Oficjalne forum gorzowskiego speedwaya
Forum sympatyków Stali Gorzów

KS "Stal Gorzów" - Treningi gorzowskiej Stali

GrandGw - 2009-03-05, 16:09
Temat postu: Treningi gorzowskiej Stali
Witam orientuje sie ktos z Was kiedy pierwszy trening jest planowany?:) pogoda jak najbardziej ladna juz od kilku dni wiec mysle ze grzechem byloby marnowac taką aure...:) moze wiecie tez cos na temat prac prowadzonych na torze? osobiscie w tygodniu przebywac w szczecinie wiec niezabardzo mam mozliwosc sledzenia tego w bardziej indywidualny sposob ;) pozdrawiam (aha byc moze jest juz taki temat ale nie zauwazlem ;p )
Grzesiek - 2009-03-05, 21:46

[ciach]
masters - 2009-03-05, 23:17

Po raz kolejny pytam, po co zakladac temat o treningu, skoro mozna o to zapytac w temacie Stal 2009??Zamykam, wygasnie za niedlugo!
Gracku - 2009-03-06, 17:05

I przez cały sezon mamy wszystko pisać o Stali w temacie Stal 2009? Wszystkie mecze opisywać też będziemy tam? Bez przesady! Otwieram.
Bartek - 2009-03-06, 19:56

Popieram otwarcie tematu, mam jednak nieco szerszy pomysł. Może zmienić nazwę na "ogólnie o żużlu" lub coś mniej więcej w ten deseń?. Wiadomo, że poza ligą jest wiele różnych imprez żużlowych, do tego właśnie dochodzą wspomniane treningi. Byłby to temat, w którym luźno dyskutujemy np. o wynikach w Ekstralidze, 1 lidze, terminach i godzinach treningów itd.

Pozdrawiam.

Don Lucas - 2009-03-06, 22:32

A ja myślę Gracku, że tak! Po to jest temat SG 2009, żeby tam o wszystkim pisać, co jest związane z tym sezonem i Stalą Gorzów. Dziwię się, że nikt jeszcze nie założył tematu "prezentacja"

Bartek89 napisał/a:
"ogólnie o żużlu"

O to byłoby dobre :idea:

kryzys78 - 2009-03-06, 23:28

Masters swoimi zagrywkami bardzo mnie śmieszysz już od dawna. Kim Ty jesteś? Bogiem??
Skoro ktoś tworzy nowy post na czasie tzn. "pierwszy trening" to jasne jest że będzie dotyczył on pierwszych treningów etc. a nie np. tego czy Jacek Gollob będzie jeździł w SG czy nie. Nie uważasz że bardziej powinniśmy rozdzielać pewne kwestie??Temat Stal Gorzów 2009 jest zbyt rozbudowanym tematem aby ktoś szukał interesującego go wątku lub rozmowy wertując kilkanaście stron zbyt rozbudowanego postu. Więc Masters trzy razy się zastanów zanim ZAMKNIESZ cokolwiek.

GrandGw - 2009-03-07, 11:59

po pierwsze bardzo dziekuje za ponowne otwarcie tematu:) po drugie z tego co widze to wg Mastersa wszystko powinnismy wrzucac do tematu Stal 2009... to ja mam lepszy pomysl po co tworzyc jakies glupie tematy? skoro mamy glowny 'KS Stal Gorzów' lepiej tam wszystko wrzucac a niech sie miesza tez bedzie fajnie ;] a tak juz na powaznie... po to otworzylem ten temat zeby uzyskac konkretne informacje od osob ktore są zorientowane. sam jestem czlonkiem klubu i czesto bywam w bazie jednak przez to ze studiuje w szczecinie nie zawsze moge byc na bierzaco... tym bardziej wielkie dzieki dla przychylnych i dobrze nastawionych ludzi ;) P.S. mam nadzieje ze ten temat nie wygasnie tak jak to jest napisane czyli 8 marca
masters - 2009-03-07, 12:27

Temat jest o treningach, nie o mastersie, takze jak macie jakies sapy to na pw lub gg.
Maciex - 2009-03-07, 12:59

Ludzie bez przesady.. Jak ma być tak jak chce masters to po co forum będzie na stronie stali tzw. Księga wpisów i tam będzie toczyła sie dyskusja.. Po to jest forum aby tworzyć sensowne tematy...

Co do treningu. Jestem bardzo ciekawy kiedy nasi wyjadą na tor.. Pogoda całay czas jest nie pewna. Raz deszcz raz słońce.. Myślę że wyjazd na tor może się odbyć w dniach 14-19 marca..

Don Lucas - 2009-03-07, 18:59

Maciex napisał/a:
Co do treningu. Jestem bardzo ciekawy kiedy nasi wyjadą na tor.. Pogoda całay czas jest nie pewna. Raz deszcz raz słońce.. Myślę że wyjazd na tor może się odbyć w dniach 14-19 marca..

Każdy jest ciekawy. Pogoda jaka jest, każdy widzi. Każdy sobie coś myśli, jaki jest sens pisania takich rzeczy na forum?? Ja sobie myślę, że złotówka będzie się powoli umacniać, ale kogo to obchodzi?

Robisz tu za jakąś pogodynkę i piszesz oczywiste rzeczy. Ja moge napisać, że pierwszy wyjazd na tor odbędzie się po 20-tym i co to wnosi do dyskusji?

Piszcie pewne konkrety w tym temacie, np. kiedy trening sie ma odbyć, o której godzinie, kto ma trenować itd. itp. komentujcie postawę zawodników na treningu a nie na siłe próbujecie zaistnieć i robić za wróżkę.

masters - 2009-03-08, 03:48

A ja po raz kolejny zamkne!! Wąt...gg, PW,kom.... :-P
Gracku, otorzysz znowu??

Iman - 2009-03-08, 14:18

Tym razem ja otworze, tyle ze zmienilem tez temat watku.

Co ciekawe trener Chomski dla Radia Zachod powiedzial, ze tor nadawal sie do jazdy juz przed wyjazdem zawodnikow do Szklarskiej Poreby, wiec jezeli poswieci slonce byc moze wyjada juz w nastepnym tygodniu - oby :)

szogun58 - 2009-03-08, 15:10

No i nareszcie jest z powrotrm na swoim miejscu....nie rozumiem niektórych osób i stawiają na swoje (będzie tak jak ja chcę :!: )przecież nie można wszystkiego pakować do jednego gora,chyba lepiej wyglada jak jest posegregowane i wszystko ma swoje miejsce...
A jeśli temat naprawde nie jest związany z Forum Gorzowskiego Speedwaya to won :!: i będzie spokój...Jednak myślę,że może być i jest co pisać o nim , jeśli ktoś ma chęć.
wracając do tematu- to sam czekam z utensknieniem na warkot maszyn i ich zapachem...
Własnie na takich treningach,można zobaczyć kto i w jakiej formie jest.....

Edit by moderator:
Kolejne posty odbiegajace od tematu beda kasowane.

Ann - 2009-03-12, 17:02

Szkoda, że nikt nie poinformował nas kibiców, że właśnie dzisiaj o godz. 14.30 odbył się pierwszy trening naszej drużyny na obiekcie Stali...no cóż widocznie tak miało być. Jednak następny trening na całe szczęście odbędzie się w poniedziałek, pewnie o tej samej porze (oczywiście przy dopisującej aurze).

Jednak kolejny najbliższy trening ma sie odbyć w sobotę o godz 11

Paki - 2009-03-12, 22:57

Super ze nasi krecili pierwsze kolka :-)
Szkoda ze nastepny trening odbedzie sie akurat tego dnia w ktory pracuje...chcial bym juz poczuc zapach spalin :mrgreen:

Bovit - 2009-03-13, 09:34

Cytat:
chcial bym juz poczuc zapach spalin

Rano sąsiad będzie odpalał trabanta, możesz wpaść na seansik :mrgreen:

Ja mam tylko nadzieję, że w tym roku nawierzchnia troszkę się zmieni, bo ta z zeszłego była strasznie nudnawa. Tym bardziej, jak się posiada zawodników typu Gollob, Holta, Karlsson, Zagar... Każdy z nich bardzo dobrze czuje sie na przyczepnych nawierzchniach...

Paki - 2009-03-13, 13:29

Co do toru zgadzam sie z przedmówcą :-)

a co do trabanta to wole nie :-P

Ann - 2009-03-13, 22:07

Z tego co wiadomo możliwe, że najbliższe treningi sie nie odbędą ze względu na beznadziejną pogode. I co się z tym wiąże tor nie będzie się mógł nadawać do jazdy. ale wtedy nasi zawodnicy prawdopodobnie mają "trenować" na crossach gdzieś w okolicy GW :D
PROFESOR - 2009-03-14, 12:08

Sobotni trening przełozony na poniedzialek i wtorek.stwierdzili że tor nie wyglada źle ale szkoda by go zepsuc do poniedzialku, a na poniedzialek są umowieni z większoścą zawodnikow. Oby w koncu, bo czas leci nieubłaganie. Tylko żeby pogoda nie popsuła planów.
Pozdro

Piotraseczek_KS - 2009-03-14, 12:29

Troche dziwne wytłumaczenie ''żeby się niezespsół '' ehhh
Piotraseczek_KS - 2009-03-14, 12:35

Niech powiedza ze idą chlać z Komarem a nie hyhy :D
PROFESOR - 2009-03-14, 12:37

Piotraseczek_KS napisał/a:
Troche dziwne wytłumaczenie ''żeby się niezespsół '' ehhh

Wiesz skoro tor na scisłość nadaje sie do jazdy ale potem trzeba nad nim sporo pracować żeby doprowadzić go do ladu to lepiej wstrzynac sie 2 dni

Piotraseczek_KS - 2009-03-14, 12:38

no niby tak a kto był wogle przyjechal ktos np Ruud, Karlsson itp ?
PROFESOR - 2009-03-14, 12:48

Jak mam byc szczery to nie wiem kto by przyjechał, ale dziś byl obecny Paluch i Szewczykowski- to chyba nie wielu?:)

a poza tym nie wiem dlaczego terminy treningów nie sa ogłaszane na stronie Klubu?
Czy moze mi to przeoczenie wytłumaczyc ktoś zajmujący sie prowadzeniem strony?
Czy musimy sie opierac na tzw. pocznie pantoflowej?

Iman - 2009-03-14, 12:56

Widac na jakiej zasadzie sie to odbywa.. a prawdopodobienstwo, ze zaplanowany trening sie odbedzie nie jest zbyt duze. Wyczytalby jeden z drugim na oficjalnej stronie, ze bedzie trening dzisiaj i co? Pozniej zale, ze jednak go nie bylo ;)
PROFESOR - 2009-03-14, 13:05

Z jednej strony rozumiem ale może chociaz wspomniec że jest takowy planowany. Kazdy wie że to nie oznacza że sie odbedzie na 100%. Kibice nie mogą sie doczekać, wielu poszłoby na trening, a na stronie jest..... opis że trening był i fotorelacja:)
Gracku - 2009-03-14, 15:43

Iman to nie tak. Nikt nie będzie miał pretensji za nadmiar informacji. Póki co strona cały czas cierpi na coś zupełnie przeciwnego.

Co do treningów, to każdy kibic rozumie, że wszystko zależy od pogody, a ta o tej porze roku jest bardzo zmienna. Poza tym nie trzeba pisać, że trening odbędzie się "na pewno", ale coś w stylu, "jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów, to trening odbędzie się dnia X o godzinie Y". Myślę, że wówczas nawet gdyby zaczęło lać tuż przed treningiem i zostałby on odwołany, to nikt nie będzie miał pretensji do redakcji sg.pl.

Iman - 2009-03-14, 16:09

Tyle tylko, ze taki news musialby sie pojawiac co drugi dzien o ile nie codziennie, bo zmienia to sie z dnia na dzien, a godziny przekladane zaleznie od pogody. Z tego co widzialem po innych stronach klubowych nigdzie nie ma takich informacji kiedy i o ktorej bedzie trening.

Jezeli bedzie wiadomo wczesniej, ze taki trening ma duze szanse i przyjezdza wiekszosc zawodnikow to pewnie informacja sie pojawi.

przemo - 2009-03-15, 16:37

Iman napisał/a:
Z tego co widzialem po innych stronach klubowych nigdzie nie ma takich informacji kiedy i o ktorej bedzie trening

To jest okazja do tego żeby to zapoczątkować,bynajmniej na początku sezonu,a co do tego treningu co się odbył to ktoś musiał coś wiedzieć,bo są foty :-x

Ann - 2009-03-16, 11:27

Trening dzisiaj odbędzie się od godziny 12 będzie cały skład łącznie z obcokrajowcami i potrwa on do wieczora. Wiadomo, że wszyscy nie będą cały dzień trenować więc warto pójść na samym początku i ocenić formę naszych raiderów
GrandGw - 2009-03-16, 17:53

i jak tam?;p odbyl sie ten trening?:) czy odwolany zostal? sorry za tak krotki post ale co ja moge wiecej napisac skoro tylko pytam :P
marianoitaliano - 2009-03-16, 18:38

Trening sie odbył dzis kolka krecil Gollob, Okon oraz nasi juniorzy ale tez kilka kolek pokonal Roberto Fils :-D . Moze ktos wie kiedy zjada pozostale nasze gwiazdy :-)
mumak - 2009-03-16, 18:50

z wypowiedzi jakie dzis umieściła gazeta lubuska nasze gwiazdki do Gorzowa zlądują w czwartek, z małym wyjątkiem ktorym jest Peter Karlsson , PK ma mecze w angli, notabene Pk z Thomasem Jonassonem trenują w Angli a Ruud w szwecji wiec jedynie Holta nie wyjechał na tor bo w Częstochowie niema takich warunków
wks - 2009-03-16, 19:35

trening był smigał Gollob, Okon, Flis, Nermark, Bartek Pawel Zmarzlik, MIkrus, Cyran, Adik oraz szkolka
kryzys78 - 2009-03-16, 21:29

Bylem na treningu około 16 i wtedy Tomeg Gollob śmigał z Adikiem i Nermarkiem. Tomek co chwilę zmieniał maszyny tak więc widać iż zależy mu na dostosowaniu się do nawierzchni bo jak ostatnio słyszałem dosypano sporo "żużla" tak aby tor stał się bardziej przyczepny na całej długości i szerokości co ma sprzyjać walce a przyczepny tor jak wiadomo sprzyja takim zawodnikom jak Gollob,Karlsson, Zagar.Mam nadzieję że w tym sezonie nie powtorzy się sytuacja kompletnego braku atutu własnego toru co ewidentnie było widać na meczu z Falubazami.
as35 - 2009-03-16, 22:05

Byłem dzisiaj na treningu- tak przypadkiem trafiłem. A oto parę fotek :-)
as35 - 2009-03-16, 22:06

Hmmm po kliknięciu są prawidłowej jakości - kolor.
Ann - 2009-03-16, 22:06

Podobno właśnie maja tor robić bardziej przyczepny taki jak był kiedyś gdzie był torem bardzo taktycznym i trudnym, gdzie przeciwnicy mieli ogromne trudności z dostosowaniem się. Wiadomo jednak, że nie będzie też do końca jak kiedyś bo Gollob nie będzie się na takim zabijał ponieważ on preferuje bardziej twarde nawierzchnie. Co do treningów jutro też ma się odbyć tak jak dzisiaj od 12 do wieczora... A oglądając prognozę pogody to aura na nadchodzące dni ma być niezbyt sprzyjająca chociaż w piątek i sobotę ma być ładnie oby sparing się odbył.
Zibi - 2009-03-16, 22:33

To niektórzy z naszych mają już po kilka kółek za sobą a dziś jeździł w Anglii sparing i bardzo ładnie pojechał P.Karlsson w dwóch biegach wygrał z Lingrenem, co może być dobrym prognostykiem na nadchodzące mecze.

Mecz sparingowy: Wolverhampton Wolves - Coventry Bees jechał od nas P. Karlsson i zrobił 13 p.
Wolverhampton Wolves - 52:
1. Peter Karlsson (2,3,3,2,3) 13
2. Nicolai Klindt (1*,1,3,0) 5+1
3. Tai Woffinden (0,2,3,2*) 7+1
4. Adam Skórnicki (2,1*,2*,2) 7+2
5. Fredrik Lindgren (3,3,2,1*,0) 9+1
6. Hynek Stichauer (1,0,0,1*) 2+1
7. Tyron Proctor(3,2*,1,3) 9+1

Coventry Bees - 41:
1. Chris Harris (3,3,6!,3,1*) 16+1
2. Ben Barker (0,0,2,1) 3
3. Oliver Allen (3,1*,1*,1) 6+2
4. Edward Kennett (1,2,2,3,2) 10
5. Rory Schlein (1,2,1,0) 4
6. Jordan Frampton (2,0,0,0) 2
7. Joel Parsons (u,u,0,u) 0

martinez - 2009-03-17, 09:31

Pikej dał radę ! Oby u nas tak śmigał,choć niekoniecznie forma z angielskich torów przekłada się na nasze.
Pzdr

Zibi - 2009-04-09, 17:24

Wybrałem się dziś po godz. 12 na stadion z nadzieją, że przyjrzę się jak trenują nasi przed ważnym, bo inauguracyjnym meczem z Bydgoszczą w Gorzowie.
Ważnym, bo po tym, co pokazali w Lesznie zobaczyliśmy jak wiele było jeszcze do poprawienia.
Ważnym żeby zmienić opinię kibiców po tym, co zobaczyliśmy w minioną niedzielę jak są przygotowani do tego sezonu i poprawić miejsce w tabeli.
A tu cisza i spokój nikt nie trenuje być może wszyscy już odrobili zadane lekcje przez Stasia Chomskiego.
Czy ktoś wie czy jeszcze przed poniedziałkowym meczem będzie jakiś trening?

Tabaskokssg - 2009-04-09, 17:40

Około 15 był trening, Tomek trenował, więcej nie wiem bo tylko chwile byłem
wks - 2009-04-09, 18:03

juniorzy pojechali do Leszna na MDMW.
seba_90 - 2009-04-09, 20:30

JUNIORZY NA MDMW WYPADLI DOBRZE
1.SZEWCZYKOWSKI 9 PTK
2. CYRAN 6+2
3. ZMARZLIK TROSZKE SŁABIEJ 5 PTK
4. MIKRUS 2 PTK
Ogoulnie na + :-> nasi chyba zajeli 2 miejsce ale nie jestem pewien bo dostałem wiadomosc prosto z leszna i nie moge potwierdzic :->

seba_90 - 2009-04-09, 20:35

PRZEPRASZAM 4 IEJSCE OCZYWISCIE :-P
Tabaskokssg - 2009-04-09, 20:37

seba_90 napisał/a:
Ogoulnie na +

Daj spokój, gdzie ty plusy widzisz ? Mikorski jeden z najgorszych zawodników, Zmarzlik też słabo, o naszej nadziej Szewczykowskim już nie wspominając...

seba_90 napisał/a:
nasi chyba zajeli 2 miejsce

Ho, ho fajnie by było. Ale sprowadze sie na ziemie :D Przedostatnie miejsce tj. czwarte

http://espeedway.pl/news,...i,29019,12.html

zecke - 2009-04-09, 21:14

Z tego co pamiętam, co słyszałem, to tylko Tomek miał być dzisiaj na treningu ;)
Młodzi rano zwinęli się do Leszna.

Traktor od 9 już próbował tor doprowadzić do użytku.

Zobaczymy czy jutro się coś wydarzy.

Bovit - 2009-04-09, 22:41

Hehehe... na +!!

Na + chyba ta porażka 1-5 z Dudkiem i Baniakiem naszej gwiazdy Adriana :mrgreen:

dwski - 2009-05-02, 12:39

jest dziś trening przed jutrzejszym meczem?
seba_90 - 2009-05-06, 15:27

wczoraj bylem na treningu i cyran ma 2 motoy od bola i wyremontowany 2gi .Co on wczoraj jechał to szok nikt go nie mogł objechac wygrywał wszystko i ponoc jedzie z czewa . moze wkoncu na naszych postawia! widac po pawle dostał 2 motory nowe od kozaryna i jazda!
Tabaskokssg - 2009-05-06, 15:37

Coś mi sie wierzyć nie chce, żeby Cyran miał jechać, chyba że CKM przyjechałby bez Nickiego. Raczej wstawili by go pod 14 w awizowanym składzie.
przeczus - 2009-05-06, 16:13

Tak rzeczywiście Cyran wymiatał. Szczególnie jak go Szewa ze Zmarzlikiem robili jak chcieli.
skaut20 - 2009-05-06, 16:44

hm coś zasłyszałem że to Zmarzlik dostał maszynki od Bola a nie Cyran - więc może to Zmarzlik wymiatał a koledze się pomyliło ale to tylko moje domysły niech napisze ktoś kto wie co i jak .
seba_90 - 2009-05-06, 17:24

Cos ci sie myli a sparing z czewa? pamietarz? na czym jechał łukasz? na sprzecie od bola! a dla twojej wiadomosci p.zmarzlik ma nowe maszyny od sponora KOZARYNA !! .
seba_90 - 2009-05-06, 17:47

DO PRZECZUS -KOLEGO nie chodzi mi o trening w tamtym sezonie ; ) ale wczoaj ; ) hee Pozdrawiam
przeczus - 2009-05-06, 17:50

jeżeli masz mi coś do powiedzenia to nie zaśmiecaj tematu. Tylko pisz priv ;)

A co do treningu. To sam widziałem jak Łukasz Cyran tracił dość dużą część prostej do poprzedzającego go Szewy i Zmarzlika.

kubackjeee - 2009-05-06, 18:17

niech tylko szewa dostanie porzadna maszyne i w koncu przestanie sie bac to bedzie z niego wymiatacz ze ho ho. Technike ma naprawde dobra, fajnie sie sklada na motorze, wiec wszystko pozostaje w glowie no i sprzecie. Zmarzlik z kolei troche sztywno wyglada na tym motorze, ale jechal odwaznie. Do boju mlodzierzy mam nadizeje ze w koncu bedziemy miec pozytek z naszych wychowankow, az zmowie modlitwe dzisiaj za to przed snem :)
seba_90 - 2009-05-06, 20:50

Nie wiem jak ja bylem to jedzil Lukasz ,Szewa i bolo z imii nie szło go zrobic ,,moze byles po mnie '' , pozniej jak ja bylem jechał na maszynie ktora dostał od bola i poprosu rakieta ze startu wychodzil i za nim dlugo nic ,,moze poznej zmienil na 2 motor ; ) pozdrawiam ;-)
Thorgal - 2009-05-07, 22:19

Tak czy siak miejmy nadzieję, że dwóch naszych wychowanków pojedzie z Czewą. Jonasson niech obejrzy mecz w necie. Pewnie ma jakieś stałe łącze. Jeśli nie - Komar powinien mu wykupić w Play.
vendeta - 2009-05-09, 11:02

Cos jest nie tak z Tomkiem.
Wczoraj w Anglii na wlasnym torze zdobyl [0,1,d,0] bodajze.

Moze jeszcze sie nie podniosl po tragedii ojca?W sumie po czyms takim to i kilka miesiecy moze nie wsytarczyc...Tym bardziej ze to nagla smierc byla.

Tak czy owak...Zmarzlik ma pewne miejsce.Pytanie Adi czy Jonasson?

PS. Panowie! Za rok jaka bedziemy meic pare??!

BRACIA ZMARZLIKI! :DW koncu troche gorzowskiej krwi.Beda wymiatac...

Piotraseczek_KS - 2009-05-09, 11:21

vendeta napisał/a:

PS. Panowie! Za rok jaka bedziemy meic pare??!

Bartek niebedzie mogl jeszcze startowac . Bedzie mogl jezdzic tylko w mlodziezowych zawodach jak Cyran w zeszlym sezonie :) Pozdro...

zecke - 2009-05-09, 14:16

vendeta napisał/a:
Pytanie Adi czy Jonasson?

Podczas wczorajszej konferencji Chomski powiedział, że z 15 pojedzie THJ.

Bovit - 2009-05-09, 14:27

Cytat:
Podczas wczorajszej konferencji Chomski powiedział, że z 15 pojedzie THJ.

I chyba nic w tym dziwnego, skoro mimo mizerii THJ i tak jest najlepszym naszym juniorem i chociaż rokuje jakieś nadzieje na punkty... Adik w tej chwili nie rokuje niczego... Choć później może się to oczywiście zmienić...

Rogos94 - 2009-05-09, 16:11

vendeta napisał/a:
Cos jest nie tak z Tomkiem.
Wczoraj w Anglii na wlasnym torze zdobyl [0,1,d,0] bodajze.
Moze jeszcze sie nie podniosl po tragedii ojca?W sumie po czyms takim to i kilka miesiecy moze nie wsytarczyc...Tym bardziej ze to nagla smierc byla.

Weźmy pod uwagę,że całą zimę Jonasson miał połamane nogi :-/ Teraz ta nagła śmierć jego ojca :-| Ale mam nadzieje,że weźmie się za siebie i w końcu zacznie dobrze jeździć.
Co do tej pary Zmarzlików to nie wiem czy lepiej mieć jednego Zmarzlika bez sprzętu czy dwóch :-)

seba_90 - 2009-05-12, 19:26

Dobry wystep naszych w toruniu pierwsze dwa biegi pryjechali na 5-1 w 2 nastepnych 4-2 i 3-3 szkoda ze P .zmarzlik nie pojechał bo by mogli dobry wynik dowiez!
Ł.CYRAN 7+2
A.SZEWCZYKOWSKI 9+1 :->

seba_90 - 2009-05-21, 21:07

dzsiaj u nas w zawodach bardzo dobry wystep ,,Pelego'' 3,3,2 , , Adik u siebie 2,2,1 troszke słabo podziewałem sie lepszego wystepu , Zmarzlik 4ptk no i Mikrus ,,walka z torem'' Łukaasz do składu!!
przeczus - 2009-05-22, 00:38

seba_90 napisał/a:
dzsiaj u nas w zawodach bardzo dobry wystep ,,Pelego'' 3,3,2 , , Adik u siebie 2,2,1 troszke słabo podziewałem sie lepszego wystepu , Zmarzlik 4ptk no i Mikrus ,,walka z torem'' Łukaasz do składu!!

CYRAN zdobył nie 3,3,2 TYLKo 3,3 a ADIK nie 2,2,1 TYLKO 2,2!!

Bzyku_24 - 2009-05-22, 09:51

Cytat:
CYRAN zdobył nie 3,3,2 TYLKo 3,3 a ADIK nie 2,2,1 TYLKO 2,2!!

seba po prostu byl na zawodach i widzial jak w trzecim starcie przegrali z Pawlickim a ze wyniki zaliczono po 2 startach wszystkich to juz inna historia

a czy adik tak slabo? no nie wiem
ogolnie z forma widac nie jest najgorzej ale chyba wiecej by zdzialal jakby na rowerku jechal bo na tyhc osiolkach za dlugo nie pociagnie :/
z wczorajszych zawodów zdecydowany + dla Musielaka starszego calkiem ladnie sie prezentowal ciekawe czy zwyzka formy czy jednorazowy przeblysk

seba_90 - 2009-05-27, 18:45

Wyniki:

Falubaz Zielona Góra 24 pkt.
1. brak zawodnika
2. Patryk Dudek (3,2,2,2) 9
3. Grzegorz Stróżyk (3,1,2,3) 9
4. Mateusz Łukowiak (t,2,2,2) 6
R. (

Caelum Stal Gorzów 38 pkt.
5. Adrian Szewczykowski (2,3,3,3) 11
6. Paweł Zmarzlik (1,3,3,1) 8
7. Łukasz Cyran (2,3,3,3) 11
8. Mateusz Mikorski (2,3,1,2) 8
R. (

KM Ostrów 20 pkt.
9. Patryk Pawlaszczyk (1,d,1,2) 4
10. Łukasz Sówka (3,0,1,3) 7
11. Piotr Szóstak (1,2,1,0,) 4
12. Patryk Kociemba (2,0,2,1) 5
R. (

Start Gniezno 11 pkt.
13. Kacper Gomólski (3,2,3,1) 9
14. Marcin Wawrzyniak (0,1,1,0) 2
15. Marcel Kajzer (1,1,0,1) 3
16. (
R. (

I ZMARZLIK MA JECHAC Z TORUNIEM BUHHHAAAA ,PRZEGRYWA Z MIN KOIENBA,SOWKA ,,KOCIENB DOPIERO ZDAŁ LICENJE'' ZNOWU CYRAN U NAS NAJLPSZY KIEDY ON POJEDZIE????

michaelsg - 2009-05-27, 18:59

A ja mówię tobie człowieku weź się ogarnij, bo już mam dość jak tylko Cyran Cyran i Cyran...zakochałeś się w nim??niech najpierw opanuje maszynę to wtedy zobaczymy co z tego będzie, bo może wygrywał gdyż przeciwnicy jadąc z nim bali się o własne zdrowie??
Pao - 2009-05-27, 19:19

dodatkowo wkleiles wyniki nie w tym temacie i taki komentarz za***ałeś ze nawet tlumacz przysiegly mialby problemy z odgadnieciem "co autor mial na mysli"
seba_90 - 2009-05-27, 21:53

Poczytaj na innych stronach co pisza ludzie bardzo duzo ludzi uwaza ze powinien jezdzic poprostu jest lepszy pele i przyjdz na trenng to tez to zobaczysz . A co do kolegi ktory uwaza ze adacy za im bali sie o swoje zdrowie ogarnij ty ie de..lu ! to ze miał kolizje ze szczepaniakiem i byl1 raz w sezonie!!!! i ty twierdzisz burczku ze niepanuje nad motorem adik w tym sezonie lezal z 8 razzy i co tez nie panuje ,sytuacja gollob -gapa co tomek tez nie panuje . Napisze ostatni tto ze ja uwazam ze jest lepszy to moja sprawa a ta sa KOLEJNE zawody gdzie okazuje sie najlepszym jun , a nie zapominaj ze ma jeszcze 5Lat jako jun . POZDRAWIAM I NI PIAC SIE !!!! :-|
Fenix - 2009-05-27, 23:09

Seba_90 twój nick wskazuje na to że masz 19 lat. Po twoich postach raczej stwierdziłbym że 9. Nie dość że zaczynasz nudzić z tym Cyranem to jeszcze do tego dochodzą rażące błędy ortograficzne, interpunkcyjne, nie wspominając o stylistyce zdań które nie są nawet na poziomie 9 latka!!

Weź się chłopie ogarnij walnij 3 szybkie główki w ścianę zanim znowu coś takie wysmarujesz na forum... Zastanawiam się w sumie czy cię do Ignora nie wrzucić bo czytanie twoich postów staje się męczące :-?

wisniazio - 2009-05-28, 10:01

Byłem na wczorajszych MDMP i nasi jechali dobrze. Wychodzili spod taśmy na 1 lub 2 miejscu i walczyli na 1 wirażu. Przeważnie to oni mijali rywali a nie rywale ich. Pod koniec byli nagradzani brawami od zielonogórskich kibiców. Ogólnie zaprezentowali się dobrze i oby tak dalej a wystartują w finale.

PS. W pierwszym starcie Zmarzlik zdobył 1 punkt bo zapomniał odkręcić kranika, a że 2 raz startowali, bo Łukowiak dotknął taśmy i został wykluczony, to paliwa starczyło mu tylko na wyruszenie spod taśmy na 1 miejscu ale po chwili stracił prędkość i resztę biegu jechał pół okrążenia za pozostałymi.

zecke - 2009-05-28, 17:24

Odnośnie tematu treningów to jeśli pogoda pozwoli to w sobotę odbędzie się treningu, po którym to nasz trener-manager podejmie decyzje który z juniorów wystartuje w meczu.

Gorzej, że coach też nie jest pewien tego, czy pojedzie Ruud czy Okoń i też to się rozstrzygnie po treningu.

marek87 - 2009-06-06, 17:59

Dziaj gdy bylem na treningu na szczegolne brawa zasługuje łukasz cyran. Z naszymi juniorami poprostu nie walczył na 7 startow z pod tasmy wygrał wszystkie! . Zmarzlik to dno po 1 okrazeniu odpuszczał bo jechał z 10 metrow za łuaszam i Adikiem .Jedynie Adik probował powalczyc , ale słabo to wygladało, raz wygrał start ale na 2 łuku juz łukasz wszedł pod Adika bylo po . 2 Razy jechał z holta raz nawet wygrał. Naprawde az łza sie w oku kreci , kibice ktorzy byli bili brawo , naprawde widc ze teraz ten 17 ltni chłopak sie rozkreca i to na dobre. Dzisj Chomski po kazdym starcie podchodił i rozmawiał z łukaszrm wylada na to ze moze pojechac. Martwi i dziwi mnie postawa Golloba jezdzał na tor zrobił poł kułka i jezdzał zero dłuzszej jazdy
zibro007 - 2009-06-06, 18:32

marek87 napisał/a:
Martwi i dziwi mnie postawa Golloba jezdzał na tor zrobił poł kułka i jezdzał zero dłuzszej jazdy

A po co mu dłuższa jazda tor zna poprostu wyjezdza bada nawieszchnie a potem kombinuje przy ustawieniach i wprowadza jakies poprawki.To nie junior który potrzebuje jak najwiecej jazdy aby małymi krokami udoskonalac swoją technike i umiejetnosci.

Kimi - 2009-06-06, 18:50

Teraz gdy właśnie zaczęło padać na Zawarciu zastanawiam się czy po dzisiejszym treningu zakryto tor folią?
MikeKS - 2009-06-06, 21:08

Do Marek87
Jestem tylko ciekaw kto i ile Ci placi za pisanie takich glupot. Bo to co napisales o treningu odnoscie juniorow to jest jakas Twoja chora fantazja. Rozumiem ze sie kochasz w Lukaszu ale trzeba tez miec jakis umiar, rozsadek i pisac poprostu prawde. Fakt ze radzil sobie dobrze wygrywal z Adikiem ale to co napisales odnoscie Zmarzlika to chcesz poprostu tylko zrobic mu zla opinie.
Odnosnie Golloba to to jest to takiej klasy zawodnik ze nie musi jezdzic bo juz niczego sie nie nauczy tylko ciagle proboje roznych ustawien i silnikow

PROFESOR - 2009-06-06, 21:39

No faktycznie gościu przesadzil z Cyranem i uwierzył że po prawdziwej walce wygrał z Holtą:)
Poszedł kolega na stadion a tu Gollob tylko startuje z pod taśmy i koniec:)

Bartek - 2009-06-06, 21:51

Holta potrafił przegrać z Celmerem, więc wszystko jest możliwe i nic mnie nie zdziwi ;-) Należy jednak pamiętać, że to tylko trening, a zawodnicy po prostu testują sobie sprzęt i różne ustawienia. Wiadomo, że taki Cyran może traktuje to nieco inaczej i zależy mu na tym, żeby pościgać się z bardziej doświadczonymi kolegami, jednak to nie prawdziwe zawody. Holta przecież nie będzie się pocił, żeby jakiegoś juniora wyprzedzić, bo po co?
seba_90 - 2009-06-07, 10:54

Do mikeks płaca tobie za pisanie głupot! Ostatnie wyniki mowia same za siebie , łukasz dopiero sie rozkreca i jezdzi bardzo widowiskowo , i pewnie ,a na treningach i jun.. zawodach jedzie dobrze bo mu zalezy na 1 składzie . Byłem tez wczoraj na treningu duzo smigał holta i jun.. z pod tasmy bez apelacyjnie łukasz wygrał wszystkie starty
wks - 2009-06-07, 12:37

Adik w czwartek najprawdopodobniej bedzie scigał się w szwecji
tom - 2009-06-07, 13:07

wg mnie Cyran i Zmarzlik powinni dostac szanse juz nawet w najblizszym meczu ... THJ i tak nie jedzie jak powinien ... wiec moze ambicja pozwoli Cyranowi wiecej punktow przywiezc :)
Rogos94 - 2009-06-07, 13:19

Zmarzlik i tak nic nie pojedzie na tym swoim sprzęcie a Jonasson ma przebłyski więc wstawianie Zmarzlika to tylko strata ... Chciałbym zobaczyć tego Cyrana w meczu ligowym. Wtedy się okaże czy jest to rzeczywiście jakiś przyszłościowy zawodnik czy osoba pokroju Adika czy Zmarzlika... :roll:
seba_90 - 2009-06-07, 14:02

Z tego co wiem cyran na ta chwile dysponuje 1 motorem!!! w miare dobrym na 2 nie jezdzi bo na roweze sie nie da! Zmrzlik ma nowe 3 motoy tylko jak przywyczaił nas zawsze zgania na sprzet . Taka sama sytuacja u Adriana 2 stare motoy 2 letnie na sezon PARANOJA u nas chyba zawsze tak bedzie ze jun ie pierd..i!!
mc_kssg - 2009-06-07, 14:11

seba_90 napisał/a:
Zmrzlik ma nowe 3 motoy

Skad takie info ? Dostal jeden nowy motor i niczym innym raczej nie dysponuje.. A to, ze klub leci w kulki od kilku lat to wiemy. Brak inwestycji w mlodziez moze nam sie szybko odbic, z tym, ze co zrobil Hlib, Brzozowski ? Mieli wszystko, tylko sie na klub wypieli, trzeba rowno inwestowac we wszystkich bo potem patrzy sie tylko na zmiarnowane talenty jak Rajkowski.

MikeKS - 2009-06-07, 15:55

Ooo 3 nowe potem ze 1 nowy. A z tego co wiem to nie ma zadnego nowego. tylko dostal jeden silnik od sponsorow nie nowy tylko tez uzywany.
marek87 - 2009-06-07, 17:59

hhhaaa widze ze koledzy maja dobre info, otuz Pawel dysponuje 4 lub 5 motorami ,,Wejdz n strone CZARNY SPORT -MASZ WYWIAD Z ZMARZLIKIEM I ON SAM powiedza.ł ze dyponuje 3 motorami i te ktore dostał teraz od Sponsora KOZARYNA . ;-) Wiec przykro mi ale sie mylisz . Ma najlepszy sprzed z jun a te gadki sa tylko do kibicow by zatrzec niepowodzenia na torze ;-) Pozdrawiam
Bula - 2009-06-07, 18:19

seba_90 napisał/a:
Zmrzlik ma nowe 3 motoy tylko jak przywyczaił nas zawsze zgania na sprzet

Paweł nie szedłby chyba w zaparte i nie wmawiał wszystkim dookoła, że klub źle go traktuje i nie ma sprzętu podczas gdyby ten sprzęt miał. Chodzi mi tu oczywiście o sprzęt dobrej jakości.
Według mnie Zmarzlik mówi prawdę i trzeba mu (oraz pozostałym juniorom) po prostu uwierzyć. A klub powinien wziąć się do roboty i zapewnić naszym talentom takie warunki jakie mają juniorzy chociażby w Lesznie. Gdzieś (możliwe, że nawet na tym forum) przeczytałem, że Musielak jeździ na motorach od Briana Kargera. A nasi?! Szkoda gadać...

Cyran to bez wątpienia ogromny talent co pokazał w ostatnich tygodniach i przyznam, że myliłem się co do niego. Myślałem, że będzie to raczej kolejny wynalazek typu Mikorski czy Kozdraś. Fajnie by było gdyby Chomski już teraz znalazł dwie okazje do wystawienia go zamiast Zmarzlika lub Szewczykowskiego.
Tak samo było z Pawlickim - brylował w juniorce, Czernicki znalazł okazję pod postacią meczu z osłabionym Wrocławiem i Przemek zaprezentował co potrafi (11 pkt). Nie zdziwiłbym się gdyby podobnie było z Cyranem. Łukasz powinien więc otrzymać jak najszybciej szanse w lidze i sprzęt dobrej jakości, żeby mieć okazję do wykorzystania tej szansy. Bo ja osobiście nie chciałbym w przyszłym roku oglądać Makinena.

MikeKS - 2009-06-07, 18:24

Kolego Marku do przedszkole radze sie wybrac i na nowo nauczyc sie czytania ze zrozumieniem. Specjanie zobaczylem tam wywiad i czy cos tam pisze o 4 albo 5 motocyklach?? A to ze dostal 2 nowe motory od Kozaryna to jest poprostu jakis wymysl. Co do kwestii sprzetowych zgadzam sie z kolega Bula.
seba_90 - 2009-06-07, 20:04

troche kolega marek przesadził, ale kto wie moze ma racje? zmarzlik powiedział w wyiadzie ,, na ten sezon przygotowalem 3 motory!! . jezeli i dostał od kozaryna to wychodzi na to ze marek ma racje, ale to nasze domysły tylko :->
zibro007 - 2009-06-07, 20:35

Nawet jak ma te trzy motory to co z tego nie liczy sie ilośc ale jakosc To juz powoli robi sie naprawde żenujące czy nikt z klubu nie widzi problemu jakim jest brak sprzetu naszych juniorów którzy(mam taką nadzieje)za kilka lat będą stanowic trzon extraligowej Stali?? Czy dalej chcą iśc w kierunku wynajmowania sobie przypadkowych pracowników którzy mają głęboko nasz klub?? Miałem nadzieje ze zarząd po przegranej w ZG wkońcu dostrzeże jak wazne jest wychowanie sobie swoich dobrych zawodników którzy w takich mometach jak derby potrafią sie zmobilizowac i pojechac na 110% swoich umiejetności
seba_90 napisał/a:
na ten sezon przygotowalem 3 motory!!

. Ja w piwnicy tez mam trzy motory dwa komarki i ogara jeden wolniejszy od drugiego...

PROFESOR - 2009-06-07, 22:24

Dajcie spokoj już z tymi motorami. Co to za różnica czy ma 3 czy 5? Nie wierze że ma 1 motor i 1 silnik. Każdy wypala jakieś swoje mądrości, każdy uważa że jest super poinformowany, a potem kogiel-mogiel i nie wiem nic
kris_77 - 2009-06-08, 21:59

Rogos94 napisał/a:
Zmarzlik i tak nic nie pojedzie na tym swoim sprzęcie a Jonasson ma przebłyski więc wstawianie Zmarzlika to tylko strata ... Chciałbym zobaczyć tego Cyrana w meczu ligowym. Wtedy się okaże czy jest to rzeczywiście jakiś przyszłościowy zawodnik czy osoba pokroju Adika czy Zmarzlika... :roll:

Rogos czytam Cie regularnie na forum, to ze bijesz posty to inna sprawa, czasami masz racje, czasami Twoje opinie nie przeszkadzaja w dyskusji, ale to co cytuje to chyba jakies nieporozumienie. Co to znaczy pokroju Adika czy Zmarzlika. A Tobie jeden mecz Cyrana na lidze starczy żeby okreslic jego POKRÓJ?

Zastanów sie Rogos. Adikowi, Zmarzlikom, Cyranom, Mikorskiemu i pozostałym trzeba czasu i sprzętu, a nie jednego meczu w lidze, bo na treningu wygrał start z seniorem

Kiedyś w Gorzowie podziękowali Brzozie, Rajkesowi, Cegielskiemu.............

Rogos94 - 2009-06-08, 22:06

Drogi Krisie szanuję Cię jako użytkownika ale chyba przesadzasz. Szewczykowski miał cały tamten rok do pokazania co potrafi. I nic nie pokazał. Zmarzlik jeździ już też kilka kolejek i jakoś rewelacji nie ma :roll: Nie zwalajmy winy na sprzęt bo Komar wyraźnie podkreślił w jednym z wywiadów,że na juniorów i ich sprzęt inwestujemy bardzo dużo kasy nawet więcej niż Toruń. Gorzów to nie kuźnia talentów i trzeba się z tym pogodzić. Wiadomo wiele wielkich zawodników jeździło czy jeździ którzy są wychowankami naszej Stali ale no to nie to samo co Falubaz czy Unia gdzie połowa składu to wychowankowie.
Bzyku_24 - 2009-06-08, 22:17

Rogos94 napisał/a:
Szewczykowski miał cały tamten rok do pokazania co potrafi. I nic nie pokazał.

cały sezon?? po jednym biegu w kazdym meczu to nie caly sezon..

Rogos94 napisał/a:
Nie zwalajmy winy na sprzęt bo Komar wyraźnie podkreślił w jednym z wywiadów,że na juniorów i ich sprzęt inwestujemy bardzo dużo kasy nawet więcej niż Toruń.

taaa Komar moze mowic co chce ale kto jest blisko klubu ten wie ze bredzi i na juniorow nie daja praktycznie nic

Rogos94 napisał/a:
Gorzów to nie kuźnia talentów i trzeba się z tym pogodzić.
Rogos94 napisał/a:
to nie to samo co Falubaz czy Unia

szczegolnie toto pierwsze to taka kuznia ze az wiory leca :-D
ilu w historii masz takich wychowankow??
niezyjacych nie ruszajmy dla ich spokoju
a poza tym jeden zengota no i moze dudek ale to na razie przeblyski jak pawlickiego i nie wiadomo co z tego wyniknie dalej..

kris_77 - 2009-06-08, 22:19

Więc co proponujesz ROGOS? Żeby THJ walczył z torem? I może ten hakinen jakinen pośmigał?

Ja zdecydowanie wole oglądać Naszych gorzowskich juniorów, którzy za rok dwa będą musieli jeździc, A to czy to bedą Cyrany, Zmarzliki, Mikorski, czy inni to niech zadecyduje pożal sie Boże SZTAB trenerski. W weekendowym wydaniu PS był wywiad z dziadem Chomskim, żali sie że błedem było ............ (polecam lekture)

Błąd to jest Chomski. Gdyby nie on byśmy mieli tak jak w Lesznie i Zielonej Górze.
Żeby sie odbić, trzeba poczuć dno.

Rogos94 - 2009-06-08, 22:23

Na pewno wolę oglądać THJ który ostatnio się rozjeździł. Jest naprawdę nie obliczalny.Może wygrać naprawdę z każdym co pokazał w tamtym roku w Lesznie czy w 12 biegu w meczu z Włókniarzem. Ja bym dał szansę Cyranowi. Jak się pokaże to niech jeździ. Może z niech coś będzie. Nie przekreślam oczywiście szans na dalszy rozwój dla Adika i Zmarzlika ale i tak bez sprzętu nic nie pojadą :roll:
kris_77 - 2009-06-08, 22:31

Rogos, w E lidze sie nie rozjezdził. Z faktami sie nie dyskutuje.
Umówmy sie tak: Jak THJ zrobi 4 oczka na zawodnikach Torunia to jest OK i po X biegu stawiam Ci piwo czy cole, jak zrobi punkty na naszych to Ty mi stawiasz i oficjalnie na forum wspierasz polskich juniorow.

Poydrawiam

Rogos94 - 2009-06-08, 22:43

Spoko nie ma sprawy ;-)
W ostatnim swoim biegu w meczu z Częstochową pokazał na co go stać. Oczywiście jednak jaskółka wiosny nie czyni aczkolwiek THJ to materiał na dobrego żużlowca i jeszcze coś z niego będzie. Chciałbym go w przyszłym roku zobaczyć u nas jako senior co jednak nie wydaję mi się możliwe ale za kilka lat kto wie,kto wie :-)
To nie jest tak ,że ja nie lubię polskich juniorów i i nie szanuję.Oczywiście wolałbym żeby jeździli Zmarzlik czy Adik jednak na dzisiaj oni są słabsi od THJ i trzeba się z tym pogodzić.
PS Kris lubię Żubra :P chyba,że pokusisz się o Colę waniliową :P

kris_77 - 2009-06-08, 22:51

Rogos94 napisał/a:
To nie jest tak ,że ja nie lubię polskich juniorów i i nie szanuję.Oczywiście wolałbym żeby jeździli Zmarzlik czy Adik jednak na dzisiaj oni są słabsi od THJ i trzeba się z tym pogodzić.

Lubisz nie lubisz, szanujesz nie szanujesz, stawiasz na THJ.
Czy są słabsi (Zmarzlik i Adik) - nie ma adekwatnych porównań.

Rogos94 napisał/a:
PS Kris lubię Żubra :P chyba,że pokusisz się o Colę waniliową :P

W ogródku daja Warke, cole waniliową przynies ze sobą.

pozdrawiam

Rogos94 - 2009-06-08, 22:57

Chciałbym przynieść niestety w Gorzowie nie znalazłem jej do tej pory.
Teraz możemy się spierać czy THJ czy nasi gorzowscy juniorzy. W czwartek mam nadzieję,że uświadomisz sobie ,że jednak ja miałem rację.
warka nie warka najważniejsze kto wygra zakład ;-)

seba_90 - 2009-06-09, 10:43

Ktos wyzej napisał ze moze łukasz pojechac i jak sie sprawdzi to niech jedzie! Mysle ze po 1 meczu nie mozna okreslic tym bardzej z mistrzem polski ktory w tym sezonie nie przegrał, dla tego 17 letniego chłopaka dochodzi presja , ale po ostatnich wynikach widac ze ma on smykałke do jazdy.
2 sprawa ktos napisał ze u nas juniorzy stoja dobrze ze sprzetem pewnie po 2 dwuletnie motory .
3 najwazniejsza sprawa ponoc Zagar nie pojedzie ale to na 100% niewiadomo

MateoKSSG - 2009-06-09, 22:52

seba_90 napisał/a:
Zagar nie pojedzie ale to na 100% niewiadomo

zagar jedzie ;d widac Cyran cie zle poinformowal hahahahha ;d

a do do Cyrana - niech jedzie. w 1 biegu i tak 0 ;d Bo nie licze aby wygrał z Wordem lub Kusem ; / ale nadzieja umiera ostatnia ;d

marek87 - 2009-06-10, 09:29

Kolega mateo umie czytac! wyraznie jest napisane nie wiadomo ! ,a co do tego ze cyran zrobi 0 nie był bym przekonany , nawet jak zrobi to co ,dla takiego młodego zawodnika to duzy stres i npewno jak by dostał szanse to chciał by sie pokazac . Po ostatnich treningach i zawodach z rzedu widac ze inny jun z stali odstaja od niego. :-> . Dzisaj w Lesznie kolejne zawody i jedzie nawet fajna obsada . Pozdrawiam mateo :->
MateoKSSG - 2009-06-10, 19:19

Marek umiem umiem czytać, napisałem to specjalnie, bo seba zawsze chce się pochwalić ze wszystko wie od Cyrana, ale widze ze nie zaczaiłes o co chodzi. a co do tych zawodów, to Cyran zdobył najwięcej punktów od nas, bodajze 8.
marek87 - 2009-06-10, 21:34

ok :-D . Cyran w leszniie na bardzo duzy plus 2,2,3,2, =9ptk dzwonilem do kolegi i powiedział ze Cyran w ostatnim biegu popełnił bład a tak by miał 10 ptk czyli 1 ptk by tracił do Sławka . Jechali w 2. Adik i Cyran
seba_90 - 2009-06-10, 22:37

Wyniki:

1.Unia Leszno 28 pkt.
Przemysław Pawlicki (2,3,3,2) 10
Mateusz Łukaszewski (t,1,1,2) 4
Tobiasz Musielak (t,2,1,w) 3
Sławomir Musielak (3,3,2,3) 11

2.Unibax Toruń 23 pkt.
brak zawodnika
Damian Celmer (3,2,t,3) 8
Mateusz Lampkowski (3,2,2,1) 8
Kamil Pulczyński (3,1,1,2) 7