Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XIII kolejka SE: Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów
Autor Wiadomość
Sitk0 

Wysłany: 2009-07-26, 23:09   

Nie doceniłem Poloni Bydgoszcz.
Tak to prawda w sumie był to ich mecz o wszystko wiec jechali na 120%.

Co do tego, że mecze tej kolejki były ustawione:
PANOWIE TO NIE POLSKI LIGA PIŁKI NOŻNEJ. MAFIA PZPN NIE "BAWI" SIE W ŻUŻEL

Ja myśle, że na dzień dzisiejszy najsłabszym elementem naszej drużyny jest PK.
„From hero to zero” :roll:

Kolejny dobry występ THJ to naprawde cieszy. :mrgreen: Ale w sumie i on ma nóż na gardle(ostatni sezon jako junior, musi się pokazać).

tak troche off top.
Holta odejdzie z gp - zostaje.
Gollob - zostaje
PK-odchodzi
Okon -odchodzi
THJ-zostaje
Zagar-zostaje
3juniorow-zostaje
ruud-zostaje
stachu -odchodzi.
z tej drużyny moim zdaniem tak na następny sezon. :lol:
No i marzy mi sie Crump.

prz3mo 

Wysłany: 2009-07-26, 23:18   

Ja także mam jakieś dziwne przeczucie, że mecz był ustawiony.
Wypowiedź Golloba po meczu była co najmniej zastanawiająca...

Co do wystawienia Okonia... z drugiej strony może i dobrze, że Okoń udowodnił, że jest bardzo słaby. Nie będzie złudzeń i w PO tego zawodnika nie zobaczymy.

boberGW 

Wysłany: 2009-07-26, 23:32   

Dla mnie ten mecz był w zasadzie o pietruszkę. Chomski przegrał go wystawiając Okonia za Ruuda oraz Zmarzlika, którego forma ostatnio jest mizerna za Cyrana. Taki sam wynik jak dziś byłby we Wrocku, gdybyśmy pojechali bez Ruuda. Mecz zawalili też Zagar z Pikejem. Nie mogłem patrzec jak tracili pozycje na dystansie, a biegi 13 i 14 to mistrzostwo swiata w ich wykonaniu.
Ogromnym plusem i atutem na play off jest forma Jonassona (wreszcie mamy juniora) i to że po dzisiejszym meczu Okonia już raczej nie zobaczymy :-)
Nie ma znaczenia na kogo wpadniemy w play off, bo z każdym trzeb jechać i wygrywać jak się chce coś osiągnąć, czy to będzie Leszno, Zielona, czy Czewa. Liga w tym roku jest tak nieprzewidywalna, że wszystko się może zdarzyć.
Nie wygłupiajmy się też z teoriamy o ustawianiu meczy, tor był trudny my nie spasowani do końca, więc przegraliśmy, nie my pierwsi w Bydzi. Falubaz poległ identycznie.

STALone_ZG napisał/a:
A ty Tomash to na pewno Gorzów? jak czytam takie posty, to proponuję zmienić opcję i zacząć kibicować innej drużynie, ot chociażby Orłowi, który lideruje drugiej lidze :evil: Daj se na luz i poczekaj na koniec sezonu z takimi tekstami!

Stalone nie zwracaj na gościa uwagi, bo on w wątku przed meczem z Falubazem pisał, że rok wcześniej na derbach wyzywał swoich zawodników, więc dużo po nim wymagać nie można. A jak mu coś się napisze, to cię nawyzywa zaraz od głupich itd. więc z doświadczenia powiem, że nie warto sobie tym facetem głowy zawracać. ;-)

Nie wystarczy tylko jeździć i trochę się starać, z Naszym Herbem na piersi trzeba zapierd.... !!!

Esiok 
KSSG 1947

Team: K.S. Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-27, 02:11   

Po powrocie tak na gorąco:
1. Mecz przegrał dla nas Okoń wespół z instruktorem sportów motorowych- zwany dalej Stan Chomski
2. Nie wiem czy Zmarzlik jest taki słaby, czy rzeczywiście nie mają nasi juniorzy na czym jeździć- to też jedna z przyczyn porażki.
3. Po słabym początku nasi złapali odpowiedni rytm (no może nie do końca) i na torze miała miejsce naprawdę fantastyczna walka.
Sitk0 napisał/a:
THJ-zostaje

Mam nadzieję, że nikt nie powtórzy tego samego błędu, co niegdyś prezes Les Gondor z Jonssonem. Najpierw go wychował, a później puścił do Torunia.

MateoKSSG 

Wysłany: 2009-07-27, 02:28   

Dobry meczyk!
Przegrany na własne zyczenie!
Jonasson na +
Tomek G - jakos tak dziwnie dla mnie jechał, tak zachowawczo
Holta tez ladnie walczyl, choc jak zawsze nie parowo.
Wyjazdy są najlepsze
ide spac
Doranoc
Ave STal !

szept 

Team: KS STAL
Wysłany: 2009-07-27, 07:28   

ten mecz potwierdza to co cały czas twierdziłem - Okoń jest beznadziejny!!!!
W meczu z Apatorem miał przebłysk ale (tym bardziej) na wyjazd się nie nadaje.

Ruud niech jeździ a napewno chłopak się rozwinie (no i punkty przywozi)

skaut20 

Wysłany: 2009-07-27, 07:47   

witam - emocje już trochę opadły i po przemyśleniu według mnie wygląda to tak -albo Chomski znowu dał dupy albo jedziemy po medal - po pierwsze jeżeli Chomskiemu zależało na wygraniu tego meczu (mam nadzieje że nie) to po jaką cholerę ze składu pozbywa się Ruda - chciał sprawdzić Okonia to za PK było go puścić i dać jednocześnie odpocząć PK po drugie dlaczego tak długo czeka ze zmianami taktycznymi i w końcu dokonuje zmiany gdzie w biegu jedzie doskonały tego dnia rusek no i biegi nominowane - przed tymi biegami chyba z 10 minut wpatrywał się w program i miałem nadzieje ze chce coś namieszać a tym czasem co on robi nic żadnej próby wygrania - według mnie w tych okolicznościach jakie tu były powinien rozdzielić parę Gollob Holta i puścić pary w 14 Holta i karlsson i 15 Tomek i Zagar licząc na 2 razy 4-2 dla stali ale nie on wolał dać tak jak dał .

błędy Chomskiego :
-nie wzięcie ruda
-puszczenia dziadka PK (powinien odpocząć)
-za długo czekał na zmiany taktyczne
-zła zmiana taktyczna (nie w biegu z ruskiem)
-według mnie złe ustawienie par na nominowane biegi
-i dodał bym jeszcze niezbyt dobre ustawienie par ogólnie na ten mecz

jednym słowem 6 błędów Chomskiego to według mnie o 6 za dużo a gdy by było o 2-3 mniej to byśmy wygrali- mam tylko nadzieje że przegrana tego meczu wynikała z jakiejś taktyki obranej przez Chomskiego przed decydującą fazą PO i że tam zaczną wszyscy jeździć jak na Stal przystało no i że medal będzie .

teraz jeszcze co do zawodników w tym meczu
Okoń - na prawdę nie wiem co on jeszcze robi w E.L.
Zagar i Karlsson - dać im masażystki - zafundować spa czy coś w tym stylu niech odpoczną bo zarówno w tym jak i już wcześniejszych meczach coraz bardziej widać jch zmęczenie
Karlsson - bieg 13 mam wrażenie że się przestraszył tam w pewnym momencie i zamkną gaz po czym spadł na 4 pozycje więc wygląda że jemu jeszcze psycholog potrzebny który go wyleczy z tych strachów
Holta -nie mam nic mu do zarzucenia - nigdy nie umiał jeździć parą i pojechał to na co go stać - brawa
THJ- Oby tak dalej
Zmarzlik - na podstawie 1 biegu nie będę się wypowiadał według mnie Chomski mógł go puścić jeszcze z raz i wtedy THJ mógł by pojechać w nominowanych
T.Gollob- słaby początek i rewelacyjny koniec - ale i tak go nie lubię i nigdy nie polubię

podsumowując :
minusy:
Chomski -6
Karlsson -2
Zagar -1
Okoniewski - on w ogóle jest jednym wielkim minusem
plusy:
Holta +1
Gollob +2
THJ +3 naj jaśniejsza gwiazda tych zawodów
Zmarzlik +- brak oceny

dz.i to na tyle

ps. Chomski na emeryturę - Dać sprzęt juniorom.

leszek 

Wysłany: 2009-07-27, 08:31   

Ja tylko dwa slowa - gdy było bodajż 32-26 nasz trener o ile dobrze pamietam , miast puścic THJ z taktyka - moglby go wykorzystać w biegu 14 - desygnuje THJ jako zwykłą zmiane za zmarzlika !!!!!! Wygrali to z Holtą 4-2 . I po taktyku .
Okońiewski to kompletne dno - żal patrzeć co sie stało z tym chłopakiem .
Swoja droga mialem wizje :)
Gollob
Crump
Zagar
THJ - koniecznie nalezy go pozostawić ( jak ktoś wspomniał Gondor-Andreas J )
Ruud
Zmarzlik
Cyran

Celowo pominolem Holte ( temu panu juz dziekujemy )
Karlsson - niestety starosc nie radosc :-( lubie dziadzie ale niech lepiej wprowadza zespoly w pierwszej lidze do wyzszej klasy rozgrywkowej

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-27, 09:25   

Cytat:
Celowo pominolem Holte ( temu panu juz dziekujemy )

Oł nie przesadzaj. Może jest to zawodnik, który nie umie jeździć parą, ale jak wycofa sie z GP moim zdaniem powinien zostać. Bo to w sumie gwarancja "dwu cyfrówki".
Co do meczu myślę, że jak trenerem byłby kto inny (ogarniety ktoś) to mecz byśmy wygrali, ale Stachu jaki jest taki jest. Nawet moja dziewczyna, która poszła na 1 mecz rok temu, gdy mi napisała że ten *** zwanym naszym trenerem zrobił taktyczną na bieg ze Stalinem to i ona wiedziała, że nic z tego nie będzie :shock: . Więc Stach jest taki głupi czy tylko udaje?

Bartek 

Team: Stal Gorzów, Liverpool
Wysłany: 2009-07-27, 10:00   

Cytat:
Bo to w sumie gwarancja "dwu cyfrówki"

Tak jak w Lesznie, w ZG, u nas z Częstochową i jeszcze w kilku innych meczach? :lol: Jeśli sumować mecz i rewanż z każdą z ekip, to zgoda, wtedy Rune najczęściej ma dwucyfrówkę 8-)

Co do wczorajszego meczu, to cieszmy się, że instruktor postawił wczoraj na Okonia, a nie w play off, bo byłoby zgrzytanie zębów i płacz. Teraz już chyba nie ma wątpliwości, że występ Rafała przeciwko Apatorowi to był jednorazowy wyskok.

Z Lesznem wygrywamy za 2, potem derby z Falubazem. Szanse w play off i tak mamy małe (ale mamy) i jeśli mamy skończyć już na początku, to wolę chociaż derby zobaczyć ;-)

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-27, 11:06   

Dziwny to byl mecz.. jak z reszta cala kolejka :) Swoja droga w nastepnych latach powinni pomyslec o jednakowych godzinach spotkan w tych dwoch ostatnich kolejkach, bo mniejsze szanse nad zmiana wynikow.

Co nam daje porazka z Bydgoszcza? Daje nam to, ze najprawdopodobniej (o ile znowu nie bedzie cudow - czyt. odpuszczania) spotkamy sie z Zielona Gora w play-off. Czy to dobrze czy zle? Mysle, ze przeciwnik na poziomie Leszna (zupelnie bez formy Balinski) czy Czewy (z Nickim po kontuzji) wiec mozna tez spojrzec na aspekt finansowy. Na pewno przyniesie taki mecz wiecej wplywu do kasy. Dodatkowo gdyby sie spotkalo Leszno z ZG to ciezko by bylo o lucky losera, bo Ci to zawsze mecze na styku :) Zobaczymy co to bedzie...

Ale ta dziwna jazda na betonowym torze i dziecinne bledy Karlssona czy Zagara moga zastanawiac. Tomek Gollob chyba jednak tez za bardzo nie chcial zaszkodzic Polonii. Nie wspominajac juz o trenerze Chomskim, ktory nastawil sie na porazke dajac do skladu Okoniewskiego :roll: Niektorzy przekonuja tutaj, ze nie ma na kogo go zamienic, a ja juz wole kogokolwiek zeby nie bylo tylko takich jakis ciemnych ukladow. Dobrze, ze prezes zapowiedzial, ze to byl juz jego ostatni start (oczywiscie oby bez kontuzji)

Cos o Polonii? Na trybunach masakrycznie malo ludzi... ale coz sie dziwic skoro zabija sie tam ten sport? Na tym torze to oni czasem zostawali w miejscu. Taki beton, ze szkoda gadac. Spiker jeszcze sie podnieca, ze piekny zuzel - tyle wyprzedzen itd. Nie chce wiedziec jakie tam sa inne spotkania, skoro to bylo to najpiekniejsze. Te wyprzedzenia jedynie mogly wynikac z bledow i ostrych atakow przy krawezniku, bo tak naprawde nawet Gollob mial problem zeby na tym torze sie napedzic. A moze chcial miec problemy? 8-) Ktos wie o co mial te pretensje do Holty? Ja jakos tam nie widzialem, zeby mu az tak bardzo przeszkadzal..

Brawa dla Jonassona, bo jednak przeklada ta dobra jazde od kilku spotkan na punkty. Z meczu na mecz jest lepiej.. Oby na PO utrzymal ta forme, bo jego punkty moga byc kluczowe. Slabiej pojechal Karlsson, ale kolejny raz mial dzien po dniu zawody.. byc moze on juz nie daje rady jezdzic w najsilniejszej lidze swiata po jakies imprezie dzien wczesniej?

Ciekawe bylo tez polewanie toru w Bydgoszczy :) to bylo dopiero cos. Wyjechala polewaczka jakos po drugiej serii.. jedzie na prostej, zrobila jakies cztery plamy.. przejechala cale okrazenie i zjechala z toru :) Nie wiem gdzie byl wtedy sedzia? Czy on mysli, ze przy takim polaniu bedzie ten tor taki sam na calej dlugosci i szerokosci?

Stalista

Wysłany: 2009-07-27, 12:27   

Mecz jak mecz, co tu duzo mowic. Tak jak juz zauwazyli przedmowcy, nam niewiele zmieniala wygrana a dla bydgoszczy bylo to 'byc albo nie byc". Nie dopisuje sie do zwolennikow teorii spiskowych, ale powiem tez ze z tego co bylo widac to bardziej Stal nie chciala zrobic bydgoszczy krzywdy. Oczywiscie nie umniejszam zwyciestwu (jesli nas czyta jeszcze kolega z bydgoszczy, to jak najbardziej gratuluje) polonii, ale tez nie zgodze sie ze to byla Stal jadaca na 100%. Moze Tomek mistrzowskie silniki oddal do serwisu po sobocie i jechal na innych (czyt. gorszych), moze zagar swoje w ogole gdzies zgubil, a karlsson zgubil licencje, tak czy inaczej w PO wszystko zaczyna sie od nowa.

P.S Brawa jeszcze dla naszych kibicow za caly wyjazd i piekny doping.

Sitk0 

Wysłany: 2009-07-27, 12:52   

Do Bartka89
Co do Holty jest to mecz u nas a Holta w tym sezonie na naszym torze:
-z Wybrzeżem 11pkt.
-z Apatorem 12pkt.
-z Falubazem 10pkt.
-z Czewą 6pkt.
-z WTS 13pkt.
-z Polonia 12pkt.
Więc utrzymuję się w przekonaniu, że Rysiek na naszym torze to gwarancja 10pkt na mecz.
Mam nadzieje, że THJ nie zgubi tej formy przed meczem z Unią i w ogóle dotrzyma ją do końca sezonu by móc go zostawić w składzie na przyszły rok. :mrgreen:

A co do składu Poloni na meczu. Tam jechali prawie wszyscy:
AJ-9pkt,Chrzanowski-7pkt,Murzyn-8pkt,Buczkowski-7pkt,Stalin-15pkt. Słabo pojechał tylko Jonas Davidsson (na 2 juniora nie patrzę). Tego myślę zabrakło u nas RÓWNEJ DRUŻYNY. Standardowo już pojechał PK zdobywając 3pkt... Zawiódł Zagar. Okoń pokazał, że nie nadaje sie na tą ligę. Jechał tylko Holta Gollob i THJ a 3zawodnikami się meczu nie wygra.
Pozdrawiam.
:-P

Bula 
Jestem piknikiem

Team: Stal Gorzów
Wysłany: 2009-07-27, 14:00   

leszek napisał/a:
Ja tylko dwa slowa - gdy było bodajż 32-26 nasz trener o ile dobrze pamietam , miast puścic THJ z taktyka - moglby go wykorzystać w biegu 14 - desygnuje THJ jako zwykłą zmiane za zmarzlika !!!!!! Wygrali to z Holtą 4-2 . I po taktyku .

Pragnę zauważyć, że jest to kolejny błąd Staszka, który stawia THJ jako 6/14 a nie 7/15, i ten nie ma szans jechać sześciu biegów zastępując raz z taktycznej polskiego juniora. Chomski sam pewnie żałował, że zdecydował się na przesunięcie Tomka na prowadzącego parę w pierwszym wyścigu. Mam nadzieję, że w meczu z Lesznem, Thomas pojedzie już z piętnastką na plecach.

Tak krytykujecie Zmarzlika, że słaby... ja też zresztą. Ale jakby się tak przyjrzeć jeszcze raz temu biegowi, to Paweł na początku wcale nie jechał daleko od stawki i na wirażach spisywał się nawet lepiej niż junior z Bydgoszczy. Na prostych jednak Woźniak nie musiał jechać jakąś specjalną ścieżką żeby się od Pawła oddalać. Wniosek jest jeden - zły sprzęt. Ale Paweł od klubu żądać nie może. Pieniądze dostał i to jego sprawa jak zainwestował.

gustdelf 

Wysłany: 2009-07-27, 14:49   

Dzisiaj tak na chlodno przychylam sie do opini,ze nie ma co sie za bardzo podniecac i ze faktycznie to wszystko nie bylo na 100% To samo dotyczy Zielonki i jej meczu z toruniem chyba za bardzo sie popalaja chlopaki a poludnia. Wedlug mnie Torun ma zapewnione pierwsze miejsce i oszczedzaja maszyny i zdrowie. Falubaz bedzie cholernie ciezki do przejscia ale za to emocje podwojne. Marzy mi sie sytuacja,ze wygrywamy lige i wysylamy list do Zielonej proponujac kibicom 5000 wejsiowek na dekoracje druzynowych mistrzow polski aby wspolnie uczcic wygrana lubuskiej druzyny. :) Ale to tylko takie marzenia.

Piotraseczek_KS

Wysłany: 2009-07-27, 14:57   

Mecy bardzo fajny ii wydaje mi sie ze tez troszke podłożony ; DDD ale niebede dywagowal nareszcie doczekalismy sie juniora ktory robi seniorskie punkty Jonasson w kazdy meczu robi srednio 6-7 pkt i o to nam chodzilo ;). Panu Okoniewskiemu juz podziekujemy. Martwi forma Pikeja ale mma nadzieje ze na play-off sie obudzi i co panowie jedziemy na derby w sierpniu do ZG !!! :)

Pozdro !

paraz 

Wysłany: 2009-07-27, 15:45   

Iman napisał/a:

Cos o Polonii? Na trybunach masakrycznie malo ludzi... ale coz sie dziwic skoro zabija sie tam ten sport? Na tym torze to oni czasem zostawali w miejscu. Taki beton, ze szkoda gadac. Spiker jeszcze sie podnieca, ze piekny zuzel - tyle wyprzedzen itd. Nie chce wiedziec jakie tam sa inne spotkania, skoro to bylo to najpiekniejsze. Te wyprzedzenia jedynie mogly wynikac z bledow i ostrych atakow przy krawezniku, bo tak naprawde nawet Gollob mial problem zeby na tym torze sie napedzic. A moze chcial miec problemy? 8-) Ktos wie o co mial te pretensje do Holty? Ja jakos tam nie widzialem, zeby mu az tak bardzo przeszkadzal..

Ciekawe bylo tez polewanie toru w Bydgoszczy :) to bylo dopiero cos. Wyjechala polewaczka jakos po drugiej serii.. jedzie na prostej, zrobila jakies cztery plamy.. przejechala cale okrazenie i zjechala z toru :) Nie wiem gdzie byl wtedy sedzia? Czy on mysli, ze przy takim polaniu bedzie ten tor taki sam na calej dlugosci i szerokosci?

Co do polewania toru to jak zauważyłeś lano tylko pod bandą i tylko jedno okrążenie zawsze jechała polewaczka, a teraz zgadnij dlaczego:) Taki tor właśnie pasuje naszych zawodnikom co więcej ten tor działał przeciw Tomkowi, czyli sukces:) Było mnóstwo walki na torze, chyba że byłeś na innym meczu, wszyscy jechali w kontakcie no oprócz Okoniewskiego. A czy najpiękniejszy? Jeśli chodzi o dramaturgię to tak, ale w tym sezonie dla mnie zdecydowanie ładniejszy był mecz z Gdańskiem, polecam:)
Nie generalizuj wyprzedzeń na torze bo żeby wyprzedzić trzeba było myśleć a nie tylko napędzić pod bandą. Buczek np wziął w 3 biegu po zewnętrznej Zagara.
Karlsson dawno nie jechał w Bydgoszczy i to było widać, że chciał jeździć starymi ścieżkami i wyszedł klops. Zagar to chyba w stylu Tomka chciał ale też mu nie szło a poza tym to chyba drugi jego występ w Bydgoszczy dopiero.
Ja twierdzę, że mamy 3 dobrych zawodników a reszta to przeciętniaki, ale oni potrafią się spasować i walczyć u nas na torze. Jeśli byśmy mieli zamiast tych przeciętnych solidnych ligowców to byśmy kosili wszystkich, a tak to ciesze się z tego co jest:)

Mariner 

Wysłany: 2009-07-27, 16:01   

http://www.itv24.com.pl/f...ruzyna_golloba/

Konferencja. Takiej atmosfery to nie ma nawet w moim pubie ..
Wszyscy szczęśliwi, śmiechy chichy ... ;-)

Tomek pytany o mecz chwali się że zdobył ósmy tytuł IMP :-D ...

Iman 
Nygus

Team: KSSG 1947
Wysłany: 2009-07-27, 16:31   

Cytat:
Co do polewania toru to jak zauważyłeś lano tylko pod bandą i tylko jedno okrążenie zawsze jechała polewaczka, a teraz zgadnij dlaczego:) Taki tor właśnie pasuje naszych zawodnikom co więcej ten tor działał przeciw Tomkowi, czyli sukces:)

To wiadomo, ze takie przygotowanie lepiej pasowalo Polonii, ale dziwie sie ze sedzia nic na to nie reagowal. Pozniej jakby ktos wyjechal po polaniu.. zlapal przyczepnosc w jednym miejscu to roznie moglo by byc :-/ Z reszta tak to wygladalo w przypadku Zagara, ktory w 14 biegu wyszedl na 1 miejsce po 1 luku.. i zaraz prawie wpadl na bande i spadl na 4.

Cytat:
Było mnóstwo walki na torze, chyba że byłeś na innym meczu, wszyscy jechali w kontakcie no oprócz Okoniewskiego.

W drugiej czesci moze bylo juz lepiej, ale to i tak w wiekszosci mysle bledy na trasie rywali - jak Karlssona czy Zagara pozwalaly wyprzedzac. Po zewnetrznej to chyba ta sztuka udawala się tylko Gollobowi, raz Zagarowi i Lindbackowi. Zastanawia mnie z kolei co robili Stalowcy na 1 luku w pierwszej czesci.. zaraz po starcie wyjezdzali na srodek luku, a wyprzedzali nas po wewnetrznej bydgoszczanie :-/

W sumie nie wazne.. zobaczymy co pojedziemy w Play-offie. To bedzie najwazniejsze.

Paraz a powiedz ile Twoim zdaniem bylo kibicow na stadionie? Bo widze w relacjach po 8 tys osob.. a jakos na moje oko bylo ich mniej..

paraz 

Wysłany: 2009-07-27, 17:19   

Iman napisał/a:

Paraz a powiedz ile Twoim zdaniem bylo kibicow na stadionie? Bo widze w relacjach po 8 tys osob.. a jakos na moje oko bylo ich mniej..

No w życiu 8.000 na moje nie było, chociaż prosta była w większości pewna. Tutaj jest problem bo ja nie wiem ile wchodzi osób na łuki na prosta wchodzi koło 6.000 więc w sumie koło 6.500-7000 mogło być

ocelot77 

Wysłany: 2009-07-27, 22:51   

Ja gwoli pewnych uwag powyżej. Jonasson NIE ZMIENIAŁ Zmarzlika, więc nie mógł jechać ZA NIEGO w taktycznej, następnieHolta i Gollob mieli po 13 biegach po 11 punktów i żaden NIE MÓGŁ jechać w biegu 14 więc Chomski nie mógł namieszać ze składem na nominowane. Ponadto, Iman, jak obejrzysz powtórkę to wydaje się, że Gollob był dużo szybszy od Holty, tylko nie miał którędy akurat go wyprzedzić. Myślę, że uważał - podobnie jak ja -, że jak będzie przed Holtą, to jeszcze powalczy o zwycięstwo w tym biegu.

MOLU 

Wysłany: 2009-07-28, 21:14   

Chciałbym powrócić do postawy Karlssona w tym meczu... Otóż w Bydgoszczy to były jego 6 zawody w ciągu 8 dni !!! Organizmu nie da się oszukać ,ciągle w podróży i zawody to musi być zmęczenie. No niestety lata robią swoje i tak zaawansowanemu wiekowo zawodnikowi jest cięzko utrzymać formę przez cały sezon startując w 3 ligach. (No niestety,ale wydaje mi się,że PK jest takim samym zawodnikiem jak Rune ,tylko kasa się liczy. W Anglii zagadałem go o te 3 zera w Częstochowie a on z siebie zadowolony,ze jeden bieg był wysmienity...)
Przez to mam olbrzymie obawy przed play-off , obym się mylił i PK dał rade....

Thorgal 

Wysłany: 2009-08-02, 14:25   

Moja teoria jest taka. Nasi wolą spuścić do I ligi Wrocław niż Bydzię to oznacza większe prawdopodobieństwo startów w Gorzowie Crumpa.

Stąd w składzie np. Okoń, a nie Ruud.

To był mecz o pietruchę a porażka wcale mnie nie martwi. Do składu wraca Ruud i w play off walczymy o medal! Przy dobrej dyspozycji Golloba, Holty, Jonassona, Zagara i sredniej Ruuda i Pikeja jestesmy w stanie pokonać drużyny z wyższych miejsc w tabeli.

Odpowiedz do tematu