Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

KS "Stal Gorzów" - IX kolejka Ekstraligi: GKM Grudziądz - Stal Gorzów

marcin_crx - 2019-06-11, 13:21
Temat postu: IX kolejka Ekstraligi: GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Już na 1,5 tygodnia czeka nas mega trudny mecz wyjazdowy, jedziemy na tor który od lat nam nie pasuje, biorąc pod uwagę upały, raczej możemy się spodziewać mega betonu.

Jak nasi odnajdą się w tym wszystkim? Celem minimum niech będzie zdobycie bonusa, zaliczkę mamy dość solidną (12 oczek), więc tak naprawdę wystarczy ujechać 40 punktów. Biorąc pod uwagę fakt, że raczej wysoko nie przegrywamy w tym sezonie to jest na to realna szansa.

Tutaj już popisać się musi Chomski z mądrymi reakcjami taktycznymi.

Oby się te 40 oczek udało ujechać!

wojtek14 - 2019-06-11, 13:35
Temat postu: Re: IX kolejka Ekstraligi: GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Spokojnie jeszcze sporo czasu GP przed nami ligi w Szwecji i innych krajach zawody krajowe . Uważam że bonus to 50 na 50 Stal potrafi jechać dobrze ale i również spierd..... mecz pogoda może mieć wpływ może być beton może być ulewa przed meczem poczekajmy tydzień . Dużo w tym meczu będzie zależało od Kasprzaka , jeżeli pojedzie jak kiedyś bonus będzie reszta powinna zrobić swoje
Thorgal - 2019-06-13, 02:08

Wszystko zależy od dyspozycji dnia i dopasowania do warunków torowych. Języczkiem uwagi będą starty.
marcin_crx - 2019-06-13, 14:30

Thorgal napisał/a:
Wszystko zależy od dyspozycji dnia i dopasowania do warunków torowych. Języczkiem uwagi będą starty.

Brawo!! Naprawdę fantastyczny post!

miszarus - 2019-06-13, 15:01
marcin_crx napisał/a:
Już na 1,5 tygodnia czeka nas mega trudny mecz wyjazdowy, jedziemy na tor który od lat nam nie pasuje, biorąc pod uwagę upały, raczej możemy się spodziewać mega betonu.

Jak nasi odnajdą się w tym wszystkim? Celem minimum niech będzie zdobycie bonusa, zaliczkę mamy dość solidną (12 oczek), więc tak naprawdę wystarczy ujechać 40 punktów. Biorąc pod uwagę fakt, że raczej wysoko nie przegrywamy w tym sezonie to jest na to realna szansa.

Oby się te 40 oczek udało ujechać!

Jedyna różnica jest taka, że w tym roku mamy nowych dwóch zawodników, którym ten tor powinien odpowiadać - to Kildemand i Thomsen. Pająk lubi ten tor i zawsze tam potrafił zakręcić koło 10, on też powinien odpowiadać Thomsenowi. Jeżeli Bartek pojedzie na poziomie Doyla - czyli zrobi około 15 punktów to my ten mecz możemy wygrać. Wszyscy mówią o KKeju, on ma sezon lipny i raczej normalnie to będzie 6 punktów. Ja w takim meczu wymagam od Bartka jazdy w granicach 15 - 16 punktów. Niech w końcu raz wygra nam mecz....tak jak kiedyś robił to PUK... odczarowaliśmy Tarnów pora odczarować ten śmieszny Grudziądz. Po zwycięstwo!

as35 - 2019-06-13, 15:05
marcin_crx napisał/a:

Właściwie na tym można by zakończyć.. i zacząć zastanawiać się co po przegranej bez bonusa w Grudziądzu. Jeśli sukces ma zależeć od talentu taktycznego tego pana to mamy już pozamiatane. Do meczu 1,5 tygodnia i więcej niż pewne że jak zwykle nasi profesjonaliści kolejny raz zostaną dokumentnie zaskoczeni betonowym torem w Grudziądzu. TOTALNE ZASKOCZENIE.
Czasu jest ciut może by warto zrobić beton w Gorzowie i niech potrenują? Wiem , nie warto to są przecież profesjonaliści wspierania profesjonalnym sztabem szkoleniowym A nad nimi społecznie pracujący zarząd.

Michu5 - 2019-06-13, 15:25

Thorgal napisał/a:

U wagi , a nie uwagi :)

Thorgal, kiedyś pisałeś długie, treściwe i ciekawe posty. Co się stało, że zacząłeś trollować?

leszek - 2019-06-13, 21:46

Michu5 napisał/a:
Thorgal, kiedyś pisałeś długie, treściwe i ciekawe posty. Co się stało, że zacząłeś trollować?

Choroba psychiczna pewnie sie poglebila :mrgreen:

Danonek920 - 2019-06-14, 14:12

Mecz z Grudziądzem zapowiada się bardzo ciekawie. Grudziądz bardzo dużo stracił na kontuzji Rolnickiego i przez brak dobrych juniorów ciężko im zdecydowanie wygrać mecz. Mam nadzieję , że Bartkowiak da radę i coś zrobi na juniorach. Seniorkę mają bardzo mocną , zwłaszcza u siebie, ale wystarczy, że któryś z nich słabo pojedzie plus brak wsparcia ze strony juniorów i wynik może być na styk. Odkąd Grudziądz jest w ekstralidze to strasznie ciężko nam się tam jedzie, choć w tym sezonie według mnie powinno być trochę lepiej, ponieważ trochę tych meczów na twardym torze pojechaliśmy. Obawiam się o Kasprzaka, który na takiej nawierzchni kiepsko się czuje . Kildemand po kontuzji też trochę niewiadoma plus te jego słabe starty nie wróżą nic dobrego. Znając Woźniaka to z wewnętrznych pół starty będzie wygrywał , więc coś tam przywiezie, zwłaszcza w jego pierwszych startach. Liczę na dobre występy Thomsena, który powinien na takim torze dobrze się czuć i przede wszystkim Zmarzlika, bo jak nie on to kto ma to ciągnąć.
yagr - 2019-06-16, 21:03

Ciężkostrawny do oglądania był ten dzisiejszy zaległy mecz Grudziądza z Toruniem. Ja jak i pewnie wielu naszych kibiców obejrzało ten mecz więc mam nadzieję , że nasz sztab i zawodnicy przynajmniej sobie nagrali i dobrze przeanalizują to co tam było. A co było ? Nic ciekawego. Wyprzedzanie tylko po szerokiej na drugim łuku , ewentualnie po wydłużeniu prostej na przeciwległej prostej. Doyle jechał świetnie do momentu kiedy ni z gruszki ni z pietruszki zachciało mu się jechać w ostatnim biegu przy krawężniku i skończyło się to 5-1 dla GKM-u. Buczek w dziesiątym biegu ewidentnie do wykluczenia no i Holder junior , zwykły gnojek za nie przejechanie linii mety a miał zaledwie 3-4 metry. Iversen nasz były "Stalowiec" jak zwykle w Grudziądzu w normie i w formie czyli byle jak. Ostrzeżenie dla Doyla przy starcie do jednego z biegów z sufitu. No i na koniec podprowadzający. Panie Chomski proszę wyczulić naszych zawodników , że będą na starcie przestawiani i wyprowadzani z równowagi do nieprzytomności. Czegoś takiego to jak żyję nie widziałem. Mógłbym poradzić tylko tyle , że nasi niech specjalnie źle się ustawiają bo ten gamoń i tak ich przestawi a skoro tak to niech to trwa. Dopóki nie odejdzie i tak nikt nie wystartuje więc to nasi mogą wyprowadzić rywali bo ile razy można odkręcać manetkę gazu. Na co liczę ? Liczę na chociaż jedne jedyne cwaniactwo w tym sezonie. Jest szansa , że ktoś inny przebije nas w wyścigu o tytuł frajera sezonu. Niestety ale póki co jesteśmy na razie bezkonkurencyjni. W każdym bądź razie podprowadzający powinien dostać czerwoną kartkę za te popisy. Skąd oni go wytrzasnęli ? Z apteki ? Tabela układa się przewidywalnie. Krótko , jeśli marzy nam się pierwsza czwórka MUSIMY wygrać to co mamy u siebie i przynajmniej jeden z meczów wyjazdowych. Jeżeli nie wygramy czegoś na wyjeździe to nie ma takiej opcji choćbyśmy nie wiem jak liczyli , żebyśmy znaleźli się w play-off. Oczywiście można wydziwiać, że np. Leszno przegra pozostałe mecze u siebie itp. wynalazki ale realnie nie ma takiej możliwości. Mamy cztery wyjazdy - Grudziądz, Wrocław, Zielona Góra, Lublin. A więc gdzie ? Najlepiej dla nas byłoby rozprawić się z GKM-em i wtedy my ich kosztem meldujemy się w czwórce. Jeżeli się nie uda a wygramy gdzie indziej to będziemy musieli jeszcze patrzeć na innych a jak znam życie im bliżej końca tym większe cuda mogą się dziać. Jeszcze mamy szansę ale niestety tylko na czwarte miejsce co oznacza ni mniej ni więcej batalię z Unią Leszno.
Ps. Do Bartka
Chłopaku nie martw się - będziesz Mistrzem Świata tylko nie opowiadaj wkoło naokoło , że nie liczysz punktów, że jedziesz dla przyjemności , że co będzie na koniec to będzie. To jest fałszywa skromność. Jeżeli chcesz być mistrzem to musisz sam sobie to wmówić i nie opowiadać dyrdymałów bo sam w nie uwierzysz , że nic nie musisz. Powiedz sobie - ZROBIĘ TO !!! Bo jak nie teraz to kiedy ?! Na trzy turnieje masz dwie wtopy a tylko 4 punkty do Dudka i Madsena. Naprawdę w SGP wolałbym Ciebie widzieć skupionego , wnerwionego a nie takie ciepłe kluchy , grzeczniutki milutki dla wszystkich. Taki ktoś Mistrzem nigdy nie będzie a liczenie na to , że bo będą mnie wszyscy lubili. Chłopaku połowa Polski Ciebie nie cierpi i bardziej kibicują obcokrajowcom niż Tobie więc o czym my tutaj mówimy. Na szczęście jest ta druga połowa , która jest z Toba na dobre i na złe. Tak więc chłopaku do roboty - ZRÓB TO !!! Dla siebie i dla nas.

Thorgal - 2019-06-17, 00:16

Koledzy najwyraźniej nie słuchają analiz i przewidywań trenera Stanisława Chomskiego. Kiedyś zrozumiecie, że kluczem do wszystkiego jest start, pierwszy łuk i płynne pokonywanie 4 okrążeń. Jeszcze nikt nie obalił tej tezy. Idę o zakład, że nie inaczej będzie w Grudziądzu.
zdepiefal - 2019-06-17, 09:55

Yagr ty tak na poważnie z tymi playoffami? :-) Zejdź na ziemię i trzymaj mocno kciuki abyśmy nie polecieli z ekstraligi.
miszarus - 2019-06-17, 10:32

Mamy tych problemów nie powiem, ale czuję, że coś na wyjeździe wygramy. Muszą się to złożyć tylko dwa czynniki: Zmarzlik musi pojechać jak Zmarzlik Lider a nie jak Bartek 10+. Kasprzak musi się przebudzić, jak zrobił to Fricke we Wrocławiu... jechał dno, dno i trafił w końcu silnik i widzicie co wyprawia.
Peter, Thomsen + Woźniak pojadą lepiej w Grudziądzu niż: Holder, Kościuch i Holder. Czy BZ pojedzie jak Doyle? Aby wygrać - musi. Czy KK pojedzie lepiej niż PUK? Żeby wygrać musi pojechać 10+.
Tadam.

yellow-blue - 2019-06-17, 13:18

Umówmy się - jedziemy do Grudziądza walczyć o punkt bonusowy, ale i o niego będzie bardzo ciężko. Potrzebujemy 40 punktów. To sporo przy tak wyrównanych seniorach GKM'u. Jeśli się uda wywalczyć bonusa to będę bardzo zadowolony.
yagr - 2019-06-17, 19:14

zdepiefal napisał/a:
Yagr ty tak na poważnie z tymi playoffami? :-) Zejdź na ziemię i trzymaj mocno kciuki abyśmy nie polecieli z ekstraligi.

Oczywiście, że na poważnie. A dlaczego nie ??? Nie wiem , może jestem z tego pokolenia co to oponę zeżre rywalowi a będzie bić się do samego końca. A co ? Nasi mają się położyć ? Dopóki jest szansa a JEST to trzeba lać wszystkich i wszędzie gdzie tylko się da. A jak nawet i przegramy to niech oni chociaż też dostaną "po mordzie" i niech "krwawią". To jest STAL GORZÓW a to do czegoś zobowiązuje. A może tym razem u nas ktoś wreszcie wystrzeli a może ktoś u nich pocieniuje. Dzisiaj każdy może wygrać z każdym ( no może poza Unią ). U nas kluczem jest Krzysztof. Już wcześniej przed meczem z Toruniem pisałem - pojedzie Krzysztof to wygramy. Dopóki jechał mieliśmy 10 do przodu. Niestety jak jechał do przodu na początku tak zaczął jechać do tyłu w drugiej części i mieliśmy bęcki. Powtórzę się po raz kolejny pojedzie Krzysztof to będzie nam wszystkim wesoło. GKM już jechał do nas jako faworyt, już eksperci z lewa i z prawa wieścili jak to wreszcie przełamią niemoc na wyjazdach i rozwalą nas na "Jancarzu". I co, rozwalili ? Teraz też są faworytem i dobrze. Powinni być pod wielką presją a to nie pomaga i oby nie pomogło.

Kiper - 2019-06-17, 19:27

Panowie, o czym Wy piszecie? Jakie play-offy??? Ludzie, nas Toruń za trzy zrobił, a i kto wie, czy nie będzie podobnie w Lublinie, a Wu piszecie o pierwszej czwórce?? Podajcie mi drużynę, z którą zdobędziemy bonusa! Przecież nas czeka dramatyczna walka o utrzymanie. Oczywiście, to jest sport, ale najbliższe mecze w teorii zbierzemy w torbę. Jak źle pójdzie, to kolejne punkty dopiero z Częstochową. Ja oczywiście jak każdy kibic nie godzę się na taki scenariusz, ale nie mamy podstaw, żeby racjonalnie liczyć na coś więcej. Że niby KK zacznie jechać? Pająk też? Juniorka? Póki co, to nawet Bartek nie spełnia naszych wysoko postawionych oczekiwań. Jak dla mnie, to tylko Woźniak jedzie swoje (solidna 2 linia) oraz Thomsen (niezła 2 linia). Reszta notuje mniejsze lub większe wpadki i mniejsze lub większe zrywy/ Liczyć na to, że wpadek nie będzie i że wszyscy nagle zaczną jeździć optimum swoich możliwości, jest naiwne. Niech ten sezon się już kończy, bo jak dla mnie, to jest po blamażu z Toruniem stracony. OBYM SIĘ MYLIŁ!!!
Danonek920 - 2019-06-18, 06:54

No niestety bliżej nam do spadku niż awansu do play-offów, ale moim zdaniem po prostu zajmiemy miejsce w przedziale 6-7. Lublin i Toruń mają już 2 porażki u siebie plus mecz z Zieloną Górą u siebie. Toruń też może stracić punkty u siebie z Wrocławiem, a Lublin z Częstochową. Według mnie mało prawdopodobne jest, że te 2 zespoły wygrają te 2 mecze u siebie, a my poza wygraną z Częstochową u siebie nie ugramy nic . Parę szans na bonusa będzie, jak chociażby w meczu z Lublinem, Grudziądzem oraz Częstochową. Terminarz niestety mamy jednak bardzo ciężki i musimy liczyć na to, że Lublin i Toruń będą dalej przegrywać u siebie . Grudziądz i Częstochowa według mnie poza naszym zasięgiem. Chyba, że byśmy coś wygrali na wyjeździe, ale z tymi dziurami w składzie na wyjeździe ciężko nam wygrać.
marcin_crx - 2019-06-18, 10:59

Kiper myślę, że mocno przesadzasz.

Play-Off masz rację już dawno poza nami, ale utrzymanie mamy powiedziałbym na 95% pewne. Musiałby się wydarzyć kataklizm żebyśmy nie zajęli przynajmniej 7 miejsca. Patrząc na terminarz Lublina i obecny ich stan punktowy nie ma opcji żebyśmy ich nie wyprzedzili w tabeli.

Realnie patrząc jak ujedziemy bonus z GKM i wygramy za 3 z CKM to bez kłopotu zajmiemy 6 miejsce, a i może się okazać że stan obecny wystarczy do zajęcia 7 miejsca.

Do gry o PO wrócilibyśmy tylko w przypadku wygrania 2 meczy wyjazdowych, a na to jak widać się w tym sezonie nie zanosi.

Szkoda, że nie wygraliśmy 2-3 oczkami wyżej z Wrocławiem, wtedy byłaby szansa wykorzystać brak Tajskiego. W tym wypadku raczej o bonusie możemy zapomnieć.

GM - 2019-06-18, 15:18

Składy:
1. Szymon Woźniak
2. Peter Kildemand
3. Krzysztof Kasprzak
4. Anders Thomsen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Rafał Karczmarz
7. Mateusz Bartkowiak

9. Kenneth Bjerre
10. Antonio Lindbaeck
11. Przemysław Pawlicki
12. Krzysztof Buczkowski
13. Artiom Łaguta
14. Kamil Wieczorek
15. Marcin Turowski

Czarno to widzę :-/

marcin_crx - 2019-06-18, 15:45

Spójrzcie na prognozy, na razie nie wygląda to tak jakbyśmy mieli w piątek odjechać mecz...
PavelN11 - 2019-06-18, 15:56

Na norweskiej piatek pokazuja ok, tylko w czwartek deszcze, nam by cos takiego pasowalo. Zreszta teraz taka zmienna pogoda, że prognozy zmieniają się codziennie. Tylko we Wrocławiu mają dar jasnowidzenia i przywilej przekładania kiedy się chce ;)
Adix1994 - 2019-06-18, 17:33

Oby popadało, ale nie na tyle, żeby odwołać mecz.
Wtedy grudziądzkiego betonu nie będzie, tak samo jak ich drużyny :lol:

Thorgal - 2019-06-19, 01:51

Składy wyrównane. Zdecydują detale i dyspozycja dnia.
Adix1994 - 2019-06-19, 20:17

Thorgal napisał/a:

Nie zapomnijmy tez, o nietypowych warunkach atmosferycznych, które wpłyną na osiągi silników i ilość kropel potu, która obciąży zawodników podczas jazdy.

lupus - 2019-06-20, 07:50

Thorgal napisał/a:

dzisiaj mamy środę...

ps: takie teksty powinny być zabronione...

PavelN11 - 2019-06-20, 08:40

Dodajcie go do ignorowanych, nie trzeba czytac tych idiotyzmow :) bo moderacja ma to gdzies i nie zrobia z nim porzadku.
as35 - 2019-06-21, 17:30

Ciekawe o której pojawią się pierwsze głosy w stylu: totalnie zaskoczył nas tor w Grudziądzu. Ciśnienie powietrza było dziwne. Podeszliśmy z duża nonszalancja do zawodów. Przeciwnik zaskoczył nas startami. Moje silniki mnie zawiodły, muszę kupić 25 nowych. Pozdrawiam żonę i bliźniaki dziś było bardzo trudno, nieznany tor. I najfajniejszy: Nie robiłem zmian bom najwspanialszy trener i nie mam zamiaru robić zmian bo robiłem je 20 lat temu Pile i nic nie dały . I wisienka na tor()cie- przedstawiciel społecznie pracującego zarządu: meczu nie widziałem, w Grudziądzu nie byłem bo nie ma kasy ale bardzo podobała mi się postawa naszych zawodników i trenera .
marcin_crx - 2019-06-21, 17:32

as35 napisał/a:
Ciekawe o której pojawią się pierwsze głosy w stylu: totalnie zaskoczył nas tor w Grudziądzu. Ciśnienie powietrza było dziwne. Podeszliśmy z duża nonszalancja do zawodów. Przeciwnik zaskoczył nas startami. Moje silniki mnie zawiodły, muszę kupić 25 nowych. Pozdrawiam żonę i bliźniaki dziś było bardzo trudno, nieznany tor. I najfajniejszy: Nie robiłem zmian bom najwspanialszy trener i nie mam zamiaru robić zmian bo robiłem je 20 lat temu Pile i nic nie dały . I wisienka na tor()cie- przedstawiciel społecznie pracującego zarządu: meczu nie widziałem, w Grudziądzu nie byłem bo nie ma kasy ale bardzo podobała mi się postawa naszych zawodników i trenera .

Tobie by się naprawdę przydała jakaś terapia, jesteś strasznym frustratem.

Mamy co mamy, jedziemy tym co mamy, na co wystarczy zobaczymy, liga jest tak wyrównana, że możemy przegrać bardzo wysoko, a możemy nawet wygrać.

as35 - 2019-06-21, 18:05

Mecz się nie zaczął a zajmujący miejsce trenera zaczyna tłumaczenie .
Pierwszy bieg i dno wychodzi z naszych amatorów.

[ Dodano: 2019-06-21, 18:10 ]
marcin_crx napisał/a:

Tobie by się naprawdę przydała jakaś terapia, jesteś strasznym frustratem.

Wystarcza inne mecze gdzie jada zawodnicy profesjonalni i ambitni. Trenerzy znają się na pracy a toromistrz to nie ciągnikowy.

marcin_crx napisał/a:
Mamy co mamy, jedziemy tym co mamy, na co wystarczy zobaczymy, liga jest tak wyrównana, że możemy przegrać bardzo wysoko, a możemy nawet wygrać.

BRAKUJE TYLKO AMBICJI W DRUŻYNIE. Bo o profesjonalizmie już w naszym klubie dawno zapomniano
Więcej oglądania- dwaj nasi amatorzy- kur.. kto ich uczy tego oglądania się? W lidze młodzierzowej przeciwnicy naszych orłów muszą jeździć na komarkach. Nie można inaczej wyjaśnić ich wygranych na torach młodzieżowych i totalnego blamażu na zawodach ligowych.

[ Dodano: 2019-06-21, 18:14 ]
Przebudzenie Kasprzaka - może czyta moje posty a nie te lizusowsko tłumaczące?
Anders drugi raz w żyću na tym torze- to jest odpowiedz. Bo ma ambicje ...

[ Dodano: 2019-06-21, 18:15 ]
Wożniak - popatrz jak się jeździ z jajem!

[ Dodano: 2019-06-21, 18:33 ]
Woźniak zdaj sprzęt chłopie, zdaj sprzęt...... Kildemand kto tobie daj sprzęt i wpuścił na tor w kelwarze Stali?
W normalnym zespole trener wytłumaczyłby amatorom jak należy jechać...

[ Dodano: 2019-06-21, 18:35 ]
Tragedia, zlepek amatorów z przebłyskami.
Zaraz przewalimy bonus bo mecz zostanie przerwany.

[ Dodano: 2019-06-21, 18:37 ]
8 bieg i koniec marzeń o bonusie...
Łaguta może nas uratować znaczy odwlec kare

[ Dodano: 2019-06-21, 18:38 ]
Turowski jedzie .. duzę szanse na 3:3

[ Dodano: 2019-06-21, 18:38 ]
I jest tu ktoś kto nie powie ze mamy amatorów a nie zawodników?

[ Dodano: 2019-06-21, 18:53 ]
Wstyd i żenada ...
Nie pamiętam sezonu w którym mieliśmy drużynę takich cienioli bez ambicji i rozumu! Jak tak można rozegrać pierwszy łuk. Na naukę do Wawrowa tam 5 latkowie lepiej rozgrywają łuki
Czy ktoś obserwuje tor? Amatorzy !!!!!!!!!!!!

Wonnn z tej drużyny!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 18:56 ]
Leja nas ..strasznie..

[ Dodano: 2019-06-21, 18:56 ]
Fej forumowi klakierzy :-) zaczynamy Staleczko NIc sie Nie stało !!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 19:00 ]
A nasz zajmujacy miejsce trenera z córeczka uchahcani wpatrzeni w program. A na torze nasi pokaz amatorki i bezmyślności... i bonuj poszedł sie...

Zmarlizk dostosowuje sie do poziomu drużyny.... amatorka i żenada

lomboNET - 2019-06-21, 19:02

Leczą mnie z żużla perfekcyjnie. Chodzę na tych kolarzy od dziecka ale pierwszy raz w życiu mam tak że nie mogę się doczekać końca sezonu.

Żenada co mecz.

Bartek komplety w Szwecji, GP wygrywa a u nas jeździ jak Zagar. Daje się wozic na 1:5 i z góry wiadomo że będą bęcki.

Co do reszty - żal.pl

as35 - 2019-06-21, 19:10

Kasprzak - nózka hamuje....

[ Dodano: 2019-06-21, 19:12 ]
Jeśli po tym meczu chomski zostanie z córka w drużynie to będzie potwierdzenie tylko tegoż e Stal Gorzów stała się klubem wzajemnej adoracji i dojenia miasta i Kibiców.

[ Dodano: 2019-06-21, 19:14 ]
Zmarzlik oddaj kasę i zacznij jeździć na stawce ze Szwecji.
Karczmarz to obraza tradycji Stali.

[ Dodano: 2019-06-21, 19:18 ]
Wożniak pod prysznic, przestań pier... Pisałem wcześniej :-) dzisiaj jest bardzo trudno! Facetowi bez ambicji zawsze trudno
Teraz cczas na guru chomskiego... won z klubu!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 19:27 ]
Pamiętam sezon jak spadliśmy do 1 ligi... miałem nadpiję, że już drugi raz takich amatorów bez honoru w kevlarach Stali nie zobaczę...

Klakierzy ; Skaczemy? Staleczko nic się nie stało!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2019-06-21, 19:35 ]
Wstyd i żenada.
Klakierzy do ataku!!!!!!!!!!!!!!
Czekam na wasze analizy jak to było nam dziś ciężko i na pewno nie mieliśmy szans bo: pogoda, gęstość powietrza, itp... a o ustawieniach magicznych bym zapomniał.

mazinho - 2019-06-21, 19:37

Brawo dla Kildemanda. Przed nosem ma zegar i sobie w ostatniej chwili odjeżdża od taśmy. Brawo za danie mu w nagrodę przejechanie się w 11 biegu i pozwiedzania. Brawo za taktyczna n Wieczorka wszak Szymon lub ewentualnie.thomsen nie daliby sobie rady z takim asem. Brawo za 3 start Rafała..jechał świetnie i należał mu się bieg! Brawo za walkę ambicje, odważny zestawiony skład po dwóch ostatnich zepsutych końcówkach na wyjeździe. Świetne poprowadzenie taktyczne meczu był team spirit. Świetnie to się z trybun oglądało. Nagroda za Kildemanda jako jedyny wiedząc o porażce zaoszczędził na oponach i sprzęcie.
Tomash148 - 2019-06-21, 19:37

Tu nawet ciężko jest mieć pretensje do zawodników, bo oni są zwyczajnie słabi. Włącznie z Bartkiem, w którym co to poniektórzy widzą mistrza świata (chyba w jeździe na wrotkach). Pretensje trzeba mieć do Zmory, który celowo dąży do zniszczenia tego klubu (wraz ze mną w ciągu jednego roku wycofało się 5 sponsorów, w sumie koło 2 mln PLN), a także do Chomskiego.
as35 - 2019-06-21, 19:39

Ostatni bieg to potwierdzenie- brak ambicji i honoru przez cały mecz. Dlaczego wcześniej tak nie było? Kur.. jedno oczko amatorów. jaki był kurs u buków na taki wynik?
TOMEK - 2019-06-21, 19:44

Jak widzę tą uśmiechnięta gębę w okularach gapiącą się tępo w program, na której rysuje się wyraźnie tęsknota za rozumem. I tą pseudo-psycholog, która ustawiona przez wspomnianego wcześniej tatulka chapie kasę z klubu, to mi się flaki wywracają. Na pohybel "państwu" Ch.!

Podziękujcie chomskiemu za brak bonusa. Teraz trzeba kibicować spadkowi z ligi i wierzyć, że szkodnicy gorzowskiego żużla w osobach wyżej wymienionych oraz tzw. prezesa odejdą w niebyt, a na ich miejsce przyjdą ludzie rozumiejący sport i potrafiący wytworzyć wokół niego pozytywną atmosferę, którym leży na sercu dobro klubu.

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie

lupus - 2019-06-21, 19:45

ciekawe co zarząd na to... jak zazwyczaj nie komentuje to teraz aż się nóż w kieszeni otwiera. Tracimy cenne punkciki przez głupoty. Może ich w końcówce zabraknąć
marhyl - 2019-06-21, 19:48

A czego wy .urwa oczekujecie.
Zwycięstw.Podziękujcie Zmorze i Chomskiemu za skład AD 2019.
To jest MIZERIA jeżeli nie MINIMIZERIA.
Nasze srodowisko naturalne w tym roku to Toruń i Lublin.
Kto myśli inaczej jest Fantastą.
--------------------------------------------
Karczmarz jak Hućko.To samo hamowanie nogą.
Pewnie też tak skończy jak Marek..
Chłodząc wiatrakiem jakiegoś żużlowca.
Cytując klasyka.
Kończ waść ten sezon,wstydu oszczędz.
--------------------------------------------
Na sżczęście nie dołożyłem w tym roku ani złotówki do
tej parodii.Skorzystało kilka browarów.

GM - 2019-06-21, 19:53

Znając nasze niewyobrażalnie debilne (sorry mod ale nie mogę tego inaczej ująć w słowa) szczęście to teraz Lublin wygra w Toruniu. A my tradycyjnie zawalimy ostatni mecz. Tradycja w tym sezonie musi być.
PavelN11 - 2019-06-21, 19:56

Tomash148 napisał/a:
Tu nawet ciężko jest mieć pretensje do zawodników, bo oni są zwyczajnie słabi. Włącznie z Bartkiem, w którym co to poniektórzy pomyleńcy widzą mistrza świata (chyba w jeździe na wrotkach). Pretensje trzeba mieć do zmory, który celowo dąży do zniszczenia tego klubu (wraz ze mną w ciągu jednego roku wycofało się 5 sponsorów, w sumie koło 2 mln PLN), a także do chomskiego

W sumie to właśnie to chciałem napisać.
Ciężko było wymagać cudów od drużyny z drugim najsłabszym składem w lidze z trenerem na czele. Jak można było zimą do tego dopuścić?
Mam już dosyć tej bezjajecznej drużyny, tego trenera i przede wszystkim TEGO PREZESA. Rozgonić to towarzystwo póki jeszcze żużel w Gorzowie istnieje..

Chciałbym tylko jeszcze wspomnieć o największym rozczarowaniu sezonu czyli Karczmarzu. Ostatnie 5 meczy naszego super jeźdźca (w nawiasie totalne kompromitacje):
GKM wyjazd 0 0 0 (przegrana 2x z Wieczorkiem :lol: )
Toruń dom 2 3 0 0 (przegrana z Kościuchem :lol: )
Toruń wyjazd 3 0 3 0 0 (przegrane z Kościuchem i Kopciem :lol: )
GKM dom 3 0 0 0 (przegrana z Turowskim :lol: )
Wrocław dom 2 0 0 (przegrana z Liszką :lol: )
Co do naprawdę udanych meczy to właściwie jeden jedyny z Lublinem. Jakiś protest żeby odejść do tego swojego ukochanego Rzeszowa czy on jest po prostu tak słabym żużlowcem?

Nic tylko czekać na Marka, aż walnie milion wykrzykników i uświadomi wszystkich że nie mamy prawa być źli i wszystko jest super, jedziesz :-)

marhyl - 2019-06-21, 20:03

Ja śmiem twierdzić że młody Bartkowiak już przeskoczył Karczmarza.
Nie widać tego jeszcze po wynikach,ale mentalnie już tak.
Uwidoczni się to już niebawem.
Karczmarz to stracona karta.Ma potencjał ale z takim stylem
jazdy,ala' Hucko daleko nie zajdzie.
---------------------------------------------------------------------
Kolejna porażka.Kiedyś bym się wściekał,denerwował.
Teraz rutyna.Spokój ,piweczko.Luz
Wyżej dupy nie podskoczysz.To przychodzi z czasem.
Tylko gdzieś głęboko żal.
Serducho zawsze bije dla Stali.
Na Stal chodziłem od 1982 roku.

Kiper - 2019-06-21, 20:17

marcin_crx napisał/a:
Kiper myślę, że mocno przesadzasz.
Play-Off masz rację już dawno poza nami, ale utrzymanie mamy powiedziałbym na 95% pewne. Musiałby się wydarzyć kataklizm żebyśmy nie zajęli przynajmniej 7 miejsca. Patrząc na terminarz Lublina i obecny ich stan punktowy nie ma opcji żebyśmy ich nie wyprzedzili w tabeli.
Realnie patrząc jak ujedziemy bonus z GKM i wygramy za 3 z CKM to bez kłopotu zajmiemy 6 miejsce, a i może się okazać że stan obecny wystarczy do zajęcia 7 miejsca.

I jak, przesadzam? Sorry, nic więcej nie napiszę.

rav_gorzow - 2019-06-21, 20:21

z forum SF :
Wypowiedzi po meczu:
B. Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów): Gratuluję gospodarzom. Byli dziś zdecydowanie szybsi od nas. Ja cały czas szukałem odpowiednich przełożeń i dopiero trafiłem w ostatnim wyścigu. Może nie powinienem tego mówić publicznie, ale zaległości wobec mojej osoby są i to sprawia, że gdzieś w głowie to siedzi i odbija się na mojej formie.

Sz. Woźniak (truly.work Stal Gorzów): Jeśli tak ma wyglądać prowadzenie drużyny, to ja dziękuję. Udało się ustawić motor na mój trzeci start, który wygrałem zdecydowanie, a za chwilę dowiaduję się, że zostanę zastąpiony.

oli falubaz - 2019-06-21, 20:26

rav_gorzow napisał/a:
z forum SF :
Wypowiedzi po meczu:
B. Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów): Gratuluję gospodarzom. Byli dziś zdecydowanie szybsi od nas. Ja cały czas szukałem odpowiednich przełożeń i dopiero trafiłem w ostatnim wyścigu. Może nie powinienem tego mówić publicznie, ale zaległości wobec mojej osoby są i to sprawia, że gdzieś w głowie to siedzi i odbija się na mojej formie.

Sz. Woźniak (truly.work Stal Gorzów): Jeśli tak ma wyglądać prowadzenie drużyny, to ja dziękuję. Udało się ustawić motor na mój trzeci start, który wygrałem zdecydowanie, a za chwilę dowiaduję się, że zostanę zastąpiony.

Zaczyna się sranie do własnego gniazda. Niedobrze...Ale może to coś zmieni?

GM - 2019-06-21, 20:26

[quote="marhylNa Stal chodziłem od 1982 roku.[/quote]

Ło panie, mnie wtedy za majtka za darmo wpuszczali - brałem ich na litość :-) Nawet w parku maszyn parę razy latałem. Pamiętam akcję jak jeden dzieciak stał na treningu w tej strefie przy samej siatce i trzymał ją rękami. Jakiś zawodnik mu po palcach maznął kołem tak że jednego stracił. Majtek od razu w nogi i biegiem z krzykiem do domu z krwawiącą ręką bez palca (gdzieś w stronę Fabrycznej przebierał nogami). Za nim cały park maszyn i zawodnicy. Nie mogli dzieciaka dogonić tak zapierniczał. Teraz się z tego śmieję, ale młodemu do śmiechu nie było. To były czasy. Drzewa na drugim łuku, zapach spalanego paliwa, Ira Butelkara czyściła stadion z butelek co mecz... To se nie wrati...

23matys - 2019-06-21, 20:27

Jeżeli tak jest to już dramat jak zawodnicy publicznie o tym się wypowiadają, więc chyba nie 1 liga a będzie 2 liga od zera :(
PavelN11 - 2019-06-21, 20:29

Przecież to ktoś robi sobie jaja.
Jakby tak faktycznie powiedzieli to właściwie już można by było odpuścić sobie sezon, bo i tak zaczynalibyśmy od 2 ligi :-P Chociaż z drugiej strony fajnie jakby żużlowcy mówili prawdę, a tak co tydzień czytamy te same nic nie znaczące frazesy.

rav_gorzow - 2019-06-21, 20:32

PavelN11 napisał/a:
Przecież to ktoś robi sobie jaja. Jakby tak faktycznie powiedzieli to właściwie już można by było odpuścić sobie sezon, bo i tak zaczynalibyśmy od 2 ligi :-P

oby to były jaja , ja tylko zacytowałem . Kiedy będą jakieś oficjalne wypowiedzi z konferencji ?

GM - 2019-06-21, 20:35

Może chodzi o to by nie robić taktycznych żeby zawodnicy sobie nie zarobili za dużo. Skoro sam Bartek tak palnął to jesteśmy w czarnej d...e (jeśli to nie plota). Może rzeczywiście Zmora z Chomskim chcą spuścić klub do 1 ligi z premedytacją? Bo jeśli budżet jest dziurawy to uratowanie E-ligi nic nie da bo zawodnicy uciekną i będziemy czerwoną latarnią - to będzie tylko odroczenie wyroku.
23matys - 2019-06-21, 20:38

Może dlatego Kildwmand tyle jedzie bo jest tani :D
rav_gorzow - 2019-06-21, 20:44

23matys napisał/a:
Może dlatego Kildwmand tyle jedzie bo jest tani :D

na pewno tańszy od Walaska

as35 - 2019-06-21, 21:02

Hmm to się zaczyna układać.... trzeba dorabiać na boku..raz 3 potem 0 potem 2x3 potem 0 hmmmm...
Tomash148 - 2019-06-21, 21:12

GM napisał/a:
Może chodzi o to by nie robić taktycznych żeby zawodnicy sobie nie zarobili za dużo. Skoro sam Bartek tak palnął to jesteśmy w czarnej d...e (jeśli to nie plota). Może rzeczywiście Zmora z Chomskim chcą spuścić klub do 1 ligi z premedytacją? Bo jeśli budżet jest dziurawy to uratowanie E-ligi nic nie da bo zawodnicy uciekną i będziemy czerwoną latarnią - to będzie tylko odroczenie wyroku.

Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej. Więc to o czymś świadczy. Zadałem facetowi kilka pytań prosto w oczy, trudnych dla niego pytań i się panicz wielce obraził. Wycofałem się więc, a wraz ze mną kolejne firmy, a wraz z nami lekko ponad 2 mln PLN jak szybko liczę. Wrócę i inni też do sponsorowania na pewno, w którejkolwiek lidze.Włącznie z Bartkiem, bo nie oszukujmy się, ale widać że skupiony jest tylko i wyłącznie na GP.

as35 - 2019-06-21, 21:44

Tomash148 napisał/a:
GM napisał/a:

Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej. Więc to o czymś świadczy. Zadałem facetowi kilka pytań prosto w oczy, trudnych dla niego pytań i się panicz wielce obraził. Wycofałem się więc, a wraz ze mną kolejne firmy, a wraz z nami lekko ponad 2 mln PLN jak szybko liczę. Wrócę i inni też do sponsorowania na pewno, w którejkolwiek lidze, ale nie gdy u steru są takie szmaty jak zmorek i stachu, a zawodnicy nie mają jaj. Włącznie z Bartkiem, bo nie oszukujmy się, ale widać że skupiony jest tylko i wyłącznie na GP.

Mimo wszystko straszne co piszesz i przygnębiające...

lukasztom1 - 2019-06-21, 22:03

Tomash148 napisał/a:
Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej.

Tomash na każdej umowie jest termin płatności, jeżeli termin już minął to zapewne miał i prawo, nie chce go bronić, ale też prowadzę działalność i tak może napisać każdy, mija termin proszę o zapłatę. Nawiązując do BZ myśle, że on daje bardzo dużo od siebie, aż za bardzo, zaraz ktoś napisze, że faworyzuje ligę szwedzką od polskiej bo tam ma lepszą średnią. Patrzmy na to realnie, mamy 2 Liderów, z początku wydawało się że Thomsen też nim będzie ale reszta to solidna druga linia z słabymi juniorami gdzie każdy z nas liczył, że będą solidnym pkt drużyny. Sukcesem jest utrzymanie bez baraży.

adagio - 2019-06-21, 22:08

Jak czytam, ze Kildemand po swoim wykluczeniu potrzebuje wsparcia, to się utwierdzam w przekonaniu, że mamy zespół bez jaj, dziewczynki na motorach pod nazwą Stal Gorzów....
lukasztom1 - 2019-06-21, 22:18

adagio napisał/a:
Jak czytam, ze Kildemand po swoim wykluczeniu potrzebuje wsparcia, to się utwierdzam w przekonaniu, że mamy zespół bez jaj, dziewczynki na motorach pod nazwą Stal Gorzów....

Adagio nie wiem gdzie to znalazłeś, ale to jest śmieszne co napisałeś. Czasami porządny kop w przysłowiową d... by się przydał.

as35 - 2019-06-21, 22:19

adagio napisał/a:

Proszę nie obrażać dziewczynek... my mamy zespól rozchwianych emocjonalnie .. i tu nie wiem co napisać aby nie obrazić wpisanych za zaliczenie do tej grupy zawodników Stali Gorzów.
Nie mozliwe ale są na razie więksi frajerzy niż my. Toruń walczy ostro z nami o palmę frajerów sezonu. Choć ono pogonili to coś co zwano trenerem..a my?

[ Dodano: 2019-06-21, 22:27 ]
Za Sf :-) wiem dno ale prezes klubu naszego tylko tam się wypowiada "Jego słowami wyraźnie zdegustowany jest Ireneusz Maciej Zmora. - Potrzeba nam wsparcia, a nie krytyki - komentuje prezes klubu."
"Ciosanie kołków na głowie to ostatnia rzecz potrzebna w tej chwili naszej drużynie. Przegraliśmy mecz na bardzo trudnym terenie i teraz trzeba zrobić głęboki reset. Przed nami kolejne bardzo ważne spotkanie we Wrocławiu. Musimy zrobić wszystko, żeby jak najlepiej się do niego przygotować. Drużyna potrzebuje teraz wsparcia z każdej strony i od wszystkich ludzi, którzy życzą nam dobrze - podkreśla Ireneusz Maciej Zmora."
"Peter Kildemand już sam się ukarał. Uważam, że żadne dodatkowe działania nie są w tym przypadku potrzebne. Zawodnik bardzo mocno przeżył całą sytuację i to jemu w pierwszej kolejności potrzebne jest wsparcie - tłumaczy wsparcie."
Czaicie, łapiecie? Nosz kur.. Wszyscy na Jancarza trzeba tulić i głaskać po główkach naszych amator.. profesjonalistów... i Julie tez i zajmującego pozycje trenera też?
Tez chce ten towar choć wezmę tylko pół

TOMEK - 2019-06-21, 22:46

Osobiscie kupilbym bilety chomskim i zmorze, zeby zap... do Lublina i tam na kleczkach prosili, zeby im pokazano jak sie robi druzyne i atmosfere wokol klubu. Jedyne co mnie powstrzymuje, to parafrazujac klasyke filmowa: po tym co zobaczylem w Grudziadzu nie wiem, czy chcialbym z nimi ubic muche w kiblu.

Dopóki w Stali będzie Chomski, dopóty nie będzie tu żużla na wysokim poziomie.

lukasztom1 - 2019-06-21, 23:02

TOMEK napisał/a:
Osobiscie kupilbym bilety chomskim i zmorze, zeby zap... do Lublina i tam na kleczkach prosili, zeby im pokazano jak sie robi druzyne i atmosfere wokol klubu. Jedyne co mnie powstrzymuje, to parafrazujac klasyke filmowa: po tym co zobaczylem w Grudziadzu nie wiem, czy chcialbym z nimi ubic muche w kiblu.

Tomek ale zauważ, że Baron też robi taką sielankową atmosfere w drużynie, ale póki co bronią go wyniki z tym, że już mu podziękowali we Wrocku (Tam atmosfere też pozostawił śmierdzącą), w Lesznie dostał ekipę z którą nie można nic spierd...., najgorsze że właśnie Ci tacy trenerzy myślą, że bez jaj można uprawiać ten sport. Jest jeszcze jedno, czasami z pustego i salomon nie naleję, myśle, że u nas tak właśnie jest. Skórnicki też taka mimoza, ledwo utrzymał w ub. roku Falubaz, w tym roku dalej uprawia sielankę, ale i ekipa nie ta, złoto i tak tylko powąchają.

aralarek - 2019-06-21, 23:23

Wygląda na to, że będą w tym roku play-offy, tylko że o utrzymanie z wicemistrzem 1 ligi. Chyba powinniśmy się cieszyć, że Lublin wygrał dziś w Toruniu, bo przynajmniej 7 miejsce jest w miarę pewne. To zawsze jednak dodatkowa szansa na utrzymanie. Gdyby Toruń dziś wygrał to nawet 7 miejsce nie było by zbyt pewne. Jak my przegraliśmy mecz w Toruniu i bonus z nimi u siebie ? Do tej pory nie mogę tego przeboleć.
as35 - 2019-06-21, 23:27

lukasztom1 napisał/a:
TOMEK napisał/a:

Tomek ale zauważ, że Baron też robi taką sielankową atmosfere w drużynie, ale póki co bronią go wyniki z tym, że już mu podziękowali we Wrocku (Tam atmosfere też pozostawił śmierdzącą), w Lesznie dostał ekipę z którą nie można nic spierd...., najgorsze że właśnie Ci tacy trenerzy myślą, że bez jaj można uprawiać ten sport. Jest jeszcze jedno, czasami z pustego i salomon nie naleję, myśle, że u nas tak właśnie jest. Skórnicki też taka mimoza, ledwo utrzymał w ub. roku Falubaz, w tym roku dalej uprawia sielankę, ale i ekipa nie ta, złoto i tak tylko powąchają.

Czyżbym wyczuwał delikatna nutkę obrony zajmującego miejsce trenera w naszym klubie? Czy to po apelu prezesa klubu naszego Ireneusza by przytulic i pogłaskać? Do Juli pewno kolejka. Czy tez po wyniku meczu w Toruniu?
Ligę mamy obroniona tak to won z klubu.. nie jest wartością dodaną to może będzie jak won z klubu? I do tego taniej a program wypełni apka ekstraligi.
P.S. Tak mnie teraz naszło.. kto te apke obsłuży?

grochu_92 - 2019-06-22, 00:05

Widać kompletny brak pomysłu na ten klub. Zbieramy odpady pozbywając się dobrych zawodników. Zmory nie obroni w tym sezonie nic. To samo tyczy się trenera bo nie zrobili nic żeby było lepiej. Zawodnicy jadą do tyłu. Każdy z nich nie jedzie na swoje możliwości. Ale zamiast to założyć przed sezonem lepiej było żyć nadzieją jak nasz Prezes. Nawet jeśli się utrzymany to nasz sternik nie znajdzie pieniędzy na prowadzenie tego klubu. A jego charytatywna wypłata przecież musi spływać. Czas na zmiany. Czas usiąść do stołu z ludźmi biznesu i szukać każdego grosza. Ale nie z tym człowiekiem na czele. Bo prowadzi nas na dnie zapatrzony w swoją zaj.... Koniec Prezesa Zmory w Stali. Ten człowiek się tu skończył. On i jego pokrętny pomysł na ten klub. Potrzebujemy czystej, rzetelnej karty, a nie kłamstw i oszustw. Na Jancarza musi wrócić normalność, walka i pełne trybuny. CZAS NA ZMIANY !!! TYLKO ŚWIEŻA KREW !!!
as35 - 2019-06-22, 00:10

Ludzie litości walcie prosto z mostu. Na aluzje i inne konstrukcje nie ma czasu! jeśli jest szansa na ludzi z kasa co pociągną za sobą innych a to znów (to pewne ) ruszy Kibiców piszcie bez ogródek! To jest ostatni dzwonek. Atakujcie Prezydenta, innych w zarządzie. Dziennikarzy sobie odpuście bo krajowych to nie obchodzi a lokalni boją się utraty bezpłatnych wejściówek.
grochu_92 - 2019-06-22, 00:29

Jeśli chce się kogoś skłonić na sponsorowanie to ktoś musi czuć się raz doceniony, dwa kasa musi iść czysto nie na okrętkę, drużyna musi robić dobrą reklamę czyli wyniki. Jeśli traktuje się sponsora jak dojną krowę to jest to rozwiązanie na krótką metę. Na pewno są ludzie, którzy chętnie weszli by do grona sponsorów ale na zdrowych zasadach dla obu stron. Potrzeba nam kogoś bezstronnego, nie powiązanego z żadnym środowiskiem, osobę która potrafi budować wokół szerokiej grupy, a nie wąskiego towarzystwa adoracji. My nie mamy kogoś takiego jak Pan Bieńkowski, który wyłoży grube miliony. Ale możemy na mniejszych zbudować nie gorszy budżet niż Ci z wielkimi sponsorami. Tylko trzeba być prawdziwym, rzetelnym. Trzeba rozmawiać i szukać, a nie udawać Prezesa. Kasę trzeba umieć liczyć realnie, a nie wirtualnie ;)
GM - 2019-06-22, 09:05

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/828758/zuzel-dziwne-wykluczenie-petera-kildemanda-stanislaw-chomski-on-potrafi-liczyc-i

Cytaty naszego Mourinho: "Droga lekcja, dużo nauki i wniosków do wyciągania" Serio? Jakich wniosków? Naukę zbieramy przez cały sezon - wniosków żadnych... "Wielokrotnie przegrywaliśmy, ale potrafiliśmy nadrabiać i wyrywać w końcówce chociaż punkt bonusowy" Serio? Kiedy? Na pewno nie w tym sezonie. Czas przestać żyć wspomnieniami. "Brakuje nam szczęścia" - bez komentarza... może przeciwnicy mają nam się jeszcze w pół kłaniać i oddawać mecze bez walki? Szczęścia mamy w tym sezonie mnóstwo, co z tego skoro nie potrafimy tego wykorzystać. "Rafałowi nie wychodziło na tym torze. Nie czuł sprzętu i nic z tym nie zrobimy"... bez komentarza... Nóż się w kieszeni otwiera jak się słyszy takie bzdury z ust trenera. Miałem nie czytać komentarzy pomeczowych żeby się nie denerwować jeszcze bardziej, ale obok takich słów nie można przejść obojętnie. Co to ma być! Obudźcie się wreszcie w tym klubie i otwórzcie oczy bo zdaje się żyjecie we własnym śnie, czas wracać do rzeczywistości. A ta jest brutalna na chwilę obecną.

Adix1994 - 2019-06-22, 09:36

GM napisał/a:
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/828758/zuzel-dziwne-wykluczenie-petera-kildemanda-stanislaw-chomski-on-potrafi-liczyc-i

Cytaty naszego Mourinho: "Droga lekcja, dużo nauki i wniosków do wyciągania" Serio? Jakich wniosków? Naukę zbieramy przez cały sezon - wniosków żadnych... "Wielokrotnie przegrywaliśmy, ale potrafiliśmy nadrabiać i wyrywać w końcówce chociaż punkt bonusowy" Serio? Kiedy? Na pewno nie w tym sezonie. Czas przestać żyć wspomnieniami. "Brakuje nam szczęścia" - bez komentarza... może przeciwnicy mają nam się jeszcze w pół kłaniać i oddawać mecze bez walki? Szczęścia mamy w tym sezonie mnóstwo, co z tego skoro nie potrafimy tego wykorzystać. "Rafałowi nie wychodziło na tym torze. Nie czuł sprzętu i nic z tym nie zrobimy"... bez komentarza... Nóż się w kieszeni otwiera jak się słyszy takie bzdury z ust trenera. Miałem nie czytać komentarzy pomeczowych żeby się nie denerwować jeszcze bardziej, ale obok takich słów nie można przejść obojętnie. Co to ma być! Obudźcie się wreszcie w tym klubie i otwórzcie oczy bo zdaje się żyjecie we własnym śnie, czas wracać do rzeczywistości. A ta jest brutalna na chwilę obecną.

Tak krytykowaliście Thorgala za cyniczne komentarze tego typu, a tu proszę bardzo, wypisz wymaluj takie wypowiedzi.
To już nie jest śmieszne, to jest po prostu żenujące, to co ten człowiek wygaduje. Każdy prezes, który ma jakikolwiek rozsądek w po takim meczu, PO TAKICH MECZACH(Toruń, Toruń, Grudziądz, wcześniej Zielona Góra u siebie) od razu po zawodach zwolniłby trenera. Nie u nas, Chomski będzie grzał sobie stanowisko, aż do końca sezonu. Tylko dlatego, że cudem i szczęściem mamy 8pkt(więc pewnie w oczach Zmory nie ma powodów do zwolnienia) i jest drużyna, która zwyczajnie tego szczęścia tyle nie miała, a jest równie słaba(Toruń. Choć, uważam, że jesteśmy słabsi, co pokazał dwumecz, liczby nie kłamią).
Gdzie są jakiekolwiek konsekwencje? Czy ktoś wyciągnie je wobec Kildemanda, przez którego straciliśmy bonusa? Tak, można powiedzieć, że cała drużyna zapracowała na ten wynik. Że Woźniak pojechał najsłabszy mecz w sezonie, ale co z tego, skoro to ten baran stracił dwa kluczowe punkty, w najbardziej idiotyczny sposób?
Po wczoraj czuję wstyd, po prostu wstyd.
Mam to gdzieś, czy spadniemy, możemy spaść, chętnie będę chodził na żużel w I lidze - z nowym zarządem, trenerem i czystą atmosferą.
Ja rozumiem, że mamy słabszy skład, ale do ch*ja Lublin na papierze, też nie wygląda a wygrał 37:53, po 8 biegach prowadząc mniej więcej tak jak my.
Już mam dość tego sezonu, serdecznie dość Chomskiego i Zmory.
Niech to się już skończy.

boberGW - 2019-06-22, 09:57

Panowie, teraz już się rozlało i nie ma co psuć sobie nerwów. Nadmierny hejt jeszcze bardziej to wszystko zaogni i popsuje. Prawda jest taka, że jesteśmy potwornie słabi. Liderzy jadą słabiej niż w zeszłym roku, może z wyjątkiem Szymona (ale czy on jest liderem?), juniorzy jadą gorzej niż myśleliśmy i niż ich na to stać, Kildemand jedzie tak jak wszyscy prócz Stana i Zmory przewidywali. Tylko Thomsen jedzie na poziomie jakiego oczekiwaliśmy.
Nie można co roku osłabiać drużyny i kazać im walczyć o te same cele. I tu największa wina prezesa. On robił skład, bo wątpię, że gdyby Chomski miał wybór między Pająkiem, a np. Iversenem wybrałby Pająka. On nie miał żadnego wyboru.
Całe forum pisało przed sezonem walczyć o Vacula, nie udało się trudno, ale potem całe forum pisało brać Michelsena i Thomsena - gdzie teraz byśmy byli? Odpowiem w play off.
Całe forum pisało nie brać Kildemanda - ale kibice się nie znają i znów wyszło na nasze.
Boję się, że staniemy się powoli takim Toruniem. Zrażamy co roku do siebie zawodników, tak było z Zagarem, Iversenem, potem Vaculik, my niedługo nie będziemy mieli kogo nawet transferować. I to też jest wina Prezesa, bo Chomski jaki jest taki jest, ale zawodnicy go jeszcze szanują.
Ktoś przytaczał wcześniej jakieś rzekome wypowiedzi Bartka i Woźniaka, chyba tego nie wciągnęliście? :D Jakiś debil na sf w komentarzach robi sobie jaja, a wy to przyklejacie, to nikomu nie służy.
Chomski popełnił wczoraj masę błędów taktycznych. Taktyczna za Woźniaka, zamiast za Kildemanda wcześniej, trzy stary Karczmarza, czemu temu Szczotce nie dać pojechać w 12 biegu? Przecież Karczmarz wczoraj wyglądał jakby to Pytlewski się za niego przebrał (z całym szacunkiem do Pytlewskiego ale nie ma jeszcze doświadczenia). On nie umiał płynnie pokonać łuku. Wychodzi na to, że słabszych juniorów od nas ma tylko Toruń, a miało być tak pięknie.

Ja wierzę w utrzymanie, jednak muszą chłopaki wziąć się w garść. Wiem, ze wywołam śmiech teraz, ale tą drużynę stać na to, żeby wygrać we Wrocku (bez Woffindena), wygrać w Zielonej, Lublinie i oba mecze u siebie. W Grudziadzu nasi nawet w mistrzowskim sezonie pojechali piach. Nie leży nam ten tor i najlepiej, żeby GKM za rok dołączył do Torunia ;-)
Z tym, że ta drużyna jest na tyle niestabilna, że równie dobrze może przegrać wszystko i wszędzie, jednak to by była apokalipsa.

Danonek920 - 2019-06-22, 10:20

Kolejny bardzo słaby mecz naszej drużyny. Ja już nawet nie chcę ich hejtować , bo po prostu uważam, że ten sezon po prostu trzeba przecierpieć, a drużynę wciąż należy wspierać nie tylko wtedy kiedy jest się na szczycie, ale wtedy kiedy jest się na dnie również. Mam nadzieję, że po sezonie o ile się utrzymamy zostaną wyciągnięte poważne wnioski. Większość pisze o postawie Kildemanda, zgadza się, ten zawodnik nie dość, że prezentuje bardzo słaby poziom to nie popisuje się też inteligencją. Ja jednak twierdzę , że bonusa przegraliśmy przez co innego. To, że seniorzy z Grudziądza u siebie będą się lepiej prezentować od naszych to było do przewidzenia, nie spodziewałem się jednak, że nasi juniorzy są aż tak słabi na wyjazdach. Para Turowski-Wieczorek ograła naszych juniorów w stosunku 8-2. Jeżeli juniorzy nie robią punktów, a Kildemand jedzie na "swoim poziomie" to pozostała czwórka musiałaby robić minimum 40 punktów. Jest to jednak mało prawdopodobne , bo poza Zmarzlikiem to Woźniak, Thomsen, Kasprzak prezentują poziom solidnej, ale jednak 2 linii. Wczoraj też Chomski ewidentnie nie był w formie. Puszczać Kildemanda na parę Lindbeak- Łaguta, a Woźniaka zmieniać Zmarzlikiem na Wieczorka to była istna głupota.
rav_gorzow - 2019-06-22, 10:26

boberGW napisał/a:
Panowie, teraz już się rozlało i nie ma co psuć sobie nerwów. Nadmierny hejt jeszcze bardziej to wszystko zaogni i popsuje. Prawda jest taka, że jesteśmy potwornie słabi. Liderzy jadą słabiej niż w zeszłym roku, może z wyjątkiem Szymona (ale czy on jest liderem?), juniorzy jadą gorzej niż myśleliśmy i niż ich na to stać, Kildemand jedzie tak jak wszyscy prócz Stana i Zmory przewidywali. Tylko Thomsen jedzie na poziomie jakiego oczekiwaliśmy.
Nie można co roku osłabiać drużyny i kazać im walczyć o te same cele. I tu największa wina prezesa. On robił skład, bo wątpię, że gdyby Chomski miał wybór między Pająkiem, a np. Iversenem wybrałby Pająka. On nie miał żadnego wyboru.
Całe forum pisało przed sezonem walczyć o Vacula, nie udało się trudno, ale potem całe forum pisało brać Michelsena i Thomsena - gdzie teraz byśmy byli? Odpowiem w play off.
Całe forum pisało nie brać Kildemanda - ale kibice się nie znają i znów wyszło na nasze.
Boję się, że staniemy się powoli takim Toruniem. Zrażamy co roku do siebie zawodników, tak było z Zagarem, Iversenem, potem Vaculik, my niedługo nie będziemy mieli kogo nawet transferować. I to też jest wina Prezesa, bo Chomski jaki jest taki jest, ale zawodnicy go jeszcze szanują.
Ktoś przytaczał wcześniej jakieś rzekome wypowiedzi Bartka i Woźniaka, chyba tego nie wciągnęliście? :D Jakiś debil na sf w komentarzach robi sobie jaja, a wy to przyklejacie, to nikomu nie służy.
Chomski popełnił wczoraj masę błędów taktycznych. Taktyczna za Woźniaka, zamiast za Kildemanda wcześniej, trzy stary Karczmarza, czemu temu Szczotce nie dać pojechać w 12 biegu? Przecież Karczmarz wczoraj wyglądał jakby to Pytlewski się za niego przebrał (z całym szacunkiem do Pytlewskiego ale nie ma jeszcze doświadczenia). On nie umiał płynnie pokonać łuku. Wychodzi na to, że słabszych juniorów od nas ma tylko Toruń, a miało być tak pięknie.

Ja wierzę w utrzymanie, jednak muszą chłopaki wziąć się w garść. Wiem, ze wywołam śmiech teraz, ale tą drużynę stać na to, żeby wygrać we Wrocku (bez Woffindena), wygrać w Zielonej, Lublinie i oba mecze u siebie. W Grudziadzu nasi nawet w mistrzowskim sezonie pojechali piach. Nie leży nam ten tor i najlepiej, żeby GKM za rok dołączył do Torunia ;-)
Z tym, że ta drużyna jest na tyle niestabilna, że równie dobrze może przegrać wszystko i wszędzie, jednak to by była apokalipsa.

Sory Bober za to przeklejenie, ale jak przeczytałem to mnie zmroziło a wyglądało prawdziwie. Co do składu fakt; jeden zawodnik pokroju Vacul Michaelsen a nawet Bjerre za Kildemanda i bylibyśmy w PO.

Adix1994 - 2019-06-22, 10:46

boberGW, owszem Szymon w tym sezonie jest liderem. Dopiero, wczoraj pojechał słaby mecz. Do wczoraj miał średnią powyżej 2 na bieg, myślę że można nazwać go 'trzecim' liderem. Z tym, że u nas nie ma drugiego, więc przypada mu rola drugiego. Najpewniejszy punkt drużyny w tym sezonie, poza Bartkiem.
Tomash148 - 2019-06-22, 11:06

lukasztom1 napisał/a:
Tomash148 napisał/a:
Pisałem to już miesiąc, czy dwa, że jeszcze przed poprzednim sezonem, w którym sponsorowałem Stal, już pod koniec września zmorek dzwonił i prosił o wpłatę kwoty z umowy sponsorskiej.

Tomash na każdej umowie jest termin płatności, jeżeli termin już minął to zapewne miał i prawo, nie chce go bronić, ale też prowadzę działalność i tak może napisać każdy, mija termin proszę o zapłatę. Nawiązując do BZ myśle, że on daje bardzo dużo od siebie, aż za bardzo, zaraz ktoś napisze, że faworyzuje ligę szwedzką od polskiej bo tam ma lepszą średnią. Patrzmy na to realnie, mamy 2 Liderów, z początku wydawało się że Thomsen też nim będzie ale reszta to solidna druga linia z słabymi juniorami gdzie każdy z nas liczył, że będą solidnym pkt drużyny. Sukcesem jest utrzymanie bez baraży.

Termin był do końca lutego, jednakże zmorek potrzebował kasy już we wrześniu, aby pospłacać zawodników itd. Ja nawet nie chciałem swojego logo na kevlarach, motocyklach, kaskach. Po prostu dawaliśmy kasę, bo... no bo to przecież Stal, mój klub, ten sam który pokochałem tak dawno temu, ale przychodzi taki moment w życiu, że przestaje ci się podobać, gdy ktoś pluje ci w twarz śmiejąc się przy tym. Niestety. Ja osobiście liczę na posprzątanie śmieci po sezonie (zmora, stachu) i na nowe rozdanie. Uwierzcie mi, sporo ludzi już tupie nogami nie mogąc doczekać się tego momentu, trzymając przy tym w ręku sporo kasy, aby to nastąpiło i aby z czystym sumieniem móc wspomóc klub, a niekoniecznie np. budowę domu prezesa...

Thorgal - 2019-06-22, 12:02

A Chomski jak zwykle podczas meczu z nosem w programie. Wydaje mi się, że celnie zanalizował, że zabrakło punktów Kildemanda po defekcie Łaguty. Geniusz analizy! No i zdanie: "żużel to tylko sport".

Panie Staszku, my wiemy czym jest żużel, ale dziękujemy za przypominanie nam tego po każdym przegranym meczu :)

Co nam teraz pozostaje?
1. Cieszyć się z wygranej Motoru w Toruniu.
2. Liczyć na baraże. Motor już nam teraz powoli odjeżdża. Pokazali klasę w Toruniu.

as35 - 2019-06-22, 12:18

Z lektury ostatnich wypowiedzi, tu na forum i gdzie indziej, jawi się tragiczny obraz. Obraz klubu prowadzony przez koterie prezesa, odchodzących sponsorów, Kibiców czujących się coraz bardziej oszukanymi. Klubu w którym przygotowanie toru jawi się jak rzecz praktycznie niemożliwa (bo to 5 dni temu padało albo nie itp). Klubu z trenerem który ma problem z wypełnieniem programu. Tu wyjaśnienie gdyby nie miał problemów, miałby czas na analizę tego co wpisał i działania taktyczne. Klubu w którym zawodnicy zachowują się dziwnie- od 2-3 lat pisze ze czasami mam wrażenie ze w każdym meczu mamy do czynienia ze strajkiem albo pokazaniem Prezesowi ze strajk może być. Jak dodam to do wieści o dużych problemach finansowych to obecność prezesa w Grudziądzu wskazuje ze jesteśmy już w wykroku nad przepaścią. Te jego dramatyczne wezwanie do wspierania i głaskania zawodowców, jest żenujące.
Wybór mamy taki: klub pod wodza społecznie pracującego zarządu i światła myślą trenerska- spada z hukiem... albo coś wreszcie pęknie teraz kiedy jest jeszcze czas i dojdzie do zmian.
Drużynę mamy pełna chimerycznych panienek z potencjałem na utrzymanie. Ktoś kiedyś powiedział że nie obawia się stada lwów prowadzonego przez barana. Obawia się stada baranów prowadzonego przez lwa.
Bonusa straciliśmy wczoraj bowiem na czele był baran a nie lew.

yellow-blue - 2019-06-22, 12:39

Powiem tak - jeden głupi transfer i mamy to co mamy. Bo wyobraźcie sobie, że za Kildemanda mielibyśmy takiego Michelsena (śmiem twierdzić, że był nawet tańszy, bo przecież Peter to doświadczenie ekstraligowe). Gdzie bylibyśmy teraz? Prawdopodobnie na spokojnym 3 miejscu, pewni miejsca w PO. Nie byłoby tych wszystkich poniżających nas comebacków przeciwników. Co nie zmienia faktu, że to tylko przykryłoby po raz kolejny te wszystkie problemy, które narastają w klubie.
Thorgal - 2019-06-22, 13:02

Tymczasem gazeta "Gorzowskie Plotki" donosi"

W Gorzowie kibic Stali żąda zwrotu pieniędzy za karnet.
- Miała być walka o play off a czeka nas walka o utrzymanie. Nie to obiecał prezes Zmora. Czuję się oszukany - mówi pan Mieczysław, 47 letni mieszkaniec z Zawarcia.

Co na to prezes Zmora?
- Nie odpowiadam za wynik drużyny. Kibic wiedział jaki mamy skład. Kupił ten towar, rozpakował go. Nie uznajemy zwrotów po 2 miesiącach. Nasz produkt był uszyty na miarę.

Danonek920 - 2019-06-22, 13:09

no i w tym przypadku Zmora ma rację. Nie ma czegoś takiego jak zwrot za karnet...
Don Lucas - 2019-06-22, 13:24

Oczywiście, że nie ma. Są naiwni kibice, którzy dali się nabrać pseudo prezesowi na jego obiecanki i teraz czują się rozgoryczeni, bo ten zwyczajnie ich oszukał, omamił cenami biletów w ub. sezonie (w tym finał), tym, że tor będzie zajebisty do ścigania i że zbieramy kasę na mocny skład.
No nie dałem się temu nabrać. Nawet gdybym mieszkał w Gorzowie, nie dałbym się nabrać. Mimo wszystko rozum przed sercem. Wiedziałem, że to ściema, a Zmora jest zwykłym bucem. Tak panie Zmora, na taką opinię sobie zapracowałeś w Gorzowie i to wśród wielu ludzi, którzy obserwują twoje żenujące zachowanie tam gdzie bywasz, gdzie się pokazujesz. Jesteś rakiem tego klubu i tylko kwestią czasu jest to, że albo zniszczysz klub, albo ludzie zdążą cię usunąć.

Taki klub jak Stal nie zasługuje na to, żeby być w tym miejscu co jest, ale jeszcze bardziej nie zasługuje na to, żeby być frajerem. Niestety, jak po sezonie na gali będzie statuetka "Frajer roku", to pewniakiem jest Stal albo Chomski. Na temat "trenera" nie chcę mi się już więcej marnować klawiatury. Jest idiotą. Biegi nr 11 i 12 wczoraj to udowodniły dobitnie, nawet największym jego obrońcom i zwolennikiem. Trudno jest coś takiego obronić i wytłumaczyć. No po prostu się nie da!

Spadek? Tracimy Zmarzlika, Zmorę i mam nadzieję Chomskiego
Baraż? Pewnie się utrzymamy, ale czy to będzie dobre dla klubu? Nie sądzę.

W klubie potrzeba zmian, doszliśmy jako organizacja do ściany. Tylko kto się zdecyduje tą ścianę zburzyć?

23matys - 2019-06-22, 14:00

Nawet jeżeli się utrzymamy a Toruń zajmie ostatnie miejsce to centrala będzie pod nami ryła aby nam nie dać licencji a wiadomo że finansowo jest lipa, a jeżeli nawet się utrzymamy to i tak znowu się kogoś pozbędziemy bo nie będzie na ten skład pieniędzy więc teraz czy później i tak zlecimy, nie wiem czy nie lepiej teraz zrobić czystke i zacząć od nowa
Thorgal - 2019-06-22, 14:24

Jesli Torun zajmie 8 miejsce to za rok liga moze zwiekszy sie do 10 druzyn.

Jesli my obronimy elige po barazach to obawiam sie ze Zmora i Chomski zostana i obiecaja nam "wzmocnienia" na nowy sezon.

as35 - 2019-06-22, 18:40

A w Lublinie nasz nielot juz ma 2 punkty w 2 startach... normalnie jak nic trzeba będzie profesjonalistę przytulić i pogłaskać. A może pani menagier :-) to zrobi wszak to zawodowiec.
P.S. We wczorajszym meczu podobny poziom, podobnie hamowanie nóżka i bezmyślne podjeżdżanie do tylnego kola przeciwnika i panika CO ROBIĆ!
W 3 startach- 2 punkty. My mamy tam jechać w meczu ligowym????

Ja nie mogę 4 jechał i się wywrócił...... sam.... bez walki..........

Marek - 2019-06-22, 20:09

Cytat:
A w Lublinie nasz nielot juz ma 2 punkty w 2 startach... normalnie jak nic trzeba będzie profesjonalistę przytulić i pogłaskać. A może pani menagier  to zrobi wszak to zawodowiec. 
P.S. We wczorajszym meczu podobny poziom, podobnie hamowanie nóżka i bezmyślne podjeżdżanie do tylnego kola przeciwnika i panika CO ROBIĆ! 

Ja nie mogę 4 jechał i się wywrócił...... sam.... bez walki.......

A może ma chłopak jakieś problemy ...Nie wiemy co się dzieje , a ten hejt jest niepotrzebny . Mało tragedii było juz w środowisku speedwaya ??? Czasami powinieneś ochłonąć przed napisaniem posta....

as35 - 2019-06-22, 20:36

Marek napisał/a:
Cytat:
A w Lublinie nasz nielot juz ma 2 punkty w 2 startach... normalnie jak nic trzeba będzie profesjonalistę przytulić i pogłaskać. A może pani menagier  to zrobi wszak to zawodowiec. 

Ja nie mogę 4 jechał i się wywrócił...... sam.... bez walki.......

A może ma chłopak jakieś problemy ...Nie wiemy co się dzieje , a ten hejt jest niepotrzebny . Mało tragedii było juz w środowisku speedwaya ??? Czasami powinieneś ochłonąć przed napisaniem posta....

Jak ma problemy to do lekarza albo specjalisty. Żużlowcy to ponoć twardzi faceci ale chyba nie ze Stali- bo ich ciągle trzeba głaskać i nie kichać na nich bo się złamią wpół! Jest zawodowcem to wiec albo zawodowiec albo na rampę do Lidla na rozładunek. Jak z panią menager walczył i szantażował to nie wołała o pomoc ! Tak czy nie? Dzisiejszy występ to dno i kilo mułu ... My w Lublinie dostaniemy do 25!

A tak na marginesie wie ktoś kiedy będzie ta zapowiadana prze społecznego prezesa, impreza tulenia i głaskania naszych zawodowców i po ile bilety?
14. Rafał Karczmarz (Polska) - 2 (1,1,0,w,-) i tyle by było na temat .... sam się wywrócił, wsadził rękę w tylne koło....

yagr - 2019-06-22, 20:57

Władysław Komarnicki nie widzi już szans na awans truly.work Stali do fazy play-off. Jego zdaniem drużyna od początku roku jedzie nierówno, a zastąpienie Martina Vaculika, który odszedł do Stelmetu Falubazu, kompletnie się nie powiodło. Zmora do tematu podchodzi zupełnie inaczej. - Jeśli matematyka pozwala, to ja nadal będę wierzyć - podkreśla. - A co do Martina Vaculika, to są rzeczy, których nie wypada mówić prezesowi honorowemu. Ze swoją oceną transferów i całej drużyny wstrzymam się do zakończenia sezonu - podsumowuje Zmora.

Prawdopodobnie wielu naszych kibiców czytało tp na SF.
Zmora wypowiada się jasno i czytelnie - czas rozliczeń po sezonie a teraz prosi o wsparcie ( dla wszystkich i Kildemanda chyba podwójnie.
Fakty są takie , że jesteśmy przeraźliwie SŁABI !!!
Fakty są takie, że z jakiegoś powodu nasi "społeczni" działacze zamiast wymienić najsłabsze ogniwo to wymienili najmocniejsze dodatkowo wzmacniając "naszego śmiertelnego wroga" zza miedzy - to już nie błąd a WIELBŁĄD !!!
Fakty są takie, że matematycznie możemy awansować do czwórki jak i spaść z ligii.
Fakty są takie , że nasz menager ( nie mylić z trenerem ) jest wcale nie lepszy od zawodników sorry p. Stanisławie ale taka jest prawda. Ja jak i pewnie wielu kibiców chciałoby zmiany na tym stanowisku. Tu powinien być ktoś kreatywny , nie bojący się odpowiedzialności za tor i wynik. A pan Chomski jest konserwatywny , asekuracyjny i sprawiający wrażenie bojącego się o wszystko. Taki człowiek z zamierzchłej epoki. Ktoś powie - a kto za niego ? Zapewniam , że znajdzie się ktoś kto tę funkcję managera potraktuje profesjonalnie. Ten człowiek ma podejmować decyzje , reagować na wszystkie zmiany w trakcie meczu , nie bać się i nie dyskutować z zawodnikami. Jeżeli mówi , ze Zmarzlik jedziesz z trzeciego pola to jedziesz a nie przekomarzanki i liczenie kto ma startować w nominowanych.
Fakty są takie , że Zmarzlik sam nie pociągnie wyniku.
Po sezonie jeśli nie wzmocnimy składu zawodnikiem typu Vaculik , Doyle , Łaguta to nie mamy czego szukać w lidze.
Fakty są takie , że od kilku sezonów nie możemy dobrze odjechać meczu w Grudziądzu. Jak to jest , że inni mogą a nasi wiecznie nie, Nie mogą choć raz się dobrze spasować i odłożyć ten silnik tylko na ten jeden tor ?
Oczywiście jako kibic jestem za Stalą i będę za Stalą nawet jak spadnie ale już tak do pana panie Zmora - prosi pan o wsparcie. Okey ? Nasze kibiców będzie jak zwykle. A jakiego wsparcia pan udzieli drużynie ? A może by tak wygrzebać jakieś zaskórniaki i uzbroić naszych w najleszy możliwy sprzęt na rynku na tę resztę sezonu ? A może gdzieś zaryzykować z innymi tunerami ?
Może jeszcze nie wszystko starcone w tym sezonie ?

as35 - 2019-06-22, 21:21

yagr napisał/a:

Zmora wypowiada się jasno i czytelnie - czas rozliczeń po sezonie a teraz prosi o wsparcie ( dla wszystkich i Kildemanda chyba podwójnie.

Tylko naiwny wierzy Zmorze. Tyle w tym prawdy jak w twierdzeniu ze ceny na finał takie aby sfinansować super transfer/ry.

yagr napisał/a:
Fakty są takie , że nasz menager ( nie mylić z trenerem ) jest wcale nie lepszy od zawodników sorry p. Stanisławie ale taka jest prawda. Ja jak i pewnie wielu kibiców chciałoby zmiany na tym stanowisku. Tu powinien być ktoś kreatywny , nie bojący się odpowiedzialności za tor i wynik. A pan Chomski jest konserwatywny , asekuracyjny i sprawiający wrażenie bojącego się o wszystko. Taki człowiek z zamierzchłej epoki. Ktoś powie - a kto za niego ?

Za niego nie potrzeba nikogo. Wystarczy apka z ekstraligi. A co do taktyki - jest tu kilku dobrych speców od tego! Poważnie pisze.

yagr napisał/a:
Fakty są takie , że od kilku sezonów nie możemy dobrze odjechać meczu w Grudziądzu. Jak to jest , że inni mogą a nasi wiecznie nie, Nie mogą choć raz się dobrze spasować i odłożyć ten silnik tylko na ten jeden tor ?
Oczywiście jako kibic jestem za Stalą i będę za Stalą nawet jak spadnie ale już tak do pana panie Zmora - prosi pan o wsparcie. Okey ? Nasze kibiców będzie jak zwykle. A jakiego wsparcia pan udzieli drużynie ? A może by tak wygrzebać jakieś zaskórniaki i uzbroić naszych w najleszy możliwy sprzęt na rynku na tę resztę sezonu ? A może gdzieś zaryzykować z innymi tunerami ?
Może jeszcze nie wszystko starcone w tym sezonie ?

Nie potrafimy bo mamy to w dooopie. Ot amatorka. zawsze potem prezes był wyrozumiały, zajmujacy miejsce trenera - jak zwykle coś tam pod nosem powie. Kibiców się spacyfikuje - wyświechtanym- Dumni po zwycięstwie , wierni po porażce. Do tej pory przechodziło bo taki mecz nic nie znaczył. Dziś już znaczy ale łykających frazesy i kłamastwa - pełno...

darkis - 2019-06-22, 21:58

Jestem tak samo jak 99.99% uzytkownikow tutaj na forum wsciekly i zly!! wiem chcemy glow, ale co dalej??

Przeciez Kildemand jest zawodnikiem Stali...i bedzie nim do konca tego sezonu i my poprostu go potrzebujemy, z prostej przyczyny ..nie mamy nikogo innego aby go zastapic!

No i Zmora ma po czesci racje, my musimy jakos przetrwac i czekac do konca sezonu!

Nie mamy calej lawki rezerwowych aby zastapowac zawodnikow!
A co sie dzieje z Karczmarzem to chyba on sam tylko wiec..

No ale Stana to sie ewentualnie mozna pozbyc-)

as35 - 2019-06-22, 22:06

darkis napisał/a:
Przeciez Kildemand jest zawodnikiem Stali...i bedzie nim do konca tego sezonu i my poprostu go potrzebujemy, z prostej przyczyny ..nie mamy nikogo innego aby go zastapic!

Mam,y mamy. Z takim samym skutkiem ale z perspektywą.

darkis napisał/a:
No i Zmora ma po czesci racje, my musimy jakos przetrwac i czekac do konca sezonu!
Zmora nie ma racji. Sam to sprokurował i teraz odwraca kota ogonem.

darkis napisał/a:
No ale Stana to sie ewentualnie mozna pozbyc-)
Bezsprzecznie bez straty dla klubu.A nawet z zyskiem (finansowym). Pani psycholog to też wymysł. Po Karczmarzu widać ze jest nie potrzebna. Zawodowcy maja kas e i sami niech sobie załatwiają psychologa.
darkis - 2019-06-22, 22:36

Tak ale co mamy zrobic teraz?
Odstawic Kildemanda?
I co dalej, bo on jakies tam 2-5 pkt zrobi , a jak wstawimy ...no kogo.?
W Toruni pojachalo cos tam z Angli i blakal sie 200 metrow za stawka.
Rissa ( czy jak sie on tam nazywa)..to bedzie jeszcze gorzej, puszczac Alana Szczotke?
Jakos nie widze aby zrobil cos wiecej niz Kildemand, poszczac Karczamrza.( sory zart)

Mamy taki sklad jaki mamy i nic nam nie da ze sie pogniewamy na ktoregos zawodnika..on jest poprostu nam potrzebny ,a na koniec sezonu ..WON!!!i koniec.

as35 - 2019-06-23, 00:46

darkis napisał/a:
Tak ale co mamy zrobic teraz?
Odstawic Kildemanda?
I co dalej, bo on jakies tam 2-5 pkt zrobi , a jak wstawimy ...no kogo.?
W Toruni pojachalo cos tam z Angli i blakal sie 200 metrow za stawka.
Rissa ( czy jak sie on tam nazywa)..to bedzie jeszcze gorzej, puszczac Alana Szczotke?
Jakos nie widze aby zrobil cos wiecej niz Kildemand, poszczac Karczamrza.( sory zart)

Mamy taki sklad jaki mamy i nic nam nie da ze sie pogniewamy na ktoregos zawodnika..on jest poprostu nam potrzebny ,a na koniec sezonu ..WON!!!i koniec.

Paradols? Zostawić Kildemanda . Rotować Kasprzak ( se pośpiewa) i Woźniak (se bliźniaki pobawi). Karczmarz do Lidla na nockę. Szczotka za niego - gorzej nie pojedzie :-) . A za tych profesjo..amatorów nasi rezerwowi... bez znaczenia nazwiska gorzej nie pojada. Chomskie (dwa) na rampę do Lidla i mamy wartość dodaną.

Marek - 2019-06-23, 11:35

Cytat:
Karczmarz do Lidla na nockę.

Ty jesteś kierownikiem w lidlu że pracowników szukasz ???

darkis - 2019-06-23, 12:36

as35 napisał/a:
Paradols? Zostawić Kildemanda . Rotować Kasprzak ( se pośpiewa) i Woźniak (se bliźniaki pobawi). Karczmarz do Lidla na nockę. Szczotka za niego - gorzej nie pojedzie . A za tych profesjo..amatorów nasi rezerwowi... bez znaczenia nazwiska gorzej nie pojada. Chomskie (dwa) na rampę do Lidla i mamy wartość dodaną.

To tak na powaznie?
Czy jak pisales ten post byles pod wplywem czegos tam , albo...jestes jak Torunski Kon Trojanski!

Pomysl logicznie jak chcesz odstawic
-Kasprzaka
-Kildemanda
-Karczmarza
Masz cos do nazwisk zaczynajacych sie na litere K? :shock:
To pomysl logicznie, moze CI sie uda zobic jakis sklad pozostalymi zawodnikami?

To wedlug Ciebie sklad bedzie wygladal nastepujaco

9 Bartek Zmarzlik
10 Brak Zawodnika
11 Thomsen
12 Brak Zawodnika
13 Szczotka
14 Bartkowiak
15 Pytlewski
16 Brak zawodnika

No to zycze powodzenia,

Ludzie kazdy z nas wie ze jest ten sezon jest juz stracoony, chodzi tylko teraz aby sie utrzymac!

I takie piepszenie ze wywalic jednego i drugiego w niczym nie pomoze, to nie pilka nozna ze masz 10 rezerwowych!
Zawodnicy sa i musza do konca sezonu jechac , a po sezonie to mozecie po nich jechac jak po dzikiej swini!

yagr - 2019-06-23, 12:38

Jako , że to jest wątek dotyczący meczu GKM - Stal G. to już nie będę się znęcał nad tym kto , co i jak , bo prawdopodobnie nic to nie da. Być może nasi zawodnicy , być może nasz sztab nie widzi w naszej aktualnej sytuacji nic nadzwyczajnego. Może dla nich , nic się nie stało, może dla nich wszystko jest okey. Nam kibicom nie jest to co się aktualnie dzieje obojętne. Jak to mawia nasz guru taktyki i nie tylko taktyki Stan Chomski - to jest tylko sport. Tak p. Chomski to jest tylko sport, trochę dziwny , trochę specyficzny ale jednak sport gdzie ktoś musi wygrać , ktoś musi przegrać. Zgoda , tylko oprócz tego ,że się przegrywa liczy się styl ,sposób przygotowania i zaangażowania do danego meczu. A z tym to już tutaj leżymy i kwiczymy z kretesem. Przykład ostatniego meczu Motoru Lublin w Toruniu. Chłopacy i cały sztab pokazał , że można zrobić coś z niczego a przy tym ambicją i walecznością wznieśli się na wyżyny. Będę trzymał za nich kciuki bo na to zasługują jak mało kto. No i wracam do Grudziądza. Rok 2017 czyli niecałe dwa sezony wstecz - nasz zawodnik Przemysław Pawlicki zdobywa punkty odpowiednio 2 ,1 ,1 , 0. Normalnie szał - oczywiście przegrywamy jak zwykle. Nasz "gwiazdor" wygrywa dwa razy z inną gwiazdą chyba juniorem Trzensiokiem i to raz po jego upadku no i raz z Pieszczkiem. Minęły niecałe dwa sezony i ten sam zawodnik leje naszych i nie tylko naszych jak chce i kiedy chce. Zawodnik którego się pozbyliśmy w Grudziądzu jest jednym z liderów. Czyli co takiego się stało ? Można mieć motorek przygotowany do toru ? Można !!! Tylko trzeba chcieć !!!! Nikt mi nie wmówi , że tego się nie da zrobić. Nie przyjmuję totalnie żadnych wytłumaczeń. Przykład Pawlickiego to przykład , że można. Nie wiem , może nasi zawodnicy i sztabowcy są inteligentniejsi inaczej.
as35 - 2019-06-23, 12:57

Marek napisał/a:
Cytat:
Karczmarz do Lidla na nockę.

Ty jesteś kierownikiem w lidlu że pracowników szukasz ???

Nie, pomagam mu znaleźć miejsce w życiu. Czasami zamiast glaskac warto dać kopa. Szczególnie jak ktoś ma bardzo wysokie mniemanie o sobie (PROFESJONALISTA) a tak naprawdę jest słabym amatorem.

[ Dodano: 2019-06-23, 12:58 ]
yagr napisał/a:
J..... Można !!! Tylko trzeba chcieć !!!! Nikt mi nie wmówi , że tego się nie da zrobić. Nie przyjmuję totalnie żadnych wytłumaczeń. Przykład Pawlickiego to przykład , że można. Nie wiem , może nasi zawodnicy i sztabowcy są inteligentniejsi inaczej.

Tak, Tak Tak !!!!!!!!!!!!!!!!

yagr - 2019-06-23, 13:03

Jeszcze takie uzupełnienie tego mojego wpisu powyżej. Łaguta - trzy dni wcześniej w lidze szwedzkiej odpowiednio 2, 0 dalej zastępowany z rezerwy przez Zmarzlika i później kolejne 0. Pytanie brzmi - jechał na tym samym silniku co ma na Grudziądz ? Bo minęły ledwo trzy dni i stał się niełapalny. Co takiego się stało ? Nagła eksplozja formy ? Od zera do bohatera. To tylko pokazuje jakimi nasi są gamoniami i frajerami.
Danonek920 - 2019-06-23, 13:20

z Karczmarzem to coś złego się dzieje. Sezon 2017 średnia 1,518 jak na juniora świetny wynik, sezon 2018 - 1,378, teraz póki co 1,211 z tendencją spadkową. Ja pamiętam jak on był zadziornym juniorem, jeździł odważnie, a w ostatnim czasie puszcza gaz na prostych i wystawia nogę. Wydaję mi się, że ma jakiś problem natury psychicznej. Wciąż jednak trzeba wspierać Karczmarza i Kildemanda, bo u siebie robią oni jakieś punkty, nie mamy żadnych alternatyw. Trzeba przemęczyć ten sezon.
leszek - 2019-06-23, 13:24

Dajcie spokoj przeciez nie jest zle ! Czego sie czepiacie ? Jaki Pan,taki kram.
as35 - 2019-06-23, 17:34

Danonek920 napisał/a:
z Karczmarzem to coś złego się dzieje. Sezon 2017 średnia 1,518 jak na juniora świetny wynik, sezon 2018 - 1,378, teraz póki co 1,211 z tendencją spadkową. Ja pamiętam jak on był zadziornym juniorem, jeździł odważnie, a w ostatnim czasie puszcza gaz na prostych i wystawia nogę. Wydaję mi się, że ma jakiś problem natury psychicznej. Wciąż jednak trzeba wspierać Karczmarza i Kildemanda, bo u siebie robią oni jakieś punkty, nie mamy żadnych alternatyw. Trzeba przemęczyć ten sezon.

2017 i 2018 był na kontrakcie amatorskim. 2019 zawodowy i mamy ZAWODOWCA.
Ewidentnie coś nie gra ale jako zawodowiec winien dostać krótki tekst- masz to załatwić albo do Lidla na kasę lub powrót na warunki amatora.
Wczoraj w jednym biegu (kamera z tyłu startu) widać było jak startuje na 2-3 puszczenia sprzęgła, znów w trakcie biegu dojeżdżał do koła zawodnika przed nim i PANIKA i bezmyślność. Gdybyśmy mieli trenera a nie pozoranta dawno by to wyrugował ... ale mamy co mamy.
Wracając do rotowania - 0 Kasprzaka, 0 Kildemanda czy 0 Szczotki. Które lepsze? Dla mnie Szczotki - to jednak mimo wszystko jakieś perspektywy ..

poro - 2019-06-23, 18:30

A mnie jeszcze jedna rzecz się nasuwa odnośnie Karczmarza. Od początku sezonu wmówił sobie że to jest jego moment na czołowe lokaty w IMSJ. I dwa chyba najsłabsze mecze miał kiedy? Przed eliminacjami IMSJ oraz przed pierwszym finałem IMSJ. Ciekawi mnie czy to tylko zbieg okoliczności. Bo tak jak on w Grudziądzu to by mógł Kamil Pytlewski jechać.
marcin_crx - 2019-06-24, 13:49

Piszę dopiero dziś, bo tak naprawdę nie wiem co sensownego napisać?

Jechać po zawodnikach jak co poniektórzy nie ma już sensu.

Jesteśmy słabi, dajemy się golić jak frajerzy, gubimy frajersko punkty, trener, którego naprawdę szanuje daje coraz więcej argumentów do tego, że jest cienki...

Co się dzieje?

Trenerze, ja chciałbym usłyszeć dlaczego trener w 11 biegu puszcza fatalnego Kildemanda, a w biegu 12 puszcza Pan Zmarzlika na szybkiego Przemka, który ma jeszcze nieosiągalnie szybkie 4 pole?

Teraz pytanie co dalej? Wszystko wskazuje na baraże i prawdopodobnie w nich wylądujemy jeśli nie wygramy w Lublinie.

Dętka roku - STAL GORZÓW, za postawę i frajerskie oddawanie punktów.

mazinho - 2019-06-26, 00:06

Długo milczałem po tym meczu, bo styl w jakim przegraliśmy był po prostu fatalny. Powiem Wam, że w tym roku mija mi 25 lat, odkąd w danym roku zaliczyłem przynajmniej połowę spotkań domowych. I pierwszy raz zdarzyło mi się wyjść w trakcie trwania zawodów, a miało to miejsce w momencie...kiedy usłyszałem, że w 12 biegu z taktycznej pojedzie Zmarzlik. Wówczas rzuciłem programem o ziemię i w złości opusciłem stadion. Wcześniej doszło szokujące wykluczenie Kildemanda za odjechanie od taśmy, a także brak rezerwy taktycznej właśnie za Kildemanda. Najgorsze było to, że nasi zawodnicy nie wykazywali w tym meczu charakteru, ambicji, woli walki i po raz kolejny przeszli "obok" meczu. Na szczęście szybko przemieścilem się do Torunia i udało mi się zobaczyć skrajnie inny mecz..gdzie goście pokazali charakter, ambicję, jazdę, która oglądąło się z przyjemnością.

Ale ma być tutaj o nas. Oddaliśmy frajersko kolejny punkt rywalowi - czwarty, a może nawet szósty w tym sezonie. Oddaliśmy mecz Falubazowi ze stanu 28:20, Toruniowi z 35:25, a w Grudziadzu nie wykorzystalismy wykluczenia Laguty, defektu Buczkowskiego i nieobecności lidera ich młodzieży i nie dobiliśmy nawet do 40 punktów.

W Grudziądzu mecz położył nam w połowie Kildemand, a w drugiej sztab szkoleniowy. Jak można było po takiej wpadce wpuscic w 11 biegu Kildemanda? Tam powinna być taktyczna - zaryzykowałbym z wpuszczeniem Thomsena (który był naszym 3 zawodnikiem, a w meczu pojechał tylko..5 razy!). W 12 biegu na najlepszym polu jechał piekielnie szybki Pawlicki, a do tego oni mieli tego słabszego juniora. Tutaj powinien być taktyk...ale za Karczmarza - Bartkowiak. Wystrzelenie się z taktyka lidera - ze slabego pola C na Wieczorka to skrajna głupota. A patrząc na wynik meczu przed 12 biegiem - 17 punktów (potrzeba odrobienia 6 punktów) konieczne bylo zostawienie Zmarzlika na 3 ostatnie biegi tylko on był w stanie w 14 biegu pokonać Artioma Łagutę). Mając -19 (zakładajac start Woźniaka) 8 punktów byłoby możliwe do odrobienia mając tylko takie pary: Zmarzlik-Thomsen, Zmarzlik-Kasprzak, Zmarzlik-Kasprzak. Nasz sztab szkoleniowy pokazał totalną indolencję taktyczną, który to już raz?

Co ciekawe po paru meczach wyjazdowych można było się pokusić o pare zmian w ułożeniu par. Od meczu w Lesznie jedziemy tym samym zestawieniem...Szkoda, że nie spróbowaliśmy tego nieszczesnego Kildemanda wystawiać pod numer 1 (na wyjeździe) lub 11 u siebie, żeby jeździł w 4 serii startów na Wieczorków, Bogdanowiczów, czy Kopciów. Dla naszego trenera to jest za duże ryzyko..Za to ryzyka nie ma, kiedy Pajaka sie wystawia na 11 bieg, gdzie startuje chocby Artiom Laguta, czy Lindbaeck.

Tylko, to co sie stalo w 8 biegu, czy jest w całości winą Kildemanda? On zapewne nawet nie zna przepisów jakie są w naszej lidze i ktoś - nie wiem może kierownik drużyny powinien mu powiedzieć co mozna robić, a co nie? Fakt był taki, że po tym biegu Kildemand był tak wściekły, że rzucał co mial pod ręka, a pozniej zwyczajnie się..popłakał.

Podsumowując "wyczyny" Kildemanda w tym roku na wyjeździe można ocenić krótko - KATASTROFA! Pająk ma średnią biegową równą 0,750, tylko nieco wyższa od 16-letnego debiutanta Mateusza Bartkowiaka. Pająk w 3 meczach (w jednym wyeliminowala go kontuzja) pojechał w 11 biegach, stawał pod taśma z 22 rywalami. JEgo bilans to 4:18!! Pokonał dwóch juniorów: Smektałę oraz Kuberę i na inaugurację Miedzińskiego i Miśkowiaka. U siebie jest nieco lepiej, ale 4 udane biegi (2 ze Spartą, 1 z GKM-em i 1 z Toruniem) to jest zdecydowanie za mało.

Za jego występy, za zachowanie w 8 biegu odstawiłbym go od meczu we Wrocławiu. Jakies meskie podejscie i kara sie należy. W tym o takiej historii nie powinno być zgody na taką jazdę do tyłu. Niestety mając takiego trenera, to ten daje mu możliwości przejażdżek, wszak zawodnika nie mozna dołowac, odstawiac od biegów, bo..popadnie w depresję. Ja do Wrocławia wystawiłbym Szczotką i w pierwszym biegu zastąpiłbym go Karczmarzem. Dalej stawiałbym na juniorów lub robiłbym taktyczne.
Nie wiem, czy ktoś u nas na to wpadnie, ale do wzięcia jest Rasmus Jensen. Ostatnio jeździ za granica bardzo skutecznie, a Piła zapewne by nam go wypożyczyła, bo on tam nie chce jeździć. Gorzej od Kildemanda nie pojedzie, a we Wrocku, a może i nawet w Zielonej mozna by bylo go sprawdzić. Ellisa pomijam, bo on to jest jakieś nieporozumienie...A taka ciekawostka,w trakcie meczu z Grudziadzem u siebie, kiedy Kildemand nie byl w stanie dalej jechać, to na 10 bieg pewna osoba ze sztabu szkoleniowego - konkretnie pan Buszkiewiczdoradzala wpuszczenie...Ellisa (mimo, że Karczmarz i Bartkowiak jechali wówczas na 3,3 i 3,2) :).

Ciężki jest los kibica Stali Gorzów w tym roku..I jak tu się nie wkurzac na to wszystko?

PS To co pisaliście na Rafała Karczmarza jest sporym przegieciem. Też mnie irytuje, że po tych upadkach z poprzedniego sezonu on się jakby zablokowal i jadac w kontakcie zamyka gaz. Na jego obronę muszę dodać, że w Grudziądzu jechał z pokaleczoną reką, którą uszkodził na młodzieżówce. W tym meczu nie powinien jechać, bo ta reka po tym jak ja wlozyl w szprychy wygladala koszmarnie. Teraz Siwy przechodzil rehabilitacje przez dwa dni, sprobowal pojechac na mlodziezowce i na Wroclaw powinie byc gotów.

Don Lucas - 2019-06-26, 11:49

mazinho napisał/a:
PS To co pisaliście na Rafała Karczmarza jest sporym przegieciem. Też mnie irytuje, że po tych upadkach z poprzedniego sezonu on się jakby zablokowal i jadac w kontakcie zamyka gaz.
Nie jest przegięciem. On tak jeździ już od ubiegłego sezonu. Problem polega na tym, że on tego kontaktu unika. Jak wyjdzie ze startu i jedzie pierwszy to super, ale jak wyjdzie słabo, to unika czegokolwiek. Poza tym, swoim wpisem dobijasz Chomskiego. Jaki normalny trener pcha na siłę kontuzjowanego juniora do trzech biegów, gdzie mógł zrobić taktyczna za niego i Bartkowiaka puścić?
Mecz w Grudziądzu tak skompromitował Chomskiego jako trenera, że gorszej laurki facet nie mógł sobie wystawić. Kiedyś tępo patrzył w stoper i podniecał się mierzeniem czasów. Teraz tępo patrzy w program i chyba nie rozumie co czyta. I jeszcze mu za to płacą.

A tak przy okazji, to co się dziej z Orłem?? Kiedyś wszędzie było go pełno, biegał, skakał, kombinował, podpowiadał, wykazywał się. A teraz? Strzeli minkę do kamery przy losowaniu zestawu biegowego i finito. On też ma na to wylane czy Chomski sobie nie życzy jego pomocy. Wszystko to jakieś popieprzone jest. :roll:

miszarus - 2019-06-26, 15:22

Don Lucas napisał/a:
mazinho napisał/a:
PS To co pisaliście na Rafała Karczmarza jest sporym przegieciem. Też mnie irytuje, że po tych upadkach z poprzedniego sezonu on się jakby zablokowal i jadac w kontakcie zamyka gaz.
Nie jest przegięciem. On tak jeździ już od ubiegłego sezonu. Problem polega na tym, że on tego kontaktu unika. Jak wyjdzie ze startu i jedzie pierwszy to super, ale jak wyjdzie słabo, to unika czegokolwiek. Poza tym, swoim wpisem dobijasz Chomskiego. Jaki normalny trener pcha na siłę kontuzjowanego juniora do trzech biegów, gdzie mógł zrobić taktyczna za niego i Bartkowiaka puścić?
Mecz w Grudziądzu tak skompromitował Chomskiego jako trenera, że gorszej laurki facet nie mógł sobie wystawić. Kiedyś tępo patrzył w stoper i podniecał się mierzeniem czasów. Teraz tępo patrzy w program i chyba nie rozumie co czyta. I jeszcze mu za to płacą.

A tak przy okazji, to co się dziej z Orłem?? Kiedyś wszędzie było go pełno, biegał, skakał, kombinował, podpowiadał, wykazywał się. A teraz? Strzeli minkę do kamery przy losowaniu zestawu biegowego i finito. On też ma na to wylane czy Chomski sobie nie życzy jego pomocy. Wszystko to jakieś popieprzone jest. :roll:

Mi wydaje się, że zmiana prezesa o której coraz głośniej jest konieczna. Zasiedziało nam się towarzystwo. Zmiana od góry - ma wrócić Jacek G. i przebudować marketing, wpłynie pozytywnie na wszystkie sekcje. Trenerską również...
Oddać trzeba, że były do dobre i syte lata....błędy zdarzają się wszędzie.

PavelN11 - 2019-06-26, 16:29

mazinho napisał/a:
PS To co pisaliście na Rafała Karczmarza jest sporym przegieciem. Też mnie irytuje, że po tych upadkach z poprzedniego sezonu on się jakby zablokowal i jadac w kontakcie zamyka gaz. Na jego obronę muszę dodać, że w Grudziądzu jechał z pokaleczoną reką, którą uszkodził na młodzieżówce.

Nie widzę tu żadnego przegięcia, facet jest największym rozczarowaniem sezonu więc nic dziwnego, że pochwał nie zbiera.
Teraz piszesz o kontuzji ręki no to jeśli tak było to powinien powiedzieć - "niech jedzie Alan". Kiedyś Sami Khedira na rozgrzewce przed finałem mistrzostw świata poczuł lekki ból w nodze, zastanowił się i z bólem serca powiedział trenerowi, że nie jest pewien czy będzie mógł zagrać na 100% swoich możliwości. Oddał swoje miejsce w składzie koledze, w meczu o którym marzy od dziecka każdy piłkarz. To się nazywa profesjonalizm, nic tylko brać przykład.
No ale ok, zostawmy mecz w Grudziądzu.
To co mu było w meczu z Toruniem na naszym torze gdy przywoził zera w tym raz objechał go Kościuch?
Co mu było w meczu w Toruniu, gdy przywoził zera i przegrywał z Kopciem i Kościuchem?
Co mu było w meczu z Grudziądzem, gdy na naszym torze gdy przywoził zera i przegrywał z Turowskim?
Co mu było w meczu z Wrocławiem, gdy na naszym torze przegrywał z Liszką?
To ostatnie 5 meczy w jego wykonaniu. Ja jestem po prostu wściekły gdy widzę jego jazdę, bo żaden żużlowiec dawno mnie tak nie zawiódł. Widocznie miałem zbyt duże oczekiwania, ale też bez przesady. Karczmarz jest już na takim etapie, że musi się już porządnie wziąć w garść jeśli chce być po wieku juniora prawdziwym żużlowcem. Póki co ja tego nie widzę.

lupus - 2019-06-26, 17:19

Don Lucas napisał/a:

ktoś go tu zaproponował na zmianę za trenejro to i pewnie zbiera tego efekty ;-)

32roza - 2019-06-26, 17:59

W sumie nie głupi pomysł z Orzełkiem na trenera, na pewno taktycznie by dobrze rozgrywał mecze. Tylko czy ma papierek, by móc prowadzić drużynę w Ekstralidze?
Thorgal - 2019-06-27, 23:42

Orzełek wydaje się być za mięciutki. Będzie przytakiwał Kasprzakowi i innym cholerykom.