Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

KS "Stal Gorzów" - PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA

szept - 2009-06-26, 07:10
Temat postu: PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
Witam.
Wszyscy wciągneli się w rozgrywki ligowe naszych ulubieńców (m.in. ja) a sprawa wygląda dość dziwnie.
Chyba mamy pierwszy rok w którym nadal nic nie słychać o memoriale!

Zna może ktoś odpowiedź na pytanie postawione w temacie?

Pozdro dla zawodników i kibiców STALECZKI!!!! hehe

michal1999333 - 2009-06-26, 11:18

Ja słyszałem od kolegi, że memoriał będzie na 99% ale obsada pozostanie narazie niespodzianką
Rogos94 - 2009-06-26, 12:00

Wczoraj Komarnicki powiedział to co kolega wyżej. Memoriał odbędzie się na 99 % obsada nieznana ale gwiazdy będą a termin to 9 sierpnia
szept - 2009-06-26, 16:43

troche dziwnie sierpień ale domyślam się, że termin podyktowany napiętym terminek eligi!!
Z gwiazd to pewnie z poza Staleczki będzie można liczyć na Crumpa.....ale poza tym ciekawe

Pao - 2009-06-27, 11:49

9 sierpnia to jedyna data z zakresu sobót i niedziel, kiedy nie ma imprez FIM i meczów w Ekstralidze, dlatego właśnie wtedy odbędzie się Memoriał.
szept - 2009-06-29, 08:00

Faktycznie sierpień nawet na ZUZELEND.COM ostatnio napisali, że już potwierdzone http://www.zuzelend.com/n...ierpnia,1881,25

Teraz zostaje kwestia "aktorów" tego spotkania hehe
Piszcie jak macie jakieś wieści!!!!
pozdro

Pao - 2009-06-29, 09:27

szept napisał/a:
Faktycznie sierpień nawet na ZUZELEND.COM ostatnio napisali, że już potwierdzone

w Skarbie Kibica 2009 wydanym pod koniec marca w Świecie Żużla memoriał figuruje w kalendarzu 9 sierpnia wiec nie musieli potwierdzac.

szept - 2009-07-24, 15:43

Wczoraj po południu oglądałem TVP Gorzów Wielkopolski. Potwierdzili informacje na temat memoriału i dodatkowo wiadomo już, że na pewno będzie zeszłoroczny zwycięzca i jednocześnie były zawodnik STALi
Jason Crump,
co do reszty obsady nie podano szczegółów.
Ale chyba ważniejszą informacją jest to, że ma się zmienić tryb rozgrywek (który w historii memoriału miał taką samą formę)...o ile dobrze zrozumiałem zawody mają przybrać forme zawodów par klubowych!!!!!
Ciekawe jak taka zmiana wpłynie na emocje które panują w czasie upamiętniania E. Jancarza?

STALone_ZG - 2009-07-24, 16:43

szept napisał/a:
o ile dobrze zrozumiałem zawody mają przybrać forme zawodów par klubowych

O ile dobrze ja z kolei słyszałem, to obok seniora, w parze ma jechać junior. Niezły pomysł! Fajnie byłoby zobaczyć np. Cyrana w parze z Gollobem objeżdżających Rudego :lol: Zawsze to jakaś odmiana od innych turniejów memoriałowych i naprawdę mogłoby być ciekawie, co przyciągnęłoby kibica na trybuny. Poza tym chyba i dla klubu chyba byłoby tańsze. Nie wiem jak się płaci w takich okazjonalnych turniejach, ale zakładając, że gwiazda nie przyjeżdża tylko za zwrot kosztów, to wtedy mamy 14 zawodników, z czego tylko 7 seniorów-gwiazdorów!

Thorgal - 2009-07-24, 22:35

Crumpa jak najbardziej trzeba zapraszać i "męczyć go" propozycjami startów. Im częściej pojawia się w Gorzowie tym lepiej. Mam nadzieję, że nawet jeśli Wrocław się utrzyma (w co chyba nie wierzę) to Jason przejrzy na oczy, że w tym klubie jako zawodnik nie ma perspektyw zaś trybuny świecą pustkami.

Memoriał więc ma przede wszystkim jeden cel: spotkanie pana Władysława z Jasonem, ew. innymi zawodnikami, którzy mogą zasilić klub. Reszta ( w tym forma zawodów i ich wyniki) jest BEZ ZNACZENIA.

boberGW - 2009-07-25, 09:38

Co do obsady to pewnie będą w memoriale zawodnicy klubów zagrożonych spadkiem, bądź ci, którym kończą się kontrakty w tym roku. Tak sądzę, ponieważ Memoriał zawsze był dobrą promocją naszego klubu oraz doskonałą okazją do przeprowadzenia "luźnych" rozmów z zawodnikami.
Bula - 2009-07-25, 18:59

STALone_ZG napisał/a:
Poza tym chyba i dla klubu chyba byłoby tańsze

Nie myślicie, że klub nie bez powodu zrobił turniej par na memoriale by zaprosić jedynie siedem "gwiazd"? Może chodzi tu o problemy finansowe, o których się mówi a nie o jakieś rewolucje w rozgrywaniu memoriału? Ja osobiście jak przyjdę na takie zawody to nie będę się czuł jak podczas memoriału. To już nie będzie to samo...

szept - 2009-07-27, 13:13

Jak podaje rzecznik Staleczki J. Dreczka zaproszenia poszły również do sąsiadów z Zielonki tj. do pary Grzegorzów Walaska i Zengoty, nic więcej na temat obsady nie ujawnił.

wiecej http://miasta.gazeta.pl/g...e_nie_bylo.html

PGE SPEEDWAY CUP 2009 XII MEMORIAŁ EDWARDA JANCARZA
odbędzie się
9 sierpnia o godzinie 19:00

marcin_crx - 2009-07-29, 14:29

Brawo dla zarządu, Walasek z Zengotą potrenują sobie przed pierwszym meczem rundy PO 16 sierpnia.

Zapomnieli już jak było przed rokiem? Najpierw turniej młodzieżowy, potem półfinał IMP, a na koniec po treningu Zengoty, Walaska i Dobruckiego na naszym torze, przyszła piękna porażka...

zibro007 - 2009-07-29, 14:48

Przeciez nie jest powiedziane ze na lige bedzie przygotowana taka sama nawieszchnia jak na memoriał.Więc nie wiem po co te obawy.
Bula - 2009-07-29, 21:53

Co za różnica jaka będzie nawierzchnia? Dobry trening nie jest zły. Dlatego nie wiem czy zapraszanie Walaska i Zengoty to dobry pomysł.
MateoKSSG - 2009-07-29, 22:07

Buła ma racje, troszke potrenuja ;d
a przeciez geometria toru się nie zmienia.... tylko nieraz warunki na torze...

Bula - 2009-07-30, 10:46

http://zuzelend.com/news,...ancarza,2319,25

Czy rezygnacja z Polonii to dobry pomysł? W sumie zawody będą ciekawsze bo zaprosiliby Jonssona i Sajfutdinova, i mało prawdopodobna byłaby porażka bydgoszczan. Remis byłby dla nich najgorszym rezultatem w biegu.

Ciekawe tylko czy nasi działacze wykorzystają sytuację do rozmów z potencjalnymi wzmocnieniami? 8-)

szept - 2009-07-30, 11:05

Bula napisał/a:
http://zuzelend.com/news,pierwsze-szczegoly-dotyczace-xii-memorialu-edwarda-jancarza,2319,25

Czy rezygnacja z Polonii to dobry pomysł? W sumie zawody będą ciekawsze bo zaprosiliby Jonssona i Sajfutdinova, i mało prawdopodobna byłaby porażka bydgoszczan. Remis byłby dla nich najgorszym rezultatem w biegu.

Ciekawe tylko czy nasi działacze wykorzystają sytuację do rozmów z potencjalnymi wzmocnieniami? 8-)

Ja tam mogę po tym stwierdzić tylko tyle, że wreszcie normalne ceny biletów!!!!
Na lige powinny takie być a na pewno stadion nie miałby pustych dziur, no nie licząc meczy podwyższonego ryzyka czy np. powiedzmy wyższej rangi.

PS. Ktoś może wie czy podczas niedzielnego meczu w kasach będzie można dostać bileciki na memoriał?

vendeta - 2009-07-31, 19:31

Nawet jesli nie bedzie to mozliwe,to mozesz przybyc do Gorzowa troszke wczesniej i zakupic owe bilety w Askanie.
Formula Memorialu wyjatkowo mi sie podoba i zapowiada spore emocje.
Bilety rowniez dobre,ale akurat to nie dziwi bo bedzie to 3 impreza na gorzowskim torze w ciagu 14 DNI,wiec wgdyby ceny byly wyzsze ludzie musieliby zaczac wybierac/rezygnowac z jakichs meczow,co i tak napewno bedzie meic miejsce,ale w zwiazku z tymi jakze atrakcyjnymi cenami zjawisko to bedzie byc mzoe troszke mniejsze.

FSL - 2009-08-04, 10:14

A w jakiej cenie są bilety na Memoriał i od kiedy można je kupić w Askanie ? Pozdrawiam
Tomash148 - 2009-08-04, 10:23

O ile dobrze pamiętam , to chyba 20 zł normalne na niską i 30 zł na wysoką. Ulgowe 50% ceny.
boberGW - 2009-08-04, 11:21

jest napisane na stronie głównej
kondzixks - 2009-08-04, 13:35

ile kosztuje program na zawody bo nigdzie nie pisze??
boberGW - 2009-08-04, 13:45

10 zł, a jak masz karnet 7zł.
Thorgal - 2009-08-04, 21:00

Dziwne, że na forum zakłada się temat o Memoriale a nikt nie założył wątku o najważniejszej imprezie krajowej jakim był finał IMP i zwycięstwo naszego zawodnika.

Gdy takowy założyłem, moderatorzy-cenzorzy przenieśli moją wypowiedź do działu "Tomasz Gollob", a temat usunęli. O IMP nie wolno rozmawiać na tym forum. Fajnie, co? ;-)

Edit by moderator:
Widocznie masz nauczke na przyszlosc zeby nie zakladac watkow. Skoro nie potrafisz zrozumiec panujacych zasad na forum tzn. o nie powielaniu watkow, a te wlasciwe umieszczac w odpowiednich dzialach.

szept - 2009-08-05, 08:22

czyżby zmiany w obsadzie na memoriał?
Serwis sport24 podaje że od nas jedzie Rysiek a o ile pamiętam miał jechać Tomek.

Z kolei (jeżeli to prawda to moim zdaniem właściwa decyzja biorąc pod uwagę PO) ma zabraknąć ekipy z myszką miki na plastronie hehe
Ciekawe czy to info jest prawdziwe
http://www.zuzel.sport24....iale-ejancarza/

PS piszą też o Jaguśu i Kus ale po wczorajszej wywrotce tego pierszego okazało się, że ma złamanie i jego występ stoi pod znakiem zapytania http://www.zuzel.sport24....ada-w-gorzowie/

mumak - 2009-08-05, 10:04

prawdziwe w 80% bo te 20 % to jagus z polamanym nadgarstkiem ;], ktorego nie bedzie
wawrzyniec - 2009-08-05, 10:32

Gollob się wycofał, ponieważ w meczu z Lesznem odnowiła się kontuzja ręki. Widocznie w poniedziałek mniej bolało, bo w Szwecji pojechał.
Odkąd pamiętam skłąd memoriału był fantastyczny, a jak się przychodziło na stadion to padało "niestety słynny X nie mógł przyjechać, ale organizatorzy w ostatniej chwili sprowadzili zawsze walecznego i popularnego Y". Waleczny Y przeważnie był zawodnikiem zdobywającym coś koło 3 punktów, bo był wyrwany z 2 linii jakiegoś zespołu i jego obecność nie wnosiła nic do Memoriału. Czepiam się, ale zawsze mnie to wkurzało, bo wyglądało na "kfyt marketingowy".
Fajnie że klub próbuje coś zrobić z formułą mamoriału, bo najwyraźniej turnieje indywidualne bez rangi walki o tytuł mistrzowski są już mało atrakcyjne. Turniej par też raczej zanudzi, bo raptem 6 wyścigów będzie w Gorzowianach wzbudzać emocje, a wątpię w jakąś zażartą walkę pomiędzy zawodnikami na tydzieiń przed PO.
Kiedyś padł pomysł, żeby w ramach memoriału zrobić mecz Polska - USA. Aktualnie USA nie ma drużyny, ale ja bym chętnie zobaczył mecz ze Szwecją, Danią, Australią lub nawet Rosją. Szkoda, kiedyś takie mecze bywały, teraz bardzo rzadko słyszy się o tzw test-meczach międzypaństwowych.

boberGW - 2009-08-05, 11:59

Generalnie mam złe przeczucia, co do memoriału. Boję się, że to będzie wielki niewypał. Jak dla mnie nie ma praktycznie żadnej reklamy, marketingowo ta impreza leży. Klikając na stronie głównej odnośnik wchodzimy na stronę sponsora, gdzie nie ma żadnych informacji o zawodach.
Poza tym do Memoriału zostało zaledwie 4 dni, a nie wiadomo kto w ogóle w nim pojedzie. Po prostu czeski film. Jedyne, co zostało perfekcyjnie i szybko podane to ceny biletów.
Mam nadzieję, że przez chaos organizacyjny nie ucierpi frekwencja w niedz.

mumak - 2009-08-05, 12:16

chaos to jest i to wielki informacja o skladzie zostanie podana dopiero w piatek kidy wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik na dzis wiadomo z organizatorzy szybko musza sie dogadac z kims z torunia, pozostaje czekac

Ps sklady nawet ciekawe są ;]

Bovit - 2009-08-05, 13:47

Mnie rusza coś innego, mianowicie to, co odwala szanowny pan Dreczka.

Po co puszczać w eter KŁAMLIWE informacje Panie Dreczka?? Pytam się po co?? Znów wychodzimy w kraju na bałwanów (w zasadzie to klub, ale najbardziej to Pan). Po co gadanie, że Zengoty Dowhan nie puści na memoriał?? Czy to tak trudno ogarnąć, że zaraz ktoś zadzwoni do Dowhana i wyjdzie szydło z wora?? KOMPROMITACJA!

vendeta - 2009-08-05, 20:30

Kompromitacja?

Mocne slowo.Zarzad musial jakos wyjsc z twarza po decyzji o usunieciu falubazow z memorialu.Co mial powiedziec?Niestety jako ze jedziemy w Po derby,odwolujemy zielonych.
W sumie moze i tak powinni zrobic.Czy w polsce kogos by to zdziwilo?
A nawet jesli to co?Lac na to.Mysle ze kazdy gorzowianin bedzie zadowolony ze tych panow nie zobaczymy(chocby z obaw przed ich lepsza jazda w czasie derbow)a i Grzegorze plakac pewnie niebeda(poza zalem ze nie sprawdza jakichs ustawien na Jancarzu)

Nie przesadzaj Bovit,nie rob scen.

Aha,i jeszcze jedno.Slowa swoje powinienes kierowac chyba do zarzadu,nie uwazasz?
To co mowi Dreczka nie jest jego "widzi mi sie" tylko stanowiskiem zarzadu Stali Gorzow.

Zgadza sie? :-/

Gregor - 2009-08-05, 20:50

Ja zdecydowanie jestem za tym żeby zawodników falubazu niedopuścić do startu w memoriale :-)
Bovit - 2009-08-05, 21:03

Ja też się cieszę, że nie wystartują panowie G z ZG. Chodzi o to, że aż tak kłamać to nie wypada... Od dziś nie ufam już w niczym Dreczce (nie ważne czy to on wymyśla czy nie). To już kolejny raz, że w naszym klubie jakiś przekręt. Najpierw rekord toru Zengoty, teraz bezczelne kłamstwo, które wyszło na jaw w ciągu 2h...

Nie ładnie. Już teraz się zaczynam zastanawiać, czy nasi juniorzy nie zostali zmuszeni do tego, co powiedzieli na konferencji (vide Zmarzlik).

santacruz - 2009-08-05, 21:41

Ja tam bym chłopaków z Zielonej zaprosił na memoriał. Niech przyjadą najlepiej z Dowhanem. Po memoriale Władek wziąłby ich do porządnego lokalu, postawił jakieś dupeczki i UMÓWIŁ SIĘ NA 2 REMISIKI w play offach. Mi to pasuje. I nawet niech biorą ze sobą swoje sektórówki... gdybyśmy awansowali do półfinału miałbym to w dupie.
marjano82 - 2009-08-06, 06:30

Ja też bym ich zaprosił...ale dlatego właśnie by pokazać, że sie ich nie boimy i niech sobie czytają nasz tor do woli:) zrobić na memoriał jakiś specyficzny tor, jakiego u nas wcześniej nie było i później nie będzie i te przełożenia przetestowane będą mogli sobie włożyć w głęboką d... :) Zresztą bez zawodników 2 w tabeli zespołu obsada zawodów jakaś bardziej mizerna będzie.
marjano82 - 2009-08-06, 11:06

To robi się ciekawie....Pedersen jedzie w Memoriale...no no no...
quentin - 2009-08-06, 16:27

Moim zdaniem sprawa z występem Walaska i Zengoty jest kompromitująca dla klubu, a w szczególności dla działaczy, którzy nim zarządzają. Jeżeli się kogoś zaprasza i 2 tygodnie temu oznajmia, że w memoriale nie pojedzie tylko para z Bydgoszczy, a następnie zaczyna się kręcić z obsadą "dziękując" żużlowcom z Zielonej Góry, to chyba coś jest nie tak. Czy nie było w klubie osoby, która spojrzała i powiedziała innym: "Wiecie, że możemy trafić na Falubaz w PO". Ciekawie czy podobnie zachowywaliby się nasi działacze gdybyśmy trafili na Unię Leszno albo Włókniarz. Czekam na głosy krytyki :-D
Tomash148 - 2009-08-06, 18:53

quentin napisał/a:
Czekam na głosy krytyki

Sądzę , że tylko powiedzmy delikatnie lekko skrzywiony człowiek będzie Ciebie krytykował za tę wypowiedź. Jak najbardziej trafnie to ująłeś. Jest to w szczególności kompromitacja dla organizatorów turnieju. Tak się po prostu nie robi. Podejrzewam , że niejedni się teraz z nas śmieją , ale co tam... Naszym widocznie to nie przeszkadza.

deja vu - 2009-08-06, 20:37

a czemu wierzycie Dowchamowi a nie Komarowi? Mi osobiście zwisa czy przyjedzie reprezentant szczurogrodu czy nie, turniej ma silną obsadę i bez wałlaska i zygoty będzie wyśmienicie obsadzony. Nie chcą jechać, bez łaski.

Z Żółto-niebieskim pozdrowieniem

Gregor - 2009-08-06, 21:01

deja vu napisał/a:
Nie chcą jechać, bez łaski.

Z tego co mi wiadomo to Walasek i Zengota chcieli a Organizatorzy cofneli zaproszenia

szept - 2009-08-07, 07:59

moim zdaniem sprawa wygląda co najmniej dziwnie bo Zengota i tak będzie startował u nas!!!

Natomiast zawodnicy już dostali umowy więc czy podpiszą czy nie do nich należy. Jeżeli wyrażaliby chęć startu na ich miejscu już bym się o to ubiegał mając umowe w ręce a przynajmniej walczył bym o prawde przedstawiając w/w świstki.

Jak narazie zrobiła się dziwna nagonka na naszego Prezia a znając dotychczasowe "osiągnięcia" Dowhana nie zdziwiłbym się jakby to był jego wyskok bo nic innego nie słyszałem żeby wymyślił przed tymi derbami.

PS. Gregor nie wiem czy jest tak prosto cofnąć umowe!!!???

Wojtek - 2009-08-07, 09:06

Skończcie ten bezsensowny temat, nie zauważyliście, że przed każdymi derbami Dowhan czymś podsyca atmosferę? Czym takim wam podpadł Komarnicki i nas zarząd, że nie wierzycie swoim tylko tym z południa i na koniec Dowhan i Falubaz nie mają nic do gadania w tej sprawie, to organizator o wszystkim decyduje. Postanowił tak, a nie inaczej i koniec tematu. To jest memoriał, który się jedzie towarzysko, a falubazy płaczą nad tym jakby ich Stal wygryzła z ligi ;s
Stalista - 2009-08-07, 09:46

Ojj za duzo sie tu chlopaki Wirtualnej Polski naczytali i teraz padaja za kazdym malym zgrzytem wielkie slowa jak "kompromotacja", "skandal" itd. Wojtek to ujal najlepiej. Znowu lament na tym forum bo myszki z poludnia jakies piski odstawiaja i oczywiscie to znowu wina naszego zarzadu. Gorzow pod nickiem to tu niektorzy maja chyba jedynie symbolicznie ;-)

Co do memorialu, obsada jest mocna z falubazami czy bez. jesli pogoda wytrzyma do niedzieli tak jak jest dzisiaj na przyklad, to bedzie to wspaniala impreza.

marjano82 - 2009-08-07, 09:49

A ja powtarzam że Zielona powinna pojawić się na Memoriale. Choćby dlatego, że ich brak to oznaka naszej obawy o wynik derbów w PO, o chęć rozszyfrowania toru oraz ogólnie tego, że obawiamy się z nimi przegrać lub żeby wygrali ów Memoriał. Z drugiej strony jak patrzę na listę startową i naszych reprezentantów- Ruune Holtę i T.H. Jonnasona mam jakiś niesmak... dokąd doszliśmy, że nie mamy ani jednego gorzowianina mogącego wystartować jako godny rywal dla innych zaproszonych zawodników... Że nie reprezentuje nas kapitan zespołu a jedyny wychowanek jedzie w parze z Pedersenem, który traktuje nasz Memoriał jako trening w powrocie na tor po operacji... z drugiej strony jak się młody spręży to może jeszcze razem z Nickim zawody wygrać...to byłyby jaja:)
Tabaskokssg - 2009-08-07, 10:04

[]
Bovit - 2009-08-07, 10:05

Cytat:
A ja powtarzam że Zielona powinna pojawić się na Memoriale. Choćby dlatego, że ich brak to oznaka naszej obawy o wynik derbów w PO, o chęć rozszyfrowania toru oraz ogólnie tego, że obawiamy się z nimi przegrać lub żeby wygrali ów Memoriał.

Nie ma się co unosić honorem. To już nie przelewki i równie dobrze można by napisać, że skoro się nie obawiamy nikogo, to nasi mogą jechać z opaskami na oczach ;-)
Tylko po co?? Żużel dzisiaj składa się z detali i o wygranej decydują zdawać by się mogło nieistotne czynniki.

Lepiej wpuścić Falubazów i odpaść z honorem? Czy jednak lepiej być może awansować?? Aaaa, i może skoro już mamy wpuścić Grzegorzów na Śląską to poprosimy Roberta, żeby udostępnił naszym tor w sobotę poprzedzającą mecz rewanżowy w ZG??

Cytat:
Na pewno jakby była GORZOWSKA para sludzi by przyszsło więcej

Zaprośmy więc Flisa, Hućkę i Jarka z wędką, emocji i śmiechu będzie "coniemiara" :mrgreen:

Taki jest żużel, nie ma co się podniecać swojakami, skoro np taki Piszcz wybiera już Anglię zamiast swojego polskiego klubu... Czym on się różni od obcokrajowców?? A no tym, że obcokrajowiec wybiera Polskę ;-) (vide Zagar, Zorro)

Iman - 2009-08-07, 10:10

Cytat:
Ja nie rozumiem, po co chrzanili, że Cyran jedzie z Jonssonem, że Goluś jedzie dajcie spokój Zmarzlik z Nickim w parze, to jak z diabłem w parze...

Cyran raczej nie pojedzie, bo wczoraj mial upadek, a Zmarzlik pewnie dlatego jedzie z Nickim a nie AJ, bo para z Pedersenem jednak wiecej ma szans na zdobycie wiekszej ilosci punktow. Nie oszukujmy sie, ale Pawel ma najmniejsze doswiadczenie wsrod tych juniorow i sprzet pewnie tez slabszy :)

Tabaskokssg - 2009-08-07, 10:14

No tak, zapomniałem o kontuzji Cyrana, ale jest wpisany jako Rezerwowy. seba by się przydał to by nam powiedział jak tam zdrowie Łukasza ;d
marjano82 - 2009-08-07, 10:38

I tak uważam, że nie stawia nas to w dobrym świetle. Rozumiem i przyjmuję do wiadomości argumenty Zarządu, fakt faktem że w wypadku startów zielonogórskich Grzegorzy w GW w Memoriale mają chłopaki handicap przed derbami za tydzień ale jestem pewien że jeśli będą bacznie obserwować zawody i tak sporo dowiedzą się o torze i sposobach na to, by jechać na nim szybko- szczególnie Zengocie tego tłumaczyć nie trzeba bo facet rekord toru wyciął i fakt jest faktem...niestety...
A wracając do składów wydaje mi się, że pary Wrocławia i Częstochowy prezentuja się najlepiej i jeśli nasi nie staną na wyżynach swoich umiejętności to raczej małe szanse na ich pokonanie..

MOLU - 2009-08-07, 20:02

Mnie zastanawia jedno dlaczego w memoriale nie wystąpi Gollob? Przyjeżdża 3 najlepszych żużlowców świata (Crump,Pedersen,Hancock),a nie ma najlepszego Polaka zawodnika miejscowego klubu...?! Tomek olał sobie MPPK ,a teraz memoriał...
FoRk - 2009-08-07, 20:29

Ja słyszałem, że Gollobowi odnowiła się kontuzja ręki i nie chce ryzykować przed play-offami.
Maciex - 2009-08-07, 20:59

MOLU napisał/a:
Tomek olał sobie MPPK ,a teraz memoriał...

Po pierwsze Tomek nie olał MPPK. Moim zdaniem to polityka klubu uniemożliwiła występ Golloba w MPPK. Klub chyba nie chcę obciążać Golloba i Hotlę dodatkowym startem bo ważniejsza jest liga. Rok temu też Gollob i Holta nie startowali. A powiedzmy sobie szczerze czy MPPK są prestiżową imprezą? Raczej nie. Zobaczmy kto bedzie jeździł w finale. Jaguś,Miedziński,Walasek,Protas,Dobrucki,Kołodziej i Świderski. Wyminiłem celowo tylko gwiazdy. Zatem czy warto występować w takiej stawce. Lepiej skupić się na lidze bo ona jest najważniejsza.

Co do absencji Golloba w memoriale to według klubu ma lekką kontuzję ręki. Czy to prawda hmm?? Trudno stwierdzić.

Mam nadzieję że XII Memoriał im. Edwarda Jancarza będzie świetną imprezą i po cichu liczę że padnie rekord toru i niech to zrobi nawet ten Pedersen ważne zeby pokonać ;)

Pozdrawiam

zecke - 2009-08-07, 22:30

Co do MPPK do dzisiaj na konferencji Chomski stwierdził, że te zawody tracą na prestiżu i zawodnicy odmawiają startu w tych zawodach...

Co do Memoriału.. Fakt brak Tomka może być widoczny, ale zobaczymy co pokaże Holta z młodym, a do tego Paweł w parze z mistrzem świata ;)
Zawody zapowiadają się ciekawie :) Tylko, żeby za dużo zawodników sobie tego nie odpuściło i tylko odjechało :)

Greg - 2009-08-07, 23:44

Krotka informacja...

Zapraszamy ludzi do s16 w celu testu przed falubazem. Robimy akcje kilku przyspiewek, powtarzamy je, cwiczymy, dajemy na dwei strony... dobrze by bylo aby przyszlo nas sporo bedzie fajny efekt i pewnie uswiadomi nie ktorym co trzeba robic 16 sierpnia. tak wiec podczas memorialu zapraszamy na s16!

GrandGw - 2009-08-08, 10:34

musze wtrącic swoich pare groszy ;) wg mnie zamiana formuły rozgrywania memorialu nie jest przypadkowa i bynajmniej nie chodzi tu o u atrakcyjnienie zawodow;) bo prawda jest taka ze prawdopodobnie zawodnicy beda mieli placone za punkty a nie za zwycieztwo parowe;) wiec jesli pedersen jonsson bądz hancock wyjdzie ze startu to bedzie sie oglądal za swoim kolega z pary? watpie ;D pelny gaz i heja do mety ;) ale do sedna;) po tym sezonie thj konczy wiek juniora i mysle ze to wlasnie jest glowny powod dla ktorego te pary skladaja sie z seniora i wlasnie juniora bo kazdy oganiety wie ze taki memorial zwlaszcza w sierpniu jest doskonala okazja do poczynienia pierwszych rozmow odnosnie startow ;) reasumujac potrzebujemy juniora i to wlasnie w tym celu władek zaprasza juniorow z ktorymi napewno bedzie rozmawial i czynil jakies podchody ;) zwłaszcza z janowskim i vaculikiem z wiadomych powodow ;)
Bartek - 2009-08-08, 11:51

Po części zgadzam się z tym, co napisałeś. Myślałem również nad tym, że może nie było aż takich środków, żeby zapraszać 16 zawodników z najwyższej półki, dlatego zdecydowano się na formę senior+junior.

Poza tym, nie oszukujmy się, memoriał nie przyciąga aż tak dużej uwagi. Ludzi przychodzi mało, stąd też może pomysł na zmianę formuły rozgrywania zawodów. Wiadomo, że zawody indywidualne to mniej walki, niż parami (w przypadku turnieju towarzyskiego). Teraz zawodnicy będą musieli sobie pomagać chociaż w najmniejszym stopniu aby coś ugrać. Gdy każdy jechał na swój rachunek, nie było prawie żadnych emocji. Nikt nie chciał jakoś specjalnie wyprzedzać, żeby nie ryzykować kontuzji itd. Zawodnicy wykorzystują takie turnieje również jako poligon do testowania sprzętu, o tym też należy pamiętać.

vendeta - 2009-08-08, 13:33

Ma nadzieje ze PGE jak i Wladek nie beda mocno rozczarowani(a prezes cos wspominal o "liczeniu na blisko komplet ludzi" ) frekwencja, bo o komplecie czy nawet 11-12 tysiacach mozna raczej zapomniec tym bardziej ze przed nami zbliza sie mecz sezonu...z rekordowymi cenami biletow.
Pewnie kazdy nastawia sie juz na te zawody i mimo ze ceny biletow na memorial sa naprawde fajne to watpie czy dobijemy do 10 tysiecy,choc chcialbym aby tak bylo.

Tak sie zastanawiam do kiedy beda bilety na derby?Czwartek?

Zazwyczaj chodze w 2-4 osoby a teraz juz ponad 10 chetnych:)

zielu - 2009-08-08, 14:20

Cytat:
Zazwyczaj chodze w 2-4 osoby a teraz juz ponad 10 chetnych:)

I to mnie wkurza. Zamiast pokazać swoje oddanie i miłość do klubu bez względu na jego pozycję w tabeli, bez względu na jego ostatnie wyniki i przychodzić na każdy mecz to ludzie w Gorzowie potrafią się zmotywować i przyjść w komplecie tylko na derby lub gdy klub walczy o najwyższe cele (patrz finał o E-lige z Ostrowem). I właśnie tacy sezonowcy i zabierają miejsce tym najwierniejszym, którzy przychodzą zawsze. Bo dam sobie rękę uciąć, że wiele osób nie będzie w stanie kupić biletu przez takich właśnie "kibiców". Ja osobiście wole 8tysięcy oddanych fanatyków niż 12tysięcy kibiców sukcesu, którzy po 2-3 porażkach z rzędu tracą miłość do Stali.
Sorry za taką 'delikatną' odskocznie od tematu.

vendeta - 2009-08-08, 15:04

hehe kazdy wolalby 8 tysiecy fanatykow ale takich w takiej liczbie to chyba sam Lech niema.
Co do derbow...
Gorzowscy wierni kibice napewno obejrza ten mecz.
To wlasnie oni kupuja bilety duzo wczesniej a sezonowcy najczesciej w dzien meczu ale tym razem watpie by cos takiego sie udalo.

tak czy owak Twoje obawy sa raczej bezpodstawne ze sezonowcy/"meczowcy" zabiora bilety tym ktorzy chodza na niemal wszystkie mecze.

A ze takie zjawisko jak opisales ma miejsce w Gorzowie to zadna nowosc i nic temu sie niezaradzi a napenwo nie ROBIĄC bilety po 25/45.

Blokers:
Można inaczej? masz już jedno ostrzeżenie za przeklinanie na forum i pracujesz sobie na kolejne... :roll:

Iman - 2009-08-08, 15:46

Kibice co przychodza na kazdy mecz to zazwyczaj maja karnety, wiec jemu miejsca nie zabierzesz :D tymbardziej na naszym stadionie, gdzie kazde miejsce jest przypisane.

Jezeli ktos idzie tylko na derby raz do roku to raczej ciezko powiedziec, ze to kibic - raczej osoba, ktora wiedzac jaki to jest mecz szuka jakis atrakcji. Pomijam oczywiscie tych, ktorzy nie maja pieniedzy na inne mecze - bo i takie bywaja przypadki.

Nie ma co sie jednak burzyc. Bedzie ponad 12 tys to tylko sie cieszyc, ze moze ktos z tych nowych zostanie kibicem Stali a jak nie to zawsze i tak spory zastrzyk finansowy dla klubu :)

Ale wracamy juz do tematu watku...

KIBIC1 - 2009-08-08, 16:25

vendeta napisał/a:
hehe kazdy wolalby 8 tysiecy fanatykow ale takich w takiej liczbie to chyba sam Lech niema.
Co do derbow...
Gorzowscy wierni kibice napewno obejrza ten mecz.
To wlasnie oni kupuja bilety duzo wczesniej a sezonowcy najczesciej w dzien meczu ale tym razem watpie by cos takiego sie udalo.

tak czy owak Twoje obawy sa raczej bezpodstawne ze sezonowcy/"meczowcy" zabiora bilety tym ktorzy chodza na niemal wszystkie mecze.

A ze takie zjawisko jak opisales ma miejsce w Gorzowie to zadna nowosc i nic temu sie niezaradzi a napenwo nie dojebu*ac bilety po 25/45.

A skąd takie wieści o cenach biletów na derby? Jakie ceny były w ubiegłych latach, bo nie wiem jak szykować się finansowo. Chodzę (a raczej jeżdzę) w tym sezonie na każdy mecz, więc zawsze moje koszta są większe dlatego napiszcie choć mniej więcej jakie mogą być ceny biletów na derby.

zecke - 2009-08-08, 16:39

Greg napisał/a:
Krotka informacja...

Zapraszamy ludzi do s16 w celu testu przed falubazem. Robimy akcje kilku przyspiewek, powtarzamy je, cwiczymy, dajemy na dwei strony... dobrze by bylo aby przyszlo nas sporo bedzie fajny efekt i pewnie uswiadomi nie ktorym co trzeba robic 16 sierpnia. tak wiec podczas memorialu zapraszamy na s16!

Coś czuję, że ciężko będzie zrobić jutro jakiś doping, bo to będzie w dużej mierze piknik, a do tego duet Kułaga-Magiera, którzy na pewno zrobią trochę hałasu, bo oni to potrafią i mogą nie zrozumieć intencji naszych kibiców.
Ale życzę powodzenia :)

Co do samych zawodów to na pewno po nich będą prowadzone jakieś początkowe rozmowy w sprawie przyszłego sezonu.. Zawsze wykorzystuje się takie zawody ;)

SlaskaStreet - 2009-08-08, 17:55

Maciex napisał/a:

Mam nadzieję że XII Memoriał im. Edwarda Jancarza będzie świetną imprezą i po cichu liczę że padnie rekord toru i niech to zrobi nawet ten Pedersen ważne zeby pokonać ;)
Pozdrawiam

Masz 17 lat i w jakieś wonty do Kaczyńskiego? A wiesz w ogóle za co go nie lubisz? Czy po prostu chcesz być fajny i cool elo ziomal? :roll: Gdyby nie Kaczyński to a Warszawie pedryle zorganizowaliby paradę równości, gdyby nie Kaczyński to inne kraje wlazły by nam na głowe. Więc zastanów się człowieku co robisz. Jeśli ktoś nie lubi Kaczyńskiego - ok, jego sprawa. Ale ty masz dopiero 17 lat i dodajesz takie podpisy tak na prawdę g... wiedząc za co go nie lubisz.

A teraz coś do tematu. Myślałem, że jednak będzie ciekawsza impreza. Jakieś pomieszane drużyny itd. Liga to jednak liga, nic nie przynosi takich emocji jak ona.

Tabaskokssg - 2009-08-08, 18:49

To nie jest temat o polityce, w sygnaturce można sobie umieszczać co się komu podoba, a ty nie bądź taki zapatrzony w swoje "autorytety". To tyle, ja mam 15 lat i wiem za co go nie lubie, ale nie offtopuj tutaj, jak chcesz wiedzieć czemu to moge ci z chęcią wyjaśnić na PW ;)
Dariel - 2009-08-08, 19:44

Powiedzcie mi kuleżanki i kuledzy ... czemu w turnieju nie weźmie udziału żaden zawodnik Falubazu ??? życzliwosc zawodników czy włodarzy stali to spowodowała? :PP
Bovit - 2009-08-08, 19:46

Bo żaden zawodnik tylko Falubazu nie będzie trenował przed meczem na naszym torze. Zrozumiał? ;-) Czy może nie doczytał w necie? :mrgreen:
Iman - 2009-08-08, 19:51

No tak mniej wiecej Bovit :) bo w czwartek jest MDMP wiec zarowno Dudek jak i Zengota beda trenowac. Stad bardziej mozna uwierzyc w slowa Komarnickiego...

Chociaz osobiscie im bym nie dawal potrenowac i sie z tym nie kryl :) bo tak by zrobil kazdy klub :)

Dariel - 2009-08-08, 20:19

Bovit napisał/a:
Bo żaden zawodnik tylko Falubazu nie będzie trenował przed meczem na naszym torze. Zrozumiał? ;-) Czy może nie doczytał w necie? :mrgreen:

Moim zdaniem ... bezczelność :mrgreen:

Bovit - 2009-08-08, 20:34

Jakżesz mi przykro, że taki jest nasz naród gorzowski :mrgreen:

Iman, no w sumie masz rację :) Zapomniałem o czwartku, ale pamiętaj - że wzorem naszych sąsiadów z południa sprzed kilku lat- zawsze można odwołać czwartkowe zawody ;-)

prz3mo - 2009-08-08, 21:17

... a ja bym w Memoriale bardzo chętnie zobaczył Palucha i Śwista :) Serio :)
To ludzie, którzy nadal jeżdzą, a znali przecież osobiście Jancarza.

zibro007 - 2009-08-08, 22:02

Na memoriale oczywiscie bede ale wolał bym bardziej obejrzec"rodzimą"obsade zawodów. :mrgreen:
1.Piotr Paluch
2.Piotr Świst
3.Kamil Brzozowski
4.Paweł Hlib
5.Adrian Szewczykowski
6.Paweł Zmarzlik
7.Cyran Łukasz
8.Daniszewski Mirosław
9.Flis Robert
10.Rajkowski Michał
11.Magnus Zetterstroem
12.Antal Kosco
13.Staszewski Mariusz :mrgreen:
14.Thomas H. Jonasson
15.Mateusz Mikorski
16.Hućko Marek(Jeździ??) :mrgreen:
Koszty małe a według mnie ludzi nie było by mniej niz jutro a jakie emocje by towarzyszyły takim zawodą.Młodzi mogli by poczuc jak wyglądało kiedyś prawdziwe ściganie w Gorzowie(w tym ja).Co o tym myślicie??

Maciex - 2009-08-08, 22:20

W sumie dobry pomysł z tymi wychowankami ale czy to by było opłacalne. Klub szukał sponsora bo nie chciał się narażać za zbyt wysokie koszty bo wiadomo kryzys itp. itd. Szkoda że w tym roku klub nie zaprosił Palucha. Dawno u nas nie jeździł w oficjalnych zawodach a pewnie każdy by chciał zobaczyć po raz kolejny naszego kapitana w akcji na naszym stadionie. Co do Śwista to ja bym go nie chciał widzieć. Fakt że jeździł w Stali bardzo długo ale to co zrobił w 2002 woła o pomstę do nieba.... :evil:

Bardzo żałuje że nie mogą u nas wystąpić pary zawodników z I ligi. Chciałem zobaczyć Ferjana, Kołodzieja i innych w akcji... Szkoda..

Scot fzg - 2009-08-09, 10:36

Bovit napisał/a:

Jak to jest gościu z tobą?.Po akcji Falubazu na twoim stadionie glosiles gdzie tylko sie da że masz te wszystkie oprawy itp gdzieś bo liczy sie tylko to co na torze.Po oprawie Leszczynian na W69 pjejesz z zachwytu jacy to my TYLKO FALUBAZ.Określisz sie jakoś czy będziesz dalej tak pajacował?.

Bovit - 2009-08-09, 10:45

Uspokój się chłopaczyno. Jeśli nie widzisz, że jest to specjalnie napisane, aby lekko dogryźć, to masz problem. Nie podniecaj się tak a pajaców radzę poszukać w rodzinie.

Masz rację, mam w dupie generalnie i te wasze flagi i petardy :mrgreen: i co tam jeszcze chcesz. Chodzę na ŻUŻEL. Na coś, o czym wielu już zapomina wychodząc w niedzielę na stadion bo skupiają się nad tym, czy prześcieradło będzie dobrze rozwinięte.

Swoją drogą wiem, że boli skoro tak Cię to ruszyło 8-)

Przypominam, ze temat jest o memoriale!Kolejne nie na temat kasuje!!

Wawrzyn stal - 2009-08-09, 10:59

No no Zmarzlik z samym mistrzem w parze .Ciekawie to będzie wyglądało na prezentacji jak Zmarzlik dostanie oklaski a mistrz wiadomo co.Wiadomo jak było na meczu ligowym.Było by super jak by wygrał para Holta Jonasson a druga para to para Zmarzlika.
Stalówka - 2009-08-09, 11:39

Wawrzyn stal napisał/a:
Zmarzlik dostanie oklaski a mistrz wiadomo co.

No właśnie... Najlepiej byłoby, gdybyśmmy mogli oszczędzić sobie gwizdów i wyzwisk w takim dniu ! To jest memoriał, wszyscy przychodzimy na stadion by uczcić pamięć naszego wielkiego Jancarza. Atmosfera według mnie powinna być przyjazna, bez niepotrzebnych napinek... Poza tym, powinniśmy się poniekąd cieszyć, że mistrz świata zagości na naszym "podwórku". :-D

Tabaskokssg - 2009-08-09, 12:11

Stalówka napisał/a:
Najlepiej byłoby, gdybyśmmy mogli oszczędzić sobie gwizdów i wyzwisk w takim dniu !

Najlepiej by było jakby jakby Nicki zrozumiał, że nie jest w Polsce miło widziany, żeby go wygwizdali i żeby najlepiej znów zawisł transparent AGAINST MODERN SPEEDWAY. Tyle ode mnie

Stalówka - 2009-08-09, 12:35

Tabaskokssg napisał/a:
Najlepiej by było jakby jakby Nicki zrozumiał, że nie jest w Polsce miło widziany, żeby go wygwizdali

Ja też osobiście nie lubie Nickiego i też go wygwizdałam na meczu z Cze-wą...
Ale liga, to liga, a memoriał to memoriał. Dwie różne imprezy sportowe.

Tabaskokssg - 2009-08-09, 12:41

Nie ma to znaczenia czy to jest liga. Skoro naszym mottem, a bynajmniej moim jest zdanie Against Modern Speedway to nie pozostaje mi nic innego jak gwizdać na tego pana. Myśle, że Jancarz wcale by się nie cieszył że jego UKOCHANY KLUB reprezentuje Szwed i Norweg, którzy jedyne co mają wspólne z tym miastem to Hotel (w przypadku THJ Gracja ;D) i (szczególnie Rune) leją na historie, tradycje, siedmiokrotne mistrzostwo i fanatycznych kibiców, a jedyne co ich tu trzyma to banknoty NBP, a jedyny gorzowianin jedzie w parze z Pedersenem...
Stalówka - 2009-08-09, 12:49

Chcesz gwizdać..? Gwiżdż. Tego nikt i nic Ci nie zabroni... Z pewnością przyłączy się do Ciebie liczne grono kibiców... Ja wyraziłam swój pogląd na ten temat.
Jeśli chodzi o naszą "armię zaciężną" , to podobnie uważam, że Jancarz się przez to wszystko "przewraca w grobie"...

masters - 2009-08-09, 14:16

Nie przesadzajcie z tym przewracaniem sie w grobie!!
W kazdej druzynie wystepuje kilku obcokrajowcow, takie czasy.
Kiedys o tym moglismy tylko POMARZYC!!Nielsena, Gundersena i inne gwiazdy widzielismy tylko na zdjeciach, sporadycznie w TV!
A juz jakim wielkim rarytasem bylo wziasc do reki SpeedwayStara!!
Pamietasz Bovit te czasy...??
Ale to temat na inny watek.
Chcialem sie odniesc do programu dzisiejszych zawodow...
Oklada spoko, fajne zdjecie Eddiego w sephi, jako ze to jego Memorial.
Ale zajrzalem do srodka i troche sie zdziwilem!
Bo niby dlaczego zdjecia zawodnikow wystepujacych dzisiaj, sa zrobione niczym nagrobkowe??! :shock: Bardzo mi sie to nie podoba!!
Druga sprawa, w profilu kazdego, powinno byc jeszcze zdjecie w pelnej okazalosci na motocyklu...
Ale moze sie czepiam....

vendeta - 2009-08-09, 14:28

Widac ze zarzad wyciagnal wnioski z zeszlego roku(zreszta pewnie niemusieli nad tym dlugo myslec) i to ze relacja z memorialu bedzie w tvp sport skrzetnie byla ukrywana(albo jak kto woli nie trabiono o tym wszedzie)
tak czy owak sam dowiedzialem sie dzis rano :lol:
Mam jednak nadzieje zedo tych 9-10 tys dobijemy...

Bovit - 2009-08-09, 14:30

Cytat:
Pamietasz Bovit te czasy...??

No Masters :-D SpeedwayStar ko...ko...konkretny ;-)

Wszystko się zgadza, jak pierwszy raz zobaczyłem Hansiora to myślałem, że się posikam z wrażenia... Kto wtedy mógłby pomyśleć, że cała polska liga kiedyś będzie trzymała pod skrzydłami NAJWIĘKSZYCH tego sportu? A jednak... I to wielki plus dla obecnego żużla...
Co jedno mi jeszcze utkwiło w pamięci to maszyny Erica Gundersena... Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że 20 lat temu miał lepsze niż połowa zawodników w dzisiejszej I lidze...

Co do programu, jeszcze nie widziałem. Zaraz zobaczę sobie na stadionie, ale jeśli jest tak jak piszesz Masters, to faktycznie lekkie przegięcie ;-)

masters - 2009-08-09, 14:34

Przeciez juz tydzien temu, podczas transmisji z ligi, bylo mowione, ze Memorial bedzie LIVE w TV!!
I nikt nie ukrywal przez ten tydzien, widac slabo szukales :-)
Tajemnica to bylo to, ze maja byc stare gwiazdy, min Tony Rickardsson, nie wiem jednak czy w koncu udalo sie go namowic (czyt.spelnic finansowe oczekiwania mistrza) na przyjazd.

Bovit - 2009-08-09, 14:37

Z tego co mówił Komar, to raczej Tonego dzisiaj nie zobaczymy w Gorzowie. Ponoć ma zajęty termin, a chyba i kwota jaką sobie zaśpiewał spowodowała, że Władzio nie namawiał go zbytnio z rezygnacji z prywatnych planów ;-)

Ale myślę, że jakąś ciekawą postać dzisiaj zobaczymy na "Edku"

masters - 2009-08-09, 14:44

Bovit napisał/a:
jak pierwszy raz zobaczyłem Hansiora to myślałem, że się posikam z wrażenia...

A jak biednie wygladali przy nim na prezentacji nasi krajowi mistrzowie?! :-)
Bida z nedza... :-)
To byly czasy, to byl zuzel...ehhhhh
Oki, bo zaraz ostrzezenie dostane, ze pisze nie na temat. ;-)

Tabaskokssg - 2009-08-09, 16:20

Ja nie powiedziałem, że Jancarz przewraca się w grobie, ja powiedziałem że nie cieszył się by z pewnością że jego klub na memoriale ku jego cześci, reprezentują tacy zawodnicy jacy reprezentują, a Zmarzlik jedzie w jakiejś mieszanej parze, do tego z największym kasiarzem i najemnikiem Pedersenem. Ja rozumiem, że jest XXI wiek i że to jest teraz profesjonalny żużel, jednak nie dziwmy się, że w Toruniu, Lesznie i Zielonej na mecz będzie przychodziło więcej kibiców, bo tam są jednak ZESPOŁY, a u nas jest tylko armia zaciężna.
w1947 - 2009-08-09, 21:33

Witam !

Moim zdaniem impreza bardzo fajna. Wyrównana walka na torze, dobra postawa naszych zawodników (szczególnie Paweł) zaprezentował sie z bardzo dobrej strony.
Nowy rekord toru ;) tez mnie zadowolił..

O strone kibicowską to Ultrasi spisali sie rewelacyjnie 3 bardzo efektowne oprawy szczególnie ta na samym koncu zawodów..

Pozdrawiam !

FoRk - 2009-08-09, 22:06

Dokładnie. Memoriał udany. Cieszy forma Pawła Zmarźlika i Thomasa Jonassona. Szkoda, że rekordu toru nie pobił Rune, ale i tak fakt, że falubaz nie jest już rekordzistą toru cieszy.:)
Oprawa zajeb***a
Pozdro.!

Tabaskokssg - 2009-08-09, 22:12

Memoriał oglądałem jednym okiem, przede wszystkim wyczyny Pawła, na drugim planie Holty i Jonassona. Na pewno ciekawsza od wydarzeń na torze była oprawa, coś pięknego... Pierwsza fajna, druga piękna, trzecia wręcz mistrzowska. Nie wiem czy to klub ją sponsorował, czy Ultraska ale bez znaczenia to jest. Myśle, że właśnie takim ludziom jak Jancarz powinno się robić oprawy, a nie jak Falubaz, który chce zrobić diabła z Iversena ;d na pewno cieszy postawa Holty i Jonassona, a dokładniej ZAWODNIKÓW STALI GORZÓW, bo ICH personalnie to mnie nie cieszy, żeby była jasność ;)

P.S Co za idiota ustawił tą muzyke, która zagłuszała własne myśli i nawet nie doping, bo to nie mecz ligowy, ale spikera. Ludzie, jak można być takim debilem ?!! Ledwo co słyszałem kto jedzie w biegu, jak nie byo Stalowców to poznawałem jedynie po kevlarach bo tak nawalała ta łupanka !!! NO COMENTS

marhyl - 2009-08-09, 22:22

Fajna impreza pod względem oprawy jak mało gdzie.Te 21 biegów jednak się ciągło jak flaki z olejem.Może warto następnym razem zrobić typowe pary klubowe, a nie łączyć Jonssona z Kusem, lub zrobić mecz zawodnicy z Gorzowa kontra reszta ligi.To tak na przyszłość.Fajnie jechał Zmarzlik i gdyby Pedersen czasami pojechał bardziej zespołowo, to mogli by być wyżej.Jonasson też niepotrzebnie zawalił ostatni bieg,a był drugi.Ogólnie fajnie że pamiętamy o Eddym.Te duże zdjęcie Jancarza kull.Końcowa oprawa godna finału Mś.Brawo

P.S-Dlaczego nie włączono świetlnej tablicy.To znacznie ułatwia śledzenie zawodów.

popi - 2009-08-09, 22:53

Pod względem organizacyjnym to moim zdaniem wypadło to słabo... Muzyka nawalała jak na jakimś festynie, nie było słychać co osoba obok mówi do mnie, nie wspomnę już, że samego Lorka przez większość zawodów nie mogłem w ogóle zrozumieć przez to bębnienie z głośników... Kolejna kwestia to wyłączona tablica świetlna - no jak tak można... Dodać do tego te je**ne trąbki na około i miałem dosyć. Mijanek też jak na lekarstwo. Cieszy wygrana naszych i końcowa oprawa.
Don Lucas - 2009-08-09, 23:03

Największym wygranym tego Memoriału jest niewątpliwie Paweł Zmarzlik!! Mam tu na myśli całokształt. Po pierwsze miał szansę skonfrontować swoje umiejętności z czołowymi żużlowcami świata oraz z czołowymi juniorami naszego globu (nie zmienia tego brak Emila, Zengoty czy Warda). Po drugie start w parze z Pedersenem pozwolił mu nabrać nowych doświadczeń i większej pewności siebie. Dobrze to było widać zwłaszcza w 3 ostatnich jego startach, gdzie najpierw wiózł Crumpa, potem Hancocka, a na końcu Jonssona. Tylko brak doświadczenia i gorszy sprzęt sprawiły, że nie przyjechał do mety przed nimi. Poza tym świetnie się oglądało ostatni wyścig Pedersena i Zmarzlika, jak jechali ładnie parą przez 2 okrążenia wioząc Jonssona i Kusa. Tylko szybkość Jonssona sprawiła, że ta para całego biegu nie przetrwała.
Podsumowując wątek Zmarzlika trzeba naprawdę przyznać, że chłopak ma potencjał i zadatki na dobrego żużlowca, nie boi się wyjść ze startu i na łuku założyć na takiego Jonssona czy Hancocka i wyjechać z łuku prze nimi. Poza tym wraz z rozkręcaniem się Memoriału rozkręcał się Zmarzlik z biegu na bieg, co tylko dobitnie pokazuje, że ten chłopak potrzebuje jak najwięcej objeżdżenia na najwyższym poziomie, a będziemy mieli w przyszłości w końcu wychowanka w składzie na pozycji seniora :!:

Co do samego Memoriału, to zaskakująco słaba postawa Crumpa i Hancocka - byli wolni, często wolniejsi nawet od swoich juniorów.

Świetnie zaprezentowali się Hampel, Holta i Jonsson, byli szybcy i ambitni na dystansie. Z juniorów dobrze pokazał się Zmarzlik, Woffinden, THJ i Janowski.

Holta w dalszym ciągu udowadnia, że jazda parą jest nie dla niego (bodajże 1 bieg tylko pojechał parowo).

Formuła rozegrania Memoriału pomysłowa, oryginalna, jednak na dłuższą metę chyba nie do przejścia. Jednak zawody indywidualne są bardziej emocjonujące.

Na trybunach oprawa znakomita, zabawa również przednia, jednak kibiców MAŁO!

Rogos94 - 2009-08-09, 23:17

Memoriał jak najbardziej na plus pod względem organizacyjnym oraz sportowym. "Stalowcy" pojechali dzisiaj na miarę swoich i także naszych oczekiwań.
THJ i Rune pojechali bardzo ładnie i zrobili nam jeszcze większe apetyty na pożarcie myszki miki :mrgreen:
Paweł Zmarzlik największy wygrany memoriału.Niby tylko 6 oczek ale pokazał,że potrafi rywalizować z najlepszymi. Widać,że jednak ma nowy sprzęt gdyż na tym starym to pewnie nie dojechał by ani razu do mety :-P Cieszy taka forma zwłaszcza przed PO.
Don Lucas napisał/a:

Co do samego Memoriału, to zaskakująco słaba postawa Crumpa i Hancocka - byli wolni, często wolniejsi nawet od swoich juniorów.

To tylko potwierdza fakt ,że takie zawody to najlepsze miejsce do testowania sprzętu :roll:

PS. Zmarzlik ma chyba nowego kumpla z Danii ?:P

MateoKSSG - 2009-08-09, 23:32

Ja w kilku punktach podsumuje Memoriał : )

1. Dobra postawa pary Holta - Jonasson
2. Szybki Hampel i Jonsson
3. Nie potrzebnie sciągani do Gorzowa ci spikerzy (jak na moje to zamiast robić atmosfere to ją psuli)
4. Oprawa dobra, znaczy podobała mi sie ta ostatnia (race na około) widziałem to juz wczesniej np. w Czewie i to robi duże wrazenie wiec na duży "+"
5. Brakowało troche mijanek na torze, no ale nie było zle

Ogólnie ładny memoriał :p

Maciex - 2009-08-09, 23:54

Za nami XII Memoriał im. Edwarda Jancarza, który uznaję za udaną imprezę. Najlepszy zawodnikiem memoriału był zdecydowanie Jarosław Hampel, który zdobył 16 punktów, ustanowił nowy rekord gorzowskiego obiektu. Każdy bieg z jego udzialem był bardzo ciekawy. Mam nadzieje, że awansuje do GP bo na to zasługuje. Z bardzo dobrej strony pokazał się Rune Holta, Andreas Jonsson i Nicki Pedersen. Temu ostatniemu należą sie Brawa. Pomógł przed zawodami i w czasie nich Pawłowi i mam nadzieje, że Paweł wystąpi 16.VII bo chłopak dzisiejszym występem zasłużył na miejsce w składzie i każdy sie ze mną zgodzi. Dzisiejszy występ miał również pokazać jak wypada Thomas Jonasson na tle najlepszych juniorów E-Ligi. Thomas w ciągu ostatnich miesięcy zrobił duży postęp. Jeździ rozważniej i ma atomowe starty. Oby tak dalej!

XII Memoriał był nieudany dla Jasona Crumpa, który nie wygrał ani jednego biegu a na dodatek wpadł w pułapkę Jonassona i dotknął taśmę. Dziś też nie zachwycił Greg Hancock, który jeździł nierówno. Szkoda że Adam "Skóra" Skórnicki nie pokazał na co go stać. Lubię tego zawodnika ale cóż pokazuje, że chyba I liga to jest to na co obecnie stać.

Moim zdaniem błędem było ściąganie tych chłopaków od dopingu. Na siłe chcieli rozkręcić pikniki i ciągle puszczali muzykę :evil:
Szkoda, że tablica świetlna była wyłączona. Trochę trudno się połapać kto jedzie jak nie słychać komentatorów i nie ma się programu..

Dzisiejsza oprawa Klubu Kibica była znakomita. Szczególnie pokaz sztucznych ogni i race zapierały dech w piersiach. Brawo Brawo Brawo! Mam nadzieje że podobnie będzie na derbach. W mlynie też był dziś wesoło tylko szkoda że więcej osób nie przyszło ;)

Pozdrawiam

szept - 2009-08-10, 08:03

Memoriał jak najbardziej udany. Chociaż miał kilka minusów jak dla mnie największy to muzyka (na następny już bym tych gości nie wziął!!) a to jak dudniła podczas np. szkocji to zasługuje na lincz.
Poza tym co najmniej średnia organizacja miasteczka kibica, nie można było zebrać wszystkich podpisów (kilka osób obrało taktykę, że wchodzi i już nie wyjdzie aż nie zbierze wszystkich a reszta stała).

Ale największy + i wielkie brawa dla chłopaków z KK. Powiem wam tylko tyle:
TO BYŁO COŚ NIESAMOWITEGO

oprawa godna Jancarza i warto byłoby przenieść to na mecze o wieczorowej porze (jeżeli fundusz pozwoliłby!!!!) bo to robiło wrażenie!!

Stalista - 2009-08-10, 08:22

Jak najbardziej zgadzam sie z przedmowcami. Zaczne od najwiekszych pozytywow czyli oprawy, z powodow sentymentalnych, najbardziej podobala mi sie ta z Eddym (zachowanie publicznosci tez bylo tu na poziomie), oczywiscie koncowa oprawa byla zaje...fajna! Postawa naszych jest kolejnym plusem, szczegolnie Zmarzlik, siedzialem w 8 sektorze dosc nisko, jak ten chlopak sie cieszyl po kazdym wyscigu, to widac bylo po prostu, ze z biegu na bieg coraz bardziej sie podbudowuje, az serce roslo. Holta i Jonasson tez bardzo ladnie, Rysiu nawet sie pare razy obejrzal za plecy czy aby juniorsson za nim jedzie (co chyba mozna uznac, w wykonaniu holtanskiego za jazde para ;-) :-D ).

Frekwencja tez na poziomie, choc chcialo by sie wiecej ludzi, no ale rok temu nawet tylu nie przyszlo. Co najbardziej mnie denerwuje to ze na memorial niektorym ludziom przyjsc sie nie chcialo, ale na fallusow za tydzien to juz beda garnac stadami (no bo przeciez to derby, to wypada przyjsc). Takie rozumowanie, mimo ze zapewne sie nie zmieni, jest bardzo denerwujace.

szept - 2009-08-10, 09:13

już się pojawiło i jakby ktoś chciał powspominać lub nie widział oprawy a chciał zobaczyć to zapraszam
http://www.youtube.com/watch?v=kFuMKfEfKjQ

Pao - 2009-08-10, 10:15

Wiecie co?

Z memoriału wróciłem miło zaskoczony. Żużlowcy dali wczoraj niezłe show. Rekord Hampela, bojowa postawa juniorów. Dużo jazdy w kontakcie między zawodnikami i największa niespodziewanka: Paweł Zmarzlik! Przed zawodami skazywałem parę Pedersen-Zmarzlik na jedno z ostatnich miejsc, a tu zonk. O ile pierwszy bieg jeszcze był słaby, to potem poprawił moment startowy oraz jazdę w I łuku, z płynną jazdą na II wirażu opamiętał się dopiero wtedy, jak prawie dogunił go Pawlicki. Zimny II miejsce w Memoriale może sobie wpisać do CV, a po wczorajszej jeździe uważam, że w sobotnim finale MIMP jego i Pelego stać było spokojnie na czołową szóstkę.

Powtórzę jeszcze raz: zostałem pozytywnie zaskoczony. Ale tylko pod względem sportowym. Nagłośnienie, Kułaga&Magiera - DNO!!! Kompletnie nie rozumiem, po co do prowadzenia zawodów sprowadza się 4 osoby, skoro sam Jacek spokojnie by wystarczył. Jeżeli tych dwóch klaunów tak prowadzi doping na Lidze Światowej albo na PŚ, to mówię tak: nasz KK robi to lepiej. I to oni powinni prowadzić takie imprezy. Nie obraziłbym się, jakbym np. podczas meczu Polska-Brazylia usłyszał "Mrugające gwiazdki" ;-)

Wawrzyn stal - 2009-08-10, 11:39

Chciałem żeby memoriał wygrali zawodnicy STALI i się stało.Wspaniała impreza,tor przygotowany na początku zawodów pod koło.Cieszy nowy rekord toru o którym poinformowano publiczność dopiero po kilku biegach.Rekord był poprawiany kilkakrotnie , i bardzo dobrze (stary rekord).Cieszy postawa Zmarzlika.Sam powiedział,że Pedersen pomagał mu ustawiać silniki.Mam nadzieje ,że w przyszłym sezonie jak Zmarzlik będzie w składzie to Gollob będzie mu pomagał.Bo jak teraz Zmarzlik jedzie to tylko jeden bieg.Jeżeli chodzi o spikerkę to poraszka.W młynie zaczynają szkocje a ci zamiast patrzeć co się dzieje na trybunach zapraszają publiczność do robienia fali .To samo w trakcie robienia szkocji ludzie zamiast patrzeć na młyn patrzą na gości co strzelają w trybuny .Po jakiego czorta tyle nagłośnienia .Siedząc z kumplem nie mogłem z nim normalnie pogadać.Co do oprawy to naprawdę rewelacja .Telewizja chyba tego nie pokazywała .Jak zgasły światła to ludzie przez chwile myśleli .że to awaria a tu miłe zaskoczenie z tymi racami.Ludzi mogło być trochę więcej ale i tak było nie żle.
grochu_92 - 2009-08-10, 14:02

Jak większość uważam ze memoriał był udaną imprezą po za małymi uchybieniami. napewno mozemy byc zadowoleni z pawła bo kilka razy pokazał że ma chłopak nie mały talent.Napewno dodała mu pewności osoba pedersena którego miał obok siebie i to go jeszcze bardziej nakręcało.A po za memoriałem ciekawy jestem z kim nasz Boss prowadził ciche pozakulisowe rozmowy na przyszły rok
Michu5 - 2009-08-10, 14:24

Zawody naprawdę niezłe, oprawa, race i sztuczne ognie były bardzo smaczną "wisienką na torcie", ale mogę też wytknąć kilka niedociągnięć:

1. Nagłośnienie-muzyka zdecydowanie za głośno. Było gorzej niż w nocnych klubach.
2. Kułaga,Magiera-komentarz zbędny, tym panom już dziękujemy.
3. Spikerka- nie było absolutnie nic słychać, a szkoda bo Tomek Lorek ciekawie opowiada o żużlu.
4. Wyłączona tablica świetlna- nie ułatwiała zadania widzom bez programów.
5. Szmaty- po co je rozdawali i wieszali? marnotrastwo materiału.

Ale ogólnie impreza na duży plus. Jeżeli wyeliminuje się te błędy, które popełniono, to następny Memoriał może być jeszcze bardziej udany.

Tomash148 - 2009-08-10, 14:40

Memoriał... Fajowo to wyszło , prawie....
Pozytywy:

Zmarzlik - miło mnie zaskoczył. Chęc walki , oraz radośc jaką okazywał po zdobyciu choby jednego punktu...naprawdę , serce rośnie.

Holta - waleczny , szybki. Po raz kolejny ( z rzędu co cieszy najbardziej) pokazał , że zasługuje na miano lidera

Cała reszta zawodników - powiem szczerze, że myslałem iż chłopaki odpuszczą sobie nieco te zawody , a tu niespodziewanka :-D . Wszyscy pojechali jak podczas meczu o medal conajmniej.

Oprawa - bardzo , bardzo ładnie :lol:
Minuchy:
Toooorrrr - ja pierd.... jak chcieliście drodzy organizatorzy pozabijac tych riderów to trzeba było do nich strzelac. Szybciej i taniej by było. Staszek , co to miało byc w ogóle? Spodziewałem się mijanek , walki na torze a tu lipa. Ani Crump , ani Nicky , ani Jonnson , ani nikt inny nic nie mogli poradzic. Nie dało się wyprzedzac ( oprócz kilku sytuacji , gdzie wyprzedzani byli juniorzy dysponujący wyraźnie słabszym sprzętem).

Adik - no niestety , to już chyba nie tylko kwestia sprzętu. W I lidze myślę że się odnajdzie.

Prowadzący - no to już porażka bezpelacyjna. Uważam , że prowadzącym powinien byc jakiś Dj , który porwałby tłum do zabawy tak , jak ma to miejsce w Zakopanem np. A tu niestety lipa...

Trąbki - jasny gwint , podczas następnego meczu zacznę je osobiście łamac wszystkim trębaczom!!! :evil:

Telebim - po jaką cholerę on tam stoi?? Po to , żeby pokazywac reklamy ręczników papierowych? Poroniona sprawa z tym sprzętem - przyznajcie sami

Więcej grzechów nie pamiętam.

Pao - 2009-08-10, 15:07

Tomash148 napisał/a:
Prowadzący - no to już porażka bezpelacyjna. Uważam , że prowadzącym powinien byc jakiś Dj , który porwałby tłum do zabawy tak , jak ma to miejsce w Zakopanem np. A tu niestety lipa...

przecież to byli ci samo co są w Zakopanem...
ich dużym minusem jest to, że nie mają ŻADNEGO pojęcia o żużlu! podczas wczorajszych zawodów ani razu nie słyszałem, by wypowiedzieli nazwisko któregoś ze startujących zawodników, a te ciągłe nawoływanie do braw 20 sekund przed końcem czasu 2 minut było nie tyle denerwujące, co niesmaczne (po kiego grzyba klepac i trabic jak zuzlowcy na starcie i tak sa skupieni tylko na zamku maszyny startowej?)

dzisiaj az do 14 bolala mnie glowa od muzycznej na*****alanki, ktora zaserwowali nam wczoraj "inzynierowie dzwieku" :roll:

Tomash148 - 2009-08-10, 17:43

Pao napisał/a:
przecież to byli ci samo co są w Zakopanem...

Jeśli to byli Ci sami , mto nawet ich nie poznałem. Na PŚ w skokach prowadzą imprezę rewelacyjnie , a wczoraj cóż... albo byli pijani (wątpię) , albo jak właśnie wspomniałeś po prostu się nie przygotowali do tej imprezy należycie.

prz3mo - 2009-08-10, 21:54

MateoKSSG napisał/a:

3. Nie potrzebnie sciągani do Gorzowa ci spikerzy (jak na moje to zamiast robić atmosfere to ją psuli)

To nie chodzi o to czy ściągani potrzebie czy nie... tylko o to, że w Gorzowie ciągle jest amatorka jeśli chodzi o nagłośnienie. Nie wiem kto w tym klubie jest odpowiedzialny za poziom głośności poszczdgólnych głośników i totalny brak zgrania muzyki z tym co mowią komentatorzy.
Siedziałem w okolicach dawnego słynnego drzewka (I łuk) i poziom głośności był masakryczny, totalna amatorka ! Nic nie można było też zrozumieć co mówią spikerzy i łeb nawalał od mega poziomu głośności. Nie pomnę już, że podczas biegów nie jest wyłączany sprzęt i warkot motocykli leci dodatkowo w głośnikach. AMATORSZCZYZNA I WSTYD !!!!!!

Thorgal - 2009-08-10, 22:26

A mnie niepokoiła w obsadzie zawodów obecność Pedersena. Mam nadzieję, że p. Władysław nie prowadził z nim rozmów o przyszłym sezonie.

Za to obeność na Memoriale Hampela, Crumpa jak najbardziej uzasadniona i wskazana.
Mam nadzieję, że są w stałym kontakcie z naszym klubem.

zibro007 - 2009-08-10, 22:51

Szukałem szukałem i wygrzebałem :-D
Hampel przed sezonem podpisał kontrakt dwuletni http://www.sportowefakty....zo-dobry-sezon/
Wiec na jego obecnosc w składie na przyszły rok nie ma co liczyc.

Rogos94 - 2009-08-10, 23:23

zibro007 napisał/a:
Szukałem szukałem i wygrzebałem :-D
Hampel przed sezonem podpisał kontrakt dwuletni http://www.sportowefakty....zo-dobry-sezon/
Wiec na jego obecnosc w składie na przyszły rok nie ma co liczyc.

Wchodzimy w wątek transferowy . Jak PGE zostanie naszym sponsorem to nasz budżet (podobno już największy w lidze) Mógłby pozwolić na zatrudnienie Crumpa oraz na sprowadzenia Hampela :mrgreen: To takie tylko przypuszczenia ale Skra Bełchatów sponsorowana przez PGE ma budżet 21 milionów z czego PGE przeznacza ponad połowę ;-)
A wiadomo,że w Skrze grają Antiga czy Falasca czy tacy siatkarscy Ronaldo czy Kaka :mrgreen:

boberGW - 2009-08-11, 00:35

Thorgal napisał/a:
Za to obeność na Memoriale Hampela, Crumpa

Obaj mają dwuletnie kontrakty, a Wrocław jeszcze nie spadł, więc tematu Crumpa być nie może.

Rogos94 napisał/a:
Mógłby pozwolić na zatrudnienie Crumpa oraz na sprowadzenia Hampela :mrgreen:

Tu to cię Rogos fantazja poniosła :-D Nikogo na pewno nasi nie będą kupować, a PGE nie da 10 baniek na 100%. :-) Poza tym nie stać by nas było na tyle gwiazd. Ja osobiście nawet bym nie cciał takiego składu. Za rok Dodałbym tyko kogoś pokroju Jonssona, czy Emila (bo im się kończą kontrakty), pogonił Pikeja i Okonia i można jechać :-)

Memoriał ogólnie ciekawy, choć jak dla mnie trwał trochę za długo. Na plus postawa naszych zawodników, Holta z Jonassonem jeżdżą ze sobą coraz lepiej i coś czuje, że w derbach będą dzielić i rządzić.
Bardzo nie podobała mi się postawa Pedersena, który po każdym biegu od razu zjeżdżał od razu do parkingu. Nie dał się Pawłowi nacieszyć dobrym występem, żadnej rundy honorowej, miał go po prostu w dupie. Przynajmniej tak to wyglądało.

kecaj - 2009-08-11, 07:33

boberGW napisał/a:
Bardzo nie podobała mi się postawa Pedersena, który po każdym biegu od razu zjeżdżał od razu do parkingu. Nie dał się Pawłowi nacieszyć dobrym występem, żadnej rundy honorowej, miał go po prostu w dupie.

Dwa okrążenia, kiedy jechali parą, będą jeszcze długo śniły się małolatowi. Sam Paweł piał z zachwytu i komplementował mistrza. Jednak są ludzie, którzy zamiast cieszyć się, że chłopak miał możliwość startu z kapryśnym wprawdzie ale napewno wielkim żużlowcem, wolą mędzić, bo Pedersen jest be. Szkoda, że psujesz Pawłowi jego wielki dzień.

Stalista - 2009-08-11, 08:42

Dokladnie. Nie wiem co by musial Pedersen robic na tym naszym stadionie, chyba na kolanach runde honorowa odstawic, zeby niektorzy w koncu uznali ze okazal jakis tam wymyslony zreszta szacunek. A pewnie i wtedy ktos by zauwazyl ze mogl sie przeciez czolgac... wiec lipa :-? Zmarzlik w wywiadach po zawodach byl tak podjarany, nie dosc ze jechal z Pedersenem w parze, ale tez Pedersen pomagal mu ustawiac silniki i widac ze zachowywal sie wobec tego mlodziana bardzo w porzadku. I to powinno wystarczyc i Pawlowi zapewne wystarcz, ba nawet chyba nie przypuszczal ze wyjdzie to tak dobrze i ze uniesie ciezar, jechania badz co badz ale z aktualnym mistrzem.

Jeszcze jedno, na stronie Stali byla tez wypowiedz Cyrana, ktorej chyba moglby sobie podarowac w moim odczuciu, no bo kiedy mieli Zmarzlika przetestowac jak nie na memoriale i Lukasz powinien byc bardziej wyrozumialy, nawet jesli uwazal ze jest lepszym riderem i to jemu powinien przypasc ten zaszczyt.

szept - 2009-08-11, 11:06

Wiadomo mistrz ma swoje kaprysy ale też odniosłem takie wrażenie, że Niki współpracował z Pawłem, a jak młody jechał przednim toż to zdziwienie było!!!

Chociaż osobiście Niki jakoś mi nie podchodzi (straszny nerwus), to jego zachowanie jakoś mnie zaskoczyło i nie chodzi o postawe wobec naszego juniora ale także wobec kibiców....fochów nie stroił tylko w miasteczku podszedł do kibiców i "grzał markera i aparaty" równo!!!

boberGW - 2009-08-11, 11:08

kecaj napisał/a:
Dwa okrążenia, kiedy jechali parą,

Dwa okrążenia z pięciu biegów to mega wyczyn jak na Nickiego :-) Nie rozumiecie o co mi chodziło. Cieszę się, że Paweł miał możliwość podyskutowania w parkingu, poradzenia się odnośnie sprzętu aktualnego jeszcze mistrza świata. Jednak korona by Nickiemu z głowy nie spadła jakby z Pawłem chociaż raz zrobił rundkę honorową po wygranym biegu, jak to np robił Holta z Jonassonem, Hancock z Woffindenem itp.
Nie piszcie mi tu głupot o jakimś czołganiu się, chodzeniu na kolanach itd bo nie o tym pisałem.
kecaj napisał/a:
Szkoda, że psujesz Pawłowi jego wielki dzień.

Ciekawe w jaki sposób psuje jego wielki dzień? Twierdząc, że zaprezentował się rewelacyjnie? Ani razu mi nie zdarzyło go skrytykować, więc nie wiem o co ci chodzi.

Co do wypowiedzi Cyrana to również uważam, że była niepotrzebna. Tym bardziej, że Łukasz sam powiedział, iż jest po kontuzji i to był główny powód jego absencji, więc nie wiem do kogo ma pretensje. I to, że miał wielkiego dziadka nie znaczy, że powinien być lepiej traktowany od innych, a czasami z jego wypowiedzi wynika, ze tak by chciał.
Zarówno on, jak i Paweł mają ogromny potencjał i myślę, że w przyszły sezonie jeżdżąc w parze pokażą, że Gorzów ma silnych juniorów. Jednak rywalizacja musi mieć "zdrowy" charakter.

Thorgal - 2009-08-11, 11:54

Wiadomo, że od lat Memoriał to pierwszy ruch transferowy Stali. Takie rozeznanie, oswojenie gwiazd z klubem, torem i kibicami, pokazanie im, że Gorzów to idealne miejsce do startów itp. (stąd ta cała oprawa i otoczka). Dlatego niepokoi mnie obecność Pedersena bo nie chcę aby tacy zawodnicy startowali w moim ukochanym klubie.

Jeśli Wrocław spadnie to nie sądzę, że Crump tam zostanie na przyszły sezon.