Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prezentacja Stali w Askanie - 11.12.2009
Autor Wiadomość
adrian 

Wysłany: 2009-11-25, 12:55   Prezentacja Stali w Askanie - 11.12.2009

Juz prawie wszystko sie wyjasnilo odnosnie nowego skladu, pozostala jeszcze decyzja Holty czy pozostanie w Gp.Ciezko powiedziec czy to bedzie lepsza druzyna niz rok temu 11 listopada zobaczymy nowe twarze apeluje by kibice nie zawiedli i nagrodzili brawami nowych zawodnikow .Nie brakuje w Gorzowie ludzi zlosliwych np pan synowiec czy kilku radnych ,ale najwazniejsze jest dobro stali.Szkoda mi ze opusci zespol THJ , ale nie ma co plakac moze tak mialo byc taki jest sport.Wladek wie ile ma kasy i spokojnie Niki nie wypompuje wszystkiego jeszcze raz apeluje o stawiennicwo 11 listopada bedzie duzo atrakcji moze kibice cos milego wymysla.Zobaczcie jak to sie robi u falubazow zapomnijmy juz o skladzie bo i tak ciezko wszystkim dogodzic wszystko zweryfikuje wynik a ja sie ciesze ze bedzie Pedersen i milo go 11 listopada i innych przywitam
Ostatnio zmieniony przez Charger 2009-11-25, 14:53, w całości zmieniany 1 raz  

ogrzesz 

Wysłany: 2009-11-25, 13:00   

Hej!
11 listopada Askana była zamknięta... Zdaje się że chodzi Tobie o 11 grudnia. zważ że jest to na razie informacja podana tylko przez Gazetę Zielonogórską, więc poczekajmy na oficjalne info z klubu.

Adix1994 
Adi

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-11-25, 13:15   

Nie jestem jakoś super zadowolony z tych transferów, ale nowych zawodników będę oklaskiwał w końcu będą reprezentować nasze miasto... I nie 11 listopada tylko grudnia ;-) .

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-11-25, 13:20   

Adrian wiadomo ze Holta nie zostanie... jeżeli Komarnicki mówi ze przyjdzie 2 seniorów i zostaje Ruud czyli to oznacza ze Holta nie zostaje ale o tym już się mówiło... i jak piszesz STAL, to pisz to z dużej litery a nie z małej.. bynajmniej pierwsza literę!

Ogrzesz nie tylko Gazeta Lubuska, bo Prezes mówił to także dla radia rmg, jak nie słuchałeś jego wypowiedzi to wejdz na stronę radia i posłuchaj to będziesz widział :)

adis17

Wysłany: 2009-11-26, 07:21   

MateoKSSG napisał/a:
Adrian wiadomo ze Holta nie zostanie... jeżeli Komarnicki mówi ze przyjdzie 2 seniorów i zostaje Ruud czyli to oznacza ze Holta nie zostaje ale o tym już się mówiło... i jak piszesz STAL, to pisz to z dużej litery a nie z małej.. bynajmniej pierwsza literę!

Gdzieś pisało że jak Holta zostanie to wywalą Zagara.. Nie rozumiem niektórych decyzji Pana Komarnickiego no ale cóż... Za wszelką cenę chce walczyć o medal :oops: Oby nie skończyło się tak jak w tym roku

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-11-26, 08:52   

adis17 napisał/a:
MateoKSSG napisał/a:

Gdzieś pisało że jak Holta zostanie to wywalą Zagara..

To chyba logiczne, działają tu względy finansowe Prezio pewnie nie utrzymałby takiej drużyny a i jakieś zabezpieczenie trzeba mieć

Borys83 
boryskus

Wysłany: 2009-11-27, 11:51   

http://www.sportowefakty....-gp-i-przechod/ Holta w Częstochowie więc skład będzie następujący:

T.Gollob, T.Gapiński, N. Pedersen, M. Zagar, D.Ruud, P. Zmarzlik, Ł. Cyran / S. Gustaffson

Widze za na sportowych faktach juz wywalili artykul o Simonie w Stali

Edit by Iman:
Nic nie wywalili:
http://www.sportowefakty....son-w-gorzowie/
Ostatnio zmieniony przez Iman 2009-11-27, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  

Scorpio 

Wysłany: 2009-11-28, 14:17   

A po co Simon? Nie lepiej mieć parę Cyran- Zmarzlik? Może być tak, że na dzień dobry Gorzów dostanie 1:5 w biegu juniorskim, ale warto w młodych zainwestować. Wystarczy przede wszystkim cierpliwości panie Komarnicki!!!

Pao 

Wysłany: 2009-11-28, 14:21   

Dobrze by było, gdyby Simon był straszakiem na Cyrana i Zmarzlika, gdyby oni słabo jeździli. Niestety będzie inaczej i nad tym szczerze ubolewam :/ W wypadku niedyspozycji jednego z nich, zawsze szansę na 1 bieg dostałby Parys. Chłopak objeżdżałby się, a wynik punktowy niewiele różniłby się od tego, co osiągnęliby lepsi od niego juniorzy.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-11-28, 15:13   

Jeżeli Cyran i Zmarzlik udowodnią, że są lepsi od Simona to na pewno będą startować... Za zasługi się nie jeździ, tym bardziej gdy się ich jeszcze nie ma...

Pao 

Wysłany: 2009-11-29, 12:03   

Nie chcę być niegrzeczny, ale przenieście ostatnie 4 posty (razem z tym) o juniorach do odpowiedniego tematu, bo robi się OT.

A żeby było co przenosić...
"Nie" dla Makinena w Stali. W Premier League przez 2 sezony nie pokazał praktycznie niczego, jak na gościa, który w czerwcu skończy 20-lat, jest opóźniony w umiejętnościach od naszych juniorów.

adrian 

Wysłany: 2009-11-29, 19:27   

Mam nadzieje ze kibice dopisza 11 grudnia.Pedersenowi naleza sie szczegolne brawa za to jak gwizdali kibice na niego w Gorzowie moze jakis pomysl do przywitania zawodnikow

Michu5 

Wysłany: 2009-11-30, 00:25   

Ja na pewno się nie zjawię. Mam bić brawo Pedersenowi, którego nie lubię? Mam przywitać oklaskami nowego trenera z falubazu? Sory, ale to by było niezgodne z moim sumieniem. "Bawcie się dobrze" i wierzcie w te słówka, które padną z ust nowo zakontraktowanych: że nie tylko pieniądze się liczą, że Stal to świetny klub z tradycjami, Gorzów to wspaniałe miasto, a wy jesteście najlepszymi kibicami w Polsce. Swoją drogą ciekawe dlaczego wielu kibiców nagle pokochało Nickiego, jakby za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki.

michaelsg

Team: Stal G/ ManUTD
Wysłany: 2009-11-30, 00:51   

adrian, mirko14, stalowy27 już nie wiem jak do ciebie się odnosić- gratuluję, jesteś kibicem Caelum i pewnie na żużel biegasz od kiedy przyszedł do nas Gollob. Wg. mnie zdobyłeś też nagrodę największej "chorągiewki" na tym forum:)Klaszcz Pedersenowi nawet uszami jak potrafisz, może dostaniesz jakąś nagrodę- nie mam chęci brać udziału w tej szopce, Pan Komarnicki pewnie liczy na manifestację radości z "wielkich" transferów, pojawi się pewnie Prezydent miasta, bo co jak co, ale ten duecik lubi się pokazywać w świetle fleszy, będzie Szkocja, pod wpływem adrenaliny padną jakieś deklaracje o medalu. Ciemny naród pójdzie na igrzyska....a najgorsze jest to, że prawdziwi kibice, chcący aby ten klub coś w końcu osiągnął, zostaną w domu i nie powiedzą ani słowa- a wszyscy cholerni lanserzy, młode laski, od emo do typowych "blachar", i reszta "Gollobofanów" będzie krzyczeć "Stal", a kiedy tutaj Rajkes, Bolo, Flis i Hlib walczyli z przeciwnościami to oni mówili, że na patałachów nie pójdą....

marjano82 

Team: KS "Tęcza"
Wysłany: 2009-12-01, 08:25   

michaelsg napisał/a:
a kiedy tutaj Rajkes, Bolo, Flis i Hlib walczyli z przeciwnościami to oni mówili, że na patałachów nie pójdą....

To normalne, że tak jest, gdyż zawsze sukces powoduje wzrost zainteresowania danym klubem/drużyną. Był awans, była modernizacja stadionu, były transfery Golloba i Holty to i zainteresowanie było. Na zawody bez gwiazd przeciętny kibic nie pójdzie, pójdzie tylko pasjonat żużla. Taka jest brutalna prawda. Tylko mały apel do "prawdziwych kibiców" co to od dziesięcioleci na Stal chodzą: Nie wywyższajcie się tak i nie deprecjonujcie tego, że inni nie chodzą na żużel tak długo jak Wy- to wcale nie buduje jedności a tworzy podział na "tych prawdziwych" i "kibiców sukcesu". Ne jeden kibic sukcesu zostanie ze Stalą na dobre i złe, bo połknie tego bakcyla, ale takimi odzywkami, że na prezentację przyjdą
michaelsg napisał/a:
wszyscy cholerni lanserzy, młode laski, od emo do typowych "blachar", i reszta "Gollobofanów"
wcale sobie kolego dobrego świadectwa nie wystawiasz, a tylko obrażasz ludzi.

michaelsg

Wysłany: 2009-12-01, 12:58   

Dobrze marjano82 rozumiem - może połkną bakcyla, ale ci co najgłośniej krzyczeli, że żużel to g**** lepiej pójść na piłeczkę, to dzisiaj najmądrzejsi na forach, na ulicy, w tramwaju czy autobusie. Staram się nikogo nie rozdzielać na kibiców sukcesu czy jakichś innych, zauważam tylko, że takie zjawisko istnieje i nieważne co tym ludziom rzuci się przed oczy oni to kupią, będą klaskać i kibicować- zresztą chyba nie tylko dla szpanu masz taki a nie inny podpis w sygnaturce?? A określenie które wg ciebie jest dla mnie złym świadectwem i obrażaniem?? Nikogo nie wymieniłem z imienia, nazwiska czy nicku- a jeśli kogoś tym uraziłem to Przepraszam, lecz jak będziesz w Askanie 11 rozejrzyj się po tych wszystkich ludziach którzy tam będą i pomyśl ilu ich widziałeś w zeszłym roku na stadionie czy wyjazdach...Pozdrawiam.

Stalista

Wysłany: 2009-12-01, 14:00   

A ja bede w Askanie specjalnie tobie na zlosc michaelsg... bo przekorny ze mnie czlowiek. I bede klaskal i bede kibicowac niewazne co mi rzuca przed oczy bo naleze do ciemnego narodu, ktory igrzyska uwielbia. Mam nadzieje ze tym sposobem choc troche poglebie twa frustacje i rozczarowanie wspolczesnym sportem zuzlowym. A jesli po przeczytaniu powyzszego pierwsze co cisnie ci sie na klawiature to "nie obchodzi mnie co zrobisz" .. to teraz w googlach sprawdz sobie termin "vice versa" i odnies go to swoich prawilnych postow w tym temacie.

michaelsg

Wysłany: 2009-12-01, 16:15   

Heh Stalista nie pogłębiłeś żadnej moje frustracji bo jej po prostu nie ma:)jedyne co mi się ciśnie na klawiaturę, że nieźle się ubawiłem:) Nie jestem typem frustrata który pluje jadem na wszystko co się wokół niego dzieje. Każdy ma prawo zrobić co chce ze swoim życiem i jeśli ktoś chce iść klaskać Pedersenowi to proszę bardzo. I proszę nie odsyłaj mnie do googli, żebym sprawdził co znaczy "vice versa" bo moje słownictwo jeszcze na tyle ubogie nie jest, chociaż przyznać muszę, że określenie "prawilne posty" jest mi obce. A tak odbiegając od tematu- ostatnio nawet mój ojciec- raczej z liberalnym podejściem do nowoczesnego speedwaya, powiedział mi, że to co teraz będzie to nie jest Stal... Mnie nikt nie zmusi do pójścia tam i wychwalania, że jest świetnie, bo za dwa, trzy lata tak nie będzie - znów będziemy budować drużynę od podstaw....to nie jest wizja spokojnego i systematycznego rozwoju. Pozdrawiam

staleczka :) 

Team: KS Stal
Wysłany: 2009-12-01, 16:49   

Chłopaki ale czy musicie się się kłócić? Nie ma sensu ;-) Każdy zrobi jak uważa. Osobiście jakoś Pedersena zniosę,gorzej by było jak by np Walasek chciał u nas jeździć tego bym nie zniosła na pewno. Szczerze powiem że w zeszłym sezonie poszłam na mecz bez zainteresowania by zrobić przyjemność ojczulkowi ale gdy już tam byłam,zobaczyłam jaka wspaniała atmosfera panuje poczułam ten zapach od razu mnie wzięło. Zainteresowałam się żużlem i chodzę na każdy mecz i gdy tylko zobacze cos ta ten temat odrazu siadam i czytam czy oglądam, to naprawdę wspaniały sport, cieszę się ze wtedy tata mnie tam zabrał :mrgreen:

Przychodzi dzień meczu kupuje program, zajmuje miejsce pod wieżyczką i pełna podziwu i zainteresowana oglądam mecz :-) To naprawdę coś wspaniałego,kibice i ich oprawa też godna podziwu ;-)

Don Lucas: Ale na przyszłość nie pisz posta pod postem, tylko EDYTUJ. Dziękuję
Ostatnio zmieniony przez Don Lucas 2009-12-01, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  

pati1991 

Wysłany: 2009-12-01, 19:12   

Ja tak jeszcze w sprawie tego podpisania tych kontraktów. CZy może ktoś z was wie o której godzinie to miałoby się zacząć?

Dr.Lucas 

Wysłany: 2009-12-01, 20:26   

staleczka :) napisał/a:
Osobiście jakoś Pedersena zniosę,gorzej by było jak by np Walasek chciał u nas jeździć tego bym nie zniosła na pewno.

Tak?? Hmm, dlatego, że jeździł w Falubazie ;) ? Osobiście przywitał bym go większymi brawami niż Tomka Golloba. Lubię go jako zawodnika, nie miałbym nic przeciwko aby widzieć go w plastronie Stali. :mrgreen:

Może wolisz wychowanka Śwista i jego "100% Falubaz" ? :lol:

Ale wracając do tematu. Ciekaw jestem tego jak własnie zostanie przywitany Power. Z tego co pamiętam na niego nie gwizdałem na meczu jak 90% stadionu ;P.
Głupio by człowiekowi było jakby dostał gromkie gwizdy :-> . Pozatym 11 to piątek więc śmiało mogę przybyć. Ale wolę bez szalika, napewno pełno niebieskich bedzie się kręcić :mrgreen:

marjano82 

Wysłany: 2009-12-01, 21:02   

Co do mojego podpisu w sygnaturce to wygląda to tak, że to taki "głos rozpaczy", człowiek nie godzi się na pewne sytuacje w życiu, lecz musi nauczyć się je akceptować. Chciałbym by Stal GORZÓW reprezentowała Gorzów, lecz tak naprawdę takich drużyn już dawno nie ma, kiedy jeździli "koledzy z podwórka", których człowiek mógł spotkać na zakupach, spacerze, być sąsiadem Palucha, Hućki czy Śwista. Pamiętam moją ekscytację, kiedy mając chyba z 12 lat kuzyn zabrał mnie na STAL a potem, kilka dni później pokazywał gdzie ten czy ten zawodnik mieszka, kiedy udało nam się natknąć na Franczyszyna i Śwista. To był odlot dla mnie jako młodego chłopaczka. Ale to se ne wrati. Cholernie bym chciał, by jeździli najlepiej sami wychowankowie, ale sie nie da z wielu względów, o których nie ma sensu obecnie pisać.
Dziś niestety jest inaczej, nie mówię że lepiej, ale człowiek tego nie zmieni, więc bez sensu jest walczyć za przegraną sprawę.
AGAINST MODERN SPEEDWAY to manifest, popieram obecną Stal, napewno będę na niejednym meczu jeśli tylko czas pozwoli i zedrę gardło, bo to STAL. Ale niech pamięć o tym, jaka kiedyś to była dyscyplina na zawsze pozostanie w nas- kibicach, którym dane było to na własne oczy oglądać.
Wracając do tematu- przebolałem Golloba, choć bardzo szanuję go za dokonania to jak dla mnie ikoną taką jak choćby Bolo, mimo wszystko Świst, że o wspaniałych poprzednikach jak Jancarz, Plech, Migoś nie wspomnę, nigdy nie będzie. Chyba też dlatego,że jak już pisałem, te czasy bezpowrotnie minęły. Dlatego jeśli Stal zakontraktuje Pedersena to też przeboleję, gdyby to był ktoś inny pewnie miałby podobne pobudki przychodząc do nas- KASA. Tak więc skoro mamy zatrudnić jakiegoś pazerotę na kasę, to niech on będzie najlepszym, na jakiego nas stać, a obecnie lepszego na rynku transferowym zawodnika od Pedersena nie widzę. Teraz tylko sprawa poukładania sytuacji pomiędzy Gollobem a Pedersenem, może chłopaki walną po parę piwek gdzieś prywatnie, pogadają co i jak i od początku sezonu ostro zasuwaja na torze dla klubu.
Nie będę w Askanie- w tym momencie będę w pracy siedział, choć chętnie bym poszedł, gdyby był czas. Nikomu nie można zakazać kibicowania, nawet dresom lanserom czy różowym panienkom w stylu Dody albo innym wynalazkom. Nawet jeśli kiedyś pluli na żużel, bo tylko krowa nie zmienia poglądów. Zresztą nawet niech się kiedyś od klubu odwrócą, gdy drużyna będzie bez gwiazd. Mam to gdzieś. Ważne jest to, by byli na stadionie, płacili za bilety, gorąco kibicowali i zasilali kasę klubu. Trybuny to przekrój społeczeństwa a ja tolerancyjny człowiek jestem, zatem nikomu kibicowania Stali nie zabraniam a wręcz każdego gorąco do tego namawiam.
Ostatnio zmieniony przez marjano82 2009-12-01, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  

Stalista

Wysłany: 2009-12-01, 21:03   

michaelsg napisał/a:
Heh Stalista nie pogłębiłeś żadnej moje frustracji bo jej po prostu nie ma:)jedyne co mi się ciśnie na klawiaturę, że nieźle się ubawiłem:) Nie jestem typem frustrata który pluje jadem na wszystko co się wokół niego dzieje. Każdy ma prawo zrobić co chce ze swoim życiem i jeśli ktoś chce iść klaskać Pedersenowi to proszę bardzo. I proszę nie odsyłaj mnie do googli, żebym sprawdził co znaczy "vice versa" bo moje słownictwo jeszcze na tyle ubogie nie jest, chociaż przyznać muszę, że określenie "prawilne posty" jest mi obce. A tak odbiegając od tematu- ostatnio nawet mój ojciec- raczej z liberalnym podejściem do nowoczesnego speedwaya, powiedział mi, że to co teraz będzie to nie jest Stal... Mnie nikt nie zmusi do pójścia tam i wychwalania, że jest świetnie, bo za dwa, trzy lata tak nie będzie - znów będziemy budować drużynę od podstaw....to nie jest wizja spokojnego i systematycznego rozwoju. Pozdrawiam

No i widzisz... nie mozna bylo w tej tonacji od pierwszego postu?? ;-)
Jest dokladnie tak jak mowisz... kazdy ma prawo zyc i klaskac komu chce i nie ma w tym nic negatywnego. Oczywiscie moze nam sie nie podobac kierunek w jakim zmierza speedway, ale nic przeciez nie jest na zawsze i wszystko ewoluuje (niekoniecznie ku dobrem, ale ... takie zycie).
Bede w askanie bo dla mnie to jest wydarzenie. Zreszta sama kwestia "obecnosci" wedlug mnie nawet nie powinna budzic dyskusji, kazdy przeciez robi co mu sie podoba.

Prawilny/prawilno to ja jeszcze z lekcji rosyjskiego pamietam, czyli bylby to czystej formy rusycyzm w moim wykonaniu :-D

michaelsg

Wysłany: 2009-12-01, 23:51   

Panowie ale ja w taki ton uderzam od początku:)Nie było moją intencją aby kogoś obrażać tylko dlatego, że zjawi się na prezentacji- no może oprócz adriana:). Na pewno przedstawienie nowych zawodników w składzie,przynajmniej do tej pory, było dla mnie też wielkim wydarzeniem - no ale - Po sytuacji(Który to już raz!) gdy wypuszczamy człowieka dobrze rokującego na przyszłość, w którego pakujemy mnóstwo pieniędzy a bierzemy zawodnika zupełnie nie przywiązującego wagi do tego gdzie jeździ, tylko do tego za ile jedzie, to dla mnie to jest chore...Rozumiem, że w takim mieście jak Gorzów popyt na ten sport będzie tylko wtedy gdy będzie kasa, gwiazdy i najwyższy poziom, ale nie wierzę, że nie można było w klubie wypracować linii systematycznego rozwoju i zapewnienia przyszłości na lata... Bo pewnie i ty Stalist-o i ty marjano82, zgodzicie się z tym, że ta drużyna nie jest budowana z głową i jakąś sensowną koncepcją. Zdaję sobie sprawę również, że czasy się zmieniają a takim chyba największym tego przykładem jest Walasek- kiedyś takie odejście, ze swojego klubu, po udanym sezonie było nie do pomyślenia. Ale moja dobrowolna nieobecność w Askanie jest swego rodzaju protestem przeciwko temu co się dzieje w Stali Gorzów, w głębi ducha modlę się tylko, żeby się udało- bo jeśli nie wyjdzie to nawet boję się myśleć, co może się stać... A co do kibiców, mam również dużą tolerancję, ale irytują mnie tylko ludzie dla których żużel istnieje od sezonu 2007, a dyskutują w taki sposób jakby pozjadali wszystkie rozumy. Pozdrawiam.

marjano82 

Wysłany: 2009-12-02, 09:50   

Jasne że uważam, że drużyna jest budowana a raczej klejona bez pomyślunku i bez strategii. Tym bardziej uważam, że cholernie żal Juniorssona, który jest moim zdaniem bardzo perspektywicznym zawodnikiem i mógłby w tym sezonie rozwinąć skrzydła. Ponadto ten, kto nie ryzykuje, ten nic nie wygrywa. A zachowawcze wypowiedzi szefostwa klubu, że nie dawał gwarancji solidnego punktowania do mnie nie trafiają. Ruune Holta przez ponad pół sezonu też nie dawał gwarancji na nic więcej poza tym, że partnera niechybnie w bandę wywiezie jeśli ten w porę nie ucieknie mu z toru jazdy:) I szczerze powiem, że nie podoba mi się ten kierunek. Co należałoby zrobić teraz, to bezwarunkowe starty 2 gorzowskich juniorów, gdzieś i kiedyś muszą się nauczyć jazdy na wysokim poziomie. Choć tu może na mnie naskoczą zwolennicy ich wybitnego talentu, to uważam, że raczej maja papiery na co najwyżej średnich ligowców. Ale bardzo chciałbym się mylić i za jakiś czas moje słowa oficjalnie odszczekać:)
Trzeba szkolić jak najwięcej młodzieży i szukać talentów,na których za 5 lat opierać się będzie Stal. Kolejną rzecza mogłoby być kontraktowanie młodych zawodników z innych klubów, danie im szansy na rozwinięcie talentu i przywiązanie do klubu na dłużej. W tym czasie jednak skazani jesteśmy na kontraktowanie zawodników jacy są do dyspozycji i nic tu nie poradzimy bo alternatywy nie ma. Dlatego niech Nicki jeździ u nas najlepiej jak potrafi. Jak dla mnie na torze jest on takim rodzajem zawodnika, którego lepiej mieć po swojej stronie niż z nim walczyć:) Z dwojga złego wolę sytuację, kiedy ostrym wejściem Nicki wywiezie nieco np. Dobruckiego lub Protasa niż kiedy Holta beztrosko wprasowywał Jonassona w bandę.
Powiem jeszcze, że jeśli dziś nie mamy szans na gorzowską STAL, niech będzie ona najlepsza, będąc nie gorzowska. Założę się, że kiedy wywalczyli byśmy medal i Pederssena byśmy na rękach podrzucali. Nie lubię faceta- przyznaję bez bicia,ale przypomnijcie sobie mentalność Golloba z przed 6-8 lat a to, jakim teraz jest zawodnikiem i człowiekiem. Może i Nickiemu nieco ten słaby sezon w jego wykonaniu nieco pokory doda.

Odpowiedz do tematu