Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
Autor Wiadomość
szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-10, 10:13   

już się pojawiło i jakby ktoś chciał powspominać lub nie widział oprawy a chciał zobaczyć to zapraszam
http://www.youtube.com/watch?v=kFuMKfEfKjQ

Pao 

Wysłany: 2009-08-10, 11:15   

Wiecie co?

Z memoriału wróciłem miło zaskoczony. Żużlowcy dali wczoraj niezłe show. Rekord Hampela, bojowa postawa juniorów. Dużo jazdy w kontakcie między zawodnikami i największa niespodziewanka: Paweł Zmarzlik! Przed zawodami skazywałem parę Pedersen-Zmarzlik na jedno z ostatnich miejsc, a tu zonk. O ile pierwszy bieg jeszcze był słaby, to potem poprawił moment startowy oraz jazdę w I łuku, z płynną jazdą na II wirażu opamiętał się dopiero wtedy, jak prawie dogunił go Pawlicki. Zimny II miejsce w Memoriale może sobie wpisać do CV, a po wczorajszej jeździe uważam, że w sobotnim finale MIMP jego i Pelego stać było spokojnie na czołową szóstkę.

Powtórzę jeszcze raz: zostałem pozytywnie zaskoczony. Ale tylko pod względem sportowym. Nagłośnienie, Kułaga&Magiera - DNO!!! Kompletnie nie rozumiem, po co do prowadzenia zawodów sprowadza się 4 osoby, skoro sam Jacek spokojnie by wystarczył. Jeżeli tych dwóch klaunów tak prowadzi doping na Lidze Światowej albo na PŚ, to mówię tak: nasz KK robi to lepiej. I to oni powinni prowadzić takie imprezy. Nie obraziłbym się, jakbym np. podczas meczu Polska-Brazylia usłyszał "Mrugające gwiazdki" ;-)

Wawrzyn stal 
kssg

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-10, 12:39   

Chciałem żeby memoriał wygrali zawodnicy STALI i się stało.Wspaniała impreza,tor przygotowany na początku zawodów pod koło.Cieszy nowy rekord toru o którym poinformowano publiczność dopiero po kilku biegach.Rekord był poprawiany kilkakrotnie , i bardzo dobrze (stary rekord).Cieszy postawa Zmarzlika.Sam powiedział,że Pedersen pomagał mu ustawiać silniki.Mam nadzieje ,że w przyszłym sezonie jak Zmarzlik będzie w składzie to Gollob będzie mu pomagał.Bo jak teraz Zmarzlik jedzie to tylko jeden bieg.Jeżeli chodzi o spikerkę to poraszka.W młynie zaczynają szkocje a ci zamiast patrzeć co się dzieje na trybunach zapraszają publiczność do robienia fali .To samo w trakcie robienia szkocji ludzie zamiast patrzeć na młyn patrzą na gości co strzelają w trybuny .Po jakiego czorta tyle nagłośnienia .Siedząc z kumplem nie mogłem z nim normalnie pogadać.Co do oprawy to naprawdę rewelacja .Telewizja chyba tego nie pokazywała .Jak zgasły światła to ludzie przez chwile myśleli .że to awaria a tu miłe zaskoczenie z tymi racami.Ludzi mogło być trochę więcej ale i tak było nie żle.

grochu_92 

Wysłany: 2009-08-10, 15:02   

Jak większość uważam ze memoriał był udaną imprezą po za małymi uchybieniami. napewno mozemy byc zadowoleni z pawła bo kilka razy pokazał że ma chłopak nie mały talent.Napewno dodała mu pewności osoba pedersena którego miał obok siebie i to go jeszcze bardziej nakręcało.A po za memoriałem ciekawy jestem z kim nasz Boss prowadził ciche pozakulisowe rozmowy na przyszły rok

Michu5 

Wysłany: 2009-08-10, 15:24   

Zawody naprawdę niezłe, oprawa, race i sztuczne ognie były bardzo smaczną "wisienką na torcie", ale mogę też wytknąć kilka niedociągnięć:

1. Nagłośnienie-muzyka zdecydowanie za głośno. Było gorzej niż w nocnych klubach.
2. Kułaga,Magiera-komentarz zbędny, tym panom już dziękujemy.
3. Spikerka- nie było absolutnie nic słychać, a szkoda bo Tomek Lorek ciekawie opowiada o żużlu.
4. Wyłączona tablica świetlna- nie ułatwiała zadania widzom bez programów.
5. Szmaty- po co je rozdawali i wieszali? marnotrastwo materiału.

Ale ogólnie impreza na duży plus. Jeżeli wyeliminuje się te błędy, które popełniono, to następny Memoriał może być jeszcze bardziej udany.

Tomash148 

Wysłany: 2009-08-10, 15:40   

Memoriał... Fajowo to wyszło , prawie....
Pozytywy:

Zmarzlik - miło mnie zaskoczył. Chęc walki , oraz radośc jaką okazywał po zdobyciu choby jednego punktu...naprawdę , serce rośnie.

Holta - waleczny , szybki. Po raz kolejny ( z rzędu co cieszy najbardziej) pokazał , że zasługuje na miano lidera

Cała reszta zawodników - powiem szczerze, że myslałem iż chłopaki odpuszczą sobie nieco te zawody , a tu niespodziewanka :-D . Wszyscy pojechali jak podczas meczu o medal conajmniej.

Oprawa - bardzo , bardzo ładnie :lol:
Minuchy:
Toooorrrr - ja pierd.... jak chcieliście drodzy organizatorzy pozabijac tych riderów to trzeba było do nich strzelac. Szybciej i taniej by było. Staszek , co to miało byc w ogóle? Spodziewałem się mijanek , walki na torze a tu lipa. Ani Crump , ani Nicky , ani Jonnson , ani nikt inny nic nie mogli poradzic. Nie dało się wyprzedzac ( oprócz kilku sytuacji , gdzie wyprzedzani byli juniorzy dysponujący wyraźnie słabszym sprzętem).

Adik - no niestety , to już chyba nie tylko kwestia sprzętu. W I lidze myślę że się odnajdzie.

Prowadzący - no to już porażka bezpelacyjna. Uważam , że prowadzącym powinien byc jakiś Dj , który porwałby tłum do zabawy tak , jak ma to miejsce w Zakopanem np. A tu niestety lipa...

Trąbki - jasny gwint , podczas następnego meczu zacznę je osobiście łamac wszystkim trębaczom!!! :evil:

Telebim - po jaką cholerę on tam stoi?? Po to , żeby pokazywac reklamy ręczników papierowych? Poroniona sprawa z tym sprzętem - przyznajcie sami

Więcej grzechów nie pamiętam.

Pao 

Wysłany: 2009-08-10, 16:07   

Tomash148 napisał/a:
Prowadzący - no to już porażka bezpelacyjna. Uważam , że prowadzącym powinien byc jakiś Dj , który porwałby tłum do zabawy tak , jak ma to miejsce w Zakopanem np. A tu niestety lipa...

przecież to byli ci samo co są w Zakopanem...
ich dużym minusem jest to, że nie mają ŻADNEGO pojęcia o żużlu! podczas wczorajszych zawodów ani razu nie słyszałem, by wypowiedzieli nazwisko któregoś ze startujących zawodników, a te ciągłe nawoływanie do braw 20 sekund przed końcem czasu 2 minut było nie tyle denerwujące, co niesmaczne (po kiego grzyba klepac i trabic jak zuzlowcy na starcie i tak sa skupieni tylko na zamku maszyny startowej?)

dzisiaj az do 14 bolala mnie glowa od muzycznej na*****alanki, ktora zaserwowali nam wczoraj "inzynierowie dzwieku" :roll:

Tomash148 

Wysłany: 2009-08-10, 18:43   

Pao napisał/a:
przecież to byli ci samo co są w Zakopanem...

Jeśli to byli Ci sami , mto nawet ich nie poznałem. Na PŚ w skokach prowadzą imprezę rewelacyjnie , a wczoraj cóż... albo byli pijani (wątpię) , albo jak właśnie wspomniałeś po prostu się nie przygotowali do tej imprezy należycie.

prz3mo 

Wysłany: 2009-08-10, 22:54   

MateoKSSG napisał/a:

3. Nie potrzebnie sciągani do Gorzowa ci spikerzy (jak na moje to zamiast robić atmosfere to ją psuli)

To nie chodzi o to czy ściągani potrzebie czy nie... tylko o to, że w Gorzowie ciągle jest amatorka jeśli chodzi o nagłośnienie. Nie wiem kto w tym klubie jest odpowiedzialny za poziom głośności poszczdgólnych głośników i totalny brak zgrania muzyki z tym co mowią komentatorzy.
Siedziałem w okolicach dawnego słynnego drzewka (I łuk) i poziom głośności był masakryczny, totalna amatorka ! Nic nie można było też zrozumieć co mówią spikerzy i łeb nawalał od mega poziomu głośności. Nie pomnę już, że podczas biegów nie jest wyłączany sprzęt i warkot motocykli leci dodatkowo w głośnikach. AMATORSZCZYZNA I WSTYD !!!!!!

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-10, 23:26   

A mnie niepokoiła w obsadzie zawodów obecność Pedersena. Mam nadzieję, że p. Władysław nie prowadził z nim rozmów o przyszłym sezonie.

Za to obeność na Memoriale Hampela, Crumpa jak najbardziej uzasadniona i wskazana.
Mam nadzieję, że są w stałym kontakcie z naszym klubem.

zibro007 

Team: THJ RACING
Wysłany: 2009-08-10, 23:51   

Szukałem szukałem i wygrzebałem :-D
Hampel przed sezonem podpisał kontrakt dwuletni http://www.sportowefakty....zo-dobry-sezon/
Wiec na jego obecnosc w składie na przyszły rok nie ma co liczyc.

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-08-11, 00:23   

zibro007 napisał/a:
Szukałem szukałem i wygrzebałem :-D
Hampel przed sezonem podpisał kontrakt dwuletni http://www.sportowefakty....zo-dobry-sezon/
Wiec na jego obecnosc w składie na przyszły rok nie ma co liczyc.

Wchodzimy w wątek transferowy . Jak PGE zostanie naszym sponsorem to nasz budżet (podobno już największy w lidze) Mógłby pozwolić na zatrudnienie Crumpa oraz na sprowadzenia Hampela :mrgreen: To takie tylko przypuszczenia ale Skra Bełchatów sponsorowana przez PGE ma budżet 21 milionów z czego PGE przeznacza ponad połowę ;-)
A wiadomo,że w Skrze grają Antiga czy Falasca czy tacy siatkarscy Ronaldo czy Kaka :mrgreen:

boberGW 

Wysłany: 2009-08-11, 01:35   

Thorgal napisał/a:
Za to obeność na Memoriale Hampela, Crumpa

Obaj mają dwuletnie kontrakty, a Wrocław jeszcze nie spadł, więc tematu Crumpa być nie może.

Rogos94 napisał/a:
Mógłby pozwolić na zatrudnienie Crumpa oraz na sprowadzenia Hampela :mrgreen:

Tu to cię Rogos fantazja poniosła :-D Nikogo na pewno nasi nie będą kupować, a PGE nie da 10 baniek na 100%. :-) Poza tym nie stać by nas było na tyle gwiazd. Ja osobiście nawet bym nie cciał takiego składu. Za rok Dodałbym tyko kogoś pokroju Jonssona, czy Emila (bo im się kończą kontrakty), pogonił Pikeja i Okonia i można jechać :-)

Memoriał ogólnie ciekawy, choć jak dla mnie trwał trochę za długo. Na plus postawa naszych zawodników, Holta z Jonassonem jeżdżą ze sobą coraz lepiej i coś czuje, że w derbach będą dzielić i rządzić.
Bardzo nie podobała mi się postawa Pedersena, który po każdym biegu od razu zjeżdżał od razu do parkingu. Nie dał się Pawłowi nacieszyć dobrym występem, żadnej rundy honorowej, miał go po prostu w dupie. Przynajmniej tak to wyglądało.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

kecaj

Wysłany: 2009-08-11, 08:33   

boberGW napisał/a:
Bardzo nie podobała mi się postawa Pedersena, który po każdym biegu od razu zjeżdżał od razu do parkingu. Nie dał się Pawłowi nacieszyć dobrym występem, żadnej rundy honorowej, miał go po prostu w dupie.

Dwa okrążenia, kiedy jechali parą, będą jeszcze długo śniły się małolatowi. Sam Paweł piał z zachwytu i komplementował mistrza. Jednak są ludzie, którzy zamiast cieszyć się, że chłopak miał możliwość startu z kapryśnym wprawdzie ale napewno wielkim żużlowcem, wolą mędzić, bo Pedersen jest be. Szkoda, że psujesz Pawłowi jego wielki dzień.

Stalista

Wysłany: 2009-08-11, 09:42   

Dokladnie. Nie wiem co by musial Pedersen robic na tym naszym stadionie, chyba na kolanach runde honorowa odstawic, zeby niektorzy w koncu uznali ze okazal jakis tam wymyslony zreszta szacunek. A pewnie i wtedy ktos by zauwazyl ze mogl sie przeciez czolgac... wiec lipa :-? Zmarzlik w wywiadach po zawodach byl tak podjarany, nie dosc ze jechal z Pedersenem w parze, ale tez Pedersen pomagal mu ustawiac silniki i widac ze zachowywal sie wobec tego mlodziana bardzo w porzadku. I to powinno wystarczyc i Pawlowi zapewne wystarcz, ba nawet chyba nie przypuszczal ze wyjdzie to tak dobrze i ze uniesie ciezar, jechania badz co badz ale z aktualnym mistrzem.

Jeszcze jedno, na stronie Stali byla tez wypowiedz Cyrana, ktorej chyba moglby sobie podarowac w moim odczuciu, no bo kiedy mieli Zmarzlika przetestowac jak nie na memoriale i Lukasz powinien byc bardziej wyrozumialy, nawet jesli uwazal ze jest lepszym riderem i to jemu powinien przypasc ten zaszczyt.

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-08-11, 12:06   

Wiadomo mistrz ma swoje kaprysy ale też odniosłem takie wrażenie, że Niki współpracował z Pawłem, a jak młody jechał przednim toż to zdziwienie było!!!

Chociaż osobiście Niki jakoś mi nie podchodzi (straszny nerwus), to jego zachowanie jakoś mnie zaskoczyło i nie chodzi o postawe wobec naszego juniora ale także wobec kibiców....fochów nie stroił tylko w miasteczku podszedł do kibiców i "grzał markera i aparaty" równo!!!

boberGW 

Wysłany: 2009-08-11, 12:08   

kecaj napisał/a:
Dwa okrążenia, kiedy jechali parą,

Dwa okrążenia z pięciu biegów to mega wyczyn jak na Nickiego :-) Nie rozumiecie o co mi chodziło. Cieszę się, że Paweł miał możliwość podyskutowania w parkingu, poradzenia się odnośnie sprzętu aktualnego jeszcze mistrza świata. Jednak korona by Nickiemu z głowy nie spadła jakby z Pawłem chociaż raz zrobił rundkę honorową po wygranym biegu, jak to np robił Holta z Jonassonem, Hancock z Woffindenem itp.
Nie piszcie mi tu głupot o jakimś czołganiu się, chodzeniu na kolanach itd bo nie o tym pisałem.
kecaj napisał/a:
Szkoda, że psujesz Pawłowi jego wielki dzień.

Ciekawe w jaki sposób psuje jego wielki dzień? Twierdząc, że zaprezentował się rewelacyjnie? Ani razu mi nie zdarzyło go skrytykować, więc nie wiem o co ci chodzi.

Co do wypowiedzi Cyrana to również uważam, że była niepotrzebna. Tym bardziej, że Łukasz sam powiedział, iż jest po kontuzji i to był główny powód jego absencji, więc nie wiem do kogo ma pretensje. I to, że miał wielkiego dziadka nie znaczy, że powinien być lepiej traktowany od innych, a czasami z jego wypowiedzi wynika, ze tak by chciał.
Zarówno on, jak i Paweł mają ogromny potencjał i myślę, że w przyszły sezonie jeżdżąc w parze pokażą, że Gorzów ma silnych juniorów. Jednak rywalizacja musi mieć "zdrowy" charakter.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-11, 12:54   

Wiadomo, że od lat Memoriał to pierwszy ruch transferowy Stali. Takie rozeznanie, oswojenie gwiazd z klubem, torem i kibicami, pokazanie im, że Gorzów to idealne miejsce do startów itp. (stąd ta cała oprawa i otoczka). Dlatego niepokoi mnie obecność Pedersena bo nie chcę aby tacy zawodnicy startowali w moim ukochanym klubie.

Jeśli Wrocław spadnie to nie sądzę, że Crump tam zostanie na przyszły sezon.

Odpowiedz do tematu