poziomem dorównuje (a może nawet odstaje) Rajkowskiemu

Zgoda, tylko że Cyran miał już swoje szanse (od zeszłego sezonu), a Masters jeszcze żadnej. Występu w Bydgoszczy na zeszłorocznym osiołku Jonassona nie liczę. Można nawet pożyczyć mu motocykl na jeden mecz, nie trzeba od razu nie wiadomo jakich inwestycji, a sprawdzić nikomu nie zaszkodzi. Zresztą Czernicki to nie Chomski i nie boi się żonglować juniorami, więc pewnie coś pomyśli w tym kierunku.

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-04-26, 15:31   

Na chłodno można ocenić postawa poszczególnych zawodników:

Gollob - myśle, że tu za dużo nie ma co się rozpisywać prawdziwy lider drużyny. W dwóch meczach tylko raz uznał wyższość rywali. Brawo !
Ruud - Bardzo dobry mecz w wykonaniu Davida. Myśle, że jeżeli w każdym meczu będzie robił 5-7 pkt to każdy kibic Stali będzie w niebo wzięty.
Zagar - niezły występ Mateja i za bardzo nie można mieć do niego pretensji, ciekawe czemu to on nie pojechał w 14 biegu.
Gapiński - moim zdaniem Pan Gapinski przegrywa biegi w głowie... wyglądał wczoraj w pierwszej części zawodów jak nowicjusz, byłem przerażony, potem nagle zaczął jechać. Coś mi tu śmierdzi, że znów pozyczył maszyne od Tomka. Jeżeli tak to powinien odbyć poważną rozmowe z CzeCze. Bo nie tego oczekujemy Panie Tomaszu.
Nicki - poprawny występ, ale myśle, ze każdy by chciał te 2 pkt więcej u Nickiego ;)
Zmarzlik - próbował, walczył, ale ten zawodnik ma jedną fatalną wade - technika. Jeżeli jej nie poprawi nic w żużlu nie osiągni.
Gustafsson - przykro to stwierdzić, ale wyglądał na torze jak dziecko we mgle. Nic mu nie wychodziło, nie dawal rady w parkingu też zagubiony o czym ktoś już wspomniał. Elite League to nie Polska Ekstraliga.

Krótko mówiąc moglo być lepiej, ale i tak jest to bardzo cenny remis i o bym się mylił jeden z nie wielu punktów Stali na wyjeździe w tym sezonie, bo bez juniorów ciężko będzie powalczyć w Lesznie, Toruniu, ZG ;)

Pozdrawiam ;)

Pao 

Wysłany: 2010-04-26, 16:21   

wawrzyniec napisał/a:
Jeśli kłamstwo, to nie moje, odnalazłem że info pochodzi z relacji GL (tak, wiem, to nie jest uznawane za wiarygodne źródło wiedzy):

ależ ja Ciebie o to nie oskarżam

http://sport.tvp.pl/zuzel...-gorzow/1705686

Ok. 119 minuty tego wideo Gapiński wychodzi na prowadzenie w 13 biegu. Przynajmniej ja nie dostrzegłem "2" z boku motocykli Golloba, więc jechał na swoim.

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2010-04-26, 16:35   

Pao napisał/a:
Ok. 119 minuty tego wideo Gapiński wychodzi na prowadzenie w 13 biegu. Przynajmniej ja nie dostrzegłem "2" z boku motocykli Golloba, więc jechał na swoim.

Spoko, nie czułem się oskarżany. Co do motocykla, to nigdy nie wpatrywałem się z motory i nie próbowałem rozpoznawać, więc się nie podejmuję rozstrzygać, ale czy Gollob ma "z urzędu" na wszystkich motocyklach nr 2 na GP?
W sumie kwestia mało istotna, ale jakby ktoś kto się interesuje bardziej reklamami i ozdobami na motocyklach rozstrzygnął, to byśmy zamknęli temat "pożyczki".

Neo 

Wysłany: 2010-04-26, 18:16   

Co do juniorów.

Cały problem w tym, że Zmarzlik ma dobry motor, tylko nie potrafi go wykorzystać. To mnie najbardziej martwi. W pierwszym wyścigu wygrywa start z Janowskim i bez zensu wynosi się na szeroką, chociaż nawet baba w klozecie na Olimpijskim wie, że w pierwszych biegach, gdziekolwiek by to nie było trzeba trzymać krawężnik. W kolejnym starcie wychodzi czwarty i zamiast ciąć do krawężnika elegancko przejeżdża sobie środkiem toru. Później była jedyneczka po porawnym rozegraniu pierwszego łuku... nareszcie. Tu nie motocykle są problemem, tylko głowa i umiejętności. Mam wrażenie, że z odwagą też jest nie tak. Reasumując sprzęt jest, tylko zawodnika nie ma. I chyba lepiej nie będzie niestety.

Co do Gustafssona, to u niego ewidentnie widać brak sprzętu. On na starcie zostaje dwa motory dalej, więc nie ma co marzyć o dobrym wyniku.

Zresztą cały zespół poza Gollobem jak narazie nie powala na kolana. Pedersen ma ten sam problem co w zeszłym roku. Motory nie są już tak szybkie i nie ma lekko na dystansie. Zagar jak to Zagar. Potrafi pojechać fenomenalnie, żeby w nastepnym wyścigu z sobie tylko znanych powodów nawywijać i przyjechać ostatni. Generalnie standard. Gapa jak narazie jest straszliwie wolny i na starcie i na trasie. Wynika to pewnie ze sprzętu, bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię. Oj bedzie się nam chyba ten Karlsson czkawką odbijał. Liczę jednak, że Tomek dojdzie do ładu z furmankami i będzie lepiej. Ruud, jak to Ruud. W kratkę, ale w zasadzie jak na jego mozliwości to na plus.

Reasumując z taką formą widze baty w Tarnowie. Na szczęście dalej dwa mecze u siebie z łatwym przeciwnikiem. Potem derby. Oby do tego czasu się ogarnęli Gapa i juniorzy...

Iman 
Nygus

Wysłany: 2010-04-26, 19:00   

Wyjasniajac kwestie - Tomasz Gapinski jechal na swoich motocyklach.

Odnosnie meczu - mysle, ze remis jest dobrym wynikiem i jeszcze kilka druzyn tam przegra, bo Wroclaw moze jezdzic jeszcze lepiej. Na plus na pewno Gollob i Ruud... Zagar po dobrym poczatku pozniej juz bylo znacznie gorzej. Pedersen jakos przecietnie - nie byla to maszynka do zdobywania punktow.

Tor - niestety chyba ta przebudowa nie pomogla az tak wiele, gdyz zawody jednak slabe, pomimo, iz spiker staral sie przekonac, ze jest inaczej :-)

Najbardziej martwia juniorzy... O ile wierze nadal, ze trojka Ruud, Zagar i Gapinski sa w stanie zdobywac te 5-8 oczek i takie jest ich zadanie... to 5 punktow juniorow w spotkaniu nie jest takie oczywiste poki co.

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2010-04-26, 21:07   

Powiem wam szczerze, że jak kolega wyżej nie widze szans abyśmy wygrali w Tarnowie na juniorach podejżewam stracimy około 10 pkt co jest bardzo dużo. No ale cóż wierzyć trzeba. Zmarzlik widać, że ma sprzęt, ale wyżej napisalem coś o jego sylwetce ;)

Grzechu87 

Wysłany: 2010-04-26, 23:21   

Zgadzam sie w 100% z Piotraseczek, Zmarzlik nie ma sylwetki i jest napweno mniej waleczny od Łukasza np. Zato ma Sprzet , więc Postawił bym na Łukasza , Bo tak naprawde nie wiem czy ktos z was był na treningu stali jak był Masters 2 tygonie temu po tym co zobaczyłem powiem jedno ,,PARANOJA '' Jezeli 19 latek nie potrafi złapać kątu na torze i jedzie 10000% słabniej od Parysa to cos jest nie tak .
Powiem tyle jest słaby ze hej i pewnie w czerwcu zostanie sprzedany lub wypozyczony ??? :-> , Aha Jezeli jest genialny hahah to czemu Wibrator nie wział go sobie tylko nam z chojności dał :?: :?: 8-) . Tyle.

darkis 

Wysłany: 2010-04-27, 08:20   

Mialem okazje mecz przez neta obejrzec.
Wiec powiedzmy sobie prawde Gustafson nie nadej sie na elige!!!!
Jego jazde mozna opisac "Zaginiony w akcje"...zero woli walki, po wyjsciu ze startu jak najszybciej na duza aby czasami nikogo nie wyprzedzic, jak go mineli to wtedy dawaj do przodu...chociaz mogl sobie plynnie jechac nikt mu nie przeszkadzal...
Zmarzlik, cos pokazal ...w jednym biegu.

Ludzie nie oszukujmy sie junior ktory jest w stanie jakies pozadne punkty zdobyc jest na wage zlotego medalu...
Sklad mamy ok, 2 linia zaczela jechac...zas juniorki jak nie bylo tak nie ma!!!
Jesli marzy sie nam cos wiecej niz 6 miejsce to nalezy cos zrobic z juniorami...
Co do Mastersa...ludzie nie oszukijmy sie...gdzie on jezdzi?w Angli?to przeciez odpowiednik polskiej 2 ligi!!!
Nie wiem ile Pawlicki wola...ale jesli nie w tym roku to kiedy mamy cos osiagnac????

Az strach pomyslec co bedzie jak pojedziemy do Torunia, Tarnowa czy Mysiej Dziury.....

PS.
W 15 biegu Crump robi wszytsko aby Golloba wywiesc na plot..az cud ze Tomkowi udalo sie go wyprzedzic i tym samym uratowac remis..

Odpowiedz do tematu