[Pią 16:48] Michu5:  U mnie shoutbox w telefonie na Chrome też przestał działać. Działa na Firefoksie.
[Pią 20:37] As17:  W całej swojej głupocie Drabik naprawdę okazał się ignorantem i zarozumialcem jak będąc po kontroli i przyznaniu się do <<przestępstwa>> dwa tygodnie później jedzie w mistrzostwach świata. Myślę że bez zawieszenia Drabika minimum na 1 rok się nie obejdzie właśnie dla tego że został mistrzem świata i w tym momencie nie dotyczy to już naszego podwórka tylko światowego żużla.
[Pią 23:18] pan_Stalowy:  Pod kategoriami tematów na forum jest przycisk 'preferencje'. Tam jest opcja 'pokazuj kto jest na forum' kliknijcie że nie i shoutbox śmiga na telefonie.
[Sob 11:14] GM:  As17 Drabik ma farta że szefem WADA został Bańka. Rusko zrobi co trzeba. Drabik nie tyle nasrał w swoje gniazdo, ale narobił prosto na biurko w gabinecie Bańki który ledwie został szefem a już ma śmierdzący problem do rozwiązania. Jedno jest pewne - Rusko to będzie drogo kosztowało... Tu już sam koniak czy whiskacz nie pomoże
[Sob 18:58] As17:  Tego się już nie zamiecie. Po pierwsze wiedzą o tym na na świecie bo to dotyczy MŚJ po drugie jakby mieli zamieść to wcale byśmy nie poznali tematu a sprawa wypłyneła i to na szeroką wodę. A po trzecie Bańka nie będzie umierał za jakiegoś tam Drabika - rok kary dostanie jak nic.
[Nie 17:02] lukasztom1:  Jeżeli Drabik nie otrzyma kary to jak to się będzie miało do Dudka i Laguty?? Zrobi sie z tego niezłe zamieszanie.
[Pon 14:52] grochu_92:  Z nowych wieści Bartek już dostaje oferty. Na stole ma już propozycje m.in. za 3 banieczki ;)
[Pon 15:24] PavelN11:  Cały sezon bedziemy czytali pierdoły pt. ile to Bartek nie dostanie gdzieś indziej, a koniec końców i tak zostanie u nas
[Pon 15:53] grochu_92:  A to jest inna kwestia. Ja mówię, że już oferty spływają i prezes ruszył do pracy. Było już spotkanie z Bartkiem w sprawie przedłużenia umowy.
[Pon 17:56] marcin_crx:  z Bartkiem to trzeba w trakcie sezonu przedłużyc ;)
[Pon 18:54] 23matys:  Grochu to kto taki rozrzutny ??
[Pon 19:03] grochu_92:  Tego nie dociekałem. Nasi zwierają szyki żeby zaproponować dwa z przecinkiem.
[Pon 19:10] 23matys:  Grochu a jak tam w klubie coś się polepszyło po zmianach władzy ??
[Pon 20:25] grochu_92:  Z ocenami myślę, że poczekajmy na spokojnie. Wiadomo nowe zmiany to i nowa energia. Zobaczymy jak to będzie dalej z biegiem sezonu. Tyle co widać po prezesie ma świadomość kasy jaka jest w tym sporcie potrzebna. Poczekajmy na efekty. Chociażby sponsor na stadion czy inni są po to, żeby zatrzymać Bartka czy szukać później wzmocnień.
[Wto 15:20] mazinho:  https://www.youtube.com/watch?v=b9jYCS0CX9M - jak ktoś nie widział to jest tutaj występ Bartka Zmarzlika w Turbokozaku
[Wto 15:53] PavelN11:  mazinho masz moze jakies info dotyczace warunkow umowy $$$ z Manem?
[Wto 16:47] mazinho:  to są "sprawy groszowe", umowa z tą firmą dopiero ma otworzyć furtkę na zawieranie umów za $$$$ z innymi korpobiznesami. Na ten temat rozmawiałem na łamach jednej z miejskich radiostacji, wkrótce to będzie udostępnione publicznie
[Wto 16:48] mazinho:  I firma MAN oczywiście ma też się przyglądać całej dyscyplinie i wtedy dopiero, gdy im się to spodoba może za tym pójdą pieniądze
[Wto 17:18] GM:  Trzeba sobie powiedzieć jasno - Bartka trzeba finansowo liczyć jak za dwóch dobrych grajków. Reszcie prócz Krzycha za rok też kończą się umowy. Mając na uwadze sytuację w jakiej jesteśmy KAŻDY sponsor jest na wagę złota. Za rok różnie może być, IMŚ może zostać kto inny i sponsorzy mogą zwrócić oczy w drugą stronę. Wybrzydzanie w naszej sytuacji na to że ktoś dał tyla i tyle jest nie na miejscu. Kasa to kasa, a my jesteśmy zadłużeni jakbyście o tym zapomnieli.
[Wto 17:24] GM:  Nie ważne ile dał MAN, ważne że dał. Sponsorów trzeba szanować, każdego bez względu na to jaki wkład włożył. Prezes robi wszystko by wykorzystać 5 min Bartka, nawet łapie się sprzedaży nazwy stadionu bo wie że po sezonie będzie nam potrzebna góra pieniędzy by utrzymać skład lub wymienić najsłabsze ogniwa. Z dupy ich nie wyciągnie przecież.
[Wto 20:09] grochu_92:  Z MAN-em jest umowa biznesowa. Warto zwracać na nazewnictwo tego co ogłaszają. Nie użyto sformułowania umowa sponsorska
[Wto 20:11] grochu_92:  Myślę, że obciążeniem dla Prezesa jest umowa z truly. Niestety w dobie dobrej chwili dla żużla my jesteśmy wpakowani w jeszcze rok umowy z truly.
[Czw 10:03] boberGW:  Dlatego nazwę stadionu chcą sprzedać
[Czw 10:17] PavelN11:  I bardzo dobrze, pieniędzy trzeba szukać wszędzie. Nie rozumiem tego oburzenia w mediach społecznościowych, jezdzić w Ekstralidze i mieć Bartka w Stali to by chcieli, więc trzeba zaakceptować pewien stan rzeczy. Teraz sportem rządzi kasa i trzeba się z tym pogodzić.
[Czw 10:17] grochu_92:  Inaczej nie zatrzymamy Bartka ani składu. Niestety ale krytyka Prezesa w tym temacie jest śmieszna. Kibice chcą Bartka i składu, a krzyczą o sponsora w nazwie stadionu. Inne kluby stać na podwojenie kontraktu Bartka, który ma w Stali. I albo kibice to zrozumieją i zaczną chodzić na stadion i wspierać zarząd albo nie będzie nic. Dzisiaj kasa rządzi sportem. Kto ją ma jest z przodu. A Lublin i inni tylko czekają. Z trójką z przodu.
[Czw 10:19] grochu_92:  Z Vaculikiem temat wygląda tak, że Falubaz mocno próbuje go zatrzymać, a Motor już zarzucił sieci.
[Czw 12:24] GM:  Vaculik to nie jest zawodnik na którym można się skupić w 100% snując plany na przyszłość. Trzeba mieć jakieś alternatywy. To jest typ zawodnika który dzisiaj powie ci że za rok wraca, a dzień później będzie w Lublinie lub innym klubie. Choć ja osobiście nie wierzę w ten transfer. Przynajmniej nie za rok. Zanim zacznie się snuć plany na przyszłość trzeba uporządkować te bieżące. A to takie łatwe nie będzie jak niektórym się wydaje.
[Czw 12:25] mazinho:  Macie rację. A Kępa gdzies w towarzystwie sponsora ze spółki skarbu państwa już opowiadał Bartkowi przez kilkanaście minut o Motorze: nowym stadionie, kibicach, pieniądzach i perspektywie na przyszłośc. Przypadek? A grochu_92 odnośnie Vacula ma dobre informacje. Dla Motoru priorytetem - podobnie jak dla nas jest Vaculik.
[Czw 12:26] mazinho:  Jak sobie przeanalizujecie rynek transferowy to poza Vaculikiem w przyszłym roku nie będzie nikogo sensownego i z topu do wyjęcia.
[Czw 12:59] grochu_92:  Najpierw to zarząd musi zbudować budżet żeby zapewnić zatrzymanie Bartka. To jest podstawa. I tak jak powiedział Pan Marek. Albo sponsorzy i kibice muszą to zrozumieć albo kibic po kieszeni. Nie ma innych środków dotacji. Nie jesteśmy Lublinem, że nam miasto da 3-4 mln
[Czw 13:39] PavelN11:  mazinho no i jeszcze o Worynę wszyscy będą się zabijac
[Czw 14:39] PavelN11:  Nie wierzę, ktoś ogarnął tutaj te wyświetlające się urodziny botów, normalnie jestem pod wrażeniem :P
[Czw 16:07] Danonek920:  jak mają za tym iść konkretne pieniądze to niech sprzedają nazwę stadionu sponsorowi. To jest często spotykana praktyka. Każdy pieniądz się liczy
[Czw 17:32] GM:  Nie tylko Lublin się przymierza do Bartka, akcję charytatywną na WOŚP przygotowaną przez nasz klub (kolacja z Bartkiem) wygrał Toruński sponsor :-)
[Czw 17:45] GM:  Mnie martwi też jedna rzecz - nasze miasto pod względem gospodarczym leży i kwiczy. Powoli stajemy się outsajderem na żużlowej mapie Polski. Pod koniec roku mój kolejny dobry kumpel zabrał rodzinę i manatki do Poznania. Jeszcze trochę a zostanę w tym mieście sam bez znajomych... Niby strefa ekonomiczna jest ale zarobki i dojazd to jest masakra. MZK nawet nie stać na autobusy i ludzie ściśnięci jak śledzie jadą do roboty.
[Czw 17:51] GM:  Jeszcze trochę a znajdziemy się w położeniu Piły gdzie psy d... szczekają.
[Czw 19:33] As17:  My już jesteśmy w położeniu Piły miasto się wyludnia a apogeum tego nastąpi za 10-15 lat jak się okaże że w mieście niema pokolenia 40 latków bo ileś procent ludzi wyjechało na zawsze z tego miasta - przez ostatnie 5lat oprócz remontów dróg to co się robi dla rozwoju tego miasta w perspektywie przyszłych 20 lat - NIC
[Czw 21:52] GM:  adagio wszystkiego najlepszego z okazji Twojej starości :-)
[Pią 7:54] Yankes:  As17, miasto nic nie może zrobić, chyba że wyremontują z budżetu biurowiec koło arsenału i będą dopłacać jakiejś firmie IT lub BPO żeby chciała tu być i zatrudniać młodych z Gorzowa i okolic. Mamy dziwne czasy, praca za 2500 na rękę na sztaplarce jest dla młodych po szkole bardziej poniżająca niż klikanie na czas w pdf-y za 1800 na rękę w jakimś biurowcu do którego jadą 5km w godzinę :)
[Pią 11:38] GM:  Wszystkiego najlepszego Asie17
[Pią 14:43] marcin_crx:  ja myślę, że grubo przesadzacie, Warszawą nigdy nie będziemy, nawet Poznaniem czy Wrocławiem, ale Pile do nas daleko ;)
[Pią 18:05] As17:  Tu nie chodzi o to aby być Warszawa czy innym poznaniem tylko o to aby można tu było żyć nie tylko na emeryturze. Miasto musi zainwestować kasę swoją nie uni tu i teraz w inwestycje która przyniesie miastu korzyści dopiero za 15-20 lat ale znajdź mi takiego który wyda kasę a śmietanę spija konkurenci 2 góra 3 lata naprzód tam sięga wzrok władzy nie dalej a wydać swoje bez dotacji jest nie dopomyślenia.
[Pią 20:35] Michu5:  Wszyscy narzekają na nasz Gorzów, ja w sumie też. Ale czy inne miasta podobnej wielkości co my mają lepiej? Byłem w szoku, jak słyszałem, że część zielonogórzan zamieszkała w GW, bo tam niby jeszcze gorszy rynek pracy, niż u nas.
[Pią 20:42] Michu5:  Choć wiem, jak absurdalnie to brzmi myśląc o naszych obozach pracy ;)
[Pon 18:59] darkis:  Ludziska my tu gadu , gadu a nikty nie zauwazyl ze stala sie rzecz niebywala!!!!
[Pon 18:59] darkis:  zniknely urodziny botow!!!|!!moozna strone latwiej na telefonie/tablecie ogradac!!!!!gartulacje dla moderatorow..
[Pon 20:39] grochu_92:  Lotos miał wejść w nazwę na stadion ale ktoś się w koncernie rozmyślił. TT Ciućka
[Pon 21:38] grochu_92:  Brawo brawo brawo... Negatywne podejście i artykuły PRZEMEK nie pomagają, a szkodzą klubowi... Zamiast pchać do przodu to grzebiemy kolejne szanse
[Pon 22:17] GM:  Dziwisz się? Skoro prezes mówił że z Bartkiem ma być Orlen, a teraz podobno stadion miał mieć nazwę Lotos to trochę nie teges nie sądzisz?
[Pon 22:31] mazinho:  Z Przemkiem Ciucka z Przeglądu Sportowego nie mam nic wspolnego
[Pon 22:35] grochu_92:  Ale ze swoim już masz, który musiałeś prostować bo kliknięcia ważniejsze.
[Pon 22:36] grochu_92:  Kto chciałby wchodzić jeżeli kibice krytykują prezesa za to, że szuka kasy na zatrzymanie Bartka. Ciekawe kto za to ma zapłacić. Żeby później nie było płaczu.
[Pon 22:46] mazinho:  Z tym materiałem też nie mam nic wspólnego. Robiłem jedynie rozmowę z prezesem- zostanie w całości opublikowana i tam prezes Grzyb jednoznacznie nie powiedział, że Jancarz na pewno zostanie. Zresztą sam to sobie odsluchasz wkrótce.
[Pon 22:50] mazinho:  Stali Gorzów, której prywatnie jestem kibicem od ponad 25 lat nie zajmuje się w ogóle zawodowo. Jeżdże na mecze wyjazdowe z prywatnej kieszeni, nie interesują mnie clicki, sensacje i tym podobne. Zrobiłem wyjątkowo rozmowe, bo mnie o to poproszono, tak w gwoli wyjasnienia
[Pon 23:00] mazinho:  Grochu92 serio myślisz, że jakiś materiał dt.stadionu miałby zrazić potencjalna firmę? Przy biznesie takie tematy są nieistotne. A taka ciekawostka: ostatnio mój znajomy działający w branży menadżerskiej, współpracujący z paroma zawodnikami powiedział, że Falubaz bardzo mocno bierze pod uwagę odejście Vacula i już teraz wykazują wstępne zainteresowanie potencjalnymi zmiennikami.
[Pon 23:02] grochu_92:  Te wielkie firmy też patrzą na całą otoczkę wokół klubu. Jeżeli robi się gównoburze o tym, że prezes chce Jancarza zamienić na jakąś firmę nie poprawia to sprawy
[Pon 23:05] grochu_92:  Martin ma oferty od nas od Lublina więc nic dziwnego, że próbują się zabezpieczyć.
[Wto 17:49] marcin_crx:  ja nie rozumiem o co jest dyskusja? Przecież może być Stadion im. Edwarda Jancarza, a marketingowo mogą pisać np. na PEPSI ARENIE w Gorzowie odbył się mecz
[Wto 21:08] grochu_92:  Prezes ma łeb na karku i doskonale wie co robić i jak robić. I myślę, że w niedługim czasie jeszcze nas pozytywnie zaskoczy sponsorami ;)
[Sro 13:12] grochu_92:  I kolejna gównoburza:
[Sro 13:13] grochu_92:  https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/865457/zuzel-tego-nie-robi-sie-lege ndom-nawet-real-madryt-odstapil-od-pomyslu-ktory-lan
[Sro 13:49] masters:  O czym trzeba pisać, ale pan Jan nie ma racji.
[Sro 14:38] Adix1994:  W ogóle, porównanie takiego klubu jak Real Madryt, do polskiego klubu reprezentującego, jakby nie patrzeć niszowy sport, w szczególności w porównaniu do piłki nożnej, to jakiś żart. Jeżeli z nazwy nie zniknie Jancarz, a przed tym będzie nazwa sponsora, ale dzięki temu mamy zatrzymać Zmarzlika i zbudować silny skład na 2021, to nie mam nic przeciwko.
[Sro 14:39] Adix1994:  Na prawdę wolę takie ruchy i widzieć, że nowy prezes robi co może, aby budować wysoki budżet, niż biadolenie, że się nie da znaleźć, tak jak to robił Zmora
[Sro 15:26] grochu_92:  Jeżeli chodzi o rozmowy ze sponsorami poruszamy się wgl na innym poziomie
[Sro 15:39] GM:  Ja już definitywnie dałem sobie spokój z SF. Głównie przez reklamy. Dla mnie to nie portal sportowy tylko reklamowy. Już nawet żadne bloki nie pomagają. Jak nie reklamy to wideo się w tekst wcina.Nawet nie starcza już miejsca na teksty to walą jeden artykuł na 5 stron z dwoma zdaniami na każdej. To jest parodia jakiegokolwiek portalu, już Pudelka lepiej prowadzą...
[Sro 15:59] GM:  Natomiast jeśli nie ma kasy to jestem za sprzedaniem nazwy. Ale nie zgadzam się z tym żeby ten tor przebudowywać, według mnie to bez sensu, generuje tylko ogromne koszta. Wystarczy zmienić całkowicie nawierzchnię i zatrudnić dobrego fachowca. Na tym torze można było się ścigać i widziałem to na własne oczy. trzeba tylko się na tej robocie znać. Zatrudnienie Czernickiego do nadzoru będzie kosztowało dużo mniej niż cała operacja poszerzania, pogłębiania i innych robót z tym zawiązanych.
[Sro 16:02] GM:  Jak jeszcze dodamy do tego wiedzę naszego obecnego trenera to mam wielkie obawy do tego czy ten nowy plan budowy wypali... A wystarczy zebrać ten obecny szajs z toru i zastąpić czymś innym. Po co kombinować?
[Sro 16:06] masters:  Obecna geometria to również zasługa Stanleya, więc o to nie mam obawy, że coś zepsuje.
[Sro 16:19] grochu_92:  Co do toru to wiele się od starych czasów zmieniło. Poszerzenie łuków i prostych + nachylenie myślę, że akurat to jest potrzebne. Co do sponsora na stadion. To nie biedowanie żeby szukać kasy. To okazja jaka się może nie powtórzyć,a która my możemy wykorzystać. Chociażby taki Lotos myślę, że w innych okolicznościach nawet by nie usiadl do stolu
[Sro 17:50] Michu5:  Mam jedno życzenie, niech nasz klub nie majstruje przy geometrii, bo to się dla nas bardzo źle skończy.
[Sro 17:54] Michu5:  Powiem więcej, to marudzenie na brak mijanek omal nie spuściło nas do pierwszej ligi w zeszłym sezonie. Wbrew powszechnej euforii, przyszły rok też może być piekielnie trudny, bo mamy ciężkie mecze u siebie na początek sezonu, tak jak rok temu Apator.
[Sro 17:56] Michu5:  Zatem, nawet majstrowanie z nawierzchnią na początek przyszłego roku może być dla nas zabójcze. Jeśli pierwsze mecze nam nie wyjdą, to możemy skończyć, jak Apator, bo padnie całkowicie atmosfera w drużynie.
[Sro 18:20] PavelN11:  Zrozumiałbym takie obawy gdyby nasz tor był naszym atutem. A nie był, co więcej, przeszkadzał naszym zawodnikom więc koniecznie trzeba coś z nim zrobić.
[Sro 18:26] GM:  Tu nie chodzi tylko o nawierzchnię. Mamy najkrótszy tor w E-lidze, przed nami jest ten w Zielonej o 8,5m. dłuższy. Jeśli skrócimy łuki i poszerzymy proste to wyjdzie z tego jajko nie tor.
[Sro 18:31] GM:  Ja nie piszę że jest naszym atutem, ale nie potrzeba robić tak drastycznych kroków, wystarczy wywieźć ten szajs i zastąpić go zupełnie inną nawierzchnią przy pomocy fachowców. To jest problem nawierzchni a nie geometrii toru. Jeśli nawierzchnia będzie do do... to żadna geometria nie pomoże.
[Sro 18:45] Michu5:  Jak nie jest atutem, jak jest? W zeszłym sezonie mimo słabego składu udawało się na naszym torze sporo wygrać, nawet z Unią Leszno, z którą nie wygrał w lidze nikt.
[Sro 18:47] Michu5:  Tylko ten tor, żeby nam sprzyjał, musi być bliższy Paluchostrady, niż betonu, na którym jest większa szansa na mijanki.
[Sro 18:51] Michu5:  Zauważcie, że w meczach w których nam nie szło u siebie (Zielona Góra, stracone bonusy z Toruniem i Częstochową), czasy wyścigów były słabsze, niż w meczach, które wygrywaliśmy. Wniosek z tego jest taki, że przygotowywanie toru "do walki", czyli twardszego jest zawsze ogromnym ryzykiem.
[Sro 20:12] PavelN11:  Z Unia to byl mecz sezonu, z Wroclawiem jechalismy bez Janowskiego, GKM jechal bez jednego juniora, Czestochowa z tego co pamietam tez byla oslabiona. A wygrac z Lublinem i Toruniem to nie byla sztuka.
[Sro 20:14] PavelN11:  Przeciez nasi sie kompletnie gubili na naszym torze, nie wspominajac o meczarniach Zmarzlika kiedy mimo predkosci nie dalo sie nikogo wyprzedzic. Jak nie zmienia w jakis sposob toru lub jego nawierzchni to bedzie strzal w stope jeszcze przed startem sezonu.
[Sro 23:32] Don Lucas:  Jeżeli dojdzie sponsor do nazwy stadionu, to będzie funkcjonował obok Edwarda Jancarza. Nie wierzcie tym głupotom, które wypisują. Eddy NIE ZNIKNIE z nazwy stadionu, to są słowa prezesa Grzyba.
[Wczoraj 8:05] yellow-blue:  Michu, z całym szacunkiem, ale na szczęście jesteś w mniejszości. Kibice chcą toru do walki. Koniec kropka. Raz, że ile można oglądać tą nudę, a dwa - jak może być taki tor naszym atutem, skoro mistrz świata nie może nic zrobić po przegranym starcie?!
[Wczoraj 16:26] Michu5:  Każdy ma swoje zdanie, ja wychodzę z założenia, że widowiskowy tor- ok, to bardzo ważne. Ale jeszcze ważniejszy, wręcz bezcenny jest spokojny byt w Ekstralidze. A do tematu toru zawsze można wrócić, w trochę lepszych dla Stali czasach.
[Wczoraj 16:27] Michu5:  Z fajniejszych wiadomości: Asia Cedrych i Daria Kabała wracają do C + :)
[Wczoraj 16:36] grochu_92:  A Prezes na spotkaniu z Bońkiem ;) I mam nadzieję, że nie tylko ;)
[Wczoraj 16:49] GM:  Ta... dogadują kontrakt Kowalczyka pod 8 :-) Gość się na wszystkim zna, gada że motor sam jedzie i będziemy mieli drugiego Zmarzlika. A jaka atmosfera w drużynie będzie - wszyscy na bani przed meczami :-)
[Wczoraj 16:56] Michu5:  Kilka flaszek mu zaproponować, to na takie derby na pewno by przyjechał jako VIP :)
[Wczoraj 16:57] Michu5:  Ja myślę, że na naszej wieżyczce VIPów Kowalczyk by się czuł, jak ryba w wodzie :)
[Wczoraj 18:24] mazinho:  Michu5 my byt już mamy pewny przed sezonem. Przy takim Rybniku, który nie ma juniorów i dobrych seniorów nie da się nie utrzymać. Trzeba w nowym sezonie rozliczać na bieżąco trenera i toromistrza. W sport bez emocji i widowiska nie wejdzie żaden sponsor i kibice też się dalej będą wykruszac
[Wczoraj 18:46] GM:  Przed sezonem nie ma pewnego mistrza ani spadkowicza. Skład na papierze to jedno, a forma zawodników to drugie. Mogą też dojść - odpukać - kontuzje i cały plan może się posypać w każdym zespole.
[Wczoraj 22:56] Don Lucas:  Jeżeli Wrocławowi zawieszą Drabika, to oni z pewniaka do play-off staną się drużyną walczącą o play-off
[Wczoraj 22:57] Don Lucas:  Wtedy tylko Leszno i Cz-wa będą pewniakami, a reszta będzie miała bardzo równe szanse, ze wskazaniem na nas i na Lublin.
[Dzisiaj 0:01] lomboNET:  Wydaje mi się że zbytnio lekceważymy Falubaz...
[Dzisiaj 7:11] PavelN11:  Lublin? Jakby faktycznie stracili Drabika to ja bym stawiał na nas i GKM
[Dzisiaj 11:01] GM:  Ja uważam że PO będzie dla nas sukcesem.