Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIV runda: Stal Gorzów - Unia Leszno
Autor Wiadomość
Maciex 

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-08-02, 22:44   

Znakomite widowisko!

Dzisiejszy mecz był świetnym widowiskiem. Dużo mijanek i znakomite ataki Golloba, Holty itp.

Po dziejszym meczu można stwierdzić że mamy ekipę na medal! Cały zespół równo punktuje; wiadomo zdarzają się wyjątki każdy może mieć gorszy dzień taki jest speedway ale gdy np. zagar nie jedzie to karlsson jedzie dobrze i odwrotnie.

Plusy

+ Postawa Thomasa Jonassona. THJ nadal utzrymuję dobrą wróć bardzo dobrą dyspozycję. Jest bardzo mocnym punktem w naszym zespole. Dziś wygrywał starty i był szybki na dystansie. Oczywiście znajdą się takie osoby co powiedzą: Mogło być lepiej, przecież stracił punkty w walce z Jarkiem Hampelem i w biegu juniorksim, ale 11 punktów to jest znakomity wynik. WIELKI BRAWA DLA THOMASA :-)

+ Rune Holta. Dziś Rune pokazał że jest mocnym punktem i można na niego liczyć. Kiedy był blisko chyba Kasprzaka (nie jestem pewien w 100%) widział że zawodnik z Leszna jest szybszy i przystopował. Brawo Rune! Sytuacja była na pograniczu wypadku a jednak Rune przystopował i pokazał że zdrowie jest najważniejsze :)

+Tomasz Gollob Dziś Tomek pomagał Davidowi i dzielnie blokował Hampela. Świetnie atakował po orbicie i w 4 swoim starcie w znakomity sposób pokonał Adamsa i Hampela BRAWO :)

+David Ruud bardzo dobry mecz. Atakował i walczył o każdy metr toru. Okoń tak nie robi.

+Peter Karlsson Chociaż nie wygrał dziś żadnego biegu to pokazał że jego forma rośnie i mam nadzieje że w play off będzie jechał na takim poziomie jak dziś!

Minusy

-Matej Zagar Coś ostanio Matej słabiej jeździ. Zdobył 4 pkt, jak na niego to zdecydowanie za mało...

-Łukasz Cyran Moim zdaniem on za dużo chce. W ekstemalnych sytuacja popełnia głupie błędy np. dziś wchodząc pod Jonassona. (Jeżeli sie myle w opisie tej sytuacji to poprawcie mnie ale dokładnie nie wiedział tego zdarzenia)

W pierwszje rundzie Play Off trafiliśmy na falubaz.. Moim zdaniem jest to dobry przeciwnik. Obecnie groźną drużyną będzie CKM, który może pokonać każdego. Trzeba wygrać mecz z falubazem u siebie i będzie dobrze. W zielonej będzie ciężko wywalczyć dobry wynik bo wiadomo co oni robią z torem, ale powiem jedno szanse na półfinał mamy duże i trzeba to wykorzystać.

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-03, 09:27   

Owszem, może się okazać, że do awansu jako Lucky Looser wystarczy wygrana u siebie. Bo Bydzia i Leszno mogą polec na własnym torze z Apatorem i Czewą.

Stalista

Wysłany: 2009-08-03, 09:45   

Bardzo ladne zawody jak juz maciex zauwazyl i kazdy, kto byl chyba sie z tym zgodzi.

My chyba powinnismy zrezygnowac z pierwszego biegu w zawodach bo cos te pierwsze biegi to nam nie wychodza, jak nie wykluczenie, to upadek to spoznienie itd. ;-)

Brawa dla THJ, bardzo madrze jezdzil w kazdym wyscigu, a co do sytuacji z hampelem to ja do tej pory nie wiem jak sedzia nastawil te swoje patrzalki ze widzial te pol szprychy zawodnika z leszna przed Jonassonem, beznadziejna dezycja, ale to trzeba wkalkulowac w takie zawody. Podobala mi sie takze jazda Karlssona, mimo ze to nie bylo jeszcze to na co go stac, ale jezdzil z glowa i blokowal zawodnikow, czyli juz nie mial wpadek takich jak w bydgoszczy.

Gollob i Holta, moim zdaniem spisali sie dobrze, a wyscig w ktorym Gollob blokowal Hampela - poezja smaku po prostu!!

Martwi troche Zagar ktory u nas na torze przeciez zwykle robil dwa albo i trzy razy wiecej punktow niz wczoraj. W sumie lepiej teraz zaliczyc wpadke niz w PO, gorzej ze to juz druga wpadka bo Bydgoszcz tez mu nie wyszla.

Ladne widowisko, duzo emosji i dobrego zuzla. Brawa na koniec meczu dla zawodnikow z leszna takze jak najbardziej zasluzone.

EDIT:

A przekorny jestem wiec jeszcze dorzuce jeden cytat ktory w ZG chyba sie nigy nie pojawia po zawodach:

Przemysław Pawlicki (Unia): Tor był dziś bardzo dobrze przygotowany...
Ostatnio zmieniony przez Stalista 2009-08-03, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  

Sitk0 

Wysłany: 2009-08-03, 10:01   

Co do ataku Hampela na THJ to moim zdaniem Hampel wygrał ten wyścig bez dwóch zdań, dobry widok miałem i jestem przekonany w 100%, że niestety Hampel wyprzedził na ostatnim łuku Hampela.

Co do Zagara:
3-wygrana tu nie będę komentował.
0-tu była chyba przegrana 5-1 i moim zdaniem trochę PK go blokował...
1-tu Hampel bez konkurencji no i znów PK przyjechał przed nim czy tu pierwszy by dojechał PK czy Zagar to nie robiło by różnicy i tak 3:3
0-tu wygrana Golloba, ale z kim przegrał Zegarek? Adams i Hampel (zrobili obaj po 10pkt.)

Baaaaardzo mi się podobały ataki Ryśka ; ) Pokazał, że naprawdę mu zależy na zwycięstwie nie na kasie.
Ruud zrobił swoje!
PK lepiej no ale... jeszcze tak z 2-3 pkt więcej i będzie cacy.
THJ-11pkt życiówka? :lol:
Cyran-> tu zamilknę z powodu własnych "ale" do niego. :evil:

Mecz zarabisty. Ale z ZG będzie 100razy lepszy! jeszcze tylko 13dni :roll:

Pozdrawiam

MurzynKSSG 

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-08-03, 12:28   

Stalista, nie zgodze sie z Tobą co do tego ze Juniorsson wygral ten wyscig bo siedzialem w sektorze 7 (centralnie start naprzeciwko) i bylo wyraznie widac ze Hampel niestety go łyknął. Znakomite widowisko i mimo ze przeginka z cenami biletow to na takie mecze zawsze sie oplaca chodzic. Pozdro :D

Rogos94 

Team: Chelsea Londyn/Lech Poznań
Wysłany: 2009-08-03, 15:19   

Witam :-)
Na wstępie chciałbym wyśmiać wszystkich którzy mówili,że Jonasson to cienias i nie warto dawać mu szans bo mamy swoich dobrych juniorów <lol2>
THJ w przyszłym sezonie jako senior do nas i nie ma innej opcji ! Fenomenalnie jeździł ! Najwięcej punktów w meczu z wice-mistrzem Polski normalnie masakra :-)
Gdy mówiłem ,że forma THJ rośnie to połowo się ze mnie śmiała. A teraz proszę bardzo.
Dobrze,że THJ złapał formę właśnie teraz przed najważniejszymi meczami w sezonie !
Dzisiaj po raz kolejny policzyłem sobie które miejsce bysmy mieli w tabeli gdyby nie te wpadki.. 2 w bydzi + 2 z Toruniem i mielibysmy 2 miejsce i jezdzili z Lesznem.. a może to i dobrze,że jeździmy z Falubazami ? Czas pokaże... :roll:

wawrzyniec 
Wawrzyniec Prusky

Wysłany: 2009-08-05, 10:39   

Sitk0 napisał/a:
Co do Zagara:
3-wygrana tu nie będę komentował.
0-tu była chyba przegrana 5-1 i moim zdaniem trochę PK go blokował...

Z mojego miejsca też tak wyglądało, że w dwóch wyścigach Zagar wychodził szeroko i nabierał prędkości, a PK wychodzi z łuku po małej pod samą bandę i go zamykał. Potem już ciężko było gonić. Ale fakt faktem, że nei był już taki szybki spod taśmy i to nie był jego dzień. Tor jak dla Zagara chyba też zbyt twardy, ale wszystkim nie dogodzisz...

boberGW 

Wysłany: 2009-08-05, 11:41   

wawrzyniec napisał/a:
Z mojego miejsca też tak wyglądało, że w dwóch wyścigach Zagar wychodził szeroko i nabierał prędkości, a PK wychodzi z łuku po małej pod samą bandę i go zamykał.

Dokładnie tak samo to widziałem. Mam nadzieję, że od następnych zawodów Matej będzie jeździł juz jako prowadzący parę, bo wtedy lepiej to wygląda na torze. W tym meczu Zagar punktowo wypadł słabiej od Pikeja, ale oglądając zawody można stwierdzić, że to niestety Peter powoli staje się najsłabszym ogniwem. Tak jakby się pogubił, przez co nasza najlepsza (już zresztą chyba nie) para już nie funkcjonuje tak jak powinna. Na szczęście dobrą formę złapali Juniorsson i Ruud przez co straty się wyrównały, a nawet mamy większą siłę rażenia niż na początku sezonu.

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Odpowiedz do tematu