Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Komarnicki prezes, powinnien pozostać na stanowisku?
Autor Wiadomość
mumak 
ktoś

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-09-24, 16:03   

http://www.zachod.pl/arti...edzie-rewolucji tu wszystko jest zawarte kazdy najmniejszy szczegół o ktorym pisał Mchu ;]

adamo 

Wysłany: 2009-09-24, 17:51   

jak powiedzial prezes rewolucja jest nie potrzebna. niech prezes dobrze negocjuje kontrakt tomka tak azeby zostal z holta. do tego zagar, junasson i jeden dobry senior. i jestem pewny ze stal jak powiedzial nasz boss bedzie lepsza niz w tym roku przynajmniej na papierze

masters 
Barca fan.

Team: 46 & FCB
Wysłany: 2009-09-24, 18:02   

A ja dodam od siebie, ze jest to temat o prezesie, nie o skladzie na przyszly rok!!Kolejne takie posty usuwam!!

MoherPower 
MP

Team: Falubaz
Wysłany: 2009-09-24, 20:01   

He, he! Ale u Was demokracja na Forum! Komarowi wolno gadać o składzie na 2010, a kibicom już nie? Pięknie... :mrgreen:
Przecież to, że Komar zostaje ma przełożenie na skład Stali. Albo inaczej: skład Stali będzie taki, a nie inny DLATEGO ŻE Komar został...
Osobiście cieszę się, że został, bo liczę na to, że Stal nadal będzie TYLKO TROCHĘ słabsza od Falubazu - i znowu będą fajne derby ;-)
Pozdrawiam tradycyjnie - wrogo i agresywnie ;-) ;-) ;-)

UNITED343

Wysłany: 2009-09-25, 18:32   

Cześć!

Szperałem po internecie i znalazłem fajny tekst o prezesie waszego klubu:
http://siwy8819.blog.onet...2,ID391769712,n

Pozdrawiam!

Wojtek 

Wysłany: 2009-09-25, 21:22   

Poziom artykułu podesłanego przez Ciebie jest na poziomie 13'latka, więc co tutaj można za dużo wymagać...

Naucz się grać w pokera dzięki strategiom zawartym w artykułach i zgarnij 50$ bonusu od PokerStrategy bez wpłacania nawet złotówki!
Pytania? Pisz na GaduGadu:7513595

Dielix

Wysłany: 2009-09-25, 23:57   

Komarnicki, faktycznie powiedział, że odejdzie jak tylko nasi nie awansują do pierwszej czwórki. Jednak pamiętam jak mówił też, że odejdzie bez względu na wynik, gdy tylko pojawi się godny następca. Załóżmy, że Komarnicki odchodzi, ale nie ma godnego następcy, a sponsorzy, którzy widząc jak postąpił Komar, też uciekają. Wtedy sięgamy dna i pan Komarnicki nie będzie kojarzony z sukcesami. Teraz należy zadać sobie pytanie czy takie zagrożenie istnieje i czy w takim wypadku byłoby honorowe gdyby Komarnicki odszedł? Co wtedy by wszyscy mówili? "Uciekł jak szczur z tonącego statku?" lub "Drugi Les Gondor?" Osoby, które domagają się, aby Komarnicki odszedł z pewnością nie życzą nam kibicom, jak i Stali Gorzów nic dobrego. Patrząc na te różne artykuły, wypowiedzi niektórych Falubazów czy innych kibiców, to tylko to mi do głowy przychodzi - marzy im się śmierć Stali Gorzów.
Oczywiście może jest tak, że jest jakiś godny następca, który zatrzyma sponsorów i stworzy lepszy skład, ale czy po ostatnim dramacie (LES GONDOR) możemy zaryzykować i mówić - "Może ktoś taki jest!" Moim skromnym zdaniem bycie optymistą, to za mało!
Pan Prezes Komarnicki, powinien zostać, bo chcą tego jego kibice, którzy kochają ten klub i tylko oni chcą dla niego dobrze.
Jasne, że nie można zagłaskać Prezesa, bo zostały popełnione błędy. Należy nadal apelować, domagać się, aby klub stawiał na młodych wychowanków (klub w sensie dosprzętowienia, bo wychowaniem i wyborem do składu winni zajmować się trener/menadżer). Należy zmienić trenera i dać mu robić swoje. Jednak nie może to być trener, który robi tor pod jednego zawodnika, tylko dlatego, że jest tak boski. Trener/Menadżer powinien wychodzić z takiego założenia - Wy jesteście od jazdy, a ja od wybierania składu, rodzaju toru itp.
Prezes powinien też wymienić ochronę, bo na górną trybunę podczas derbów wlazłem sobie mimo biletu na dolną trybunę. Wszystko dlatego, że ochroniarz wolał rozmawiać z kolegom.
Powinno się zwiększyć ilość kołowrotków, bo stanie x minut jest strasznie frustrujące.
O zmianach kadrowych nie będę mówił, ponieważ moderatorzy tego sobie nie życzą.

Bovit 
De Puta Madre

Team: De Puta Madre
Wysłany: 2009-09-26, 09:25   

"Artykuł" typowo żałosny. Poziom merytoryczny jest tak niski, że wcale nie dziwię się, że autor nie podpisał się z imienia i nazwiska.

Najbardziej śmieszy mnie jednak coś innego. Ludzie z innych miast (nawet klubów!) wytykają Komarowi, że ten obiecał odejść w przypadku nie osiągnięcia pierwszej "czwórki" i że tego nie zrobił. OK. Zrozumiałbym wszystko, gdyby chciał zatrzymać stanowisko tylko dla własnych korzyści. Zarówno finansowych jak i być może politycznych. Te drugie odpadają, bo Komar w polityke bawił się już raczej nie będzie. Aspekt finansowy. Czy ktoś o zdrowych zmysłach myśli, że nawet jakby Władysław pobierał pensję z klubu (w co nie wierzę) to te "drobne" zmieniłyby cokolwiek w sytuacji materialnej prezesa? No ludzie. Bez jaj. Człowiek siedzący w radzie nadzorczej, któremu pieniądze płyną jak u mnie woda w kranie, ma wtedy inne ambicje.
Nie zapominajmy, że to właśnie ów prezes wyprowadził ten klub na prostą. Tyle lat ciężkiej pracy, nowy stadion, stabilny budżet BEZ DŁUGÓW. Komar zostając w Stali pokazuje tylko, że nie chce zmarnować tego wszystkiego, na co tak ciężko pracował. Chwała mu za to. I ja mu się wcale nie dziwię. Każdy człowiek, który popełnia błędy (a nie robi ich ten kto nic nie robi) powinien potrafić wyciągnąć z nich wnioski. Jeżeli prezes będzie potrafil to zrobić (a jestem pewien że potrafi), to doczekamy się w Gorzowie Wielkiej Stali. Tego jestem pewien.

A tym krzykaczom wszystkim, którzy piszą o dyshonorze Prezesa powiem tylko jedno:

BĘDZIECIE DALEJ SIEDZIEĆ I GRYŹĆ PAZURY, BO DOBRZE WIECIE, ŻE PRZYJDZIE TAKI MOMENT, ŻE STAL BĘDZIE NA SZCZYCIE! Wasze żale biorą się z tego, że zdajecie sobie sprawę z tej roboty, którą dla klubu robi Komar. I wiecie dobrze, że dopóki Komar będzie prezesem, nie będziecie spać spokojnie i nie doczekacie się upadku Stali. A kiedy Stal wjedzie na szczyt, żyłki frustracji pękać będą wśród tych ludzi jedna po drugiej... Zobaczycie, że wielu z nich tego nie przezyje.

Na razie macie radoche z dwóch nienajlepszych sezonów, ale już niebawem się to zmieni!

I mam jeszcze jedną prośbę... Albo nie. W zasadzie nie mam już żadnej... 8-)

STALone_ZG 

Wysłany: 2009-09-26, 20:33   

Wywiad z Komarnickim w GL TUTAJ . Najważniejsze dla nas, kibiców Stali co wynika z tego wywiadu to:
1. Komarnicki zostaje
2. Caelum kryzys nie przestraszył i zostaje jako strategiczny sponsor
3. Kasa będzie
4. Okonia napewno nie będzie
5. Jak będzie kasa to pewnie i Gollob z Holtą zostanie a Władek jeszcze by THJ i Zagara z chęcią zostawił.
Apeluję do modów: czas otworzyć wątek dotyczący następnego sezonu, bo dla nas ten się skończył i o czym tu pisać? Komarnicki już gada o przyszłości a nam nie wolno? :evil:
Z tego wszystkiego zapomniałem jescze o czymś ważnym:
6. Dwóch naszych juniorów w składzie!

marhyl 
MSH

Team: zawsze STAL KS
Wysłany: 2009-09-27, 20:21   

A co falubaziaków obchodzi, czy prezes Komarnicki zostaje, czy odchodzi.Macie swój FALUBAZ,to na mim się skupcie, a nie wypowiadacie się na tematy wam obce, i mało tego nie zachowując odrobiny obiektywizmu.Facet wyciągnął klub z poważnych tarapatów finansowych,zbudował podwaliny pod profesionalny zespół, a że zawodnicy nie staneli na wysokości zadania, to co on może.Może wyciągnie wnioski i nie powieli tych samych błędów, kontraktując zawodników na sezon 2010.Czas pokaże.

Odpowiedz do tematu