Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezentacja Stali w Askanie - 11.12.2009
Autor Wiadomość
adamo 

Wysłany: 2009-12-02, 11:37   

Jak udało nam się ustalić, Simon Gustafsson na pewno zasili szeregi Stali Gorzów. Młodego zawodnika dzieli jedynie podpis od reprezentowania gorzowskiej drużyny w sezonie 2010.
Syn Henki Gustafsona ma podpisać kontrakt wraz z Nickim Pedersenem oraz Tomaszem Gapińskim 11 grudnia w Askanie. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zawodnik nie będzie miał zapewnionej ilości startów, co oznacza walkę z gorzowskimi zawodnikami o miejsce w składzie.
zrodlo: czarnysport.pl

Miejmy nadzieje że Simon nas wzmocni i powalczy z naszymi juniorami o miejsce w składzie wkońcu zdrowej rywalizacji nigdy za wiele

spooszan 
blokers

Team: Nygusy'08
Wysłany: 2009-12-02, 11:48   

Ja mam nadzieję, że tą walkę przegra, bo nie dając naszym młodym odpowiedniego sprzętu i odpowiedniej ilości startów w lidze nigdy nie będziemy mieli swoich wychowanków. Coraz bardziej zaczynam tęsknić za czasami gdzie nasz skład był oparty na wychowankach. Wiem, że teraz czasy się zmieniły, ale my obecnie nie mamy żadnego Gorzowianina w śród seniorów. Na dobrą sprawę nie ma nawet żadnego w ekstralidze. Nasi juniorzy też jeżdżą bo muszą. :roll:
Naszemu prezesowi niestety chęć zdobycia medali przesłania długofalową politykę opartą na wychowankach. Mam nadzieję, że chociaż zawodnicy tacy jak Ruud czy Zagar zostaną u nas dłużej w klubie, prezentując dobry poziom bo przyzwyczaiłem się do nich i polubiłem. Tomka mi szkoda, ale podobno jego żądania były "lekko" przesadzone więc nie nasza wina, że go już nie ma.

staleczka :) 

Team: KS Stal
Wysłany: 2009-12-04, 20:10   

Dr.Lucas napisał/a:
staleczka :) napisał/a:
Osobiście jakoś Pedersena zniosę,gorzej by było jak by np Walasek chciał u nas jeździć tego bym nie zniosła na pewno.

Tak?? Hmm, dlatego, że jeździł w Falubazie ;) ? Osobiście przywitał bym go większymi brawami niż Tomka Golloba. Lubię go jako zawodnika, nie miałbym nic przeciwko aby widzieć go w plastronie Stali. :mrgreen:

Może wolisz wychowanka Śwista i jego "100% Falubaz" ? :lol:

Ale wracając do tematu. Ciekaw jestem tego jak własnie zostanie przywitany Power. Z tego co pamiętam na niego nie gwizdałem na meczu jak 90% stadionu ;P.
Głupio by człowiekowi było jakby dostał gromkie gwizdy :-> . Pozatym 11 to piątek więc śmiało mogę przybyć. Ale wolę bez szalika, napewno pełno niebieskich bedzie się kręcić :mrgreen:

Na meczu z Cognorem większość stadionu wygwizdała Nikiego na pewno nie czuł się najlepiej słysząc jak przywitali go kibice. Jeśli będzie w naszym składzie i pomoże naszej drużynie osobiście będę mu kibicować :lol: :-D

Odpowiedz do tematu